Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da se promene komentatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se promene komentatori

    Predlažem da se promene komentatori jer ovi ne zadovoljavaju ni najnužnije kriterijume. Ne bih da vređam ljude, ali su izuzetno nesposobni za ovaj posao. Dok se ne pronađe profesionalac, ja se dobrovoljno javljam da komentarišem trke. Molim vas glasajte.

  • #2
    Ti si se bas napalio na ove komentatore danas da ih srusis
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      Vidi, po svemu sto citam, jer nazalost nemam tu mogucnost da gledam trke na SK Primeu, vidim da je Pavle glavni uzrok problema i slazem se da njega treba zameniti. Ali Srdjan Erceg je covek profesionalac, njega ne dirajte, zna o trkama koliko ja o matematici, naucice sve so treba da nauci da bi bio i vise nego zadovoljavajuci komentator F1, budite uvereni u to...

      A koliko citam, Pavle je Vladimir Mijaljevic Formule 1! Mogu misliti kako vam je... , otprilike?

      Comment


      • #4
        Ja ne znam ... Morate poslusati i Denisa Huseinbegovic koji prenosi na TV 1 , F1 , otvorio sam temu biseri komentatora pa pogledajte njegove bisere
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Miko View Post
          Ja ne znam ... Morate poslusati i Denisa Huseinbegovic koji prenosi na TV 1 , F1 , otvorio sam temu biseri komentatora pa pogledajte njegove bisere
          Ma i njega smeniti, otkud njemu pravo da tebi kvari ugodjaj!

          Comment


          • #6
            Ma smesan je ... Ja mu pucam od smeha jer taj lupa ... Taj kad lupi to je valjanje ... xD
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              Cuti onda i uzivaj!

              Comment


              • #8
                Originally posted by Miko View Post
                Ma smesan je ... Ja mu pucam od smeha jer taj lupa ... Taj kad lupi to je valjanje ... xD
                To je drugacije,jer on nije F1 komentator uopste,on dodje vise kao statista.Ali tragikomicinije je onaj ko se lozi da je F1 komentator a lupa dramaticno.

                Comment


                • #9
                  Pa pazi on bi onda trebao da manje prica a Davorin da vise prica jer Davorin je strucni komentator ... Ali Davorin prica mozda 10-15 minuta trke a ovaj blebece ostalih 60 ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #10
                    Meni se ne cini tako,Denis vise prica o spoznorima o Raulu Bravo i o tim sranjima,nego o Kers-u DRS-u ,itd.itd

                    Comment


                    • #11
                      Pa to si upravu ali kada je trka ipak lupa previse , 60 minuta ukupno prica veruj mi ... Davorin se i ne cuje , nekad neki strucni podatak i to je to ... Ali Denis je danas lupio strasnu glupost ... POBEDNIK Rauch Bravo nagradne igre ide u MONZU na stazu IMOLA da gleda F1
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #12
                        Lupa,to je nepobitna cinjenica,ali ocito je to sasvim normalno za one koji komentarisu F1 trenutno.

                        Comment


                        • #13
                          Denis Huseinbegovic je legenda,a ti ako ti ne valja slusaj nekog drugog
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by AK47 View Post
                            Denis Huseinbegovic je legenda,a ti ako ti ne valja slusaj nekog drugog
                            :o :o :o ... I tebi cu reci otvori temu Biseri F1 Komentatora pa pogledaj kolika je legenda ... Ne zanima me kakav je u drugim showovima i tako to , ali kad prenosi F1 hocu da bude bar 80% profesionalan i da dozivljaj F1 TRCI
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #15
                              To sta ti hoces mene savrseno ne zanima,a ako vec imas izbora da ga ne gledas onda jos bolje...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment

                              Working...
                              X