PDA

Pogledati punu verziju : Boks

Strane : [1] 2 3 4

Mr.M
02.07.2011, 23:18
Izgleda da nema tema a upravo pocinje veliki classic izmedju Hayea i Wladimira ... Navijam za dobru borbu

manda
02.07.2011, 23:21
Neka Vladimir razbije ovog prepotentnog engleza,koji je klovn,a ne boksac,mada je to dobro za sou.

.....
02.07.2011, 23:22
ja sam hteo da otvorim temu,al posto se bas i ne snalazim ovde na forumu odustao sam:biggrin:,imam osecaj da ce klicko da izgubi

EDIT:dajte neki live stream link,ne mogu nigde na tv-u da nadjem prenos

Mr.M
02.07.2011, 23:26
Ima na NOVA TV prenos ... Ja volim Hayea zbog showa , Klicko braca su umrtvila box sport ali ipak navijam za Wladimira , ipak je on gospodin u ovom sportu a Haye je prepotentan

Partizan_ale
02.07.2011, 23:30
Link koji ne secka ?

danijelkr
03.07.2011, 00:21
Ocekivao sam nesto od ovog Heja vise, Klico je bas ga namlatio. Hej je samo pokazao da je brz i pojedine udarce toliko je dobro izbjegavao ali napadi su bili losi i oni padovi kada nije uspjevao uputiti željeni udarac su bas očajni.

Mr.M
03.07.2011, 00:23
Ubedljiva pobeda Wladimira i to vise nego ubedljiva po rezultatu ... Ponovo nismo videli neku veliku box predstavu , sasvim ispod proseka mec , Klitschko ima 3 titule , cestitam

Joe Cole 10
03.07.2011, 00:23
Prepucavaju se mjesecima govore da ce ubit jedan drugog i onda dodje borba i gledamo mec dvije "curice".Nazalost danasnji boks je spao skoro samo na taktiku,nema tu vise nekog poput Tajsona gdje borba i ne pocne a on nokautira protivnika.

danijelkr
03.07.2011, 00:27
Iskreno gledao sam dosta zadnji meceva Klicaka i ovo je sigurno najbolji ali i on nije dovoljan da zadovolji ukuse svih. Ko i u svim sportovima dosta se podređuje odbrani tako i danas u boksu. Mi koji smo gledali u BiH smo bili izlozeni torturi komentatora koji je u jednom trenutku rekao mogao bi se okliznuti na mokroj vodi:wall:

Mr.M
03.07.2011, 00:30
Na kom BiH kanalu je bila borba ? tv1?

Dale
03.07.2011, 00:31
TV 1 i Alfa ja msm :D

danijelkr
03.07.2011, 00:32
Jeste, odnosno mreža. Ono je očaj. Pa u toku intoniranja himne gost komentator nesto objasnjava ma jos su mi i oni usrali mec.

Joe Cole 10
03.07.2011, 00:36
Ja sam gledao na Novoj ali samo zato sto je bolja slika jer me ona dvojica sa Nove nerviraju poslije meca Catica to nije malo,kad je Adnan prosle sedmice ostao malo duze u svlacionici govore kako nema smisla,sad ovaj Haye ostane duze i govore svaka mu cast na tome odlicna taktika i odmah se vidi za koga navijaju,veceras su rekli da je Haye zasluzio da dobije,a prosle sedmice za onog Irca.

danijelkr
03.07.2011, 00:41
Ja sam gledao na Novoj ali samo zato sto je bolja slika jer me ona dvojica sa Nove nerviraju poslije meca Catica to nije malo,kad je Adnan prosle sedmice ostao malo duze u svlacionici govore kako nema smisla,sad ovaj Haye ostane duze i govore svaka mu cast na tome odlicna taktika i odmah se vidi za koga navijaju,veceras su rekli da je Haye zasluzio da dobije,a prosle sedmice za onog Irca.

Drago mi je sto nisam imao priliku slusati jer mi je taj kanal bio zatamnjen. Čuj Hej zasluzio da dobije, on ama bas nista veceras nije pokazao, ali za Adnana zavist je cudo, ako su borci izjednačeni kako je bilo u tom mecu jasno je da ce sampion zadržati titulu. Zato su na Areni navijali za Adnana.

manda
03.07.2011, 00:43
Na Novoj TV strucni komentator,inace trener hrvatske boksacke reprezentacije,velicao je ovog Haya kroz cijeli mec i bio je ubjedjen da uzma mec,i onda kada je cuo ocjene rece u fazonu,trebalo je biti nerjeseno,jadni ti ljudi kome je on trener.Pred toliko ljudi za nagradni fond od 20miliona eura,i nista se nije vidilo,nekada je boks bio boks,a ovo po meni je odradjivanje meca,i podjala para.Klicko nije kriv,ovaj je bjezao cijeli mec,a pored toga valjao se po podu u svakom klincu,to nisam vidio jos.Na kraju od sarlatana nisam ni ocekivao nista vise.

Joe Cole 10
03.07.2011, 00:44
Drago mi je sto nisam imao priliku slusati jer mi je taj kanal bio zatamnjen. Čuj Hej zasluzio da dobije, on ama bas nista veceras nije pokazao, ali za Adnana zavist je cudo, ako su borci izjednačeni kako je bilo u tom mecu jasno je da ce sampion zadržati titulu. Zato su na Areni navijali za Adnana.

Tu noc mi je bilo drago nevjerovatno sto je pobjedio Adnan jer ja mislim da njih dvojica nisu mogli zaspati od zavisti i muke.

A ovaj mec veceras koliko se najavljivao,a od 12 rundi jedino je zadnja valjala.A onaj Haye je nevjerovatno prepotentan mada mi ni braca Klicko nisu pretjerano draga zbog svog nacina boksanja.

danijelkr
03.07.2011, 00:51
I ja sam se osjecao ponosno te noci, ali smiješno mi je bilo kada je Džeko usao u ring i rekao ti si masina Adnane:rofl:

Joe Cole 10
03.07.2011, 01:00
I jeste masina prava :biggrin:

http://i41.tinypic.com/sbrpkw.jpg

http://www.24sata.info/thumbnail.php?file=news/2009/april/adnan_catic_924726723.jpg&size=article_medium

A i evo zadnje borbe pa da se vidi ko je gore prosao.

http://img638.imageshack.us/img638/4760/27013010150254313984297.jpg

Destroyer
03.07.2011, 02:53
Dzabe Heju i brzina i sve. Klicko je zasluzio da pobedi i navijao sam za njega!

Lord Gangarić
03.07.2011, 03:44
Ako ćemo realno nije šanse imao :D

danijelkr
04.07.2011, 22:23
Haye o mecu i mogućem revansu....

"Želim revanš ali loptica je trenutno na njegovoj strani. Kada bude spreman za sljedeću veliku bobu, može mi se javiti. Ako se želi boriti protiv lakših suparnika, neka pita nekog drugog. Mislim da ga mogu pobijediti", rekao je David Haye u izjavi za britansku sportsku radijsku postaju Talk Sport.

Kličko mu je odgovorio preko Sky Sportsa:

"Odlučio sam: Haye mi trenutno nije opcija za suparnika".

Za Sky Sports 30-godišnji je pak Britanac, donedavni svjetski prvak po WBA verziji, dao ponizni intervju nakon razočaravajuće predstave u subotu navečer, tokom koje Klička, vlasnika svjetskih naslova po WBF, IBO WBO verzijama, nije ni jednom ozbiljnije napao, a kamoli udario. Premda niti Ukrajinac nije bio nešto naročito uvjerljiviji, Haye mu prizna da je bio bolji:

"Moj ego i ponos pate više od bilo čijeg drugog. Možete živjeti s fizičkom boli, no ona emotivna je teža za podnijeti. Znate kakav sam ja uoči borbi: previše brbljam. Obično brbljam ali i odradim posao u ringu. U subotu navečer nisam ga odradio i zbog toga sam strašno razočaran i uznemiren. Osjećam se kao da sam iznevjerio ljude: sebe samog, moju obitelj, navijače, baš sve.

Moj slomljeni nožni palac nije opravdanje za ishod meča. Ishod meča posljedica je činjenice da je on meni zadao više udaraca nego ja njemu. Suci su to vidjeli i pobijedio je na bodove.

Mislim da nisam bio na svom maksimumu i da bih, da se nisam povrijedio, mogao biti brži i opasniji.Vidio sam prilike za udarce koje obično koristim. Sada nisam mogao.

Je li slomljeni palac napravio razliku? Ne znam. Možda i jest. Možda nije. Ko zna? Nećemo to nikad saznati. Jedina šansa da saznamo jest da se opet borim protiv njega sasvim zdrav".

Prst na nozi Britanac je slomio tri tjedna prije meča. Kaže da to nije želio otkriti da ne pokvari atmosferu. Odustajanje također, kaže, nije dolazilo u obzir.

Novinari su ga pitali namjerava li se i dalje penzionisati kao što je nagovještavao:

"Govorim od desete godine života da ću se penzionisati prije 31. rođendana. Proslavit ću ga 13. oktobra. Sada je, međutim, do tog trenutka preostalo stotinjak dana.

"Ja se nadam da će se Kličko predomisliti i prihvatiti moj poziv na revanš. Činio je to već ranije. Govorio je da se nikad neće boriti protiv mene pod određenim uslovima, istima pod kakvima smo se borili u subotu. Borba se dogodila. Zašto? Zbog novca. U boksu uvijek kažu da su dolari ono što ima smisla. Kada postane svjestan da će zaraditi najviše bude li se opet borio protiv mene, možda mi se obrati".

Za vjerovati je da ćete priliku za revanš, dobijete li je uopće, dobiti nakon 13. oktobra, dakle nakon 31. rođendana. Umirovljenje ili nastavak karijere?, pitali su Hayea.

"Morat ću o tome razmisliti. Nadam se barem da ćemo dogovor, ukoliko ga postignemo, postići prije tog datuma.

"No, prosjaci ne mogu birati. U idealnoj situaciji dogovorili bismo termin prije 31. rođendana i onda bih se barem okvirno držao plana penzionisanja. Nakon toga, ne znam... Opet, obećao sam ja štošta toga i prekršio. Obećao sam da ću puno toga učiniti u subotu u ringu, pa nisam.

Volio bih dobiti priliku ponovno izazvati Vladimira i pokušati mu oduzeti titule koje sada zasluženo drži. Kao izazivač, ako bih dobio priliku, prilično sam siguran da bih puno toga napravio drukčije".

Vladan
04.07.2011, 22:59
Fali mu 7 santima Danijele,ali je nevjerovatno da neko sa tom visinom i tezinom ima takvo kretanje,pa on je opd prve runde drzao ruke dolje i plesao.Kontra mu je ubitacna,ali jednostavno ne moze da dohvati Klicka i to je problem.Nadam se revansu i navijam za Hejmejkera :D

manda
04.07.2011, 23:05
Haye je sarlatan,i nije on za tesku kategoriju,treba se vratiti u nizu.
Covjek je bjezao u nazad konstatno,cijeli mec,i neko da kaze da je on bolji od Klicka,kvrc i bjezi,cigan ono padanje u klincu.

danijelkr
05.07.2011, 09:15
Fali mu 7 santima Danijele,ali je nevjerovatno da neko sa tom visinom i tezinom ima takvo kretanje,pa on je opd prve runde drzao ruke dolje i plesao.Kontra mu je ubitacna,ali jednostavno ne moze da dohvati Klicka i to je problem.Nadam se revansu i navijam za Hejmejkera :D

Moje simpatije su prije meca bila na strani Hejmejkera ali ono odugovlačenje malo me je iznerviralo. Vidjelo se kako je brzi kad mu je Klicko uputio jedan direktan udarac u glavu i kad ga je bas uzdrmao on je ponovo dva puta izmakao se bez garda kao Muhamed Ali, ali mu fali bas nekoliko cm jer onaj ima ruke u pm. Zamisli da se bori protiv drugog Klicka, pa kako bi tad smjesan izgledao a drugi ima jos vece ruke.

Il Capitano
05.07.2011, 11:41
Ne verujem da neko u ovom trenutku može da pobedi Klička. Hej se nešto loži pre meča ali to su i marketinški trikovi.

Ukrajinska životinja!

.....
05.07.2011, 12:07
Haye se toliko busao pre meca da sam mislio da ce da ubije klicka,kad ono nije ga ni jednom posteno napao:facepalm: i kakav crni revans ne treba mu to da se jos vise osramoti:biggrin:

Mr.M
07.07.2011, 17:27
Britanski bokser Riki Haton potvrdio je da se povukao u penziju. Ono sa čim se dugo spekulisalo 32-godišnji Haton je samo potvrdio u video klipu postavljenom na ličnoj internet stranici. Nekadašnji svetski šampion u velteru i poluvelteru se nije borio od poraza od Manija Pakjaa u Las Vegasu, pre dve godine. Od tada je najavljivao mogućnost povratka u ring, a prošle godine je govorio da želi da ode u penziju uz pobedu. To se nije desilo iako su postojale ponude za unosne mečeve sa Huanom Manuelom Markezom i Erikom Moralesom.

U međuvremenu je imao i ličnih problema sa alkoholom i depresijom, a u novinama su objavljene fotografije kako konzumira kokain. U penziju je otišao sa skorom od 45 pobede i dva poraza. Čak 32 protivnika je savladao nokautom, a kako je najavio ostaće u boksu, kao promoter. Haton je poznat i kao veliki navijač Mančester sitija.

Kalu
06.10.2011, 14:25
Prati li neko svetsko prvenstvo u boksu na SK? :)

Vladan
06.10.2011, 15:28
Ja sam gledao juce,kakva nepravda sto je Hrgovic izgubio od onog Kazahstanca,a dva puta mu sudija brojao :)
Ocekivao sam vise od mladog Savona,nije kao starija legenda,fali jos mase iako je strasno eksplozivan i brz.Azerbejdzanac ga je uhvatio u masinu juce :)

Mr.M
06.10.2011, 16:13
Kakva je razlika izmedju ovog boksa (SP,EP) i onog gde boksuju braca Klicko,Hej,Valuev... ?

danijelkr
06.10.2011, 16:22
Kakva je razlika izmedju ovog boksa (SP,EP) i onog gde boksuju braca Klicko,Hej,Valuev... ?

Ja koliko znam na SP i EP ne nastupaju profesionalci već amateri isto ko sto na Olimpiskim igrama ne mogu nastuapati profi bokseri. Lenoks Luis je kao amater osvojio zlatnu medalju.

DeMar DeRozan
06.10.2011, 23:47
Jel zna neko kada Vladimir Klicnko brani titulu protiv Mormeka?

danijelkr
07.10.2011, 00:01
10. decembra u Düsseldorfu, tako je Bild pisao.

DeMar DeRozan
07.10.2011, 00:19
10. decembra u Düsseldorfu, tako je Bild pisao.

Hvala na informaciji:)
mora se to gledati

Nebojsa
08.11.2011, 08:50
http://www.youtube.com/watch?v=tc7Kx468fiY

Tuzan dan za boks, ostali smo bez jedne od najvecih legendi u istoriji sporta. Dzo Frejzer, neverovatni bokser iz Filadelfije i verovatno najbolji levoruki borac ikada preminuo je nocas posle kratke borbe sa rakom jetre. Iz te ere najvise volim Alija, ali ovaj covek je legenda i ikona.
Pocivuj u miru, sampione :cry:

Freshman
08.11.2011, 13:30
To je verovatno bila najbolja era boksera, Smokin' Joe i Muhamed Ali... Pocivaj u miru Joe...

Vladan
08.11.2011, 15:39
I Formen

Smokin' Joe jedan od najvecih

http://www.youtube.com/watch?v=qGKe1M_a8Fk&feature=player_embedded

Урош94
15.11.2011, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=cxb29vLWEZs&feature=player_embedded#!

:wthy::wthy::wthy:

Ала су се забадали, сунце ти јебем ...

Mr.M
15.11.2011, 17:02
Ovo mi deluje kao neki film Rockya Balboe , koliko je ovo bolje od danasnjeg boksa sunce ti

danijelkr
02.12.2011, 19:14
Večeras naš(nije službeno, ali srcem je naš) Adnan Ćatić boksuje sa Martin Murray-om. Meč počinje u 22:10. Sretno Adnane :prv:

Joe Cole 10
02.12.2011, 19:19
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388361_183372155088422_183369945088643_357175_6206 12158_n.jpg

Britanac je jos neporazen tako da je veceras vrijeme za prvi poraz.Adnan je rekao da se dosta pripremao od posljednjeg meca i da nece nista prepustiti slucaju.

Sretno Ado :prv:

danijelkr
02.12.2011, 23:54
Ovo je pravi Boks, koliko samo udaraca. Da je još bilo koja sekunda poslao bi ga Ado na pod. Ovo je pobjeda jer ovaj nije bio ni izjednačen sa Adom.

danijelkr
02.12.2011, 23:58
Neriješeno. Koja krađa, ali opet pojas ostaje kod Adnana.

Joe Cole 10
02.12.2011, 23:58
Kakva 12 runda Adnana :wthy:

Nevjerovatno nerjeseno :facepalm:

Ali ostaje pojas Adnanu :prv:

AK47
02.12.2011, 23:59
Kako mi je glupo sto je nerijeseno,pa bas je Felix bio bolji

Nebojsa
23.12.2011, 23:01
Neko u Srbiji prenosi boks :krsta: Padace sekire :wicked: Zao mi je sto nisam isao da gledam, nikog od ovih mojih idiota to ne zanima :dr:

Nebojsa
23.12.2011, 23:46
Bravo Nenade :D

Урош94
24.12.2011, 13:20
Ољуштио га је поштено. Овај га није забо једном онако, мушки.

Nebojsa
24.12.2011, 13:56
Borovcanin je decko svetska klasa, prerastao je on ovaj nivo davno. Da se rodio na zapadu ili u Rusiji do sada bi imao vec mozda i koju borbu za svetsku titulu. Zao mi je jedino sto ih sudija nije pustio, Nemac bi leteo na pod u sledecih 10 sekundi max. Uvek vise volim kada se borba zavrsi nokautom. A i publika je to zasluzila da vidi.

Урош94
24.12.2011, 14:00
Све си лепо рекао. Потписујем. :)

Него ... волео бих баш да се у Србији развије Бокс. Имамо ми потенцијала за то.
Волео бих и ски-скокове једног дана да гледам код нас.

Nebojsa
24.12.2011, 14:52
Prvo mozda. Drugo nema sanse, nemamo mi para ni uslova za mnogo jednostavnije zimske sportove poput alpskog skijanja a kamoli ski skokove. Ne bi verovao koliko je skupo napraviti normalnu skakaonicu, cak i onu 90m.

No kako je tema boks, jako mi je drago sto je ovakav mec i spektakl odrzan u Srbiji. Odavno sam pricao da ovde boks ima dobru i edukovanu publiku i da bi trebalo probati i organizovati neki mec za WBO titulu (ne mora teska kategorija) u Beogradskoj Areni. Potpisujem da bi Arena bila rasprodata.

hamza_TM87
24.12.2011, 20:54
Prvo mozda. Drugo nema sanse, nemamo mi para ni uslova za mnogo jednostavnije zimske sportove poput alpskog skijanja a kamoli ski skokove. Ne bi verovao koliko je skupo napraviti normalnu skakaonicu, cak i onu 90m.

No kako je tema boks, jako mi je drago sto je ovakav mec i spektakl odrzan u Srbiji. Odavno sam pricao da ovde boks ima dobru i edukovanu publiku i da bi trebalo probati i organizovati neki mec za WBO titulu (ne mora teska kategorija) u Beogradskoj Areni. Potpisujem da bi Arena bila rasprodata.

Ovo drugo u slijedecih par godina najvejrovatnije u Sarajevu :D Jer na Igmanu vec imaju skakaonice koje su porusene,ali je dobijena organizacija EYOFA 2017 (Olimpijada za mlade) i za to bi trebali obnoviti skakaonice :)

Vladan
12.01.2012, 21:30
Bravo Pedja masino :dw:

M_G_S
18.02.2012, 12:28
Ladno danas neko finale, u nekoj od teskaskih kategorija, a nijedan komentar.

Pa ovako.
Sve je to veliko sranje i nadam se da ovaj Cisora nije jos jedan pion koji je namjesten da bi izgubio. Nadam se da ce razvaliti ove grobare teskaskog boksa.

Da li je iscenirano ono samaranje Vitalija, na pres-konferenciji, ostaje da vidimo nocas.
U svakom slucaju, momak obecava. Ako nista drugo, onda stavom. Htio je izaci sa tematskom pjesmom iz serije "Only fools and horses", jasno aludirajuci sto misli o svemu, ali mu nije dozvoljeno. Objasnjenje je bilo da je pjesma glupa, iako se radi o jednom od najvecih ostvarenja, kada je tv-show u pitanju.
Sto kaze momak: "Treba li da izadjem sa jednim evropskim rok sranjem, kao sto je "Final countown"? (iako precerivanje, jer je Tempest ipak napravio kultnu stvar. Jedna od najboljih solaza, kada je el. gitara u pitanju, ikad)...

Sve u svemu, dako Cisora bude "taj".

Nebojsa
18.02.2012, 12:36
Dobro je da jos neko prati :D Ima veceras na b92 prenos. Chisora je hteo da izadje sa temom iz Only fools and horses jer mu je nadimak Dell Boy. U svakom slucaj Klicko ce ga urnisati, onako ruzno. Tri runde u vr` glave i onda pod.

manda
18.02.2012, 12:40
I ja bas cekam veceras mec,mislim da ovaj britanac nema sta da trazi,kao neki balavac bruka sebe,a tako i drevnu sportsku diciplinu zvanu boks :D,neki dan je vredjao Klicka na konfernciju,juce ga osamario na vaganju,ali fascinirame hladnoca i smirenost Vitalija,ceka da udje u ring i pokaze britancu.
Neka ga Klicko nauci,sta je postovanje:biggrin:

M_G_S
18.02.2012, 12:42
Cisora je ocigledno inteligentan momak, tako da sigurno nije samo zbog Del Boy... Vjerovatno ce biti tako, ali ne pada mi na pamet da navijam za tako nesto.
Dobri su to momci, to stoji. Cak je jedan crnogorski bokser imao mec sa Vladimirom. Davno, kad se Vladimir probijao. Nazalost, Zoran Vujicic boluje od teske bolesti, ali ga se opet Vladimir sjetio mnogo puta, i poslao po nekoliko hiljada eura, da mu pomogne u kupovini ljekova...

Ali s druge strane, "taj" boks niko ne zeli da gleda. A i pomalo smaraju sa namjestanjem protivnika.

Nebojsa
18.02.2012, 12:46
Ma ne navijam ni ja za to, naprotiv, nek se teraju do poslednjeg gonga, a i dosadno je vise samo sa bracom Klicko, samo sam realan. Neka ga je osamario Britanac, pa makar i izrezirano.

Mr.M
18.02.2012, 14:23
Ovo ce ili Klicko u 6 rundi zavrsiti ili ce otegnuti do kraja i onda rutinski na bodove ;)

bice
18.02.2012, 14:25
Ajmo Vitali ocitaj lekciju napaljenku :strong:

manda
18.02.2012, 14:25
Ovo ce ili Klicko u 6 rundi zavrsiti ili ce otegnuti do kraja i onda rutinski na bodove ;)
Sjajno si to konstantovao:facepalm:

Vladan
18.02.2012, 14:26
U kakvom je problemu boks jasno je sve kad je Klicko toliko vremena nedodirljiv.Sramota za ovaj sport.

Mr.M
18.02.2012, 14:28
Sjajno si to konstantovao:facepalm:

videces da ce tako da bude ;)

manda
18.02.2012, 14:33
Pa drukcije ne moze biti,ili brzi nokaut ili poene,to je kao da kazes mora jedan da pobjedi?

Mr.M
18.02.2012, 14:37
Moze se desiti nokaut u 10 rundi , moze Englez na bodove , Englez na nokaut , ja sam izneo jednu opciju , verovatno ce se razvlaciti do bodova :0

bice
18.02.2012, 14:38
Klicko 43 pobede 40 KO...
Zasto me ne bi cudilo da ga nokautira i veceras :D

Raikkonen_Rossi_Vettel:)
18.02.2012, 14:56
Jedva cekam veceras da gledam Klicka,kako su se pokacili na konferenciji mislim Klicko je bas bio suzdrzan a ovaj debil samo napada i k*rci se :S a jos i onaj samar bice svasta,mislim verovatno je to malo iscenirano ali ipak se vidi da nema ljubavi :) Hajmo Vitali,ima da ga patoses :DDD <333

Mr.M
18.02.2012, 15:40
Ja ne znam kako neko moze voliti Klicka ,braca su unistili i umrtvili boks do krajnjih granica :)

bice
18.02.2012, 15:44
Ja ne znam kako neko moze voliti Klicka ,braca su unistili i umrtvili boks do krajnjih granica :)

Pa kad su legende ovog sporta :)

.....
18.02.2012, 15:51
Red bi bio vise da neko pobedi Klicka.

Nebojsa
18.02.2012, 16:04
Mozda bi bio red, ali te medvede nema ko da pobedi od danasnjih boksera i izazivaca. Da je Lenoks Luis tu, bilo bi drugacije :D

Vladan
18.02.2012, 16:17
Tajson,Holifild,Luis,to sam ja pratio i ti ljudi bi se sprdali sa Klickom koji je danas neprevazidjen.Ipak je Lenoks bio nesto posebno,kakva inteligencija!
O Aliju,Dzo,Dzordzu bolje i ne pocinjati,oni bi ovakve rjesavali za rundu-dvije.

Nebojsa
18.02.2012, 16:20
Lenoks je paralelno sa time sto je bio neverovatan bokser, bio i sjajan sahista, cisto malo o inteligenciji. Kada pomislim na bracu Klicko, Valueva :facepalm: Sve na snagu i velicinu, nigde finese.

Mr.M
18.02.2012, 16:39
Njih da bi se dobilo , treba u ring da udje neko napaljen i da lupa pa sta bude ::)

M_G_S
18.02.2012, 17:40
Mozda bi bio red, ali te medvede nema ko da pobedi od danasnjih boksera i izazivaca. Da je Lenoks Luis tu, bilo bi drugacije :D
Mislim da je ovo plasirano javnosti. Ko zna koliko teskasa, koji nemaju ime i menadzere, nikad i ne stignu do njih dvojice. Ono sto oni rade je samo prosjek i nista vise. potreban je samo jedam mladic koji ima "aparat", stas, i da uleti i pospremi nekog od njih. Ti mladici i ne dobijaju sansu za tako nesto, jer ni ovi nisu ludi da ih neko bije...

A i imaju po 40 godina, a jos bijelci. Mislim da nikad tako neko nije bio dominantan, u tim godinama, a da je bijelac, u teskoj kategoriji.

Merlin
18.02.2012, 17:48
Možda bi bio red da Kličko izgubi, ali vjerujem da neće. Volio bih da Vitalij pobijedi samo zbog neprofesionalnog i nesportskog ponašanja Britanca. A vjerujem da će Kličko biti motivisan te da će se truditi da ga nokautira.

asprilja
18.02.2012, 17:50
Ja sam stavio Klicka za uslov na jednom, 1.08 kvota, prebicu ga kao konja ako izgubi.

Lord Gangarić
18.02.2012, 17:51
Ja sam stavio Klicka za uslov na jednom, 1.08 kvota, prebicu ga kao konja ako izgubi.

Bas sam ti poverovao :D

Don Markoni
18.02.2012, 18:26
Ugaziće ga Vitalij ... Voleo bih da ga nokautira, ali u poslednjoj rundi, a dotle da ga bije kao vola u kupusu ...

Vladan
18.02.2012, 19:18
Sjecam se mog prvog odgledanog boks meca.Pricalo se samo o Tajsonu,bio je najveci.Stric dosao u pola noci da gledamo njega(Tajsona ne strica) i Ivandera.Otac mi je pricao da je nekad u selu samo jedan komsija imao TV i svi su isli kod njega u pola noci da gledaju Alija,boks je po njima bio nesto posebno,nesto sto se ne propusta.Iako sam bio dijete i ja sam zelio da gledam,da vidim sta tu ima toliko interesantno.Vec od pocetka je bilo jasno da je Holifild bolji,to mi nikako nije bilo normalno jer sam ocekivao da taj toliko hvaljeni Tajson objasni svima,da ce ga brzo nokautirati,moram priznati da tada nisam imao ni pojma ko je Ivander Holifild.Djelovao je impresivno,mocno.Kad ga je Holifild tukao i kad je Tajson bio pred padanjem otac je skakao kao lud.TAKO,TAKO,TUCI,TUCI,BIJ,BIJ,JACE,JACE.Svi su mu protivnici bili namjesteni,vrece za treniranje,da vidis kako je protiv pravog boksera govorio je otac,ne znam sto ga nije volio.Sve mi je to ostalo,stvarno nisam imao pojma ali sam upijao i gledao tog Holifilda kako pravi od Tajsona budalu.Od tog velikog,toliko hvaljenog Tajsona.Od tada nisam propustao nijednu borbu teskasa,kasnije sam poceo da pratim i ostale i priznajem da mi se njihov boks vise svidja od teskasa.Feliks Tito Trinidad je bio nevjerovatan,otisao kad je bio na vrhuncu,najbolji,posle se vratio,to mu nije trebao.Ali tako je to sa mojim favoritima,na kraju se svi vrate.Najbolji bokser kojeg sam ikad gledao je Mejveder,kakva je to masina,ubica,kakva brzina,snaga,nesto nevjerovatno!Mada niko nije bolje plesao od Princa Nasima Hameda,au on je bio pravi magnet,ili ga volis ili mrzis.Ja sam ga volio.
No odoh previse u sirinu,smaram...
Od toga meca Tajson-Holifild sam zavolio Ivanera i postao mi je omiljeni teskas.Jedan dio uva je izgubio ali je opet ocitao leksiju Tajsonu,a onda mecevi sa Lenoksom.Moram priznati da mi se nikad nije svidjao stil Lenoksa Luisa,ali je bio najbolji,jednostavno inteligentan.Drazo je ljude na distanci,kuckao pomalo,koliko god treba,a onda bi ih zavrsavao,obicno nokautom kad ih dovoljno izmori,mada i na poene je znao da dolazi do pobjeda isto,izvanredan takticar.Desio se Rahman,ali dobro,tako je moralo biti,malo kasnije je i to doveo u red.Borbe sa Ivanderom su bile strasne,nevjerovatne!Od Tajsona je napravio budalu,nije mogao za glavu manji Majk da mu parira,a i njegovi najbolji dani su bili daleko,kad je bio na vrhuncu nisam ga mogao pratiti,posle sam gledao i ta pesnica je bila nenormalna.Lenoks otisao na vrhuncu,onako kao treba,ne kao Ivander,ali je nevjerovatno da je on i dalje tu sa 50 godina i nosi se sa 20 godina mladjima od sebe.The Real Deal!
Ali sad kad gledam Klicka uopste nemam tu zelju,nemam to iscekivanje borbi.A pospremice i ovog kukavca,debelo ce mu naplatit' onaj samar.

T-Snell
18.02.2012, 22:52
Drama in Munich: Dereck Chisora nearly brawls with Wladimir Klitschko, who was in his dressing room to inspect Chisora's hand wraps.

Chisora threatened not to fight when Wlad insisted he rewrap his hands.

Fight is still on. Chisora will walk at 5:10 ET. Tensions high out here.

Ako nekome nesto znaci. :D

Nebojsa
18.02.2012, 22:56
Znaci da nece biti prebijen, bice ubijen. Kakav napaljeni kreten, ne mogu da verujem :facepalm:

Merlin
18.02.2012, 23:08
Šta je ovo nisu ni počeli već su u svlačionicama zagužvali... :D

manda
18.02.2012, 23:10
Vitali se zagrijava,a Vladimir podjebava britanca xD

ajmooooooo!!!
18.02.2012, 23:12
Dobit ce crnjo po labrnji.

Mr.M
18.02.2012, 23:13
auu koliko boooooeva za cisoru

manda
18.02.2012, 23:23
Ova seljacina ni himnu od svoje zemlje ne postuje,a dobro nije njegove,on je iz ZImbabvea,samo igra za ove iz Britanije xD
Vitale skrljaj ga,ovog bandita,unisti.

Mr.M
18.02.2012, 23:24
manda sram te bilo , covek untiedovac a ti za klicka :mad: :mad:

Nebojsa
18.02.2012, 23:25
Mando, pa zar tako navijacu Man Uniteda :biggrin: Hajde da se ovo brzo zavrsava.

Mr.M
18.02.2012, 23:26
Ovaj Cisora bas pod_ebava Klicka , doktor ce ga ubiti ako ovaj ne sokira celi svet :D

manda
18.02.2012, 23:28
Ma daj za ovog klovna nikad,pljuje Vladimira,fuj.

Mr.M
18.02.2012, 23:30
dobra 1 runda , ajmo Cisora :dw: :dw: Klicki padaju :D

T-Snell
19.02.2012, 00:18
Al' ova dvojica ceo mec citaju komentare sa foruma i Twitter-a, koja komedija. :rofl: :rofl: :rofl:

Nebojsa
19.02.2012, 00:19
Svaka cast za pobedu, malo ziheraski, ali efektivno.

Vule_89
19.02.2012, 00:21
axaxa,dal se crnjo unosio Vladimiru :D

Nebojsa
19.02.2012, 00:25
Ma samo da su pustili oba brata da smire tu raspojasanu druzinu, kakva nekultura :facepalm: Svaka cast Vitaliju za nacin na koji se odnosio, dokazao je da je veliki.

manda
19.02.2012, 00:27
Dobro je boksovao britanac prijatno me iznenadio,nisam ovo ocekivao od njega :D
Mislim na kraju da je Vladimir zelio da ga ovaj udari,pa da ga kazne zestoko :D
Tacno se vidi da je Vitali stariji pet godina od brata,treba se polako povlaciti,ne patiti organizam.

Vule_89
19.02.2012, 00:28
Ma da..pravi sampion..al cini mi se da Vladimir i nema bas toliko jake zivce..bilo bi svasta da se ovi nisu umesali :)

T-Snell
19.02.2012, 00:29
Jeb'o ti ovo, trebali su se izmlatiti van borbe normalno za 20 sekundi, a ne ovo smaranje od pola sata. :D

Merlin
19.02.2012, 00:31
Bravo za Vitali Klička, očekivana pobjeda nad onim seljakom i primitivcem kako drugačije da ga nazovemo. Šteta što nije više fasovao, ali se pokazao kao tvrd orah, jak borac nema šta, samo da neke stvari u glavi popravi.

Inače Kličko je uputio malo više čistih udaraca i zasluženo slavio. Nisam mislio da će to biti jednoglasnom odlukom, ali u svakom slučaju nije bilo dileme što se pobjednika tiče. Englez ima dobar i desni i lijevi kroše, pošto je dešnjak ipak jače udara desnom rukom, ali Kličko je ipak previše iskusan i kvalitetan da bi dopustio sebi taj luksuz da izgubi. Kako je samo trebao fasovati zbog onog pljuvanja u facu, ja bih ono odmah sankcionisao isključenjem pa pljuj onda roditeljima svojim. Koliko god da su braća Kličko "umrtvili" ovaj sport ne smije se onako ponašati prema njima, zaslužuju respekt u svakom slučaju. Chisora možda i malo spremniji večeras od Klička bio, s obzirom koliko ga je Kličko puta hvatao te tražio odmor.

U svakom slučaju dobar meč što se mene tiče prolazna ocjena, šteta što ga Kličko nije nokautirao da mu da jednu lekciju za ubuduće, ali i ovako sam zadovoljan. Chisora sa onakvim ponašanjem nigdje neće stići - jednostavno je omražen među narodom što je publika u Berlinu i potvrdila.

Očekujem uskoro meč i Vladimira i Chisore, još jedan spektakl.

Vule_89
19.02.2012, 00:44
Ne smem ni da pomislim sta bi mu uradio posle ovog pljuvanja..

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=KPi2cG71tjk&feature=endscreen

T-Snell
19.02.2012, 00:55
Nije iskljuceno ni da je ovo izrezirano, ne znam, prosto mi je nezamislivo da ovaj lik radi ovakve stvari, a da su Vitali i Vlad toliko mirni.

Nebojsa
19.02.2012, 01:01
Kazu da ce divljak biti suspendovan od britanskog bokserskog saveza.

Merlin
19.02.2012, 01:02
Nije iskljuceno ni da je ovo izrezirano, ne znam, prosto mi je nezamislivo da ovaj lik radi ovakve stvari, a da su Vitali i Vlad toliko mirni.

Pa ne znam koliko je realna ta opcija. Ipak ne znam zašto bi Chisora zbog gluposti kaljao svoj ugled među narodom, a sa druge strane braća Kličko su uvijek dosta smirena. Mada opet ne znam, ja bih mu makar istom mjerom vratio ako ne i više. Ali vratit će to njemu Vladimir u ringu.

@NebojsaNS

Odlično ako tako bude. Kada sebi pokvari karijeru tek onda će doći do pameti. Bravo za BBS.

.....
19.02.2012, 01:04
Kakva je bila atmosfera pre meca ja sam mislio da ce da se poubijaju u ringu,a ono jedva po koji posten udarac da je bio.

Nebojsa
19.02.2012, 01:07
Chisora je vec sebi pokvario karijeru, izgubio je poslednja dva meca, hteo je da iskoristi ovaj srecan splet okolnosti zbog kojeg je u centru paznje da napravi nesto od sebe, posto je i pticama na grani bilo jasno da ce ga Vitali pobediti. Ovako ce ostati upamcen. Infamous sto bi rekli Britanci, ali upamcen.

T-Snell
19.02.2012, 01:11
Pa ne znam koliko je realna ta opcija. Ipak ne znam zašto bi Chisora zbog gluposti kaljao svoj ugled među narodom, a sa druge strane braća Kličko su uvijek dosta smirena. Mada opet ne znam, ja bih mu makar istom mjerom vratio ako ne i više. Ali vratit će to njemu Vladimir u ringu.

@NebojsaNS

Odlično ako tako bude. Kada sebi pokvari karijeru tek onda će doći do pameti. Bravo za BBS.

Pare matori moj, sve se vrti oko njih. ;)

Merlin
19.02.2012, 01:16
Pare matori moj, sve se vrti oko njih. ;)

Eh to da.

T-Snell
19.02.2012, 01:56
Chisora's promoter, Frank Warren, is demanding a rematch with Vitali or a fight with Wladimir.

In the ring after the fight, Wladimir told me Chisora was 'the perfect loser.'

Chisora says he was hurt by a body shot in the 2nd round. Says Vitali won't fight him again. "Don't blame him. I wouldn't want to fight me."

Wladimir Klitschko is yelling at both Chisora and David Haye at the press conference. This is awesome.

Vitali Klitschko on Chisora: "I have big respect for him as a fighter, but no respect for him as a human."

Bernd Boente to David Haye: "You're out. You can't talk yourself into this fight."

Chisora and Haye are now yelling at each other. Incredible

Chisora yelling "how's your toe" over and over. Now he's rushing Haye. they are brawling

Still brawling. Haye threw the first punch.,

Chisora: "I'm going to shoot you. I'm going to physically shoot David Haye."

Chisora claiming Haye hit him with a bottle. Vince McMahon couldn't make this shit up.

Wladimir is standing on a chair laughing. Gives me two thumbs up. He's loving this.

Chisora now going after Adam Booth. This is a CT on the Real World kind of rant.

Chisora: "If David doesn't fight me, I'm going to find him on the street and kill him. I'll burn him."

Adam Booth is beeding from a cut on his skull. Chisora telling him, "look in my eyes, I'm going to kill your fighter."

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, this is so fucking awesome, steta sto nisu MMA mecevi, jao, pa platio bih 15000 evra da gledam tuce. :ha: :ha: :ha:

Ljuba90
19.02.2012, 06:05
Kako je patetican ovaj Chisora...

Krivo mi je sto ga Klicko nije sahranio u prvih par rundi.

powerslave
19.02.2012, 11:32
Vitali ponovo odbranio titulu.Nije ni on bio na nivou sinoc,ali je bio dovoljno dobar da pobijedi onu tranju.Ni u jednom momentu Cisora nije zaprijetio...osim u sestoj kada je jurisao,sto ga je kostalo jer je vec u sedmoj bio polumrtav.U devetoj je primio najvise udaraca,3-4 u glavu cudi me kako je ostao na nogama,ali vidjelo se posle toga da ne moze ni da se krece normalno.Vitali je,makar se meni tako cinilo,imao nekih problema sa lijevom...mozda neka manja povreda.Odavno nisam vidio da Vitali boksuje bez garda,to dovoljno govori o kvalitetu meca.Svakako je Cisora bio bolji sinoc,nego Hej protiv Vlad-a,a opet i jedan i drugi tuga.Citam jutros da su se one dvije nesrece pobile hahahaha majko mila kakvi kreteni :D

Nebojsa
19.02.2012, 11:32
http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8

:facepalm:

Zvuk je ocajan, ali nema veze. Od 3:25 negde pocinje haos. Katastrofa.

powerslave
19.02.2012, 11:47
Hahahaha ovo je show :D Hej je bio konkretniji :D Pogodi Cisoru 3-4 puta,pa mu iznabada i onoga pomocnika...udari ga,odlece mu kapa :D Aooo kakve budaletine!Faca Vladimira Klicka dok je davao intervju nakon frke :D

Nebojsa
19.02.2012, 11:51
Ali najjace mi je sto je Haye onim stalkom za kameru raskrvario svog trenera. Obojicu treba suspendovati na duze.

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=MWQs8nMsZNg

Ovaj je tonski bolji, ali se tuca i dalje bolje vidi na prvom snimku.

Vladan
19.02.2012, 11:52
12 istih rundi,to je danasnji boks.

Nebojsa
19.02.2012, 12:18
Chisora priveden na minhenskom aerodromu.

Vule_89
19.02.2012, 13:04
I oduzeto mu 50000$ zbog samara.

bice
19.02.2012, 14:14
Meni ovaj Cisora govno od coveka. Ako ga je Hey ovde mlatio.:biggrin:

Rossonero
19.02.2012, 14:16
Chisora je sramota za boks , njegovo ponasanje :td: al jbg pare cuda cine.

manda
19.02.2012, 14:19
I na kraju da li se zna koliko je miliona dolara ili eura pripali jednom,a koliko drugom.
Mislim da je obojica su fine pare uzeli cak i britanac.

Merlin
19.02.2012, 14:57
Pa sramota na šta je boks spao. Ne znam kako su ova 2 Britanca ovako uspjela dovdje dogurati sa ovakvim ponašanjem. Suspenzija i dobro ih oderati po džepu i to je to.

colke995
19.02.2012, 19:04
Kad je neki sledeci veliki mec??

Vladan
19.02.2012, 19:11
Nadam se da ce doc' do meca Hej-Cisora,da mu Hej objasni neke stvari

danijelkr
19.02.2012, 19:34
Kad je neki sledeci veliki mec??

Wladimir se bori sad ne bi ti znao reci kako mu se protivnik zove pocetkom marta(i ovo nije sigurno). Zatim Muamer Hukic koji nastupa pod imenom Marco Huck on ce isto boriti u martu, a meni najzanimljivije ce biti u aprili kada se bori Adnan Catic. Ova zadnja dva meca sto sam nabrojao bit ce dosta interesantnija od Wladimirovog meca.

Merlin
19.02.2012, 19:36
Vladimir boksa protiv nekog Francuza. A je li slijedeće subote boksa Povetkin?

denia_el
20.02.2012, 19:47
vladimir se bori protiv mormeka,3.marta u nemackoj i mislim da ce biti prenos na istoj televiziji:cheer:

Nebojsa
20.02.2012, 19:59
Hoce, opet ce Borovcanin komentarsiati :D Sada samo da nadju Hayea, kakav spektakl, ne verujem. Ko zna gde se krije, sada kada ga stave u istu celiju sa Chisorom, jedna kamera i uzivanje, kao reality show :D

denia_el
22.02.2012, 18:14
to bi bilo dobro gledati:lol:

denia_el
02.03.2012, 17:44
http://i40.tinypic.com/mv1btd.jpg
a za sutra znate sta vam je ciniti::)

denia_el
02.03.2012, 17:47
i jos da dodam da mi je drago sto je cisora suspendovan na neodredjeno:pravda:njemu i jeste mesto na ulici,a ne u ringu:fct:

Vladan
02.03.2012, 17:57
Bilo bi sjajno kad bi nekako The Marksman uspio da pobijedi,ali nema sanse bojim se

manda
03.03.2012, 23:22
Sta ovaj sarlatan iz Francuske cini,grliti klicka u klinc cim zagusti?
Ko sve se bori za naslov?

Rossonero
03.03.2012, 23:23
Sta ovaj sarlatan iz Francuske cini,grliti klicna u klinc cim zagusti?
Ko sve se bori za naslov?

A nema ovaj Francuz brate nikakve sanse , stalno u klinc ide :hah:

Bas tako ovo je smjesno ko se bori za naslov.

Freshman
03.03.2012, 23:34
Ala ga je unistio ovom kombinacijom levi direkt-desni krose... Zaista sam mislio da ce ovaj mec potrajati, ali ovaj Mormek nije imao nikakve sanse, gde su ga samo nasli...

AK47
03.03.2012, 23:34
Veliki Lenoks Luis

Lenox tvrdi da bi danas bio u stanju pobjediti Vladmira da je naravno aktivan

''Vladimira bih nokautirao, jer sam kompletniji bokser, volim borbu, dolazim blizu protivnika, razmišljam brže od njih'' priča Lewis koji je imao problema sa Vitalyjem 2003.godine.Borba je prekinuta u 6.rundi zbog povrede Ukrajinca

''Vitaly odlično koristi svoj raspon ruku, opasan je u kombinaciji udaraca i mislim da je definitivno bolji od Vladimira.

colke995
03.03.2012, 23:35
Zveknuo ga Klicko onako muski i zavrsio posao :bye:

manda
03.03.2012, 23:37
Znaci 3-4 televizije najavljuju danima spektakl,i onda ovo.
Ovaj francuz kao da je natjeran da se bori sa klikom(to jest dosao je da uzme pare),pa ajde da odradim samo sto manje udaraca da primim,pa dokle izdrzim.
Pa na treningu sparing partner od Klicka je deset puta opasni i aktivni od ovog nazovi boksaca.
Ko je kupio kartu i ovo gledao zestoko se zajebao xD

Vladan
04.03.2012, 03:05
Ovo je presmijesno,boks je i onako u dovoljnom problemu ali boksu sigurno ne treba lik 20 santima nizi od Klicka u borbi za titulu.Previse providno.Dobio je 50. nokaut,to je bio cilj,ispunio obecanje :haha:

Sjetimo se prave borbe.Skidam kapu i Vitaliju na ovoj borbi,ali zna se ko je tajo!

http://www.youtube.com/watch?v=RJRS0L-6LQs

A pogledajte Mavrovica kakve je batine izdrzao,ma svaka cast majstore :wthy:

http://www.youtube.com/watch?v=nzlMpejdyeQ

denia_el
04.03.2012, 10:27
sta je ono bilo?:ne_znam:prva borba u teskoj kategoriji i to ni manje ni vise nego protiv vladimira i jos za titulu:krsta:tako nesto je nekada moralo dobro da se zasluzi:hm:mislim da to nije dobro ni za vladimira,bolje nije ni mogao da odradi,ali ovako izgleda kao da su mu doveli nekoga cisto da zaokruzi tu 50-ticu:nerzm:ali su se nemci zato dobro potrudili za organizaciju i scenografiju koja me je ostavila bez daha:ajde:a od boksa - nista:girl_mad::td:

AK47
04.03.2012, 11:30
Vladane,Vitali je i tada bio ravnopravan protivnik,a usao je u borbu sa povredom ramena

Klicko je mnogo dominantiji bosker od Luisa(svi mu zamjeraju sto je dva puta bjezao od revansa protiv Vitalija,a garantovano se ne bi dobro proveo),karijera mu je gotovo besprekorna.Slusao sam nedavno prenos u kojem je gost bio Mavrovic i on je rekao da je samo Muhamed Ali veci bokser od Vitalija

Ako se uporede karijere ova dva boksera,Vitali ima prednost sigurno...

danijelkr
04.03.2012, 12:06
Ono sinoc se ne moze nazvati Boksom. Pa onaj se samo saginjao, jedva cekam Adnana Catica da gledam tu ce biti pravog boksa.

Vladan
04.03.2012, 13:40
Vladane,Vitali je i tada bio ravnopravan protivnik,a usao je u borbu sa povredom ramena

Klicko je mnogo dominantiji bosker od Luisa(svi mu zamjeraju sto je dva puta bjezao od revansa protiv Vitalija,a garantovano se ne bi dobro proveo),karijera mu je gotovo besprekorna.Slusao sam nedavno prenos u kojem je gost bio Mavrovic i on je rekao da je samo Muhamed Ali veci bokser od Vitalija

Ako se uporede karijere ova dva boksera,Vitali ima prednost sigurno...
Ma Luis je bio drugaciji bokser,dobro i Vitaliji je tada grizao,u tom mecu vjerovatno i imao prednost na poenima ali je Luis znao kako se udara.Vidio si sta mu je napravio od oka,znas i sam kako je pametan bio i samo bi nastavio da ga kucka u tu stranu,unistio bi ga do kraja garantujem.
Klicko je veci takticar,bar je kasnije to postao,Luis je neko ko vise voli borbu,ko ide naprijed i po mom pojmu to je pravi bokser,inteligentan ali oce borbu.Ali da je znao da popije batine znao je itekako,samo sto taj covjek nije padao i kad bi porimao vezane udarce,nevjerovatno nesto.
Mislim da prime Luis pobjedjuje mnogo lakse prime Vladimira,a sa Vitalijem bi bilo teze.
Digla se velika frka oko tog revansa,po meni ispravan potez Luisa,nema on sta da dokazuje i u tom mecu je pobijedio zasluzeno,povukao se kao sampion i to je to.

Danas nema takvih borbi,ovo vise nije boks.

Ma kako moze da bude bolji od jednog Formena npr. pa ja mislim da bi ih taj covjek na vrhuncu ubio od batina.Holifild je bio nizi,Tajson tek ali ako bi samo jednom pogodili,a vjerujem da bi ne bi se dobro proveli sigurno.Luis je mogao da ima parira visinom,strpljenjem,taktikom.
Ne svidja mi se u sta se boks pretvorio i nacin na koji oni sad boksuju.Svakako je za njih i zdravlje mnogo bolje nego nekad sto je bilo,ali je to bio boks bar.

powerslave
04.03.2012, 16:03
Ma Holifild na vrhuncu je tata za sve :)

denia_el
04.03.2012, 18:49
nema bog zna sta o ovoj borbi ni da se kaze:huh:sve u svemu,vrhunac veceri mi je bio kada sam videla zana renoa u publici:inlove:jos od leona sam zaljubljena u njega:blush:

Rocafela
12.03.2012, 01:54
Ne znam da li je neko pomenuo ovde da je Badr Hari presao iz K1 u boks. U K1 mu nije bilo ravnog, samo su ga luda glava i diskvalifikacije sprecile da osvoji neki gran pri. Naravno, videcemo kakav ce biti u boksu, ali ja boljeg, talentovanijeg i ludjeg borca nisam nikad gledao. Otisao je u Ameriku i tamo ga radi sa trenerom koji trenira Mayweathera. Vec poseduje brutalnu rucnu tehniku, brz je kao munja i ima razoran udarac. Posto ce krenuti od nule, proci ce vreme dok ne stekne pravo da izazove jednog od brace, a to je nesto sto sanjam da vidim. Tesko da ce to biti Vitali, ali eto Vladimira. Iste su visine, Badr je 5 kila laksi. Sve u svemu, sa Harijem ce borbe biti sve, samo ne dosadne.

http://www.youtube.com/watch?v=hVnNrbtLuoM

denia_el
14.03.2012, 21:15
mislim da nije niko pomenuo,ali svi mi koji ga obozavamo to vec znamo i ne mozemo da docekamo njegov prvi mec:cheer:boks vise nece biti isti,to je sigurno:Da vlasnicima pojasa je vreme da se polako pocnu oprastati od njega,sto su ga nosili......:nzm:

littlemrmot:P
28.03.2012, 13:04
BADR FTW :)

Lord Aleksoni
08.04.2012, 04:00
Ima nade za srpski boks !!!!!!!!!!
Posle Nenada Borovcanina i Milan Piperski je osvojio titulu profesionalnog sveslovenskog i balkanskog sampiona u WBC:cheers:
:ajde::prv:

Joe Cole 10
13.04.2012, 23:53
Bravo Ado majstore.Da nije predao Njemac zavrsio bi do 12 runde na podu.Odbrana titule u srednjoj kategoriji i nema mu trenutno nikog ravnog.

I na kraju je rekao ovo nije bilo samo za mene nego za cijelu Bosnu :tu:

Masina nasa!

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/sturm-25937805-qf-23608314/2,h=343.bild.jpg

danijelkr
14.04.2012, 12:15
Sinoc je Ado razvalio Zbika lijevim direktom. Ima dosta izazivaca iz ostali verzija mislim da ce prvi biti meksikanac ne znam kako se zove :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7O02r1sua2Y

Izjava Zbika

"Ovaj put odlučili smo se za zdravlje. Noge su mi iz runde u rundu bile sve slabije. Zbog čega? Ne znam ni sam", nakon meča je izjavio Sebastian Zbik.

Na kraju treba istači da su iz Zbikovog ugla nakon šeste runde razmišljali o prekidu meča, no odlučili su se kockati. Ne dugo, tri runde kasnije, ipak, su morali predati.

Merlin
16.04.2012, 00:43
Ado je sjajno odradio meč. Prije svega taktički i na kraju je Zbik bio prinuđen da preda. Žao mi je što ga nije uspio nokautirati, no pobjeda je pobjeda.

Al' svaka mu čast za ono obraćanje Bosancima na kraju. Veliki čovjek.

denia_el
24.04.2012, 19:41
doslo je do nekih promena,borovcanin se nece boriti protiv stajna nego protiv vekiloglua:rules:kazu da je opasniji..nadam se da cu konacno videti koliko nenad moze,jer onaj prosli i nije bio neki protivnik:ne_znam:verovatno ce biti na istom kanalu kao i do sada:)

Mr.M
04.05.2012, 23:42
Je li ovo Borovcanin sada pocinje ili je snimak ?

Nebojsa
04.05.2012, 23:43
Live.

Nebojsa
05.05.2012, 00:11
Svaka cast Nenade, jos jednom je potvrdjeno da najvise protiv njega radi sto je odavde a ne sa nekog veceg trzista. Ugazi danas ovog ,,Nemca``.

colke995
05.05.2012, 00:15
Kako boksuje Nenad, svaka cast stvarno, umlatio ga je posteno :D

U koliko sati sutra Mayweather vs Cotto i gde ima prenos?

Mr.M
05.05.2012, 00:20
uff tog mejvajtera najavljuju kad gledam NBA stalno :ha: Sto se prenosa tice ne vidim da je neko od regionalnih najavio ;)

colke995
05.05.2012, 00:40
Onda moram negde da potrazim stream za D:SF, verovatno na njemu ima, ili mozda ZDF..

Lord Aleksoni
05.05.2012, 02:42
bravo nenade
koliko treba da pobedi izazivaca da bi dobio sansu da se bori da titulu svetskog prvaka

denia_el
09.05.2012, 17:14
badr hari ce ucestvovati na k-1 turniru:party:nije mogao da odbije poziv i prva borba ce biti 27.maja u madridu:)inace je i dalje u americi,trenira sa ricardsonom i sprema se za titulu svetskog sampiona:cheer:to mu je plan za naredne 3 godine,mada mislim da ce mu biti potrebno mnogo manje:Dtrener je odusevljen kako badr napreduje i mnogo ga hvali:D

"Every century, a number of unique talents are born. Those talents have the capacity to make it to the absolute top of the world. Badr is one of those unique talents. He has the perfect fighting mentality, an amazing reach, an incredible punch, and technically it's looking great. On top of that, his physique works to his advantage. He is the ultimate fighting machine. I support Badr's wish to take one more shot at the K-1 World Grand Prix Title. It's also his way of showing respect to the sport of kickboxing."

Mr.M
07.07.2012, 22:53
Sad ce boks , jeste da ce ga Klicko razvaliti ali navijam za Tomsona :biggrin::biggrin: Uff obozavam gledati boks tj ove najjace , bracu,heja,valujeva,cisoru::) i jos neke

danijelkr
08.07.2012, 09:53
Wladimir ga je bas raznijeo i onaj prvi udarac kad ga je poslao na pod je rijesio mec. Dobro je onaj ikako se digao poslije onog. Nije toliko bilo dosadno kao prethodni mecevi, ali isti kraj.

aca
12.07.2012, 10:59
Jel moguce da na sport clubu nema uopste profi boksa.Pre bilo friday fight night sad nista i kad daju neki boks daju onu svetsku ligu.

aca
13.07.2012, 18:29
Hoce li biti negde prenos meca Cisora-Hej

Mr.M
14.07.2012, 15:13
Hoce li biti negde prenos meca Cisora-Hej

Upravo sam to hteo pitati , pregledah sve i nigde nmg naci , tacno ne verujem da niko nije zakupio ovakav spektakl :facepalm:

aca
14.07.2012, 16:19
Upravo sam to hteo pitati , pregledah sve i nigde nmg naci , tacno ne verujem da niko nije zakupio ovakav spektakl :facepalm:

Pa sta ces kad je kod nas boks poslednja rupa na svirali.Nego gledam da nema na nekom stranom kanalu posto imam kablovsku.Videcu pa javljam.

Mr.M
14.07.2012, 17:38
Pregledoa ja nema , ni na jednom nemackom (vox,zdf,rtl 1 i 2,sport 1) , ponadao se kad vidio na areni 2 veceras cisora al' cisora-klicko snimak :facepalm:

Paradox91
14.07.2012, 17:49
Pa sta ima veze ako nema na tv-u, evo vam odlicnog stream-a ;)

http://www.thefirstrow.eu/watch/130524/1/watch-dereck-chisora-vs-david-haye.html

aca
14.07.2012, 17:51
Pregledoa ja nema , ni na jednom nemackom (vox,zdf,rtl 1 i 2,sport 1) , ponadao se kad vidio na areni 2 veceras cisora al' cisora-klicko snimak :facepalm:

Znaci na areni 2 i to snimak a ova moja kablovska ne emituje arenu jbg.Moram skidati preko torrenta pa gledati kao snimak necu ni pratiti ishod meca da mi bude zanimljivije.Sta cu drugo

aca
14.07.2012, 17:53
Pa sta ima veze ako nema na tv-u, evo vam odlicnog stream-a ;)

http://www.thefirstrow.eu/watch/130524/1/watch-dereck-chisora-vs-david-haye.html

Jel treba da skinem onaj plugin i sta onda ajde objasni nikad na ovaj nacin nisam gledao nesto

Il Capitano
14.07.2012, 17:54
http://liveonsat.com/lvs____other_B-o-x-i-n-g__.php

Prikazano je zapadno evropsko vreme...

Izgleda svi daju od ponoći... Kao da nema direktno...

EDIT: Ili je prenos od ponoći???

aca
14.07.2012, 18:06
http://liveonsat.com/lvs____other_B-o-x-i-n-g__.php

Prikazano je zapadno evropsko vreme...

Izgleda svi daju od ponoći... Kao da nema direktno...

EDIT: Ili je prenos od ponoći???

Pa ja mislim da imaju pre glavnog meca neke uvodne borbe tako da mislim da oko 11 veceras pocinje glavni mec

Paradox91
14.07.2012, 18:25
Jel treba da skinem onaj plugin i sta onda ajde objasni nikad na ovaj nacin nisam gledao nesto

Pa instaliraj najnoviju verziju adobe flash player-a, i to je to, u slucaju da ga nemas, ali ako mozes da gledas klipove na internetu, verovatno je sve ok. Samo otvori stranicu i sacekaj da se sklone reklame. Mec pocinje oko 23h.

Mr.M
14.07.2012, 18:46
Gde cu box na streamu gledati pored TV-a :facepalm: Najlepse da skinem HD snimak i prebacim da gledam na TV ali do sutra cu 3 puta videti rezultat , valjda ce se neko smilovati i pustiti , FTV,B92,Nova , kad se boxuje za titulu svi prenose Klicka protiv incognito boraca a kad je ovakav spektakl mozes samo na radiju gled ups, slusati :)

Paradox91
14.07.2012, 19:07
Sve ovo deluje smesno, prepucavanja van ringa, vredjanja, jos ona tuca na konferenciji, a sad jos kao organizovali mec, sve zbog love, ne ocekujem ni veceras kvalitetan boks, ali bar ce biti zanimljivo zato sto su bas njih dvojica u pitanju. Videcemo, navijam za Dereck-a da isprasi onog "penzionera"! :clap:

aca
14.07.2012, 19:44
Pa instaliraj najnoviju verziju adobe flash player-a, i to je to, u slucaju da ga nemas, ali ako mozes da gledas klipove na internetu, verovatno je sve ok. Samo otvori stranicu i sacekaj da se sklone reklame. Mec pocinje oko 23h.

Odlicno imam adobe flash player gleda cu.

Mr.M
14.07.2012, 23:06
Pocinje box nije u 12 nego u 11

http://www.sportlemon.tv/wv-4/2/50/v-425061.html

Mr.M
14.07.2012, 23:29
Kakav box :wthy: Najbolja borba iako kratka u zadnjih 5 godina slobodno kazem ako ne i duze :wthy: Gledacu i snimak , ubio ga Cisora u prve 4 runde i sacekao Hej i rutinski 2 udarca za nokaut :wthy:

Vladan
14.07.2012, 23:30
Hej :cool:

aca
14.07.2012, 23:32
Kakav box :wthy: Najbolja borba iako kratka u zadnjih 5 godina slobodno kazem ako ne i duze :wthy: Gledacu i snimak , ubio ga Cisora u prve 4 runde i sacekao Hej i rutinski 2 udarca za nokaut :wthy:

Ja se ukljucio od 3 runde i koliko sam video polupa ga Hej ipak je bilo to za ocekivati jer je Hej daleko vise tehnicki potkovan od Cisore.

Mr.M
14.07.2012, 23:38
Gledaj snimak , prve 2 runde unistio Cisora, Hej ga lupio nije , ali Hej je doktor , sad po titulu majstore :wthy:

Paradox91
15.07.2012, 00:06
Nisam ocekivao da ce ga Hej nokautirati, posle onakvog ofanzivnog pocetka Cisore, mislio sam posle cetvrte runde da ce uslediti nokaut, ali kakav obrt, svaka cast! Na kraju jedno drugom sportski cestitali, kao da uopste nije postojala mrznja izmedju njih. Ipak je sve ono pred mec i mnogo ranije sve marketinski trik da se medijski sto vise privuce paznja i sakupi novac. Ipak je sve biznis, ali nebitno to, posle dugo vremena smo dobili kvalitetan boks, cestitke obojici! Steta samo sto niko od njih dvoje nije dovoljno dobar da smakne bracu Klicko sa trona, mada tesko da ce se pojaviti neko dovoljno dobar dok se obojica ne penzionisu.

Vladan
15.07.2012, 12:57
Evo cijele borbe

http://www.youtube.com/watch?v=lslLYgU66t8

Mr.M
08.09.2012, 23:24
Nek dadnu Heju da boksa protiv Klicka da im uzme sve titule i onda ako treba svaki mesec da gledamo Cisora-Hej , bar cemo nesto videti , ovako gledati Klicka je smor teski

powerslave
09.09.2012, 03:38
Cuo sam da bi im Hej uzeo titule...

Skrillex
09.09.2012, 03:46
Nek dadnu Heju da boksa protiv Klicka da im uzme sve titule i onda ako treba svaki mesec da gledamo Cisora-Hej , bar cemo nesto videti , ovako gledati Klicka je smor teski

Ma koji Hej, ne moze im on nista. Je l' ga upravo Klicko i "penzionisao" pre borbe sa Cisorom.
Sramota stvarno u sta se pretvorio danasnji boks, ono je smesno. Dvojica vladaju jednom decenijom i ne zna se koji protivnik im je smesniji. Jos i onaj Borovcanin glumi neko ludilo, citam pre neku nedelju da je postao sesti izazivac, tuzno brate. Kad pogledam majstore koji su boksovali nekad, dodje mi da zaplacem.

Mr.M
09.09.2012, 03:51
Pazi da se razumemo , Hej je par dana pre borbe povredio tacnije povredio je prst , to nije islo u javnost nego je posle borbe tek ozvaniceno da se ne bi kvario i bit borbe , vidio si Heja protiv Cisore , ja bolji box u zivotu uzivo nisam vidio , bilo je lepog fajta i napadalo se stalno , nije bilo samo odbrane , volio bih sada videti Klicko-Hej , bilo koji Klicko , razvalio bi ga Hej veruj mi i koliko toliko unio zivost u ovaj box

Skrillex
09.09.2012, 04:05
Pazi da se razumemo , Hej je par dana pre borbe povredio tacnije povredio je prst , to nije islo u javnost nego je posle borbe tek ozvaniceno da se ne bi kvario i bit borbe , vidio si Heja protiv Cisore , ja bolji box u zivotu uzivo nisam vidio , bilo je lepog fajta i napadalo se stalno , nije bilo samo odbrane , volio bih sada videti Klicko-Hej , bilo koji Klicko , razvalio bi ga Hej veruj mi i koliko toliko unio zivost u ovaj box

Ma gde bi ga razvalio, braca Klicko su dominantniji od svih ostalih, nemoj da se lazemo. Hej jeste dobar borac, ali im nije dorastao. Oni imaju savrsenu tehniku, veoma mudro se bore i koriste svoju visinu i duzinu ruke, jednostavno nemaju konkurenciju. Zadnji konkurent i jedan od najvecih boksera koji se mogao nositi s njima, tj. sa Vitalijem je Lenoks Luis. Posle toga je sve tuga i jad. Razlog tome je popularizacija nekih drugih sportova, gde prvenstveno spada razvoj MMA.

Mec Cisore i Heja je bio zanimljiv zato sto su oni borci slicnog kalibra, znanja i slicne visine, i zbog toga se mogla videti otvorenija borba, sa vise udaraca i ne bezanja po ringu, kao sto je slucaj kada neko boksuje sa jednim od brace Klicko. Tad je tipicna igra macke i misa. Njihova dominacija nece prestati sve dok se ne penzionisu, to je surova cinjenica. Mada i posle toga ne verujem da mozemo ocekivati neki bolji kvalitet, ali bar ce biti zanimljivije i neizvesnije borbe, ako nista drugo.

Mr.M
09.09.2012, 04:15
Stavi Heja i Klicka u ring sada i videces :fct: Za razliku od Klicka nokautirao je Cisoru

Skrillex
09.09.2012, 04:39
Mesas malo Miko neke stvari, Vladimir se borio sa Hejom, a Vitalij sa Cisorom.
Vitalij je dobio na poene Cisoru, ali ako se secas, on je tokom celog meca dominirao u svim rundama i na kraju ubedljivo slavio. A pritom moram dodati i da je povredio levo rame, tacnije tetivu, posle cetvrte runde i u ostatku meca boksovao prakticno samo jednom rukom! Da nije imao taj peh, verovatno bi ga nokautirao.

powerslave
09.09.2012, 14:23
Dobar je Hej ali sam ubijedjen da bi ga opet popusio.Svi se vataju za protivnike brace Klicko(za koje se slazem da im nisu dorasli,ali boljih nema) a niko ne pominje da su oni dvojica medju najboljim takticarima i tehnicarima svih vremena...pogotovo Vitali koji je bogotac boksa.I kad imaju protivnika koji je dobar taj isti ne moze mnogo toga da uradi upravo zbog nacina na koji braca boksuju.Vladimir boksuje otvorenije jer je agresivniji i on cesce i ide u razmjenu udaraca a tada je jedini ishod patos za protivnika.A Vitali je poseban bokser.Svako ko poznaje boks lako vidi njegovu moc u ringu.
Ako vec pricamo sta bi bilo kad bi bilo.Evo zamisli mec Hej-Vitali.Hej bi radio isto sto i protiv Vladimira(birao putanju kojom ce da bjezi po ringu iz runde u rundu) jer on nije pravi teskas.Morao bi da ceka i da napada pred kraj runde.Protiv Vladimira je imao par prilika ali ga je ovaj odbijao kao malo dijete.Heju skidam kapu za njegovu agilnost i pokretljivost jer je protiv Vladimira uspio da izbjegne nekoliko sigurnih nokauta cak i kada je bio ledjima na kanapu.Vitali ga ne bi "vatao" po ringu a ovaj bi bio primoran da napadne i proba nesto.Iskreno ne vidim nacin da ga Hej pobijedi.

aca
12.09.2012, 19:26
Jel postoji u boksu neka druga kategorija osim teske????Samo se polemise o teskoj kategoriji.Mislim da jedino Povetkin moze da ugrozi W. Klicka donekle...:)Meni je zaista u ovom trenutku mnogo zanimljiviji boks u drugim kategorijama.Uh, sto bi voleo da Tajson jos boksuje da pokaze Cisori sta je udarac.

Cassius Clay
12.09.2012, 19:38
Zastareo sport. Ko jos gleda box pored MMA? :( :D

aca
12.09.2012, 20:46
Ja gledam i boks i mma.Boks je ovde kod nas definitivno slabo zastupljen a o mma da i ne pricam.A tamo u Americi boks je i dalje u velikoj prednosti u odnosu na mma sto se tice zarada boraca.Evo i primera najplaceniji mma borac je Anderson Silva koji mnogo manje zaradjuje od Mejvedera,Pakjaoa,Cotoa itd...:)

Cassius Clay
14.09.2012, 19:18
Meni je uz duzno postovanje prema boksu, smesno ga porediti sa MMA.. Kakva zver moras da budes u MMA a u Boks je neatraktivan i dzabe pokusavaju onim tucama na konferencijama za novinare da ga ucine popularnijim...

Sam Hornish Jr.
16.09.2012, 15:33
Gde ima da se gleda MMA?

aca
17.09.2012, 18:58
Gde ima da se gleda MMA?

Imas na Arena 2 kanalu.:)

Sam Hornish Jr.
18.09.2012, 14:47
Nemam ja taj kanal :)

aca
19.09.2012, 18:24
Nemam ja taj kanal :)

Ma nemam ni ja ARENU 2,ali znam da ima.E sad sam se setio imas Strikeforce na EUROSPORTU 2.

Cassius Clay
20.09.2012, 21:14
First Row Sports, imate tamo mma kanal, a imate i UFC prenose.

Mr.M
07.11.2012, 13:36
U Subotu Klicko protiv Vaha , zna li se ko prenosi , bice mnogo dobra borba , mislim da bi ovaj mogao dobrano da namuci Vladimira

Vladan
10.11.2012, 23:05
Evo izlaze. Ovo je najveca vreca za udarce do sad :D

Mr.M
10.11.2012, 23:18
Volio bih da Vah dobije ali razbice ga Klicko

Napade Vah na statru 2. :D

Vladan
10.11.2012, 23:37
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saved by the bell :mad:
Imao ga je:(

Mr.M
11.11.2012, 00:02
jbt roki u publici :biggrin::biggrin:

Mr.M
11.11.2012, 00:05
Dobra borba

Vladan
11.11.2012, 00:05
Kakve je batine popio u 8. i 9. rundu i jos stoji :D
Da je samo malo brzi mogao bi ga pobijedit'. Mada ga je imao, jos 10-15 sekundi i vjerovatno bi ga nokautirao, opasno je Klicko bio uzdrman. Da je Hej visociji...
Ali cim je neko toliko visok ne moze da ga drzi na distanci i kucka svo vrijeme.
Prejadna je teska kategorija trenutno a i dalje gledam :facepalm:

Reise
11.11.2012, 01:13
Nema sanse neko da pobijedi Vladimira, co'ek ima reflekse kao da je 30cm manji, tolko je dominantan za ove borce. Kad spojis sve to, ispadne da je Bog u odnosu na protivnika. Vah je imao sansu jednom i to je sve bilo od njega, ostalo je bilo sve na stranu Klicka. Dosta je istrpio.
Ne znam ni sta se bore s Vladimirom vise kad nema sanse da ga dobiju, mozda da vide mogu li da izdrze 12 rundi. To je njima neki pehar izgleda.
Stvarno ne znam moze li ga iko pobijediti jer su ljudi kao usporeni snimak protiv njega.
Klicko je cijeli mec izboksovao bez prljavog udarca, a ovi protiv njega ne mogu ni bilo kakvim trikovima, samo gospodin to moze i svaka mu cast.

powerslave
11.11.2012, 12:33
Svaka cast Poljaku!Klicko je ubio boga u njemu a ovaj izdrzao 12 rundi :wthy: Siguran sam da onakve batine u zivotu nije dobio :D I svaka mu cast sto je krenuo u napad u drugoj i petoj ili sestoj...opasan mu je bio onaj napad u drugoj ali se Klicko skolski odbranio.Ali sta je sve izdrzao Vah :wthy: E vala je zasluzio sve pare sto je dobio za mec.

Lord Aleksoni
04.02.2013, 15:12
Muhamed Ali nije na samrti. Ćerka žive legende svetskog boksa Mej Mej demantovala je glasine koje su obišle svet.

- Oseća se dobro, razgovarali smo pre nekoliko sati. Ovakve glasine se pojave povremeno, ali na to ne možemo da utičemo - rekla je Alijeva ćerka za AP i dodala da je Superboul gledao u dresu lajnbekera novog NFL šampiona Baltimora Reja Luisa.

Vest o teškom stanju Alija prvi je plasirao britanski tabloid The Sun. Navodno Alijev brat Rahman je izjavio da je bivši teškaški šampion na samrti. Ubrzo su putem društvenih mreža počele da stižu poruke podrške, ali je porodica to demantovala.

Ali, po mnogima najveći bokser svih vremena boluje od Parkinsonove bolesti, a prošlog meseca napunio je 71 godinu.

http://www.sportklub.info/vesti/32859/ali.jpg

http://www.sportklub.info/ali-nije-na-samrti

dejanmm
04.05.2013, 18:43
zna li neko dal ima prenos negde veceras Klitchko - Pianeta ?

Урош94
04.05.2013, 18:46
Имаш ође, одлична слика, као на ТВу. Само се региструј, 2 минута посла.

http://www.balkansport.info/showthread.php?37-BalkanSport-16

dejanmm
04.05.2013, 18:51
extra...jel treba da cekam neku aktivaciju ?

Урош94
04.05.2013, 18:53
Јок, само идеш на линк који су ти послали на мејл и то је то. Исто као кад си се регистровао на овај форум.

Mr.M
04.05.2013, 19:02
Jel' prenosi neko Klicko-Pianeta sem Nove ?

dejanmm
04.05.2013, 19:03
davno to bese..:) dobio sam taj link vec kaze da cekam da me neki moderatori odobre sta ti ja znam, pa ce onda valjda moci.

kolko prenosa imaju jbt, ako tu bar pola radi...

Lord Aleksoni
04.05.2013, 19:26
Ima cini mi se i na RTS -u

Rade prenosi tamo , sve odlicno .

dejanmm
04.05.2013, 19:34
rts ce pustiti reprizu... :)

Lord Aleksoni
04.05.2013, 20:16
Najavljuju da ce prenositi na RTS 2 od 23 h :)

Mr.M
04.05.2013, 23:11
Otresce ga Vlada ko budalu.

p4p1
04.05.2013, 23:34
Ovde izgleda ni Pianeta ne veruje da moze nesto, bas besmislen mec. Evo krece serija.. TKO ili KO, pitanje je sad. :D

denia_el
08.06.2013, 19:09
WBO šampion u kruzer kategoriji Marco Huck – Muamer Hukić (35-2-1, 25KO), momak rodjen u Sandžaku a koji boksuje pod nemačkom licencom,boksovaće po treći put protiv Ola Afolabi-a (19-2-4, 9KO) 8. juna u Berlinu. U decembru 2009. godine tesno je pobedio Marco Huck, dok je njihov meč u maju prošle godine završen nesrešeno. Muamer Hukić, alias Marco Huck, povodom ovog meča je izjavio: “Ovo će biti borba u kojoj sam ja domaćin. Ola Afolabi je dobar bokser, ali neću mu dopustiti da mi opet zakomplikuje život. U Berlinu ću jednom za svagda dokazati ko je bolji.”

Jedan od najvećih promotera bokserskog sporta u svetu, ako ne i najveći, čuveni Don King biće promoter bokserskog spektakla. On je u Majamiju, na licitaciji ponudio najbolje uslove za organizaciju meča za titulu WBA između Muamera Hukića, alias Mark Huck, boksera iz Srbije rođenog u Sandzaku koji ima nemačku licencu. Don King je na licitaciji u Majamiju pobedio i on će biti organizator meča za WBO titulu između Muamuera Hukica (Mark Huck) i Engleza Ola Afolabija.

Prema uslovima koje je u kandidaturi za ovaj bokserski spektakl Don King aplicirao, Huk ima pravo na 80 odsto novca (1,2 miliona dolara) i Afolabi ima pravo na 20 odsto (300.000 dolara). “ Ponosim se što sam Bošnjak, ali i što sam iz Srbije, jer ja drugu zemlju nemam. Rukavicama ću boksovati za Nemačku, ali srcem za Srbiju i nadam se da ću podjednako obradovati navijače iz cele zemlje, kako u Novom Pazaru, Sjenici, Tutinu, tako i u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i svim delovima Srbije. Spremam se već par meseci za ovaj meč i očekujem veliku borbu, veliki spektakl, ali i ubedljivu pobedu “ – zaključio je Muamer Hukic svetski boks šampion u WBO verziji.

8.jun 2013.
Max Schmeling Halle, Prenzlauer Berg, Berlin, Germany

The WBO World Cruiserweight Championship

Marco Huck vs Ola Afolabi

The IBF Intercontinental Light-Heavyweight Championship

Robert Woge vs Dariusz Sek

The Vacant WBA Intercontinental Light-Heavyweight Championship

Eduard Gutknecht vs Richard Vidal

srecno:cheer:

Psicologo
25.08.2013, 20:27
Boks... divan sport i prepun inspirativnih priča, ovu znamo svi, ali vrijedi se podjetiti
http://www.youtube.com/watch?v=n1VRaGACWRA

Psicologo
25.08.2013, 20:34
Enivejz, bliži nam se oktobar i meč Kličko-Povetkin. Šta mislite, može li Povetkin da napravi nešto više? U svakom slučaju, godinama Kličko nije imao boljeg izazivača. Naravno, to je moje mišljenje....

Урош94
25.08.2013, 20:38
Ко је тај Поветкин, чиј је? Исто неки Рус? Пребиће га Кличко.

Lord Aleksoni
25.08.2013, 20:58
Jeste ..

Prica se da ce mu ovo biti konacno dostojan protivnik ali cenim da dobija Klicko :strong:

Vladan
25.08.2013, 21:01
Ako ne moze Povetkin da ga pobijedi ne moze niko. Mogao bi Hej da je malo visi. Fali i Povetkinu visina, ali je snazniji od Heja.

Psicologo
26.08.2013, 12:34
Da, Kličkova pobjeda nije upitna, ali konačno bi mogli da gledamo dobru šorku... :)

Psicologo
26.08.2013, 12:38
Ко је тај Поветкин, чиј је? Исто неки Рус? Пребиће га Кличко.

http://www.youtube.com/watch?v=bDaeubjqkt0

Evo jedan reprezentativan video, čisto da vidiš kako bije Povetkin :)

Psicologo
26.08.2013, 12:40
Moje je mišljene da je Povetkin isuviše agresivan, i trebaće da dobro poradi na taktici ako misli nešto da napravi protiv Klička.

powerslave
26.08.2013, 15:42
Kakav crni Povetkin. On jeste bolji od vecine koje je Klicko tukao poslednjih nekoliko godina, ali ne moze pobijediti. On je sa Hukom bio pata-pata... a kako ce onda Klicka da pobijedi?

Ako nista drugo, makar ce pruziti pristojnu borbu.

Ne postoji svijet u kojem bi Hej mogao da pobijedi Klicka :fct: On ima fenomenalno kretanje i brzinu, ali se svi sjecamo da je u onom mecu samo gledao kako da prezivi. Jedini cilj mu je bio da ne popije KO.
Da je visociji, jos lakse bi ga Klicko pobijedio jer njemu vise odgovaraju veci i tezi protivnici.

Psicologo
26.08.2013, 16:57
Kličku može samo intelignetan bokser da parira, a još ako je i udarač... Bajdvej, Moamer Hukić je sjajan bokser!

powerslave
26.08.2013, 18:33
Huk je odlican. Ne propustam nejgove meceve, a onaj sa Povetkinom je bio strasan. Zato i kazem.. Povetkin je jedva izasao na kraj sa Hukom, a cemu onda da se nada protiv Klicka?

Slazem se da njemu moze da parira samo neko ko je dobar takticar, ali kad smo kod taktike, preko brace trenutno nema. A uz to su i fizicki dominantniji.. tako da ono, ne mogu da izgube u ovakvoj konkurenciji.

Psicologo
26.08.2013, 22:45
Ah, jedino da sačekjau da i Wlad uđe u petu deceniju pa da neki junoša navali i dobije ga na mladost/ludost.

Taman dok nam Uzi još malo poraste http://www.youtube.com/watch?v=7uePTFjNKaI

Psicologo
26.08.2013, 22:46
Ah, jedino da sačekjau da i Wlad uđe u petu deceniju pa da neki junoša navali i dobije ga na mladost/ludost.

Taman dok nam Uzi još malo poraste http://www.youtube.com/watch?v=7uePTFjNKaI
:biggrin:

denia_el
03.10.2013, 16:55
docekasmohttp://www.en.kolobok.us/smiles/artists/laie/Laie_78.gif

October 5, 2013

Olimpiyskiy, Moscow, Russia

Wladimir Klitschko vs. Alexander Povetkin

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lpwzhztfQAo

Vladan
04.10.2013, 23:51
RTCG 1, B92, Nova, njemacki RTL prenose sigurno

aca
05.10.2013, 09:02
Povetkin nema sanse protiv Klicka,nego bi voleo da vidim Klicka protiv Wajdlera,e to bi bio pravi mec...:):):)

danijelkr
05.10.2013, 22:26
Povetkin je sraman. Drug mi je govorio kako je pobjedio Hukica i kako je se non-stop saginjao, veceras ista situacija. Samo ce ovdje biti porazen i to zestoko.

edohz
05.10.2013, 22:32
Kličko makslimalno opstruira meč samo grljenje i tako u nedogled.

Ovo nije ni B od boksa žalosno ali istinito :facepalm:

Lord Aleksoni
05.10.2013, 22:32
Koji je ovo smarac, mislio sam da ce pruziti neki dostojan otpor .. Ali, ne znam ko jos mzoe da se suprostavi Klicku, jednostavno je nedodirljiv ..

danijelkr
05.10.2013, 22:35
Kličko makslimalno opstruira meč samo grljenje i tako u nedogled.

Ovo nije ni B od boksa žalosno ali istinito :facepalm:

Ne gledamo isti mec. Pa vidis li da se ovaj samo saginje i bjezi od prave borbe.

Odavno nema atraktivnog boksa, ali mnogi nek uce od brace Klitschko kako se vodi mec.

Lord Aleksoni
05.10.2013, 22:40
Pa kako ide Klicko na grljenje, pa ubi Povetkina u pojam, ne zna gde se nalazi. Pravi neki gard, a Klicko moze da ga pogodi po sredini kada hoce :cool: ..

edohz
05.10.2013, 22:49
Molim Boga da se pojavi neki novi Brewster pa da očita lekciju ovom smaraču i klinč boksaču jer drugačije ne zna.

Vladan
05.10.2013, 23:34
Visi je od svakog za 10-ak cm, samo se navali na njih u prvih par rundi, a ima preko 100 kila. Na inteligenciju boksuje. Vitaliji je bio veci borac, ali je Luis ovo uveo, iako je on vise volio da se bori od Vladimira.

b64Milos
06.10.2013, 01:07
Povetkin nema sanse protiv Klicka,nego bi voleo da vidim Klicka protiv Wajdlera,e to bi bio pravi mec...:):):)
To ne bi bio dobar mec. Vajlder uopste nije u top 15 boksera, a sledeci protivnik mu je Firta koji ima 10 poraza.

Evo sto bi bio dobar mec...

http://youtu.be/gUlfI5VlZuY

Vajlder je u belom sorcu a ovaj iz McDonalds-a mu je protivnik. :rules:

denia_el
06.10.2013, 09:37
kada krenes na stenu bez opreme obicno se tako zavrsi:rleys:ocekivala sam bar nekoliko 7. rundi,ali.....:yawn:neka bar on uziva u tim pojasevima kada vec mi ne mozemo vise da uzivamo u njegovim borbama:dr:

Vladan
10.10.2013, 23:06
http://www1.skysports.com/boxing/news/12183/8965642/lennox-lewis-names-his-price-for-showdown-with-wladimir-klitschko

http://www.fanatix.com/news/klitschko-camp-says-talk-of-a-fight-against-lennox-lewis-is-absurd/155158/

Platio bi da se vrati i pobijedi mrznog Klicka.

b64Milos
28.10.2013, 02:05
http://www1.skysports.com/boxing/news/12183/8965642/lennox-lewis-names-his-price-for-showdown-with-wladimir-klitschko

http://www.fanatix.com/news/klitschko-camp-says-talk-of-a-fight-against-lennox-lewis-is-absurd/155158/

Platio bi da se vrati i pobijedi mrznog Klicka.
Ne znam da li si primetio da Lennox ima 48 godina. Ne treba mu to.

Lord Aleksoni
28.10.2013, 02:11
Ne verujem da bi se vracao, nije toliko finansijski los. Da jeste vratio bi se mnogo puta kao Ivander Holifild ::)..