PDA

Pogledati punu verziju : Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Mr.M
19.06.2011, 20:22
Sutra su izvlacenja za kvalifikacije za Ligu Sampiona i Ligu Evrope prva kvalifikaciona kola ... Vidim da nema tema pa reko da otvorim jer je eto sutra izvlacenje i bio bi red ...

U Ligu Sampiona sledece godine idu sigurno :

Barcelona
Real Madrid
Valencia
Manchester United
Chelsea
Manchester City
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
Milan
Inter Milan
Napoli
Lille
Marseille
Zenit
CSKA Moskva
Shakhtar
Otelul
Porto
Ajax Amsterdam
Olympiakos
Fenerbahce
Basel

Od sledecih timova 5 ce izboriti mesto u Ligi Sampiona :

Arsenal
Lyon
Bayern Munchen
Udinese
Villarreal
Vaslui
Rubin Kazan
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Benfica
Trabzonspor
Odense
Twente
Zurich
Standard

Jos 5 mesta ce izboriti neko od ovih timova :

Genk
Copenhagen
Rangers
Dinamo Zagreb
Bate Borisov
Maccabi Haifa
Partizan
Rosenborg
Litex
Sturm Graz
Apoel
Plzen
Slovan
Malmo
Wisla Krakow
Shamrock Rovers
HJK Helsinki
Ekranas
Borac Banja Luka
Tobol
Flora
Kolce
Pyunik
Mogren
Bangor
HB
Linfield
Santa Coloma
F91
Valleta
Fiori

Definitivno ce biti uzbudljivo ... Sutra u 12 je izvlacenje za Ligu Sampiona prvo kolo a u 13 za Ligu Evrope :

Da ne pisem za Kup Uefa ili Ligu Evrope kako god mozete naci na netu a zanimljivo je da ce svi koji ispadnu u zadnjem kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona ici direktno u Kup Uefa a ko ispadne u 3 kolu ici ce u zadnje kolo kvalifikacija za Ligu Evrope ... Vase misljenje ... Ja mislim da je Partizanu svejedno koga ce dobiti u 2 kolu , a Borac bih volio da dobije Zestafloni,Shamrock ili Ekranas

Casiraghi
19.06.2011, 20:30
Taman sam hteo da otvorim ali si me preduhitrio. :D

Sutra je zreb,cim se zavrsi postavljam parove za oba takmicenja. ;)

Mr.M
19.06.2011, 20:31
Jedino ako ti mene preduhitris :lol1: ... Hajde valjda ce Partizan nesto dobro izvuci ... Nadam se da ce mo dovesti jos 3-4 igraca da ih stignemo uklopiti do zadnjeg kola kvalifikacija

Casiraghi
19.06.2011, 20:35
Jedino ako ti mene preduhitris :lol1: ... Hajde valjda ce Partizan nesto dobro izvuci ... Nadam se da ce mo dovesti jos 3-4 igraca da ih stignemo uklopiti do zadnjeg kola kvalifikacija

Labrin(stoper) dolazi na pripreme u Sloveniju,stize izgleda Eduardo(spic) i kao rezervni stoper Otasevic iz Metalca najverovatnije,to mi sad rece MVP.Videcemo da li ce biti jos nesto a u svakom slucaju smo u Evropi bar do decembra a ekipa ce biti kompletna vec do pocetka kvalifikacija za LS.

Mr.M
19.06.2011, 20:37
Ima na sportalu sve detaljno opisano o transferima... Labrin dolazi na posudbu na pola godine. Eduardo tesko da ce doci a za Otasevica nzm

Casiraghi
19.06.2011, 20:43
Ima na sportalu sve detaljno opisano o transferima... Labrin dolazi na posudbu na pola godine. Eduardo tesko da ce doci a za Otasevica nzm

Ako zelis pouzdane informacije,nemoj da citas sportal. ;)

Eduardo ili onaj iz Koreje dolaze takodje u Sloveniju,postoje i jos neke rezervne varijante ali imacemo prvog spica u roku od par dana a Labrin ce na godinu dana biti pozajmljen.

Joe Cole 10
19.06.2011, 20:53
Mozda je malo konfuzno ali eto :D

EKIPE U ŽRIJEBU ZA PRVI KRUG KVALIFIKACIJA:

NOSIOCI: Fulham, Elfsborg, Tromsø, St Patrick's Athletic, Qarabağ, Jagiellonia Białystok, Rabotnički, Aalesund, Spartak Trnava, Dinamo Tbilisi, Honka, Varaždin, Minsk, Olimpi Rustavi, Rad, Häcken, Široki Brijeg, Reykjavík, The New Saints, Renova, Koper, Budućnost Podgorica, Birkirkara, Paks, Ferencváros.

NENOSIOCI: Glentoran, Milsami Orhei, Banga Gargždai, Daugava Daugavpils, Olimpija Ljubljana, Cliftonville, Flamurtari Vlorë, Vllaznia Shkodër, Narva Trans, Baku, Pavlodar, Shakhter Karagandy, Zeta, Banants, Nõmme Kalju, Vestmannaeyar, Runavík, Ulisses, Tre Penne, Neath, Käerjéng 97, Lusitanos, UE Santa Coloma, Fuglafjørður, Fola Esch.

EKIPE U ŽRIJEBU ZA DRUGI KRUG KVALIFIKACIJA

NOSIOCI: Pobjednici susreta u prvom krugu u kojem budu igrale ekipe Fulhama, Elfsborga, Tromsa, St Patricka, Qarabağa, Jagiellonije, Rabotničkog, Aalesunda, Spartaka iz Trnave, Dinamo Tbilisija, Varaždin, te Red Bull Salzburg, Austria Beč, Anorthosis, Žilina, Nacional, Poltava, Sheriff Tiraspol, ADO Den Haag, Lokomotiv Sofia, Gaziantepspor, Olympiakos Volou, Dundee United, Bnei Yehuda, Midtjylland, Maccabi Tel Aviv, Westerlo, Jablonec, Gaz Metan Mediaş, Ventspils, Thun, Vålerenga, Aktobe, Vojvodina, Bohemians, AEK Larnaca, Sarajevo, Levadia Tallinn, Split.

NENOSIOCI: Pobjednici susreta u prvom krugu u kojem budu igrale ekipe Minsk, Olimpi Rustavi, Rad, Häcken, Široki Brijeg, Reykjavík, The New Saints, Renova, Koper, Budućnost Podgorica, Birkirkara, Paks, Ferencváros, te Shakhtsyor Salihorsk, Śląsk Wrocław, FH, Liepājas Metalurgs, Örebro, Željezničar, Iskra-Stal, Sūduva Marijampolė, Vaduz, TPS, Tirana, Tauras Tauragė, KuPS, Rudar Pljevlja, Kecskemét, Sant Julià, EB/Streymur, Khazar Lankaran, Gagra, Metalurg Skopje, Differdange 03, Mika, Domžale, Llanelli, Crusaders, Juvenes/Dogana, Floriana.

EKIPE U ŽRIJEBU ZA TREĆI KRUG KVALIFIKACIJA

NOSIOCI: Pobjednici susreta u drugom krugu u kojem budu igrale ekipe: Red Bull Salzburg, Austria Beč, Anorthosis, Žilina, Nacional, Poltava, Sheriff Tiraspol, ADO Den Haag, Lokomotiv Sofia, Gaziantepspor, Olympiakos Volou, te Atlético Madrid, AZ Alkmaar, Hapoel Tel Aviv, Club Brugge, Sparta Prag, Palermo, Dinamo Bucureşti, PAOK, Stoke City, Rennes, Young Boys, Levski Sofia, Mainz 05, Mladá Boleslav, Bursaspor, Vitória Guimarães, Helsingborg, Karpaty Lviv, Brøndby, Crvena zvezda, Alania Vladikavkaz, Hearts.

NENOSIOCI: Pobjednici susreta u drugom krugu u kojem budu igrale ekipe Midtjylland, Maccabi Tel Aviv, Westerlo, Jablonec, Gaz Metan Mediaş, Ventspils, Thun, Vålerenga, Tromsø, St Patrick's Athletic, Qarabağ, Jagiellonia Białystok, Rabotnički, Aalesund, Aktobe, Vojvodina, Bohemians, AEK Larnaca, Spartak Trnava, Dinamo Tbilisi, Sarajevo, Honka, Levadia Tallinn, Split, Varaždin, Hajduk Split, Omonia, Legia, Ried, Gomel, Senica, Strømsgodset, Sligo Rovers.

danijelkr
19.06.2011, 21:27
Treba dodati da ce ekipe u europskoj ligi biti podijeljene u grupe po 10 ekipa(5 nositelja i 5 nenositelja i sistem izvlačenja ce biti: izvuce se nositelj i nenositelj i stave se u posebnu posudu i prva koja se izvuče biti ce domaćin.

Ricma
20.06.2011, 09:22
Evo kako izgledaju grupe za prvo kolo.
First qualifying round seedingsGroup 1
Seeded: IL Elfsborg (SWE), Tromsø IL (NOR), FC Honka Espoo (FIN),KR Reykjavík (ISL), The New Saints FC (WAL)
Unseeded: FC Daugava Daugavpils (LVA), Cliftonville FC (NIR), JK Nõmme Kalju (EST), ÍF Fuglafjørdur (FRO), CS Fola Esch (LUX)
Group 2
Seeded: Fulham FC (ENG)*, Saint Patrick's Athletic FC (IRL), Aalesunds FK (NOR)*, BKHäcken (SWE)*, FK Renova (MKD)
*Respect Fair Play entrants
Unseeded: Glentoran FC (NIR), ÍBV Vestmannaeyjar (ISL), NSÍ Runavík (FRO), Neath FC (WAL), UN Käerjéng 97 (LUX)
Group 3
Seeded: Qarabağ FK (AZE), FK Rabotnicki (MKD), FK Rad (SRB), FC Koper (SVN), Paksi SE (HUN)
Unseeded: FK Banga (LTU), JK Trans Narva (EST), FC Shakhter Karagandy (KAZ), SP Tre Penne (SMR), UE Santa Coloma (AND)
Group 4
Seeded: Jagiellonia Białystok (POL), FC Dinamo Tbilisi (GEO), FC Minsk (BLR), FK Budućnost Podgorica (MNE), Ferencvárosi TC (HUN)
Unseeded: FC Milsami Orhei (MDA), KS Vllaznia (ALB), Olimpik-Şüvälan PFK (AZE), FC Irtysh Pavlodar (KAZ), Ulisses FC (ARM)
Group 5
Seeded: FC Spartak Trnava (SVK), NK Varaždin (CRO), Metalurgi Rustavi (GEO), NK Široki Brijeg (BIH), Birkirkara FC (MLT)
Unseeded: NK Olimpija Ljubljana (SVN), KS Vllaznia (ALB), FK Zeta (MNE), FC Banants (AND), FC Lusitans (AND)

manda
20.06.2011, 09:59
Danas kukavi Borac dobija rivala,idemo u LS :D

Mr.M
20.06.2011, 10:58
Ima li neko link za stream !

Mr.M
20.06.2011, 11:01
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/draws/index.html

Nasao sam , evo kome treba

Nebojsa
20.06.2011, 11:04

Imas ovde

Mr.M
20.06.2011, 11:08
Borac moze na Litex,Slovan,APOEL,Maccabi ili Maribor, bar ce mo gledati jak tim u Banja Luci :lol1:

manda
20.06.2011, 11:10
Makabi H.- Borac
Izgubicemo,a da je barem neki jaci klub,da izgubimo posteno :D

Mr.M
20.06.2011, 11:11
Svakako ce mo gledati dobar mec u Banja Luci xD... U Izaelu ce biti nekih 2-3:0

manda
20.06.2011, 11:12
Kada se to igra,i javi za ostale.

Ba Borac je prosao najbolje sto je mogao,mozda je Makabi,najlosi o ovih ostalih.

Nebojsa
20.06.2011, 11:16
Partizan - Skendija.

Dobar zreb, jedino sto vam je mogao uci i pobednik prve runde, ali sada bar nema dalekog putovanja, moze se busom. Inace, do pre 10 min nisam ni znao da taj klub postoji.

manda
20.06.2011, 11:17
Natrpace ih,dobar protivnik.

Mr.M
Maccabi je osvojio Izraelsko prvenstvo , prosle godine je Hapoel izbacio Zelju 5:0 pa 1:0 xD ... Igra se prva 13 jula a revans 20 jula , inace Partizan ide na Skendiju

Casiraghi
Partizan ce da se sprda u ovoj rundi,protivnik smesan a navijacima Borca zelim srecu. :D

manda
20.06.2011, 11:20
Tamo se treba ustekati,bunker nad bunkerima,a kada dodjemo ovdje,onda cemo da vidimo.

Mr.M
20.06.2011, 11:21
Samo da ne bude tamo 5:0 kao sto je Zeljo pukao pa da igramo pred praznom publikom xD

Nebojsa
20.06.2011, 11:21
Jedino sto mozda bude politickih sranja, ovo je albanski klub, i navijaci su im neki ludaci. Jedino sto Partizaanu ne treba je da ispasta zbog navijaca, valjda ce se kontrolisati.

manda
20.06.2011, 11:23
Ma nece,nije Borac naivan,ovaj Borac nesto zna,samo da ne rasprodaju pola tima,onda ce biti 5-0 :D

Casiraghi
20.06.2011, 11:34
Prva runda 28./29. jul-5./6. jun:

Tre Fiori-Valleta
FC Santa Coloma-F91 Dudelange

Druga runda 12./13. jul-19./20. jul:

Maccabi Haifa-Borac Banja Luka
Mogren-Litex Lovech
Maribor-FC Santa Coloma/F91 Dudelange
Skënderbeu Korçë-APOEL
Slovan Bratislava-Tobol Kostanay
Sturm Graz-Videoton
Zestafoni-Dacia Chişinău
Dinamo Zagreb-Neftchi Baku
Pyunik-Viktoria Plzeň
Partizan-Škendija
Tre Fiori/Valleta-Ekranas
Malmö FF-HB Tórshavn
Shamrock Rovers-Flora Tallinn
Rosenborg-Breiðablik
HJK Helsinki-Bangor City
Skonto-Wisła Kraków
Linfield-BATE Borisov

deki94
20.06.2011, 11:52
Šteta za Borac jer im je ovo možda najteži rival kojega su mogli dobiti. Da su kojim slučajem izvukli Maribor, odlično bi prošli. Partizan sa makedonskim albancima ne bi trebao imati problema, mada komšije se i dalje sjećaju Fljamurtarija... :)

Casiraghi
20.06.2011, 11:54
Šteta za Borac jer im je ovo možda najteži rival kojega su mogli dobiti. Da su kojim slučajem izvukli Maribor, odlično bi prošli. Partizan sa makedonskim albancima ne bi trebao imati problema, mada komšije se i dalje sjećaju Fljamurtarija... :)

Razvalicemo mi ove ne boj se,jedino sto moze da se desi je to da naprave nasi neko sranje na tribinama pa da se ponovi Zrinjski a fudbalski gledano koga god da smo izvukli sprdali bi se.

Dusan
20.06.2011, 13:53
Mozemo komotno da se zajebavamo ::)

Ricma
20.06.2011, 22:02
Pa bas je krenulo srpske klubove.Sve autsajder do autsajdera na papiru.
Sada ostaje samo da se to pokaze na terenu.:biggrin:

Duka
22.06.2011, 07:47
Skendija:huh::lol1:

Mr.M
22.06.2011, 21:56
Kuku,Kuku , pogledajte sliku i priliku direktora Borca :

http://www.youtube.com/watch?v=D_tQdsWD11k&feature=player_embedded#at=43

http://www.youtube.com/watch?v=VGRKnnjdZ-s&feature=player_embedded

danijelkr
22.06.2011, 22:08
Ne znam da li mislis na sportskog direktora ili direktora. Muhamed Ibrahimbegović Fišer je legenda kluba iz Banja Luke mislim da je u jednoj utakmici za Borac zabio 5 golova. Šipovac je bas lijep sta mu fali:krsta::rofl:

Mr.M
24.06.2011, 00:47
Na Radmila sam mislio :lol1: Pratim njegove izjave nekoliko meseci , stalno se valjam od smeha

Evo jedna mala informacija i zanimljivost

Jose Mourinho stigao je u Porto u Januaru 2002 ... Tada je vec Liga Sampiona za njih bila izgubljena a ni u Portugalu nisu stajali najbolje , cini mi se da su 6 ili 7 bili kada je Jose preuzeo , izvukao ej tu sezonu do 3 mesta ali nedovoljno za Ligu Sampiona ... U prvoj sezoni 2002 2003 nije igrao Ligu Sampiona ali to mu je bila prva sezona sa Portom citava ... A osvojio je ipak Kup Uefa i vec prvu sezonu je pokazao ko je i sta je ... Sledeca 2-ga sezona u Portu je bila 2003 2004 ... Niko nije Portu davao puno sanse u Ligi Sampiona ali prosli su grupu sa Realom,Marseilleom i Partizanom a u knock-out fazi su redom padali : Manchester United , Lyon , Deportivo i 3:0 Monaco u finalu ... U DRUGOJ SEZONI SA PORTOM OSVAJA LIGU SAMPIONA ... Na Chelsea se ne treba osvrtati , tu jednostavno nije islo ali je uzeo Premier League 2 ili 3 puta ali u Champions League nije islo ...Dok je Portugal ostao bez trenera u kvalifikacijama za EURO 2008 i dobijali su male sanse da odu na EURO , Jose preuzima tim i vodi ga na EURO i napusta tim jer je bio samo zamena dok se Scolari ne vrati sa suspenzije ... U Junu 2008 stize u Inter , 2008 2009 sezona i ipak ne uzima Ligu Sampiona ali vec sledece 2009 2010 , DRUGE SEZONE U TIMU osvaja League Champions ... U Portu i Interu , drugu sezonu koju je vodio Liga Sampiona je pala , da li ce sa Realom nastaviti tradiciju sta mislite ?

danijelkr
29.06.2011, 22:03
Evo 25 parova prvog kola kvalifikacije europske lige. 8 ekipa iz ex-yu igra u prvom kollu. Parovi:
http://img837.imageshack.us/img837/759/1koloeurolige.png

Mr.M
30.06.2011, 17:12
Rad vodi 4:0 pred kraj prvog poluvremena :wthy:

Lord Gangarić
30.06.2011, 17:48
5:0 trenutno :D

Vule_89
30.06.2011, 17:54
6:0,mozda nece igrati sledece kolo...

manda
30.06.2011, 17:57
Rad objasnjava,i pokazuje kako se igra fudbal :DVeceras je Siroki-Olimpija,derbi prvog kola kvalifikacije,bice to strasan mec,ali ga sigurno necu gledati :D

Lord Gangarić
30.06.2011, 18:18
Rad objasnio :D

danijelkr
30.06.2011, 19:46
Ova ekipa koja je igrala sa Radom je kod nas u Bosni poznata po tome sto je igrala sa Zrinjskim i tad je Baka Slišković dao najsmješniju izjavu na engleskom. Rad objasnio, Zeta vec u Slovačkoj izgubila sanse.Evo Bake engleza

http://www.youtube.com/watch?v=HN2xdY6ipks

manda
30.06.2011, 19:55
Baka je poliglota :D

Ricma
30.06.2011, 21:24
Puni boraniju.:D
Samo je pitanje da li Rad da pobedi dvocifrenom razlikom.
Ocekujem da i Vojvodina u sledecem kolu ponizi svog protivnika.

Il Capitano
02.07.2011, 10:41
Od ove godine počinje U19 Liga Šampiona. Prve tri godine će biti eksperimentalna faza gde će učestvovati 16 ekipa podeljenih u 4 grupe gde prolaze 2 najbolja iz svake grupe u 1/4 finale. U prvom izdanju LŠ učešće su uzeli timovi po rezultatima iz mladjih kategorija u prethodnim godinama ali i timovi po pozivu. Neki timovi nisu hteli ove godine da učestvuju...

The teams were chosen based on the results obtained by the respective youth sides over the last five years, and this tournament will develop into a de facto junior Champions League, involving the top European clubs. The lads involved will be those born in 1993 and 1994 - so we're talking about very young players indeed - but we have some exciting prospects in that age range and it will be a great opportunity for them to pit themselves against some of the best foreign talent.
The NextGen Series promises to be an intriguing and valuable experience for players and coaching staff alike, and a fascinating event for TV viewers: "It's certainly a competition that will appeal to TV broadcasters and we hope it also captivates the public's attention. The matches will be played midweek in the afternoon but I'm sure there will be a lot of interest in it because of the high level of technical ability on display - it will be a challenging testing ground for sure. The first three years will be an experimental phase and then, if everything goes as we hope it will, in three years' time it will turn into a full-blown Champions League, with qualification for the winners of the national leagues."

Zvanični sajt (potrebna je registracija)

http://www.nextgenseries.com/

http://i54.tinypic.com/2cieipv.png

danijelkr
07.07.2011, 19:49
Šta je Forca u San Marinu(negdje po mojoj procjeni 250 - 300).

danijelkr
07.07.2011, 19:53
1:0 za sanmarince. odličan gol iz slobodnjaka sa neki 25 m. evo stream. mada je malo budala kao ja da ovo gleda
http://www.fromsportcom.com/v-2/10/60/v-306068.html

carter985
07.07.2011, 19:53
rad gubi od onih indijanaca:hah:
eo link ako neko hoce da gleda http://www.smtvsanmarino.sm/live/Default.asp

edit: 1-1 odlican gol, danilovic valjda:biggrin:

danijelkr
07.07.2011, 19:56
rad gubi od onih indijanaca:hah:
eo link ako neko hoce da gleda http://www.smtvsanmarino.sm/live/Default.asp

edit: 1-1 odlican gol, danilovic valjda:biggrin:

i ja ne znam, vidio sam samo lopta u golu posto sam ovdje nesto gledao. Ludi ovi komentatori talijanski.

carter985
07.07.2011, 20:00
i ja ne znam, vidio sam samo lopta u golu posto sam ovdje nesto gledao. Ludi ovi komentatori talijanski.fin gol bio, odapeo ovaj sa nekih 18 metara...

danijelkr
07.07.2011, 20:06
Kakva akcija 2:1 za Rad ne znam koje zabio.

edit:Livescore pise Kojic

carter985
07.07.2011, 20:31
nisam gledao, digao sam ruke kod 1-1 :D
lm, kakv je odron onaj fulam, 0-0 u gostima protiv runavika.. pa sve i da su izasli sa kadetima, trebali su da pobede:facepalm:

danijelkr
07.07.2011, 20:33
nisam gledao, digao sam ruke kod 1-1 :D
lm, kakv je odron onaj fulam, 0-0 u gostima protiv runavika.. pa sve i da su izasli sa kadetima, trebali su da pobede:facepalm:

:D Evo dobro Rad otvorio drugo dvije dobre prilike. Ja mislim da se Fulemu nikako ovo ne igra.

carter985
07.07.2011, 20:36
:D Evo dobro Rad otvorio drugo dvije dobre prilike. Ja mislim da se Fulemu nikako ovo ne igra.pa moga bi onda nama fulam da zapadne u 4 kolu, mozda ne bi bilo lose :hm:

danijelkr
07.07.2011, 20:38
Vec protiv Zvezde bi se naložili jer bi igrali sa bivšim prvakom europe :D

carter985
07.07.2011, 20:41
Vec protiv Zvezde bi se naložili jer bi igrali sa bivšim prvakom europe :D
jes vala, mudro zboris :D
pa ovo fulam izgleda igrao najjacem sastavu:hah:
Fulham
Mark Schwarzer (GK)
Stephen Kelly
Philippe Senderos
Brede Hangeland (C)
Matthew Briggs
Steve Sidwell
Damien Duff
Dickson Etuhu
Jonathan Greening
Bobby Zamora
Andrew Johnson

danijelkr
07.07.2011, 20:46
Jak je ovaj sastav Fulema u pm. Sad je moglo biti 2:2 ovi sanmarinci prvi sut drugom i precka

Niksa
07.07.2011, 20:58
Rabotnicki - Trans Narva 3-0 (4:1) :D

Niksa
07.07.2011, 20:58
Shkendija - Partizan
:facepalm: ndam se da Shkendija moze iznenaditi :D

danijelkr
07.07.2011, 20:59
3:1 Stanojevic, nakon sto je presjeko loptu.

danijelkr
07.07.2011, 21:03
Kakav je sad za Rad gol ponisten, odavno ovaka nisam vidio i to poništen zbog pasivnog ofsajda.

Edit: gotovo 3:1 za Rad. U narednom kolu sa slabijim Olimpijakosom, ako ne kazne ove.

Casiraghi
11.07.2011, 18:40
Rad ce biti nosilac u 3. kolu u slucaju da prodju Olimpijakos Volos.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=11&nav_id=524652

carter985
12.07.2011, 18:54
jel to rts nece prenositi rad-oly:facepalm: aj radovci zovite tijanica glavonju da to penosi! :D

Casiraghi
12.07.2011, 18:56
jel to rts nece prenositi rad-oly:facepalm: aj radovci zovite tijanica glavonju da to penosi! :D

Ako ne bude prenos, ja cu gledati da nadjem stream i postavicu ovde. ;)

carter985
12.07.2011, 19:50
pa kako da nadjes strim, ako rts nece biti tamo..da ne mislis mozda da ce grci da dolaze sa svojim kolima da snimaju?

inace, mogren voti protiv liteksa:biggrin:

Mr.M
12.07.2011, 21:13
Nece biti ni Borac na TV :facepalm: Stream ce morati ipak

Rezultati Prvih utakmica 2.kola kvalifikacija Lige Sampiona

Pyunik - Plzen - 0:4
Valletta - Ekranas - 2:3
Mogren - Litex - 1:2
Maribor - Dudelange - 2:0
Slovan - Tobol - 2:0
Shamrock - Flora - 1-0 - u toku utakmica

Vladan
12.07.2011, 21:19
Mogren je dao gol i samo se branio,koliko je samo sansi Liteks imao u drugom poluvremenu,ne moze se tako.Mada niko i nije ocekivao nista od njih,ipak vise nema 7 prvotimaca iz prosle sezone...

Mr.M
12.07.2011, 21:30
Pa OK i to je taktika ali da je ostalo 1:0 imali bi sanse za prolaz ;)

manda
12.07.2011, 21:51
Ovi idioti iz RTRS najvljuju radio prenos Makabi-Borac u dnevniku kako ih nije sramota,jedina utakmica u evropi i ne prenose,stoka.

P.S. Jubilarni post,tuzna vijest :(

bracala
12.07.2011, 21:55
Ovi idioti iz RTRS najvljuju radio prenos Makabi-Borac u dnevniku kako ih nije sramota,jedina utakmica u evropi i ne prenose,stoka.

P.S. Jubilarni post,tuzna vijest :(

Nemam komentar za ovo...:lol:

Ljudi odlaze u svemir, otkrivaju druge planete, a ovi pacenici preko radija prenose utakmicu:facepalm:

danijelkr
12.07.2011, 22:30
Evo sta sam ja neki dan čitao na borac-sport.com, a sad sam otišao i na BHT teletekst da vidim prenosi li se utakmica i tu pise da nema.

Радио-телевизија Републике Српске и БХТ1 постигли су договор о преносу утакмице из Хаифе између Макабија и Борца. Пренос ће радити БХТ1, а његов почетак је у 18.55 часова, пет минута прије старта сусрета. Тако ће гледаоци у Српској и БиХ имати прилику да гледају историјски наступ Борца у квалификацијама за Лигу шампиона.

Mr.M
13.07.2011, 01:16
Ma da nije zalosno bilo bi smesno ... Ja cu gledati na streamu , biti ce stream a ko voli neka uzmi radio , novine i kaficu i uziva u utakmici :lol1:

Fedex ba
13.07.2011, 13:34
Mogren je dao gol i samo se branio,koliko je samo sansi Liteks imao u drugom poluvremenu,ne moze se tako.Mada niko i nije ocekivao nista od njih,ipak vise nema 7 prvotimaca iz prosle sezone...
Ma i ono sinoc je bilo namjesteno kao i Flamurtari-Buducnost.
Mogren i prije meca nije imao neke sanse za prolaz,dao je gol i onda se igralo samo pred golom Mogrena.U drugom poluvremenu je Litex bio mnogo bolji,imao je 3,4 stative i poneku precku.Unistio ih je Litex.Mislim da je Mogren bez sansi u revansu.

Mr.M
13.07.2011, 14:00
Mogren skoro sigurno nece proci a za Borac jos nisu stream izbacili :dw:

amare@stoudemire
13.07.2011, 16:14
http://www.sportal.rs/news.php?id=54842
koliko su iskompleksirani ovi zvezdasi pa to je nemoguce...:)

Reise
13.07.2011, 16:28
Ma koji bre Mogren, to vam je amaterski klub bez stadiona. A i vidjelo se na sinosnjem mecu kako igraju, imali 2 suta, nijedan u okvir gola, autogol dosao iz nekakve akcije koja je licila na nesto. Sve u svemu ko da sam gleda Barsu da igra protiv nekog tima iz spanske lige, tolko su ih unistili ovi iz Liteksa.

Mr.M
13.07.2011, 16:51
Recimo Barca vs Hajduk ::)

Il Capitano
13.07.2011, 18:19
http://www.sportal.rs/news.php?id=54842
koliko su iskompleksirani ovi zvezdasi pa to je nemoguce...:)

A ti navijaš za Dinamo pa ti smeta ovaj gest :hm:

Ima nešto čudno u tome što neki igrač voli svoj tim iako je otišao u drugi?

amare@stoudemire
13.07.2011, 18:23
Jel si ti procitao onaj deo kad kaze da je Dinamo bolji od Partizana...

bracala
13.07.2011, 18:24
Borac vodi...oleeee :D

manda
13.07.2011, 18:24
Borac vodi 0-1,jebi jebi!

Il Capitano
13.07.2011, 18:25
Jel si ti procitao onaj deo kad kaze da je Dinamo bolji od Partizana...

A jel si ti svestan da bi svaki veliki zvezdaš rekao sve najbolje o Zvezdi a sve najgore o najvećem rivalu. Kao što bi to učinio isto svaki grobar za Partizan...

amare@stoudemire
13.07.2011, 18:29
To je tacno ja sam Srbin ali volim vise Dinamo Zagreb nego Zvezdu...:)

Il Capitano
13.07.2011, 18:36

Što se mene tiče uvek bih navijao za srpski tim protiv hrvatskih....

Bravo Borac bre!!! Kakvi carevi :) Samo da ne budu kao Mogren. Nek se povuču sad potpuno i nek traže priliku iz neke kontre...

Vule_89
13.07.2011, 18:41
Što se mene tiče uvek bih navijao za srpski tim protiv hrvatskih....

Bravo Borac bre!!! Kakvi carevi :) Samo da ne budu kao Mogren. Nek se povuču sad potpuno i nek traže priliku iz neke kontre...

Samo da bude kao Mogren,hteo sam na Borac da odigram,nisam isao u grad:facepalm:

Il Capitano
13.07.2011, 18:42
A jel ima neki stream za Borac???

Pretražih sve i ne nađoh ništa :(

Vule_89
13.07.2011, 18:43
Nema,trazio sam i ja ali nisam nasao...

D-Wade
13.07.2011, 18:44
I ti kompleks nemas kako? :huh:

Kako Borac primi gol jebo te zivot. :facepalm:

amare@stoudemire
13.07.2011, 18:45
Helsinki vodi protiv Bangora...:)

Vule_89
13.07.2011, 18:45
Poluvreme 1:1

bracala
13.07.2011, 18:46
Joj zao mi Borca....jebajiga

amare@stoudemire
13.07.2011, 18:46
Pa jel reko da svaki navijac ce da kaze sve najbolje o svom timu a sve najgore o najvecem rivala....pa ti vidi...:)

Mr.M
13.07.2011, 18:47
JBT cuj zao , odlican rezultat 1:1 ... Nismo trebali primiti gol ali 1:1 , pa i da bude 2:1 mi imamo sanse jos ako zabijemo jos jedan :)

bracala
13.07.2011, 18:49
JBT cuj zao , odlican rezultat 1:1 ... Nismo trebali primiti gol ali 1:1 , pa i da bude 2:1 mi imamo sanse jos ako zabijemo jos jedan :)

Pa odlican rezultat normalno.
Nego bezze su prmili gol...al ajde....

Zavalice oni jos jedan do kraja. ;)

D-Wade
13.07.2011, 18:50
Pa jel reko da svaki navijac ce da kaze sve najbolje o svom timu a sve najgore o najvecem rivala....pa ti vidi...:)
Pa da, ali kada bi igrali Zvezda-Fenerbahce, ti bi navijao za tim iz Turske pre nego li za Zvezdu? :huh:

Mr.M
13.07.2011, 18:51
Ni meni nije jasno uvek prvo srpski tim pa sve ostalo ... Da igraju Zvezda vs Dinamo logicno da bi za Zvezdu navijao :p TJ ne bi ni za koga navijao ali bilo bi mi draze da CZV prodje

amare@stoudemire
13.07.2011, 18:52
Normalno za Fenerbahce....

D-Wade
13.07.2011, 18:57
Normalno za Fenerbahce....
Ti si decko smesan.......

manda
13.07.2011, 18:59
Pu oca im j..,sugavi go u nadoknadi,zato sto je pala koncetracija odbrane.P.S. A vas dvojica se manite te rasprave,nije joj mjesto na forumu,svako navija za koga hoce.

D-Wade
13.07.2011, 19:00
Ajde Stameni majstore, da izbacite Dinamo. :D

Mr.M
13.07.2011, 19:03
Ja navijam za Neftchi jer ako Dinamo rokne Partizan moze biti nosioc u zadnjem kolu tj ako 2 jaca od njega ispadnu do tada ...

D-Wade
13.07.2011, 19:27
Napunise ljudi Borac...... :facepalm:

Dva gola primise samo tako, a i ovi su dosta promasili...........Jbg...steta. :(

bracala
13.07.2011, 19:29
De sta je ovo 4:1...

3. gol - koliko je samo igraca stajalo dok je lopta prolazila :facepalm:

joj 4:1...ako ovako nastave napunice ih 10:1 jbt ljeb

amare@stoudemire
13.07.2011, 19:29
didi sta bi sa borcem....3 komada za 4 minuta...:)

Mr.M
13.07.2011, 19:30
Pucanje konca defintivno ... Odigrali su koliko su mogli ... Sramota ... Sami su se sjebali xD ... Sad ce PArtizan to je bitno

amare@stoudemire
13.07.2011, 19:34
http://www.sportal.rs/news.php?id=54859
evo ovde i postave....:)

EDIT:evo i 5 gola u mrezi borca...:)
EDIT2: Dinamo :ajde:

Postoji opcija edit, tako da nema potrebe za tri uzastopna posta.

D-Wade
13.07.2011, 19:45
Borac se raspao u drugom poluvremenu, steta stvarno, unistio ih je gol u nadoknadi. :(

bice
13.07.2011, 19:47
Ja navijam za Zvezdu ali kada igra Partizan protiv nekog ko nije iz nase zemlje navijam naravno za Partizan...
Mada ima i nekih slucajeva kada sam avijao za drugi klub,Olimpijakos sam navijao,Arsenal i tako to,ali vise bih voleo da prodje sad Partizan nego ova Skendija... ;)

Steta za Borac.. :(

D-Wade
13.07.2011, 19:56
Kakav ljudi penal dobise, ono je sramota. :facepalm:

Dobro je da nisu dali gol, inace bi bilo veoma nezgodno.

amare@stoudemire
13.07.2011, 20:00
Svaka cast za Vladimira Stojkovic...:)

eM
13.07.2011, 20:01
Koji je rezultat na kraju? I kakav penal?
Ja pocela gledati na 1-1, gledala 5 minuta i ugasila na 4-1. :facepalm:

Mr.M
13.07.2011, 20:02
Borac izgubio 5-1 a Skendija dobila penal koji ne postoji , uopste Stefan nije igrao rukom ali srecom Stojkovic ponovo pokazao da brani odlicno penale , mislim da ce ove godine u zadnjem kolu kvalifikacija i odlazak na penala biti uspeh jer Vladimir ih skida redovno ::)

amare@stoudemire
13.07.2011, 20:02
Ma sudija svirao neki nepostojeci penal....:)

manda
13.07.2011, 20:03
Onaj gol u prvom unistio Borac,a kada su ga otvorilo u drugom,bilo je zlo.Steta sto nas ovako natrpase,barem da je bilo 3-1,radi utakmice u BL,ovako nema radi cega igrati taj mec :(Partizan veze nema,sudije kradu,ali sreca odbrani Stojkovic,daj otvarajte ove indijance i trpajte.

amare@stoudemire
13.07.2011, 20:06
Dinamo :ajde::tu2:

bracala
13.07.2011, 20:10
Joj ovog Partizana...brinu me totalno!
Ne igraju dobro....ali valjda ce se to popraviti.

Mr.M
13.07.2011, 20:17
Pa jebote sta ocekujete od igraca od koje je vecini ovo prva takmicarska utakmica ... Oladite malo , doci ce ovo na svoje... Evo i Edu se razigrao , 2 dobre sanse

Mr.M
13.07.2011, 20:48
Zvonimire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majstore !!! 1-0 ... Puni sada ...

amare@stoudemire
13.07.2011, 20:51
Tako bre....Zvonimire ubi te s.....e....:)

Mr.M
13.07.2011, 21:00
Puni,Puni ... Edu majstore ... Hajmo momci jos jedan taman da i ja prodjem tiket 3+ vas cekam :_))) ... Odlicno , forma se lepo poboljsava i vec u Skoplju ce to izgledati i bolje ... Pa onda da vidimo sa kime smo u 3.kolu

amare@stoudemire
13.07.2011, 21:29
Ubismo p...e si......e....:) onaj nam pokazao srednji prst al to nepomaze...za to mora da bude neka kazna...

Mr.M
13.07.2011, 21:45
Pa da prokomentarisem tim i igrace ...

Utakmica je pre svega bila odlicna jer smo igrali timski , trebalo je vreme da se uklopimo ali kad je sve leglo na svoje mesto Partizan je odigrao najbolje kada je trebalo ... Nadam se da je ovo kasno ukljucenje bilo samo danas jer je prva utakmica ove godine takmicarska ... Nadamo se da ubuduce toga nece biti ... Sale je pokazao da moze da ukomponuje odlican tim ... Svi su dobro odigrali... Pa da prokomentarisem nase igrace ...

Stojkovic - Nije imao mnogo posla sem onog penala koji je Stojke odradio fenomenalno i jos jednom pokazao da je kralj u svom sesnaestercu
Aksentijevic - Moram reci da sam bio skeptican u vezi njega ali momak me je toliko odusevio brzinom i pre svega koliko je izgarao na terenu i to je za respect
Ivanov - Malo je bio nesiguran , ali uredu je , ovo je bila prva utakmica i popravit ce se , malo je bio nervozan ali ko ne bi bio da igra prvu utakmicu za tim pred ovakvom atmosferom
Rankovic - Jako dosta pomaze sa iskustvom jer ide i do centra i zatvara jako velik prostor i pomagao je dosta Aksentijevicu i to je bitno ...
Volkov - Volkov me isto nije odusevio previse na startu ali kako se mec odmicao i on je igrao bolje , imao jednu odlicnu priliku glavom i njemu pohvale
Medo - Pravi primer zadnjeg veznog , odlican ispred odbrane , imao je nekoliko i suteva sto je uvek dobro i treba nam takav zadnji vezni
Babovic - Lose mu je pocelo , dodudjen je zbog njega penal doduse nije igrao rukom ali se doveo u nezgodnu situaciju ... Ponovo on igra odlicno desno i fenomenalno prolazi po desnoj strani ali ne zna igrati sa desnom nogom , cim ga se zatvori na levoj nozi on igra jako lose , nadam se da ce ta leva noga ipak da bude dovoljna
Vukic - Ja i dalje mislim da nama treba jedan igrac koji je mnogo mladji i hitriji od Zvonimira ali jako je snalazljiv , sam primer kada je zabio gol kako se snasao , dobro je iskustvo i mislim da se on i Ilic dobro sporazumevaju
Ilic - Sale je odigrao prosecan mec , odigrao onoliko koliko se od njega ocekivalo i taman koliko treba , uvek imamo Tomic da udje ako zatreba ...
Eduardo - Moram priznati nije na nivou Clea i Tejga ali to se ne moze za 1 mec pokazati , dao je maximum , mozda 9 od 10 , ali mora jos malkice bolje iako je i ovo na visokom nivou
Scepovic - Jos jedan mladi igrac koji je dao mnogo u ovom mecu i dobili smo novog mladog startera sto je jako dobro, pored Aksentijevica najvise me odusevio
Tomic - Usao taman kada je Sale ostao bez snage i to ce verovatno biti njegova uloga rezerviste koju jako dobro koristi tj ima dosta dobro pouzdanje i mislim da je on taman rezervista kakav nam treba da udje kada zatreba
Jovancic - Nismo ga puno videli , ona prilika kada mu je pobegla lopta i nista vise , ocekujem vise od njega
Markovic - Lazar je usao malo , imao ono istrcavanje , ne perfektno ali ipak je mlad i naravno da mu oprastamo

Sve u svemu odlicno sto i rezultat potvrdjuje...

AcaDjilkos
13.07.2011, 21:48
Bravo majstori!!!!

Pokazali su u drugom poluvremenu da ovaj tim moze biti itekako opasan kada se uigra!

Scepovic mi je bio najgori,ali posle cim je malo "zapeo" sve je to lepse bilo.Eduardo se trudi puno i ume,ocigledno da nije bas u idealnoj formi,ali to se da promeniti! :) Sto se tice ostalih,izdvojio bih Aksentijevica,momak ce biti veeeliki majstor,i Ivanova koji ce biti dostojna zamena za Savica.

Vladan
13.07.2011, 22:23
Nije mi jasno kako je Borac dozvolio sebi da primi 4 komada za pola sata,Partizan u grcu u prvom poluvremenu,posle su postavili stvari na svoje mjesto.Mada da su primili onaj penal ko zna sta bi bilo...

eM
13.07.2011, 22:30
Eee, Vladane, primio Borac 3 komada za 4 minute, od 5 minuta kojih sam ja gledala... :facepalm:
Partizan sam gledala samo 2. poluvrijeme, super. :)

milanche
13.07.2011, 22:34
Pa da prokomentarisem tim i igrace ...

Utakmica je pre svega bila odlicna jer smo igrali timski , trebalo je vreme da se uklopimo ali kad je sve leglo na svoje mesto Partizan je odigrao najbolje kada je trebalo ... Nadam se da je ovo kasno ukljucenje bilo samo danas jer je prva utakmica ove godine takmicarska ... Nadamo se da ubuduce toga nece biti ... Sale je pokazao da moze da ukomponuje odlican tim ... Svi su dobro odigrali... Pa da prokomentarisem nase igrace ...

Stojkovic - Nije imao mnogo posla sem onog penala koji je Stojke odradio fenomenalno i jos jednom pokazao da je kralj u svom sesnaestercu
Aksentijevic - Moram reci da sam bio skeptican u vezi njega ali momak me je toliko odusevio brzinom i pre svega koliko je izgarao na terenu i to je za respect
Ivanov - Malo je bio nesiguran , ali uredu je , ovo je bila prva utakmica i popravit ce se , malo je bio nervozan ali ko ne bi bio da igra prvu utakmicu za tim pred ovakvom atmosferom
Rankovic - Jako dosta pomaze sa iskustvom jer ide i do centra i zatvara jako velik prostor i pomagao je dosta Aksentijevicu i to je bitno ...
Volkov - Volkov me isto nije odusevio previse na startu ali kako se mec odmicao i on je igrao bolje , imao jednu odlicnu priliku glavom i njemu pohvale
Medo - Pravi primer zadnjeg veznog , odlican ispred odbrane , imao je nekoliko i suteva sto je uvek dobro i treba nam takav zadnji vezni
Babovic - Lose mu je pocelo , dodudjen je zbog njega penal doduse nije igrao rukom ali se doveo u nezgodnu situaciju ... Ponovo on igra odlicno desno i fenomenalno prolazi po desnoj strani ali ne zna igrati sa desnom nogom , cim ga se zatvori na levoj nozi on igra jako lose , nadam se da ce ta leva noga ipak da bude dovoljna
Vukic - Ja i dalje mislim da nama treba jedan igrac koji je mnogo mladji i hitriji od Zvonimira ali jako je snalazljiv , sam primer kada je zabio gol kako se snasao , dobro je iskustvo i mislim da se on i Ilic dobro sporazumevaju
Ilic - Sale je odigrao prosecan mec , odigrao onoliko koliko se od njega ocekivalo i taman koliko treba , uvek imamo Tomic da udje ako zatreba ...
Eduardo - Moram priznati nije na nivou Clea i Tejga ali to se ne moze za 1 mec pokazati , dao je maximum , mozda 9 od 10 , ali mora jos malkice bolje iako je i ovo na visokom nivou
Scepovic - Jos jedan mladi igrac koji je dao mnogo u ovom mecu i dobili smo novog mladog startera sto je jako dobro, pored Aksentijevica najvise me odusevio
Tomic - Usao taman kada je Sale ostao bez snage i to ce verovatno biti njegova uloga rezerviste koju jako dobro koristi tj ima dosta dobro pouzdanje i mislim da je on taman rezervista kakav nam treba da udje kada zatreba
Jovancic - Nismo ga puno videli , ona prilika kada mu je pobegla lopta i nista vise , ocekujem vise od njega
Markovic - Lazar je usao malo , imao ono istrcavanje , ne perfektno ali ipak je mlad i naravno da mu oprastamo

Sve u svemu odlicno sto i rezultat potvrdjuje...

Slazem se za vecinu ali za konstataciju da Eduardo nije kvaliteta kao Kleo (diskutabilno) ili Tejgo,nikako.Tejgo je jedino dobar (predobar) u skoku i poziocioniranju ali sa loptom u nogama daaleeko zaostaje za Eduardom (sto ce se tek videti).Ubedjen sam da ce Edu nadmasiti sve strance koji su igrali za Partizan.

Aksentijevic je bio odlican: startan,agresivan na loptu,hitar i borben - BRAVO!

Ricma
14.07.2011, 00:39
Valjda ona povreda Scepovica na kraju nije nista ozbiljn.Kako ih je izvijao ko treceg gola ko volove.
A onaj frajer iz Skendije koji je pokazao srednji prst moze da se pomiri da ce mu otici mesecna plata na placanje kazne.:lol1:

Ljuba90
14.07.2011, 01:57
Edu je klasa i za Clea i pogotovo za Tejga...oni su samo gol igraci i to ako im namestis ( Obozavam ih obojicu,da ne bude zabune ). Ali Edu moze sve sam,SVE. Sut nenormalno dobar,ledjima takodje. Zna da cita odbranu. Brzi je od obojice duplo. Ali sta ja imam da pricam,sve se vidi.

Mr.M
14.07.2011, 12:11
Slazem se za Edua ali samo jos malcice treba da se uiga i onda ce biti perfektan

Mr.M
14.07.2011, 16:58
Evo izbaceni su ko moze s kime u 3.kolu , Partizan moze na Genk nazalost :(

LEAGUE ROUTE

Seeded
SL Benfica (POR)*, FC Dynamo Kyiv (UKR), Panathinaikos FC (GRE)*, FC Twente (NED)*, R. Standard de Liège (BEL)

Unseeded
FC Rubin Kazan (RUS)*, FC Zürich (SUI), Odense BK (DEN), Trabzonspor AŞ, (TUR), FC Vaslui (ROU)

CHAMPIONS ROUTE

Group 1:
Seeded
FC København (DEN)*, Maccabi Haifa FC (ISR)/FK Borac Banja Luka (BIH), NK Dinamo Zagreb (CRO)/Neftçi PFK (AZE), KS Skënderbeu (ALB)/APOEL FC (CYP), Skonto FC (LVA)/Wisła Kraków (POL)

Unseeded
FK Mogren (MNE)/PFC Litex Lovech (BUL), Slovan Bratislava (SVK)/FC Tobol Kostanay (KAZ), NK Maribor (SVN)/F91 Dudelange (LUX), HJK Helsinki (FIN)/Bangor City FC (WAL), Shamrock Rovers FC (IRL)/FC Flora Tallinn (EST)

Group 2:
Seeded
Rangers FC (SCO)*, Linfield FC (NIR)/FC BATE Borisov (BLR), Rosenborg BK (NOR)/Breidablik (ISL), FK Partizan (SRB)/FK Skendija 79 (MKD), SK Sturm Graz (AUT)/Videoton FC (HUN)

Unseeded
KRC Genk (BEL), FC Pyunik (ARM)/FC Viktoria Plzeň (CZE), Valletta FC (MLT)/FK Ekranas (LTU), FC Zestafoni (GEO)/FC Dacia Chisinau (MDA), Malmö FF (SWE)/HB Tórshavn (FRO)

Vladan
14.07.2011, 18:03
Rudar je jedina ekipa iz CG koja je igrala fudbal u kvalifikacijama,muska igra.Steta sto su primili gol,a cak su i bolji bili u prvom poluvremenu,Austrija uopste nije pokazala da je toliko bolja koliko se ocekivalo,dali su gol iz maltene jedne sanse.Jos samo kad bi izjednacili...

Reise
14.07.2011, 18:10
Rudar je jedina ekipa iz CG koja je igrala fudbal u kvalifikacijama,muska igra.Steta sto su primili gol,a cak su i bolji bili u prvom poluvremenu,Austrija uopste nije pokazala da je toliko bolja koliko se ocekivalo,dali su gol iz maltene jedne sanse.Jos samo kad bi izjednacili...
Ja ne mogu da vjerujem kolko je Rudar bolji od Austrije. Ova Austrija je tolko losa da je to bruka, kako ce protiv ostalih kad ih Rudar uci kako se igra fudbal.

Vladan
14.07.2011, 18:45
I na kraju debakl,najgore prodjose od svih sa ubjedljivo najboljom igrom,sta je fudbal...

Reise
14.07.2011, 18:53
Pali su u drugo poluvrijeme, ali nema prigovora na njihovu igru jer su stvarno pruzili najbolji moguci otpor.

Vladan
14.07.2011, 19:14
Normalno da su pali,ne mogu oni da izdrze onakav ritam 90 minuta,na tome moraju sve ekipe iz CG da rade,tek kad se igra u Evropi vidi se koliko su lose pripremljeni...

Reise
14.07.2011, 19:28
Nisu oni ozbiljni kad pocinje pripremni period za novu sezonu, osim Buducnosti, kojima je odbrana izgubila onu 1 utakmicu a itekako su kvalitetniji od Fljamurtarija.

Ricma
14.07.2011, 19:56
Bice bas klanja ako budemo igrali sa Malmeom, Genkom ili Viktorijom.
Ako bih birao od ove tri ekipe najvise bih zeleo Malmo zato sto Belgijanci imaju i vise nego jaku ekipu, a Cesi(kao i Slovaci) su nam u poslednjih par godina bas nezgodni rivali.
Zvezda najbolje prosla, najtezi rival ce im biti Vesterlo.Ostale ekipe su boranija i ne sumnjam u njihov prolazak u cetvro kolo.Rad ce najverovatnije da ispadne, a Vojvodina moze da naleti na francuski Ren, Hapoel Tela Aviv, Levski Sofija, Vitorija iz Portugala i sa pobednikom meca Minsk-Gaziantepspor,

AK47
14.07.2011, 22:40
Kakva predstava Zelje,fenomenalno

Sada momci samo hrabro i da izbacimo ovaj Seriff...

miki1
14.07.2011, 22:56
Da cestitam Partizanu na pobedi iako nisam navijac partizana volim kada pobeduje na inostranoj sceni... joj kada se setim kecmanove trojke :D

danijelkr
14.07.2011, 23:43
Ipak normalno vecer za BH. predstavnike u Europi nakon sramni poraza Širokog i Borca. Sarajevo ostvarilo fin rezultat u Švedskoj 0:0 i sad kod kuće mislim da možemo ovaj Orebro proci. Željezničar pametnom igrom došao do pobjede(1:0) nad Šerifom koji je znatno slabija ekipa od prošle godine kad su izbacili Dinamo Zg. Oba kluba sa realnim sansama za trece pretkolo

Casiraghi
15.07.2011, 11:07
Zreb za LS uzivo:

Il Capitano
15.07.2011, 11:13
Najteži Partizanu, Genk!

Nebojsa
Genk, Parizan bas nema srece...

manda
Dinamo dobio Helsinki,lak protivnik.
Borac bi igrao sa Mariborom :D
Partizan se oprostio od LS,Genk.

carter985
15.07.2011, 11:14
ja sam zadovoljan, mada nije ni taj genk nesto :biggrin:

Casiraghi
15.07.2011, 11:14
Prolazimo Genk, samo da dodje stoper.

manda
15.07.2011, 11:17
Mada kada bolje razmislim,ako Partizan zeli u LS mora proci ovo,i jos ima prednost prvi mec u gostima,taman da vide na cemu su.

danijelkr
15.07.2011, 11:18
Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.

Casiraghi
15.07.2011, 11:21
Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.

Pa od tada je proslo 4 godine i to nije sigurno ista ekipa ali ja bar ne brinem nikako, posebno sto imamo revans u BG.

T-Snell
15.07.2011, 11:23
Bez stopera nema Partizan sta da trazi protiv Genk-a, ali ako dovedu nekog kvalitetnog onda ce verovatno biti blagi favoriti.

EDIT: Je l' tacno u pola 2 pocinje zreb za LE?

Il Capitano
15.07.2011, 11:26
Genk je u sezoni 2007/2008. ispao od Sarajeva u 2. kolu kvalifikacija za LŠ. Prošle godine su ispali u PO za popunu LE protiv Porta, ukupnim rezultatom 7:2.

Imaju čak 15 stranaca u ekipi...

Imaju Vanden Borea (igrao za Fiorentinu, Đenovu, Portsmut), Tomasa Bufela (reprezentativca Belgije) itd. Sad su doveli Nadsona, štopera iz Šerifa kojeg je inače Zvezda htela da dovede prošle godine...

Casiraghi
15.07.2011, 11:27
Bez stopera nema Partizan sta da trazi protiv Genk-a, ali ako dovedu nekog kvalitetnog onda ce verovatno biti blagi favoriti.

EDIT: Je l' tacno u pola 2 pocinje zreb za LE?

Da u pola 2.

danijelkr
15.07.2011, 11:28
Pa od tada je proslo 4 godine i to nije sigurno ista ekipa ali ja bar ne brinem nikako, posebno sto imamo revans u BG.

Jeste, ali od tada se nisu sastavili u Europi i sad su nepostavljena ekipa a tad su bili postavljeni. Ma kad je Partizan prosle godine pobijedio Andrleht i ove će.

D-Wade
15.07.2011, 11:29
Genk je prvak Belgije, tako da ne bih rekao da su slabi. ;)

Tezak protivnik za Partizan, gore nije moglo, po mom misljenju.

Il Capitano
15.07.2011, 11:31
Partizan ima veće iskustvo od njih u Evropi ali ne mora to ništa da znači...

Imaju ogroman broj stranaca i to para oči. Možda su neki od njih dosta jaki igrači... Nije imao sreće Partizan ali mora da se stisnu zubi...

danijelkr
15.07.2011, 11:32
Genk je prvak Belgije, tako da ne bih rekao da su slabi. ;)

Tezak protivnik za Partizan, gore nije moglo, po mom misljenju.

Slažem se da nije moglo gora, ali neznam nekako više šanse dajem Partizanu.

Nebojsa
15.07.2011, 11:33
http://en.wikipedia.org/wiki/K.R.C._Genk

Dosta zanimljivih igraca: Vanden Bore, Hujsagems, Mavinga, Nadson, Bufel.

Ricma
15.07.2011, 11:34
Jedan od razloga zasto Anderleht nije osvojio prvenstvo je da ih je Partizan dovoljno poremetio na pocetku sezone+ Busufa ih je napustio u polusezoni.
Kljuc uspeha je zaustaviti de Brujnea, njihovog mladnog veznog igraca kojeg trazi par evropskih klubova i napadaca Jelea Vosena.Za one koji ne znaju njihovog golmana trazi Celzi zato sto ga vide kao zamenu za Petra Ceha.

Casiraghi
15.07.2011, 11:36
Ma koji bre Genk, jesu dobri ali mozemo da ih izbacimo sigurno, pa isto ovako je bilo i prosle godine pred Anderleht pa smo prosli + sto smo 3 od 4 gola primili na Radisine gluposti, da smo tad imali Stojkovica bile bi obe pobede verovatno. Jeste najtezi moguci protivnik ali se ne plasim uopste jer nisu nista specijalno. Ukoliko nama dodje stoper onda sam skoro siguran u prolaz. Tamo treba igrati mirno, pokusati da prebacimo posed lopte na nasu stranu i cekamo svoju sansu a u BG nece znati sta ih je snaslo. Ako nas je bilo 23000 protiv Skendije, sad ce biti mozda i pun stadion.

manda
15.07.2011, 11:39
Bojim se da toliku sigurnost u prolaz je suludo imati,Belgijsk klub je jak,on igra jaku ligu.

Ricma
15.07.2011, 11:57
Uz Partizana bice jos dva dobra meca.
Dinamo Kijev-Rubin i Benfika-Trabzonspor.

T-Snell
15.07.2011, 11:59
Imam neki osecaj da cemo igrati protiv Ventspils-a, al' posto ja inace imam mnogo srece u tim predvidjanjima dobicemo AEK.
I nikako mi nece odgovarati da prvi mec igramo kuci jer ko zna sta cu sve morati da uskladim kako bih stigao na tekmu, a ne mogu je propustiti ni za sta na svetu.

Rossonero
15.07.2011, 12:17

2007 koja je sad godina ????

I znas li ti da je Genk prvak Belgije,po meni veoma tezak protivnik za Partizan.

Mr.M
15.07.2011, 12:38
Da li je moguce :( :( ... Auuu jbt , gde Genk nadjose ... :( :(

T-Snell
15.07.2011, 12:44
Tako je, Boze hvala ti, ljubim te u dupe za ovo!!!

Nebojsa
15.07.2011, 12:48
Zasluzili smo jednom u zivotu da imamo i srece :D

Ricma
15.07.2011, 12:48
Vojvodina protiv Hapoela, a Zvezda protiv Ventspilsa.Oba tima imaju realne sanse da prodju dalje.Jeste da je Vojvodina ispala od Hapoela, ali treba uzeti u obzir da su oni prosle sezone igrali LS i naravno da je posle toga usledila rasprodaja igraca i sada je to potpuno novi tim.Imacemo sigurno 2 predstavnika u plejofu, a mozda i tri(zavisi kako Partizan bude odigrao).
Naleteo na vest da Kurtoa, golman Genka ,stigao u Celzi gde bi trebalo da potpise ugovor.

carter985
15.07.2011, 12:49
danas majko zeni svoga sina...:biggrin:
al kakva je ono zajebancija bilo, krneulo izvalcenje i izbegnom i aek i wasterlo i onda se sve resetuje i krene ispocetka, srecom pa smo opet izbegli obe ekipe:hah:

Dacha
15.07.2011, 12:51
Sasvim priFatljivo :D
Ajduk na Stoke :hah:

Il Capitano
15.07.2011, 12:52
Vojvodina ima neke šanse protiv Hapoela ali moraće dobro da se pomuči...

A što je mnogo važnije, Zvezda je dobila Ventspils :wthy::wthy:
Doduše možda i Belorusi dodju u Beograd jer su izgubili samo 1:0 u Letoniji...

Odličan žreb za Zvezdu :)

Indigo
15.07.2011, 12:52
Ventspils ili Soligorsk....da li je moguce da to nije najteza moguca ekipa.... Konacno malo srece.... :)

T-Snell
15.07.2011, 12:55
Imam neki osecaj da cemo igrati protiv Ventspils-a, al' posto ja inace imam mnogo srece u tim predvidjanjima dobicemo AEK.
I nikako mi nece odgovarati da prvi mec igramo kuci jer ko zna sta cu sve morati da uskladim kako bih stigao na tekmu, a ne mogu je propustiti ni za sta na svetu.

Baba Vanga aka Milan Tarot at it's finest :hah:

amare@stoudemire
15.07.2011, 12:56
Naso sam vest da taj transfer obavljen al da ce golman Kurtoa ostati u Genku na pozajmnicu...
http://www.chelseabalkan.com/vijesti/transferi/178-courtois-potpisao-za-chelsea.html
bas Partizan nema srece...:)

Dusan
15.07.2011, 13:25
Jebem ti srecu, pa gde bas Genk!

Mr.M
15.07.2011, 13:48
Realno i oni se boje nas ... Ako cemo iskreno nisu nista strasni i mogu se proci , meni je krivo jer smo najteze izvukli i jer moram odgadjati more jer cu sigurno ici u Beograd ovo gledati ali jbg Partizan ovo mora proci , lepo je Volkov srocio , ako ne prodjemo GENK ne zasluzujemo Evropu ... Ovo je pravi ispit ...

Ljuba90
15.07.2011, 14:53
Vidim neki se slade Partizanovim zrebom...neka,neka. I Anderleht je bio strasan.Da nije bilo Radise,gola ne bi primili. Ja sam naravno umereni optimista. Kao sto je igracina Volkov rekao: "ako njih ne prodjemo,nemamo sta da trazimo u Evropi".

Casiraghi
15.07.2011, 14:54
Inace citam sad, navijaci Genka se boje revansa u Beogradu i nisu zadovoljni zrebom.

Vladan
15.07.2011, 14:56
Vidim neki se slade Partizanovim zrebom...neka,neka. I Anderleht je bio strasan.Da nije bilo Radise,gola ne bi primili. Ja sam naravno umereni optimista. Kao sto je igracina Volkov rekao: "ako njih ne prodjemo,nemamo sta da trazimo u Evropi".
U pravu je Volkov,ako njih ne prodjete ispadoste :biggrin:
Tezak zrijeb,ali moze se protiv njih ;)
Zvezda je odlicno prosla!

amare@stoudemire
15.07.2011, 15:02
Plase se od nas jer kad smo izbacili najvecu belgisku ekipu sto ne bi smo izbacili i njih....:)

Ljuba90
15.07.2011, 15:03
Vladane,fakticki ne ispadamo,nego "upadamo" u poslednje kolo kvalifikacija za LE.Gde nam je realno i mesto. Mada Srbi smo mi,uvek zelimo nerealno i naravno da cemo jos jednom uspeti u tome. LS nas ceka :)

Mr.M
15.07.2011, 15:06
Neka, neka , ako Partizan prodje Genka biti ce Evropa i to je bitno ... Ako izgubimo ponovo imamo sansu za Kup Uefa i to je realnost

Vladan
15.07.2011, 15:12
Vladane,fakticki ne ispadamo,nego "upadamo" u poslednje kolo kvalifikacija za LE.Gde nam je realno i mesto. Mada Srbi smo mi,uvek zelimo nerealno i naravno da cemo jos jednom uspeti u tome. LS nas ceka :)
Znam Ljubasu,ali ne vidim cemu ovolika negativna energija,pa to je Genk,jeste tezak protivnik,ali daleko od toga da je nepobjediv ;)

amare@stoudemire
15.07.2011, 15:13
U LE bi imali neke sanse za nesto vise nego u LS...

Ljuba90
15.07.2011, 15:17
Znam Ljubasu,ali ne vidim cemu ovolika negativna energija,pa to je Genk,jeste tezak protivnik,ali daleko od toga da je nepobjediv ;)

Pa ni ja nevidim cemu negativna energija :D ja sam pozitivan :D

milanche
16.07.2011, 08:42
Bice cupavo za sve... Vosa ne verujem da ce proci ,nisu se nista ozbiljnije pojacali... Genk je slabiji od Anderlehta (koji je "Ponos Belgije"),bez obzira sto su prvaci,mislim da su sanse 55/45 % na nasu stranu :cool:

Reise
19.07.2011, 18:53
Auuu, kako brutalno izbaci Helsinki ovog Bangora.:biggrin:

Mr.M
19.07.2011, 18:56
HJK uzeo Bangora 10-0 a do 40 minute bilo 0:0 , u prvom su dali 1 ili 2 gola onda u drugom demoliranje

Dale
19.07.2011, 19:39
OVaj Helsinki bas pratim , tj. rezultate njihove , ja mislim da su dobili jedno 15 tak zadnjih utakmice , liga i ovo pretkolo . . Svaka cast momci ! :)

Casiraghi
19.07.2011, 19:40
Voleo bih da izbace Dinamo nekako. :biggrin:

Reise
19.07.2011, 19:50
Ajmo Radisa! :biggrin:

Hvala ti Radisa, zbog tebe ne bi dobio na kladionici nocas. :D

Mr.M
20.07.2011, 00:59
Evo i svih rezultata danasnjeg dana , boldovani su oni koji su prosli :

Litex - Mogren - 3:0
Dudelange - Maribor - 1:3
Tobol - Slovan - 1:1
Neftchi - Dinamo ZG - 0:0
Plzen - Pyunik - 5:1
Skendija - Partizan - 0:1
Ekranas - Valletta - 1:0
HB - Malmo - 1:1
Flora - Shamrock - 0:0
HJK Helsinki - Bangor - 10:0
Wisla - Skonto - 2:0
Bate Borisov - Linfield - 2:0

Parovi 3.kola kvalifikacija , odmah cu upisati timove koji su favoriti za prolaz a nisu odigrali ali cu ih oznaciti

Litex - Wisla Krakow
Maccabi Haifa - Maribor
HJK Helsinki - Dinamo ZG
Apoel - Slovan
Copenhagen - Shamrock Rovers
Genk - Partizan
Zestafoni - Sturm Graz
Ekranas - BATE Borisov
Rangers - Malmo

Standard - Zurich
Twente - Vaslui
Benfica - Trabzonspor
Dynamo Kyiv - Rubin Kazan
Odense - Panathinaikos

Duka
20.07.2011, 09:43
Voleo bih da izbace Dinamo nekako. :biggrin:

i ja:cool:

danijelkr
20.07.2011, 20:30
Au kako igra Borac protiv Makabija trebao je do sada voditi ma najmanje 4:1 jos sudija nenormalno šilji za Izraelce. Sad prilika u nadoknadi i onaj promasaj Krunica pa teže je promašiti nego zabiti gol.

2:1 je rezultat

Mr.M
20.07.2011, 21:34
Vratio sam se sa utakmice , mogu reci solidan emc , izasao sam u 82.minuti , nije mi se dalo vise gledati xD... Lepa partija , dobit ce se bodovi za koeficient , solidno ...

danijelkr
21.07.2011, 08:50
Skinuo sam sa uefe pdf dokument i mislim da se za pobjedu nema veze s kim si igrao dobijas isti broj bodova. Samo mi sad lijeno čitati, ali fini su ovo bodovi za Borac.

milanche
21.07.2011, 10:40
Ma mogao je Borac da prodje ali platili su danak neiskustvu u onom prvom mecu... Steta,ali dobro sto kazete makar ova jedna pobeda,i to je nesto

D-Wade
21.07.2011, 17:35
E ove Vojvodine, kako ih bre nije sramota. :facepalm:

amare@stoudemire
21.07.2011, 17:42
izgleda da ce Vojvodina morati da prodje tezim putem...:facepalm:

EDIT: Ivuce se vojvodina...

D-Wade
21.07.2011, 17:54
Slabije da se izvuce, 1:3, gotovo je ovo, ispadose od ekipe iz Lihtenstajna..... :facepalm: :fp2:

Mr.M
21.07.2011, 17:55
:facepalm: Dobili 2:0 Vaduz kuci a tamo 1:3 , ja sam igrao 3+ tako da je dobro ::)

bice
21.07.2011, 17:56
hahahha gube od ekipe iz Lihtenstajna :wall::facepalm:

Koleman
21.07.2011, 17:56
Zamalo da bude veselo xD

D-Wade
21.07.2011, 17:57
Ispali, bestidno ispali..... :facepalm: :hah: :hah: :hah: :hah:

Il Capitano
Kako brukaju Srbiju ovi iz Vojvodine!!!

Kakvi šabani...

amare@stoudemire
haha u nadoknadi su primili gol stvarno ovo ne zasluzuje evropu.....:wall:

Mr.M
21.07.2011, 17:58
Pogledajte koliko ljudi na Kosevu ... Auuu ... Sretno Sarajevu , valjda ce proci ...

D-Wade
21.07.2011, 18:26
Ventspils pobedio 3:2, znaci da su nam oni protivnici. :D

Jos su dobili crveni, e sada, da li je to neki vazan igrac, to verovatno niko osim njih ne zna. :biggrin:

Il Capitano
21.07.2011, 18:36
Ventspils pobedio 3:2, znaci da su nam oni protivnici. :D

Jos su dobili crveni, e sada, da li je to neki vazan igrac, to verovatno niko osim njih ne zna. :biggrin:

:biggrin:

Nije ni bitno. Ne treba da gledamo uopšte njih, sitna su oni riba, samo da se fokusiramo na svoju igru i prolaz u 4. kolo ne bi trebalo da bude problem... :)

Ljuba90
21.07.2011, 18:43
Cudi me da ovi iz Vojvodine nisu izasli sa terena:hm:

Mr.M
21.07.2011, 18:50
:hm: :hm: ... Ma Zvezda ispada od Ventspilisa :facepalm: :D

Dale
21.07.2011, 18:55
Bravo Zeljooooooo ! :)

AK47
21.07.2011, 18:56
Zeljeznicar za zivot cijeli,hvala vam puno momci...

Sheriff je izbacio Dinamo prosle godine,ali nama u dvije utakmice nisu dali go

Sada protiv Maccabi Tel Aviva,samo nek se bore kao u ove dvije utakmice i bit ce dobro

Kako se Vojvodina obrukala,ono je strasno,3 gola kuci

D-Wade
21.07.2011, 19:20
Hah, lepo je nadati se...... :D

Mr.M
21.07.2011, 20:14
Rad vodi 0:1

DinoFC
21.07.2011, 20:20
Ale,ale,ale:wthy:

Nista manje nisam ni ocekivao,trebala biti najmanje tri komada,ali ovako sam prezadovoljan.

Protiv Sparte sljedece kole,uz malo srece,moze se to proci.

Mr.M
21.07.2011, 20:23
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooL ... Thun vodi 2:1 protiv Vllaznie ,bilo 0:1 do 89 minute i 2 gola Thuna :wthy: ... :wthy: ... Jos jedan tiket od 90 eura usao , cekao sam 3+ ... :D

Valjda ce Rad ovo zadrzati , bar produzetke pa penali ::) ... Jablonec razbio ove ... Bas me zanima kako ce Pljevlje i Austria odigrati ...

Ricma
21.07.2011, 20:27
Duboko sam razocaran.Nisam bio na utakmici zato sto sam putovao za jug Srbije i bas sam racunao da se vratim za dve nedelje da gledam Vojvodininu utakmicu protiv Hapoela.:facepalm:
Ostaju da Zvezda i Partizan, kao svake sezone, da se bore za povecanje srpskog koeficijenta.Ocekujem od Zvezde da ostvari dvostruku pobedu, a sto se tice Partizana videcemo sta ce biti.

Mr.M
21.07.2011, 20:41
1:1 , izjedanico Volou

DinoFC
21.07.2011, 20:50
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=22565

Tako Plisek,u nove pobjede,ako neko zna Spartu to je on.

danijelkr
21.07.2011, 22:41
Golovi i prilike sa utakmice Sarajevo - Orebro

http://www.youtube.com/watch?v=i9HDnEnd4M0&feature=player_embedded

Niksa
21.07.2011, 23:58
tako je .. :D

Ubuduce necu da vidim ovakve postove koji su napisani cisto da bi se nesto napisalo. Sacekajte diskusiju pa se onda svi ukljucite.

milanche
22.07.2011, 15:05
Vosa nas obruka najstrasnije :facepalm: Nije mi ih zao,cak sto vise bilo mi je smesno, ali mi je krivo zbog Rada,stvarno su imali sansu da prodju tako jak tim (dovoljno je uporediti kvalitet Grckog prvenstva i naseg) i da u sledecem kolu igraju protiv onih pacera Didelanza,ili kako se vec zovu... Prosli bi garantovano opet dalje i doneli nam dragocene bodove... Jos su imali i igraca vise... Falio im Jovancic jbg :)

Mr.M
23.07.2011, 21:11
Evo da prokomentarisem moja ocekivanja za 3.kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona

Litex vs Wisla

Niti jedan od ova dva tima nije nista posebno , mogu pruziti dobru partiju , ja ipak male i blage sanse dajem Wisli jer mi se cini da igraju mnogo bolje recimo u gostima nego Litex ali svakako ce biti zanimljivo , moj favorit : Wisla Krakow

Maccabi Haifa vs Maribor

Videli smo da Maccabi nije nikakav bauk i da se moze protiv njega igrati , Maribor je sad mozda i slabiji tim od Borca pa tesko da mogu proci Maccabia ali ako stisnu moze biti svasta , ali ipak po meni lako ovo treba Maccabi proci tako da su oni moj favorit

HJK Helsinki vs Dinamo

Ubedljiva pobeda Helsinkia nije nikakav prikaz dobre igre jer je Partizan pre 2 godine izbacio isto Velsane Rhyl sa 8-0 u BG cini mi se a ispali smo od Apoela kolo kasnije tako da Dinamo ovde jeste veliki favorit ali ako Helsinki stisne nece biti svejedno ali u svakom slucaju moj favorit je Dinamo

Apoel vs Slovan

Slovan je imao jako dobru sezonu u nacionalnoj ligi prosle godine i igraju vrlo dobro i trebali bi do zadnjeg kola kvalifikacija ali Apoel nikada ne treba otpisati , ovo ce biti jako zanimljiv dvomec ali moj favorit je Slovan

Copenhagen vs Shamrock

Ovo bi trebala biti samo formalnost jer ne znam kakvo cudo treba da se desi pa da Kobenhavn ne prodje

Genk vs Partizan

Ovde necu nista komentarisati , derbi 3.pretkola , nadam se da PARTIZAN prolazi

Rosenborg vs Plzen

Rosenborg je na papiru favorit ali Plzen igra odlican fudbal i mislim da ce da dodju do navodnog iznenadjenja ... Rosenborg nema igru kao ranijih godina a Plzen igra vrlo napadacki , cak znaju i defanzivno igrati odlicno i ako defanzivno kako treba odigraju u Norveskoj mislim da ce mec u Ceskoj biti formalnost tako da je moj favorit Plzen

Zestafoni vs Sturm

Prvi put nakon duzeg vremena Sturm je jako blizu Lige Sampiona , lagan tim su izvukli i Zestafoni im ne bi trebao predstavljati problem

Ekranas vs BATE Borisov

BATE nista nije pokazao zadnje 2 sezone posle ulaza u Ligu Sampiona ... Jednostavno uzmu domace prvenstvo koje uopste nije nesto tesko a Ekranas isto u Litvaniji nema tesko prvenstvo ali po meni su slozeniji i mogli bi izbaciti Beloruse ... Favorit mi je Ekranas jer mislim da mogu ovo proci

Rangers vs Malmo

Skotska Liga iz godine u godinu sve vise slabi a Rangers vise nema tako mocan tim , Malmo isto nije poseban i Rangers bi ovo morao proci ...

Standard vs Zurich

Dva vrlo podjednaka tima , niti jedan nesto previse ne odskace , Zurich mozda blagi favorit i za mene i trebao bi proci Standarda a za zadnje kolo jako tesko ...

Twente vs Vaslui

Vaslui je u zadnji cas uskocio u kvalifikacije jer je Temisvar izbacen u 2.ligu pa tesko da su i spremni za Ligu Sampiona a Twente ce napadati ponovo najelitnije Evropsko Takmicenje tako da ce biti zanimljiv mec i favorit Twente

Benfica vs Trabzon

Po meni Benfica je mnogo jaci tim od Turaka , ako odrade kuci posao kako treba uzvrat nece biti problem pa je favorit Benfica

Dynamo Kyiv vs Rubin Kazan

Jos jedan mec dva slicna tima a oba su sa Istoka tako da ce ovo biti jako neizvesno i mislim da se do zadnjeg casa nece znati ko ce proci , moj favorit su Ukrajinci

Odense vs Panathinaikos

Odense je sasvim prosecan tim i Atinljani ne bi trebali imati nikakvih problema , blagi su favoriti i ako ne izgube u Danskoj proci ce sigurno , PAO moj favorit

bracala
26.07.2011, 19:55
Treba Partizan samo zatvoriti de Bruyne-a....dao je jednu dobru loptu u 7. minuti, malocas solidan centarsut...ako njega zatvore bice dosta lakse.

Vladan
26.07.2011, 20:10
Bolji Partizan za sad

Vladan
26.07.2011, 20:15
Evo i crvenog za Ngongka,Partizan ovo mora da dobije

mandanda
26.07.2011, 20:15
tako jee....crveni za genk...

D-Wade
26.07.2011, 20:17
Tekma nista posebno za sada, De Bruyne-a trebaju da zatvore i Genk ne postoji u napadu. A, imao je par prodora. Dobar Partizan za sada, i slazem se sa tobom Vladane, moraju ovo dobiti sa igracem vise. :)

Mr.M
26.07.2011, 20:31
Dobro prvo poluvreme Partizana ... Mi smo vise napadali , oni se brane i cekaju priliku iz kontre , iako smo i mi dosta cuvali loptu , imamo sigurno veci posed ... Oni su dobili crveni zbog stvarno nesportskog poteza , bez lopte je ladno njihov igrac nagazio Sasu Ilica i pocrveneo ... Sada da pritisnemo u nastavku i zabijemo ...

bracala
26.07.2011, 20:32
Tekma nista posebno za sada, De Bruyne-a trebaju da zatvore i Genk ne postoji u napadu. A, imao je par prodora. Dobar Partizan za sada, i slazem se sa tobom Vladane, moraju ovo dobiti sa igracem vise. :)

Ovo je odlicna prilika za Partizan, imaju igraca vise, trebali bi uvaljati gol do kraja i dobiti ovo. Remi je svakako dobar rezultat, ali opet kad vec imaju ovakvu priliku bilo bi odlicno da iskoriste. Prilicno dosadna utakmica, vjerovatno ce biti takva i u 2. poluvremenu.

Vladan
26.07.2011, 20:35
0:0 je opasan rezultat,sad kad imaju igraca vise morali bi da daju go

Mr.M
26.07.2011, 20:35
Ja gledam , Rangers gubi kuci od Malmea 0:1 na poluvremenu ... Mogao bi Partizan da bude nosioc ako prodje Genk u zadnjem kolu :hm:

danijelkr
26.07.2011, 20:40
Ja gledam , Rangers gubi kuci od Malmea 0:1 na poluvremenu ... Mogao bi Partizan da bude nosioc ako prodje Genk u zadnjem kolu :hm:

Mislim da nema nosilaca i nenosilaca u 4. pretkolu, ja mislim da su svi u jednoj ''posudi'', valjda ne griješim

Mr.M
26.07.2011, 20:42
Nisu svi jednaki ... Dele su u 5 jakih i 5 slabih po UEF-inom koeficientu , ako bude kao po planiranju nosioci ce biti : Copenhagen,Rangers,BATE Borisov,Dinamo Zagreb i Maccabi Haifa a ako neko od njih ispadne Rosenborg uskace a ako 2 ispadnu onda Partizan uskace , BATE vec mozemo reci slabo odigrao , 0-0 kod Ekranasa , ako izvuku ovi nereseno 1 vec ispao a Rangers puca kuci tako da ... :hm: :)

trigger
26.07.2011, 20:42
Nek samo stanojevic uvede jovancica umesto scepovica i onda mozda i damo gol.:D

Vladan
26.07.2011, 20:43
Dinamo-Rubin 0/2

mandanda
26.07.2011, 20:47
sta radi ovaj babovic

bracala
26.07.2011, 20:48
Joj evo crveni za Partizan...joj gluposti. :facepalm:

D-Wade
26.07.2011, 20:48
Kakva paljevina je Babovic.....

trigger
26.07.2011, 20:49
Koji je kreten ovaj babovic.:facepalm:

bracala
26.07.2011, 20:53
U 3 minute stativa i precka.

mandanda
26.07.2011, 20:53
auuu precka

trigger
26.07.2011, 20:54
Nisam znao da su belgijanci ovoliko "vatreni"navijaci.:biggrin:

D-Wade
26.07.2011, 21:10
Kako prosu Partizan 1:0 jbt.... :confused:

Mada je i ovo jako dobar rezultat. :)

Drunken Whaler
26.07.2011, 21:32
Auu :facepalm:

Mr.M
26.07.2011, 21:35
Ne treba sad panicariti , ovo nije los rezultat ,zasluzili smo vise , ali 2-1 u BG se moze nadoknaditi ... Mozemo ih dobiti sigurno

ЕлБиЏеј
26.07.2011, 21:41
Ovo je bilo tipicno srpski . Das gol i boli te ona stvar . E pa ne moze tako, sinovi, ne moze ...

Nista sad, ostaje nam samo da dobijemo 1-0 na JNA .

bracala
26.07.2011, 21:42
Ne treba sad panicariti , ovo nije los rezultat ,zasluzili smo vise , ali 2-1 u BG se moze nadoknaditi ... Mozemo ih dobiti sigurno

Naravno da ne treba paniciti. Ali Partizan nije smio primiti veceras 2 gola...kontrolisali su igru u vecem dijelu utakmice i potpuno bezveze zbog gluposti, dobili crveni. :facepalm:

Ovo se moze nadoknaditi, nadam se da Partizan nece primiti gol u Beogradu.

trigger
26.07.2011, 21:45
Napad kao i da ne postoji,oko onog eduarda se bila tolka frka digla a on pojma nema.

Vladan
26.07.2011, 21:56
Kako naivan penal Tomica,a onaj go na kraju je majstorija,ali ne znam ko je zaspao u odbrani,Volkov ili Ivanov,ali je i to veliki kiks,mada je Ivanov odigrao odlicno.
Partizan je bio bolji,kontrolisao igru i morao je da izvuce mnogo bolji rezultat,ali Genk stvarno nije neki bauk i moze se protiv njih

Drunken Whaler
26.07.2011, 21:57
Aoo,nije mi jasno zasto je Babovic onako nepromisljeno reagovao i startovao. :facepalm:
sve u svemu,nije lose,dali su gol u gostima,i nadam se pobjedi u revansu...
I ne mogu da vjerujem da su ovako lose reagovali stoperi kod zadnjeg gola...Kao da su zaspali posle 1. gola