Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da prokomentarisem tim i igrace ...

    Utakmica je pre svega bila odlicna jer smo igrali timski , trebalo je vreme da se uklopimo ali kad je sve leglo na svoje mesto Partizan je odigrao najbolje kada je trebalo ... Nadam se da je ovo kasno ukljucenje bilo samo danas jer je prva utakmica ove godine takmicarska ... Nadamo se da ubuduce toga nece biti ... Sale je pokazao da moze da ukomponuje odlican tim ... Svi su dobro odigrali... Pa da prokomentarisem nase igrace ...

    Stojkovic - Nije imao mnogo posla sem onog penala koji je Stojke odradio fenomenalno i jos jednom pokazao da je kralj u svom sesnaestercu
    Aksentijevic - Moram reci da sam bio skeptican u vezi njega ali momak me je toliko odusevio brzinom i pre svega koliko je izgarao na terenu i to je za respect
    Ivanov - Malo je bio nesiguran , ali uredu je , ovo je bila prva utakmica i popravit ce se , malo je bio nervozan ali ko ne bi bio da igra prvu utakmicu za tim pred ovakvom atmosferom
    Rankovic - Jako dosta pomaze sa iskustvom jer ide i do centra i zatvara jako velik prostor i pomagao je dosta Aksentijevicu i to je bitno ...
    Volkov - Volkov me isto nije odusevio previse na startu ali kako se mec odmicao i on je igrao bolje , imao jednu odlicnu priliku glavom i njemu pohvale
    Medo - Pravi primer zadnjeg veznog , odlican ispred odbrane , imao je nekoliko i suteva sto je uvek dobro i treba nam takav zadnji vezni
    Babovic - Lose mu je pocelo , dodudjen je zbog njega penal doduse nije igrao rukom ali se doveo u nezgodnu situaciju ... Ponovo on igra odlicno desno i fenomenalno prolazi po desnoj strani ali ne zna igrati sa desnom nogom , cim ga se zatvori na levoj nozi on igra jako lose , nadam se da ce ta leva noga ipak da bude dovoljna
    Vukic - Ja i dalje mislim da nama treba jedan igrac koji je mnogo mladji i hitriji od Zvonimira ali jako je snalazljiv , sam primer kada je zabio gol kako se snasao , dobro je iskustvo i mislim da se on i Ilic dobro sporazumevaju
    Ilic - Sale je odigrao prosecan mec , odigrao onoliko koliko se od njega ocekivalo i taman koliko treba , uvek imamo Tomic da udje ako zatreba ...
    Eduardo - Moram priznati nije na nivou Clea i Tejga ali to se ne moze za 1 mec pokazati , dao je maximum , mozda 9 od 10 , ali mora jos malkice bolje iako je i ovo na visokom nivou
    Scepovic - Jos jedan mladi igrac koji je dao mnogo u ovom mecu i dobili smo novog mladog startera sto je jako dobro, pored Aksentijevica najvise me odusevio
    Tomic - Usao taman kada je Sale ostao bez snage i to ce verovatno biti njegova uloga rezerviste koju jako dobro koristi tj ima dosta dobro pouzdanje i mislim da je on taman rezervista kakav nam treba da udje kada zatreba
    Jovancic - Nismo ga puno videli , ona prilika kada mu je pobegla lopta i nista vise , ocekujem vise od njega
    Markovic - Lazar je usao malo , imao ono istrcavanje , ne perfektno ali ipak je mlad i naravno da mu oprastamo

    Sve u svemu odlicno sto i rezultat potvrdjuje...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Bravo majstori!!!!

      Pokazali su u drugom poluvremenu da ovaj tim moze biti itekako opasan kada se uigra!

      Scepovic mi je bio najgori,ali posle cim je malo "zapeo" sve je to lepse bilo.Eduardo se trudi puno i ume,ocigledno da nije bas u idealnoj formi,ali to se da promeniti! Sto se tice ostalih,izdvojio bih Aksentijevica,momak ce biti veeeliki majstor,i Ivanova koji ce biti dostojna zamena za Savica.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Nije mi jasno kako je Borac dozvolio sebi da primi 4 komada za pola sata,Partizan u grcu u prvom poluvremenu,posle su postavili stvari na svoje mjesto.Mada da su primili onaj penal ko zna sta bi bilo...
        sigpic

        Comment


        • Eee, Vladane, primio Borac 3 komada za 4 minute, od 5 minuta kojih sam ja gledala...
          Partizan sam gledala samo 2. poluvrijeme, super.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Pa da prokomentarisem tim i igrace ...

            Utakmica je pre svega bila odlicna jer smo igrali timski , trebalo je vreme da se uklopimo ali kad je sve leglo na svoje mesto Partizan je odigrao najbolje kada je trebalo ... Nadam se da je ovo kasno ukljucenje bilo samo danas jer je prva utakmica ove godine takmicarska ... Nadamo se da ubuduce toga nece biti ... Sale je pokazao da moze da ukomponuje odlican tim ... Svi su dobro odigrali... Pa da prokomentarisem nase igrace ...

            Stojkovic - Nije imao mnogo posla sem onog penala koji je Stojke odradio fenomenalno i jos jednom pokazao da je kralj u svom sesnaestercu
            Aksentijevic - Moram reci da sam bio skeptican u vezi njega ali momak me je toliko odusevio brzinom i pre svega koliko je izgarao na terenu i to je za respect
            Ivanov - Malo je bio nesiguran , ali uredu je , ovo je bila prva utakmica i popravit ce se , malo je bio nervozan ali ko ne bi bio da igra prvu utakmicu za tim pred ovakvom atmosferom
            Rankovic - Jako dosta pomaze sa iskustvom jer ide i do centra i zatvara jako velik prostor i pomagao je dosta Aksentijevicu i to je bitno ...
            Volkov - Volkov me isto nije odusevio previse na startu ali kako se mec odmicao i on je igrao bolje , imao jednu odlicnu priliku glavom i njemu pohvale
            Medo - Pravi primer zadnjeg veznog , odlican ispred odbrane , imao je nekoliko i suteva sto je uvek dobro i treba nam takav zadnji vezni
            Babovic - Lose mu je pocelo , dodudjen je zbog njega penal doduse nije igrao rukom ali se doveo u nezgodnu situaciju ... Ponovo on igra odlicno desno i fenomenalno prolazi po desnoj strani ali ne zna igrati sa desnom nogom , cim ga se zatvori na levoj nozi on igra jako lose , nadam se da ce ta leva noga ipak da bude dovoljna
            Vukic - Ja i dalje mislim da nama treba jedan igrac koji je mnogo mladji i hitriji od Zvonimira ali jako je snalazljiv , sam primer kada je zabio gol kako se snasao , dobro je iskustvo i mislim da se on i Ilic dobro sporazumevaju
            Ilic - Sale je odigrao prosecan mec , odigrao onoliko koliko se od njega ocekivalo i taman koliko treba , uvek imamo Tomic da udje ako zatreba ...
            Eduardo - Moram priznati nije na nivou Clea i Tejga ali to se ne moze za 1 mec pokazati , dao je maximum , mozda 9 od 10 , ali mora jos malkice bolje iako je i ovo na visokom nivou
            Scepovic - Jos jedan mladi igrac koji je dao mnogo u ovom mecu i dobili smo novog mladog startera sto je jako dobro, pored Aksentijevica najvise me odusevio
            Tomic - Usao taman kada je Sale ostao bez snage i to ce verovatno biti njegova uloga rezerviste koju jako dobro koristi tj ima dosta dobro pouzdanje i mislim da je on taman rezervista kakav nam treba da udje kada zatreba
            Jovancic - Nismo ga puno videli , ona prilika kada mu je pobegla lopta i nista vise , ocekujem vise od njega
            Markovic - Lazar je usao malo , imao ono istrcavanje , ne perfektno ali ipak je mlad i naravno da mu oprastamo

            Sve u svemu odlicno sto i rezultat potvrdjuje...
            Slazem se za vecinu ali za konstataciju da Eduardo nije kvaliteta kao Kleo (diskutabilno) ili Tejgo,nikako.Tejgo je jedino dobar (predobar) u skoku i poziocioniranju ali sa loptom u nogama daaleeko zaostaje za Eduardom (sto ce se tek videti).Ubedjen sam da ce Edu nadmasiti sve strance koji su igrali za Partizan.

            Aksentijevic je bio odlican: startan,agresivan na loptu,hitar i borben - BRAVO!
            Last edited by milanche; 13-07-11, 22:39.

            Comment


            • Valjda ona povreda Scepovica na kraju nije nista ozbiljn.Kako ih je izvijao ko treceg gola ko volove.
              A onaj frajer iz Skendije koji je pokazao srednji prst moze da se pomiri da ce mu otici mesecna plata na placanje kazne.

              Comment


              • Edu je klasa i za Clea i pogotovo za Tejga...oni su samo gol igraci i to ako im namestis ( Obozavam ih obojicu,da ne bude zabune ). Ali Edu moze sve sam,SVE. Sut nenormalno dobar,ledjima takodje. Zna da cita odbranu. Brzi je od obojice duplo. Ali sta ja imam da pricam,sve se vidi.

                Comment


                • Slazem se za Edua ali samo jos malcice treba da se uiga i onda ce biti perfektan
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Evo izbaceni su ko moze s kime u 3.kolu , Partizan moze na Genk nazalost

                    LEAGUE ROUTE

                    Seeded
                    SL Benfica (POR)*, FC Dynamo Kyiv (UKR), Panathinaikos FC (GRE)*, FC Twente (NED)*, R. Standard de Liège (BEL)

                    Unseeded
                    FC Rubin Kazan (RUS)*, FC Zürich (SUI), Odense BK (DEN), Trabzonspor AŞ, (TUR), FC Vaslui (ROU)

                    CHAMPIONS ROUTE

                    Group 1:
                    Seeded
                    FC København (DEN)*, Maccabi Haifa FC (ISR)/FK Borac Banja Luka (BIH), NK Dinamo Zagreb (CRO)/Neftçi PFK (AZE), KS Skënderbeu (ALB)/APOEL FC (CYP), Skonto FC (LVA)/Wisła Kraków (POL)

                    Unseeded
                    FK Mogren (MNE)/PFC Litex Lovech (BUL), Slovan Bratislava (SVK)/FC Tobol Kostanay (KAZ), NK Maribor (SVN)/F91 Dudelange (LUX), HJK Helsinki (FIN)/Bangor City FC (WAL), Shamrock Rovers FC (IRL)/FC Flora Tallinn (EST)

                    Group 2:
                    Seeded
                    Rangers FC (SCO)*, Linfield FC (NIR)/FC BATE Borisov (BLR), Rosenborg BK (NOR)/Breidablik (ISL), FK Partizan (SRB)/FK Skendija 79 (MKD), SK Sturm Graz (AUT)/Videoton FC (HUN)

                    Unseeded
                    KRC Genk (BEL), FC Pyunik (ARM)/FC Viktoria Plzeň (CZE), Valletta FC (MLT)/FK Ekranas (LTU), FC Zestafoni (GEO)/FC Dacia Chisinau (MDA), Malmö FF (SWE)/HB Tórshavn (FRO)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Rudar je jedina ekipa iz CG koja je igrala fudbal u kvalifikacijama,muska igra.Steta sto su primili gol,a cak su i bolji bili u prvom poluvremenu,Austrija uopste nije pokazala da je toliko bolja koliko se ocekivalo,dali su gol iz maltene jedne sanse.Jos samo kad bi izjednacili...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Rudar je jedina ekipa iz CG koja je igrala fudbal u kvalifikacijama,muska igra.Steta sto su primili gol,a cak su i bolji bili u prvom poluvremenu,Austrija uopste nije pokazala da je toliko bolja koliko se ocekivalo,dali su gol iz maltene jedne sanse.Jos samo kad bi izjednacili...
                        Ja ne mogu da vjerujem kolko je Rudar bolji od Austrije. Ova Austrija je tolko losa da je to bruka, kako ce protiv ostalih kad ih Rudar uci kako se igra fudbal.
                        sigpic

                        Comment


                        • I na kraju debakl,najgore prodjose od svih sa ubjedljivo najboljom igrom,sta je fudbal...
                          sigpic

                          Comment


                          • Pali su u drugo poluvrijeme, ali nema prigovora na njihovu igru jer su stvarno pruzili najbolji moguci otpor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Normalno da su pali,ne mogu oni da izdrze onakav ritam 90 minuta,na tome moraju sve ekipe iz CG da rade,tek kad se igra u Evropi vidi se koliko su lose pripremljeni...
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisu oni ozbiljni kad pocinje pripremni period za novu sezonu, osim Buducnosti, kojima je odbrana izgubila onu 1 utakmicu a itekako su kvalitetniji od Fljamurtarija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X