Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borac se raspao u drugom poluvremenu, steta stvarno, unistio ih je gol u nadoknadi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ja navijam za Zvezdu ali kada igra Partizan protiv nekog ko nije iz nase zemlje navijam naravno za Partizan...
      Mada ima i nekih slucajeva kada sam avijao za drugi klub,Olimpijakos sam navijao,Arsenal i tako to,ali vise bih voleo da prodje sad Partizan nego ova Skendija... ;)

      Steta za Borac..
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kakav ljudi penal dobise, ono je sramota.

        Dobro je da nisu dali gol, inace bi bilo veoma nezgodno.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Svaka cast za Vladimira Stojkovic...

          Comment


          • Koji je rezultat na kraju? I kakav penal?
            Ja pocela gledati na 1-1, gledala 5 minuta i ugasila na 4-1.

            Comment


            • Borac izgubio 5-1 a Skendija dobila penal koji ne postoji , uopste Stefan nije igrao rukom ali srecom Stojkovic ponovo pokazao da brani odlicno penale , mislim da ce ove godine u zadnjem kolu kvalifikacija i odlazak na penala biti uspeh jer Vladimir ih skida redovno
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma sudija svirao neki nepostojeci penal....

                Comment


                • Onaj gol u prvom unistio Borac,a kada su ga otvorilo u drugom,bilo je zlo.Steta sto nas ovako natrpase,barem da je bilo 3-1,radi utakmice u BL,ovako nema radi cega igrati taj mec Partizan veze nema,sudije kradu,ali sreca odbrani Stojkovic,daj otvarajte ove indijance i trpajte.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Dinamo

                    Comment


                    • Joj ovog Partizana...brinu me totalno!
                      Ne igraju dobro....ali valjda ce se to popraviti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Pa jebote sta ocekujete od igraca od koje je vecini ovo prva takmicarska utakmica ... Oladite malo , doci ce ovo na svoje... Evo i Edu se razigrao , 2 dobre sanse
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zvonimire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majstore !!! 1-0 ... Puni sada ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Tako bre....Zvonimire ubi te s.....e....

                            Comment


                            • Puni,Puni ... Edu majstore ... Hajmo momci jos jedan taman da i ja prodjem tiket 3+ vas cekam :_))) ... Odlicno , forma se lepo poboljsava i vec u Skoplju ce to izgledati i bolje ... Pa onda da vidimo sa kime smo u 3.kolu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ubismo p...e si......e.... onaj nam pokazao srednji prst al to nepomaze...za to mora da bude neka kazna...

                                Comment

                                Working...
                                X