Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako su mnogi kriticni prema Eduardu, a on stvarno igra odlicno, to sto nije dao gol nije dobro, ali nije najbitnije, toliko je napada produzio, pravio dobre poteze, sjajan je kada je okrenut ledjima, brzo misli, jednom mu je golman prakticno iscupao gol. Odlican igrac i veliko pojacanje, nije uopste toliko slabiji od Klea, naprotiv, samo je drugaciji igrac. Uz to Kleo je imao duzi period adaptacije pre nego sto je postao onako dobar.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • . Mozda je i bolje da su ispali pa da igraju Kup Uefa , cisto verovatno TV nije prikazivao ali Sale Stanojevic u 4 sudija su vodili rat kad mu je u jednom trenutku Sale pokazao prstom , vracaj se na svoje mesto u bukvalnom smislu a ne da mu stoji pored mesta za rezerve xD ... Iskreno ovako se ne moze igrati , evo sad se vidi sta su Partizanu znacili prvo Cleo a onda i Tejgo , igraci koji kad dobiju loptu znaju sta ce sa njom , mi to sada nemamo , i Eduardo i Scepovic su tromi , Stojkovic je skinuo nekoliko lopti , moram reci da me Rnic ponovo ugodno iznenadio , prvih 25 minuta jedino je on trcao kako treba i trudio se , pored njega jedino pohvale za Saleta Ilica koji u 30-i nekoj godini igra bolje od pola mladica , Volkov isto vrlo dobar i vise niko nista ... Vukic je brate za duboke penzije , Scepovic , sve sem FACEPALM ne treba komentarisati ,Tomic je odigrao solidno dok nije izasao , verovatno povreda ... Miljkovic , jos jedan FACEPALM , ma Double FACEPALM ... Znao sam da je to seljak , njega sam se i pribojavao da ce napraviti sranje i sta bi , Ivanov sasvim prosecan , Medo ispod proseka , Eduardo je morao mnogo bolje ... Ajde valjda necemo nista mnogo tesko pokupiti za Kup Uefa i polako da se spremimo pa sta bude...

      Samo vidim da pisete pa da dodam da nije imao ko drugi uci , mozda Aksentijevic nzm je li i bio na mecu na Miljkovicevoj pozicij ida je igrao bilo bi mnogo bolje , realno mi vise nismo ni imali igraca :S
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • По мени Аксентијевић је баш добро одиграо против Шкендије на десном беку, пре бих њега ставио (иако није по позицији десни бек) него Миљковића.
        Иначе, Волкова одма у репрезентацију, за почетак може и да греје клупу Коларову, а можда и одма у први тим. Доктор је човек.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          . Mozda je i bolje da su ispali pa da igraju Kup Uefa , cisto verovatno TV nije prikazivao ali Sale Stanojevic u 4 sudija su vodili rat kad mu je u jednom trenutku Sale pokazao prstom , vracaj se na svoje mesto u bukvalnom smislu a ne da mu stoji pored mesta za rezerve xD ... Iskreno ovako se ne moze igrati , evo sad se vidi sta su Partizanu znacili prvo Cleo a onda i Tejgo , igraci koji kad dobiju loptu znaju sta ce sa njom , mi to sada nemamo , i Eduardo i Scepovic su tromi , Stojkovic je skinuo nekoliko lopti , moram reci da me Rnic ponovo ugodno iznenadio , prvih 25 minuta jedino je on trcao kako treba i trudio se , pored njega jedino pohvale za Saleta Ilica koji u 30-i nekoj godini igra bolje od pola mladica , Volkov isto vrlo dobar i vise niko nista ... Vukic je brate za duboke penzije , Scepovic , sve sem FACEPALM ne treba komentarisati ,Tomic je odigrao solidno dok nije izasao , verovatno povreda ... Miljkovic , jos jedan FACEPALM , ma Double FACEPALM ... Znao sam da je to seljak , njega sam se i pribojavao da ce napraviti sranje i sta bi , Ivanov sasvim prosecan , Medo ispod proseka , Eduardo je morao mnogo bolje ... Ajde valjda necemo nista mnogo tesko pokupiti za Kup Uefa i polako da se spremimo pa sta bude...

          Samo vidim da pisete pa da dodam da nije imao ko drugi uci , mozda Aksentijevic nzm je li i bio na mecu na Miljkovicevoj pozicij ida je igrao bilo bi mnogo bolje , realno mi vise nismo ni imali igraca :S
          Au Miko,moram ti reci da se ne slazem sa 90% onoga sto si napisao ovde
          Jedino se slazem za Scepovica ali prema ostalima si previse i nerealno kritican.Da smo pobedili bili bi ti dobri i Medo i Miljkovic i Vukic itd... Nemojmo,momci su igrali fenomenalno i svaka im cast.Nepravedno smo ispali,pa sta.Nismo ni prvi ni poslednji.

          Comment


          • iz mog ugla
            Stanojevic i Djuric su jedini krivci i to je esencija!Pa jbt,imali su pare da naprave tim koji ce da se proseta kroz kvalifikacije,da to bude samo rutina..i za gledaoce fudbal.Stanojevic sa igracima i taktikom koja nesposobnost.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Pazi Vukic je toliko glup igrac da je to strasno ... Nek se penzionise , niko ga ali apsolutno niko nije mogao podneti na stadionu , neverovatno koliko se jadni Sasa Ilic trudio a Vukic mu ni 5% nije pomogao , a to hoces se ti slozili li ne milanche ... Miljkovic je moron da se tako izrazimo i treba ga odmah izbaciti iz kluba ... To sam rekao prosle sezone , to sam rekao pre ovog meca i sigurno mi ne bi bio uredu da smo prosli ... Jednostavno ne znam sta on radi u timu , ne zna ofanzivno igrati , ne zna ubaciti kako treba, ne zna driblati , u odbrani nesto malo ali i to je sitno , umesto da se ubaci mladi Aksentijevic Medo je podbacio jer Medo moze i mora mnogo bolje da igra , ovo je bilo jako lose od njega , ponavljam jedini koji su nesto napravili su Stojkovic koji je skinuo nekoliko lopti koje su bile u golu , Rnic kojie se 20 prvih minuta najvise borio i najvise trcao , Volkov koji je probijao i imao nekoliko lepih ubacaja , Ilic koji se lepo i promisno namucio jer mu Zvonimir ni malo nije pomogao i niko vise ... Za Scepovica dovoljno govore zvizduci kada je izlazio tako da o njemu necemo vise a Eduardo je morao bolje da odigra ... Nemamo napadaca koji zna dati gol

              EDIT : Inace da bi Partizan bio povlascen u zadnjem kolu kvalifikacija za Kup Uefa mora jedan od 13 timova da ispadne a to su timovi : Fulam, Austrija, Atletiko Madrid, Dinamo Bukurešt, Salcburg, AZ Alkmar, Hapoel Tel Aviv, Briž, Sparta Prag, Palermo, PAOK, Stouk i Ren.
              Last edited by Mr.M; 04-08-11, 13:00.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Sudiju neko pogodio upaljacem posle utakmice.Sad ce jos da nam zabrane igranje u evropi.

                Comment


                • To bi bilo bas previse da se desi ... Setimo se kad je Roma igrala jedne godine Ligu Sampiona pre mozda 3-5 godina ne secam se tacno pa onaj sudija sa pramenovima , poznati vise ne sudi bio pogodjen u Ligi Sampiona flasom od strane Rominih navijaca pa bila neka sitna novcana kazna tako ako nas kazne za upaljac neka se slikaju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Otjerati Stanojevica!Covjek je glup,Eduardo tamo asistira i bude najbolji,pa ga izbaci iz igre,a danas Tomic da gol i izbaci ga.I najbolje je sada reci,nisu zasluzili da ispadnu.
                    Posto pomno pratis Partizan, onda verovatno znas da se Neca utovio za vreme odmora izmedju sezona i da sad mora da skida salo i fizicki je nespreman + sto je juce imao povredu. Edu je takodje nespreman za 90 minuta. Sto se tice Stanoja, on je kriv za Vukica sto igra i za to sto ga nije izvadio uopste a trebao je posle primljenog gola. Takticki je ubio ovog Belgijanca u pojam kom se najbolji igrac i decko kog zovu novi Zidan nije video 180 minuta. Isto je prosle godine ubio drugog Belgijanca i sve bi bilo reseno posle 180 minuta da nas Radisa nije odveo u produzetke. Stanoje je takticki izuzetno potkovan i odlicno analizira protivnika. Ima i odlicnu viziju igre koja je bila dobra ali je mogla biti jos brza i lepsa da Vukica izbaci iz prve pa bi onda dobio svoj raspucani Partizan. E za to je kriv Stanojevic, a kad ovi budu spremniji vise ce i igrati.

                    EDIT: I da dodam da ste svi kompletno ispisali ovde gomilu nebuloza vezanih za Partizan na koje ne vredi ni odgovarati, jedino ako budete bas insistirali pa cu to kad budem imao vremena, sad ga bas i nemam.
                    Last edited by Casiraghi; 04-08-11, 18:34.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro,malo sam prenaglio u toj konstataciji xDMada Stanojevic nema izbora,on je stavio u igru sve sto je imao na raspolaganju,on jos ima Diaru,Andersona,Rankovica i Babovica.Mada sada je Eduardo odigrao 90minuta,a prije 7dana nije odigrao.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Dobro,malo sam prenaglio u toj konstataciji xDMada Stanojevic nema izbora,on je stavio u igru sve sto je imao na raspolaganju,on jos ima Diaru,Andersona,Rankovica i Babovica.Mada sada je Eduardo odigrao 90minuta,a prije 7dana nije odigrao.
                        Prva dvojica ce biti spremna uskoro (bar bi tako trebalo) a u drugu dvojicu se ne treba uzdati jer nisu za ozbiljan fudbal. A da jos jedan sto nije za ozbiljan fudbal nije napravio penal, tesko da bismo ispali iz ritma a Genk i pored toga sto smo ispali iz ritma nije nista pokazao, malo su bili vise na nasoj polovini i to je to. Dakle ostalo bi 1:0 i Stanoje onda ne bi uvodio klince nego bi izvadio verovatno Scepu a ubacio Sasu Markovica ili mozda Rankovica pa bi igrali nesto defanzivnije i cuvali loptu a opet bi mogli da ugrozimo gol. Ziheras je to i povukao bi se sigurno ali zna znanje. Ovako je morao da uvodi dvojicu klinaca jer nije bilo drugih ofanzivnih svezih resenja a Babic je morao umesto Tomica da udje zbog povrede i sala koje se hvala Bogu polako topi i korektno je odradio posao, odusevio me onim pasom za Markovica a to je upravo ono sto treba Eduardu i Scepi da bi davali golove i to bi Sale odlicno radio i ako ekipa ne padne psihicki i hoce u prvom mecu LE kad Vukic ne bude igrao zbog kartona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da li ce biti nosioci u LE,da dobiju laksi tim barem?
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Da li ce biti nosioci u LE,da dobiju laksi tim barem?
                            Od ekipa koje igraju veceras i koje imaju veci koeficijent od nas, treba da ispadne jedna i nosioci smo, za sad smo prvi ispod crte. Mada uz malo srece sa zrebom i nekim promenama u postavi nece biti problem ni ako ne budemo nosioci jer medju nosiocima ce biti dosta ekipa koje mozemo da izbacimo ako nastavimo sa ovakvom igrom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Za sada, nosioci koji su blizu ispadanja su Bukurest i Palermo, koji su na svom terenu odigrali 2-2 .

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Za sada, nosioci koji su blizu ispadanja su Bukurest i Palermo, koji su na svom terenu odigrali 2-2 .
                                Dinamo je prosao...

                                Comment

                                Working...
                                X