Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Otjerati Stanojevica!Covjek je glup,Eduardo tamo asistira i bude najbolji,pa ga izbaci iz igre,a danas Tomic da gol i izbaci ga.I najbolje je sada reci,nisu zasluzili da ispadnu.
    Jeste,bas ga je izbacio iz drkanja...Dal da razmislis 2 puta pre nego sto kazes ovoliku glupost izgoreo si maksimalno

    Comment


    • Malo koriguj taj post,ne moras mene vredjati,posto sam rekao svoje misljenje,malo kulture,ako imas.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Meni samo nije jasno sta je stanojevic hteo da izvede ubacivanjem u igru onih likova koji su 94 godiste u ovako vaznoj utakmici.

        Comment


        • Ma koriguj ti svoj,daleko je veca uvreda i tvoj post nego da sam bilo sta ja rekao.Covek povredjen i ti se nesto cudis sto ga izvodi iz igre.Sale doneo 2 titule,kup,uveo nas u LS,napravio neki sistem u igri,izvlaci nemoguce,ko Hudini je bre i ti si se sad nasao pametan da kazes da je glup,da dobije otkaz?Nema vece uvrede od toga za bilo kog grobara
          Last edited by Drazen 3; 03-08-11, 22:22.

          Comment


          • A i gluposti je pravio pred kraj meca izbacio Sasu Ilica koji ima iskustva na pretek a ubacio je jednog igraca a njemu prva utakmica u evropi..

            Comment


            • Мандо, Станојевић јесте дебил ... али зато што је пустио уопште да игра Томић. Много је глуп, ништа тај не зна. Усрао га гол. А знао сам кад је дао он гол да ћемо да испушимо на крају. Едуардо ништа посебно, лоше појачање. Могли су неког много бољег да нађу. Иначе глупи су ови наши сви ко го ку*ац.

              Тригер немој да ми дираш генерацију
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • laki je mal neurozat






                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici

                Comment


                • Ma oni su i moja generacija.
                  Al nije trebalo da ih uvodi u ovako bitnoj utakmici.

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    . Едуардо ништа посебно, лоше појачање.
                    Broj golova nije parametar, trebao bi da gledas koliko covek trci, koliko srca unese u utakmicu i na kraju krajeva, asistirao je Tomicu za gol . Uz Volkova, najbolje pojacanje . Strasan igrac .

                    I takodje moram da kazem da je Belgijancima Bozic dosao ranije ove godine . 113248321482351 poklona su dobili danas .

                    Comment


                    • misluse
                      šaebe danas ovaj svet volko neurozat





                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      Comment


                      • Ja koliko sam skontao Tomic je bio povredjen pa je zbog toga morao da izadje.Ispravite me ako gresim.
                        Al realno klinci su bili ubaceni zato sto nije bilo ko drugi da udje, a Scepovic imao vec nerezonskih suteva i bio beskoristan i morao je da leti.Sale Ilic se nije video u drugom poluvremenu.

                        Comment


                        • Vi ste zasljepljeni,ma koliko god je dobar taj Ilic toliko je los u trcanju i pokrivanju terena,sto se u borbi za LS i bilo kljucno.Onda kao amaterski klub nemaju nikog normalnog na klupi,osim djece,koja imaju talenat,ali nisu jos za ovaj nivo.Scepovic bi bio otjeran iz banjaluckog Borca,sta mu treba za gol da mi je znati.Medo,Volkov i Tomic imaju prolaznu ocjenu ovi ostali nista.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Vi ste zasljepljeni,ma koliko god je dobar taj Ilic toliko je los u trcanju i pokrivanju terena,sto se u borbi za LS i bilo kljucno.Onda kao amaterski klub nemaju nikog normalnog na klupi,osim djece,koja imaju talenat,ali nisu jos za ovaj nivo.Scepovic bi bio otjeran iz banjaluckog Borca,sta mu treba za gol da mi je znati.Medo,Volkov i Tomic imaju prolaznu ocjenu ovi ostali nista.
                            jabig još istaknijo i stanoja
                            jarume lepo da peva
                            ki slavujka




                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Meni samo nije jasno sta je stanojevic hteo da izvede ubacivanjem u igru onih likova koji su 94 godiste u ovako vaznoj utakmici.
                              Ja sam ostao zabezeknut kad su usli oni od 17 godina za koje nemamo pojma ,mislim svaka cast ako su talentovani ali ima
                              vremena u prvenstvu . Pa sta bi oni uradili u ovakoj utakmici nista. Vukic igra ceo mec covek nema kondicije , a onaj
                              Eduardo sto je do sada pokazao u partizanu Kleo je za njega Mesi
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Meni samo nije jasno sta je stanojevic hteo da izvede ubacivanjem u igru onih likova koji su 94 godiste u ovako vaznoj utakmici.
                                E ne znam,ja nisam mogao da vjerujem.Ovo im je maltene prva utakmica i vec igraju u Evropi...Ne moze to tako.Talentovani su oni,ali nije to to...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X