Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane nije niko od stopera kriv vec su oni i Rankovic lepo postavili ofsajd zamku a Volkov je zaspao na levoj strani i to je to. To mora da se uigrava i vise lopti mora da dodje do napadaca.

    I da, zaboravih da pohvalim kapitena, najbolji na terenu i sa 34. Jedan je Sasa Ilic!
    sigpic

    Comment


    • Cisto da prokomentarisemo da je Rangers kuci pukao od Malmea kojeg je Stanoje prizeljkivao 0-1 ... Dynamo Kyiv je 0-2 izgubio kuci od Rubina , Wisla dobila u gostima 1-2 tako da ce biti zanimljivi uzvrati
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • I da dodam jos da ono realno i nije bio penal, samo je ovaj fino simulirao a iz sudijinog ugla je izgledalo kao cist penal. A Nadson je trebao crveni da dobije jer je bio poslednji igrac odbrane kad je povukao Edua ali ajde sta je tu je. Nije ni toliko lose samo sto je moglo i bolje i nismo zasluzili da izgubimo. Sad je pritisak prebacen na nas ali se nadam da ce Stanoje da ih pripremi kako valja i za revans. Odlicno odradjen mec sa njegove strane s tim sto je trebao ranije Markovica da ubaci zbog svezine.
        sigpic

        Comment


        • Naravno da smo zasluzili da izgubimo. Oni crveni - mi crveni. Damo im gol - odmah isti igrac pravi penal i primamo gol. U finisu nebrojeno potencijalnih gol akcija mi se dodajemo i cuvamo loptu, k'o da smo Barselona. Rezultat je jedino bitan a on kaze da smo imali skoro celu utakmicu loptu u nogama a uspeli da izgubimo utakmicu od tima koji realno pojma nema i koji nije napravio mnogo vise sansi nego sto je dao golova. Ako ih ne nakantamo u BG bar 2:0 ne treba ni da prodjemo.

          Comment


          • Rangersi

            Comment


            • s-nash. kako nije bio penal . nemoj da zezas. 99%sudija bi ga sviralo

              lepo veli makedonac na rts-u posle utakmice, ako ne moze partizan da ih pobedi u beogradu i ne treba da ide dalje.

              scepovic razocarao,ostalo osim faula mrtvog babovica i nije bilo lose. prava steta,mogao je rezultat biti dosta povoljniji, al nije mi zao. nek oznoje guzicu za prolazak, i oni i stanoje. opsti utisak da genk nije bolja ekipa od nas

              Comment


              • Scepovic uopste nije razocarao, on bolje i ne moze. Pravo je pitanje zasto takav igrac igra prvu postavu u ovakvoj utakmici???

                Comment


                • pa ja to i kazem iz ugla coveka koji odgleda 4-5 utakmica partizana u godini, i procita sportske vesti i poneki komentar. fudbal nam je stvarno kita,al pomalo sam u toku.
                  otprilike sam imao predstavu o scepovicu kao svi mi mozda o genku... jbg, ne igra se fudbal iz novina. u beogradu protiv skendije i sad veceras me je totalno razuverio da se radi o iole ozbiljnom spicu.

                  Comment


                  • Ako izbacimo Genka idemo u Ligu Sampiona sigurno jer cemo 99 posto biti nosioci jer Rangers ispada a Rozenburg se ne moze sastaviti , Plzen ce ga nabiti bar 3-0 kuci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Prolazimo dalje,imam osecaj.Kada smo primili taj drugi gol uopste se nisam puno potresao ,ne znam zasto,valjda sam ubedjen da cemo ih proci jer smo realno bolji.

                      Ostali rezultati poprilicno iznenadjujuci,nista se ne zna osim mozda da Rubin prolazi najverovatnije
                      Last edited by milanche; 26-07-11, 23:30.

                      Comment


                      • Rendzers jos nije ispao, mogu lako da dobiju Malme tamo. Bilo bi lepo da ispadnu ali polako, samo da mi prodjemo.

                        A sta je to Scepovic mogao danas, neka mi neko objasni? Da li je decko dobio ijednu dobru loptu. Vrsio je presing, nije petljao kad je lopta bila kod njega i odigravao racionalno. Da je dobio lopte pa uradio isto sto i protiv Skendije onda ok, ovako pljuvanje njega nema nikakvog smisla.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iskreno zao mi je partizana na ovom porazu,ali drago mi je samo iz razloga sto stanojevic je dosta podcenio ovaj tim genka tipa njegove izjave favoriti smo i tako dalje,ovo neka mu bude za nauk

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Rendzers jos nije ispao, mogu lako da dobiju Malme tamo. Bilo bi lepo da ispadnu ali polako, samo da mi prodjemo.

                            A sta je to Scepovic mogao danas, neka mi neko objasni? Da li je decko dobio ijednu dobru loptu. Vrsio je presing, nije petljao kad je lopta bila kod njega i odigravao racionalno. Da je dobio lopte pa uradio isto sto i protiv Skendije onda ok, ovako pljuvanje njega nema nikakvog smisla.
                            Scepovic je igrac sa odlicnom tehnikom za svoju visinu i poprilicno brz kada udari sprint,i ako deluje ponekad kao de se vucara.Njegov osnovni nedostatak je nedovoljna agresivnost u igri.

                            Comment


                            • Znao sam da ce Rosenborg puci , Plzen vodi 0-1 u Norveskoj ... Maccabi vodi Maribor 2-1 kuci ... Nema sanse da Partizan ne bude nosioc u 4.kolu ako izbacimo Genka , BATE,Rosenborg,Maccabi,Rangers , pa 2 tima ce od ovih puci da su Boziji ... U Hramu ima da Genk padne pod noge Partizanu.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Evo i svih vecerasnjih rezultata:

                                HJK Helsinki - Dinamo Zagreb 1:2
                                Copenhagen - Shamrock Rovers 1:0
                                Odense - Panathinaikos 1:1
                                Maccabi Haifa - Maribor 2:1
                                Standard - Zurich 1:1
                                Benfica - Trabzonspor 2:0
                                Rosenborg - Plzen 0:1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X