Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeljeznicar za zivot cijeli,hvala vam puno momci...

    Sheriff je izbacio Dinamo prosle godine,ali nama u dvije utakmice nisu dali go

    Sada protiv Maccabi Tel Aviva,samo nek se bore kao u ove dvije utakmice i bit ce dobro

    Kako se Vojvodina obrukala,ono je strasno,3 gola kuci
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      ... Ma Zvezda ispada od Ventspilisa
      Hah, lepo je nadati se......
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Rad vodi 0:1
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ale,ale,ale

          Nista manje nisam ni ocekivao,trebala biti najmanje tri komada,ali ovako sam prezadovoljan.

          Protiv Sparte sljedece kole,uz malo srece,moze se to proci.

          Comment


          • Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooL ... Thun vodi 2:1 protiv Vllaznie ,bilo 0:1 do 89 minute i 2 gola Thuna ... ... Jos jedan tiket od 90 eura usao , cekao sam 3+ ...

            Valjda ce Rad ovo zadrzati , bar produzetke pa penali ... Jablonec razbio ove ... Bas me zanima kako ce Pljevlje i Austria odigrati ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Duboko sam razocaran.Nisam bio na utakmici zato sto sam putovao za jug Srbije i bas sam racunao da se vratim za dve nedelje da gledam Vojvodininu utakmicu protiv Hapoela.
              Ostaju da Zvezda i Partizan, kao svake sezone, da se bore za povecanje srpskog koeficijenta.Ocekujem od Zvezde da ostvari dvostruku pobedu, a sto se tice Partizana videcemo sta ce biti.

              Comment


              • 1:1 , izjedanico Volou
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=22565

                  Tako Plisek,u nove pobjede,ako neko zna Spartu to je on.

                  Comment


                  • Golovi i prilike sa utakmice Sarajevo - Orebro

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      ... Ma Zvezda ispada od Ventspilisa
                      tako je ..

                      Ubuduce necu da vidim ovakve postove koji su napisani cisto da bi se nesto napisalo. Sacekajte diskusiju pa se onda svi ukljucite.
                      Last edited by Casiraghi; 22-07-11, 10:24.
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Vosa nas obruka najstrasnije Nije mi ih zao,cak sto vise bilo mi je smesno, ali mi je krivo zbog Rada,stvarno su imali sansu da prodju tako jak tim (dovoljno je uporediti kvalitet Grckog prvenstva i naseg) i da u sledecem kolu igraju protiv onih pacera Didelanza,ili kako se vec zovu... Prosli bi garantovano opet dalje i doneli nam dragocene bodove... Jos su imali i igraca vise... Falio im Jovancic jbg
                        Last edited by milanche; 22-07-11, 15:08.

                        Comment


                        • Evo da prokomentarisem moja ocekivanja za 3.kolo kvalifikacija za Ligu Sampiona

                          Litex vs Wisla

                          Niti jedan od ova dva tima nije nista posebno , mogu pruziti dobru partiju , ja ipak male i blage sanse dajem Wisli jer mi se cini da igraju mnogo bolje recimo u gostima nego Litex ali svakako ce biti zanimljivo , moj favorit : Wisla Krakow

                          Maccabi Haifa vs Maribor

                          Videli smo da Maccabi nije nikakav bauk i da se moze protiv njega igrati , Maribor je sad mozda i slabiji tim od Borca pa tesko da mogu proci Maccabia ali ako stisnu moze biti svasta , ali ipak po meni lako ovo treba Maccabi proci tako da su oni moj favorit

                          HJK Helsinki vs Dinamo

                          Ubedljiva pobeda Helsinkia nije nikakav prikaz dobre igre jer je Partizan pre 2 godine izbacio isto Velsane Rhyl sa 8-0 u BG cini mi se a ispali smo od Apoela kolo kasnije tako da Dinamo ovde jeste veliki favorit ali ako Helsinki stisne nece biti svejedno ali u svakom slucaju moj favorit je Dinamo

                          Apoel vs Slovan


                          Slovan je imao jako dobru sezonu u nacionalnoj ligi prosle godine i igraju vrlo dobro i trebali bi do zadnjeg kola kvalifikacija ali Apoel nikada ne treba otpisati , ovo ce biti jako zanimljiv dvomec ali moj favorit je Slovan

                          Copenhagen vs Shamrock

                          Ovo bi trebala biti samo formalnost jer ne znam kakvo cudo treba da se desi pa da Kobenhavn ne prodje

                          Genk vs Partizan

                          Ovde necu nista komentarisati , derbi 3.pretkola , nadam se da PARTIZAN prolazi

                          Rosenborg vs Plzen


                          Rosenborg je na papiru favorit ali Plzen igra odlican fudbal i mislim da ce da dodju do navodnog iznenadjenja ... Rosenborg nema igru kao ranijih godina a Plzen igra vrlo napadacki , cak znaju i defanzivno igrati odlicno i ako defanzivno kako treba odigraju u Norveskoj mislim da ce mec u Ceskoj biti formalnost tako da je moj favorit Plzen

                          Zestafoni vs Sturm

                          Prvi put nakon duzeg vremena Sturm je jako blizu Lige Sampiona , lagan tim su izvukli i Zestafoni im ne bi trebao predstavljati problem

                          Ekranas vs BATE Borisov

                          BATE nista nije pokazao zadnje 2 sezone posle ulaza u Ligu Sampiona ... Jednostavno uzmu domace prvenstvo koje uopste nije nesto tesko a Ekranas isto u Litvaniji nema tesko prvenstvo ali po meni su slozeniji i mogli bi izbaciti Beloruse ... Favorit mi je Ekranas jer mislim da mogu ovo proci

                          Rangers vs Malmo

                          Skotska Liga iz godine u godinu sve vise slabi a Rangers vise nema tako mocan tim , Malmo isto nije poseban i Rangers bi ovo morao proci ...

                          Standard vs Zurich

                          Dva vrlo podjednaka tima , niti jedan nesto previse ne odskace , Zurich mozda blagi favorit i za mene i trebao bi proci Standarda a za zadnje kolo jako tesko ...

                          Twente vs Vaslui

                          Vaslui je u zadnji cas uskocio u kvalifikacije jer je Temisvar izbacen u 2.ligu pa tesko da su i spremni za Ligu Sampiona a Twente ce napadati ponovo najelitnije Evropsko Takmicenje tako da ce biti zanimljiv mec i favorit Twente

                          Benfica vs Trabzon

                          Po meni Benfica je mnogo jaci tim od Turaka , ako odrade kuci posao kako treba uzvrat nece biti problem pa je favorit Benfica

                          Dynamo Kyiv vs Rubin Kazan

                          Jos jedan mec dva slicna tima a oba su sa Istoka tako da ce ovo biti jako neizvesno i mislim da se do zadnjeg casa nece znati ko ce proci , moj favorit su Ukrajinci

                          Odense vs Panathinaikos

                          Odense je sasvim prosecan tim i Atinljani ne bi trebali imati nikakvih problema , blagi su favoriti i ako ne izgube u Danskoj proci ce sigurno , PAO moj favorit
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Treba Partizan samo zatvoriti de Bruyne-a....dao je jednu dobru loptu u 7. minuti, malocas solidan centarsut...ako njega zatvore bice dosta lakse.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Bolji Partizan za sad
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo i crvenog za Ngongka,Partizan ovo mora da dobije
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X