Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice bas klanja ako budemo igrali sa Malmeom, Genkom ili Viktorijom.
    Ako bih birao od ove tri ekipe najvise bih zeleo Malmo zato sto Belgijanci imaju i vise nego jaku ekipu, a Cesi(kao i Slovaci) su nam u poslednjih par godina bas nezgodni rivali.
    Zvezda najbolje prosla, najtezi rival ce im biti Vesterlo.Ostale ekipe su boranija i ne sumnjam u njihov prolazak u cetvro kolo.Rad ce najverovatnije da ispadne, a Vojvodina moze da naleti na francuski Ren, Hapoel Tela Aviv, Levski Sofija, Vitorija iz Portugala i sa pobednikom meca Minsk-Gaziantepspor,

    Comment


    • Kakva predstava Zelje,fenomenalno

      Sada momci samo hrabro i da izbacimo ovaj Seriff...
      Last edited by AK47; 14-07-11, 23:41.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Da cestitam Partizanu na pobedi iako nisam navijac partizana volim kada pobeduje na inostranoj sceni... joj kada se setim kecmanove trojke

        Comment


        • Ipak normalno vecer za BH. predstavnike u Europi nakon sramni poraza Širokog i Borca. Sarajevo ostvarilo fin rezultat u Švedskoj 0:0 i sad kod kuće mislim da možemo ovaj Orebro proci. Željezničar pametnom igrom došao do pobjede(1:0) nad Šerifom koji je znatno slabija ekipa od prošle godine kad su izbacili Dinamo Zg. Oba kluba sa realnim sansama za trece pretkolo

          Comment


          • Zreb za LS uzivo:

            http://www.uefa.com/uefachampionslea...aws/index.html
            sigpic

            Comment


            • Najteži Partizanu, Genk!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Genk, Parizan bas nema srece...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dinamo dobio Helsinki,lak protivnik.
                  Borac bi igrao sa Mariborom
                  Partizan se oprostio od LS,Genk.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • ja sam zadovoljan, mada nije ni taj genk nesto

                    Comment


                    • Prolazimo Genk, samo da dodje stoper.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mada kada bolje razmislim,ako Partizan zeli u LS mora proci ovo,i jos ima prednost prvi mec u gostima,taman da vide na cemu su.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.
                            Pa od tada je proslo 4 godine i to nije sigurno ista ekipa ali ja bar ne brinem nikako, posebno sto imamo revans u BG.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bez stopera nema Partizan sta da trazi protiv Genk-a, ali ako dovedu nekog kvalitetnog onda ce verovatno biti blagi favoriti.




                              EDIT: Je l' tacno u pola 2 pocinje zreb za LE?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Genk je u sezoni 2007/2008. ispao od Sarajeva u 2. kolu kvalifikacija za LŠ. Prošle godine su ispali u PO za popunu LE protiv Porta, ukupnim rezultatom 7:2.

                                Imaju čak 15 stranaca u ekipi...

                                Imaju Vanden Borea (igrao za Fiorentinu, Đenovu, Portsmut), Tomasa Bufela (reprezentativca Belgije) itd. Sad su doveli Nadsona, štopera iz Šerifa kojeg je inače Zvezda htela da dovede prošle godine...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X