Announcement

Collapse
No announcement yet.

AirAsia British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AirAsia British Grand Prix


    Circuit info

    Length: 5.902 m. / 3,667 miles

    Width: 17m

    Left corners: 8

    Right corners: 10

    Longest straight: 800 m. / 0,497 miles

    Constructed: 1948

    Modified: 2010

  • #2
    Nadam se da ce bar ova biti malo zanimljivija sto se tice MotoGP klase.
    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

    Comment


    • #3
      Ja tipujem na kidanje u Moto2 kategoriji ovog vikenda, a nadam se i zanimljivijem vikendu u kraljevskoj klasi.
      Prošle nedelje motoGP ni "t" od trke, onaj karusel što su odvozali...
      Last edited by Hayate.33; 09-06-11, 12:52.
      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

      Comment


      • #4
        Kolin prošao lekarski pregled, može da vozi. Ovo je r. snimak njegove povrede.

        Comment


        • #5
          Cao Hayate.33, dobar avatar, a i nick!

          Comment


          • #6
            ja se (kao i uvek) nadam najboljem
            doktore,vreme je da nekima postavis dijagnozu
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              VR46 = Pobjeda više !
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #8
                Prvi trening sasvim ocekivano.
                Stoner po obicaju nezaustavljiv, a odmah do njega i Simonceli.
                Lorenco dobar, 3. ali je dosta u zaostatku sa vremenima.
                Sigurno ce se to popraviti, ali ce i Stoner dalje napredovati.
                Rosi, pa izgleda da jos proucava stazu, imajuci u vidu Hejdenova vremena.
                Ali, ako to nesto znaci, Rosi je obicno pocinjao treninge sa dosta donrim vremenima, a onda je, kako su treninzi odmicali, bio sve losiji.
                Sada je obrnuto.Videcemo. Ono sto je gotovo sigurno je dominacija Honde.

                Comment


                • #9
                  Rossi - sramotno
                  &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                  &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                  "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Zeka29 View Post
                    Rossi - sramotno
                    Polako, covece, da se malo navikne i nauci stazu, prvi put ovde vozi... ;)

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Zeka29 View Post
                      Rossi - sramotno
                      Ne bih to bas tako kazala. Video si i da je jednom potpuno promasio izlazak iz krivine.
                      Mislim, ili bolje reci, nadam se, da je sada samo ucio stazu i trazio prave tacke kocenja.
                      Videcemo drugi i treci trening, pa cemo onda donositi zakljucke.
                      Nego sta se desava sa Janoneom? Opet los prvi trening za njega.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Ne bih to bas tako kazala. Video si i da je jednom potpuno promasio izlazak iz krivine.
                        Mislim, ili bolje reci, nadam se, da je sada samo ucio stazu i trazio prave tacke kocenja.
                        Videcemo drugi i treci trening, pa cemo onda donositi zakljucke.
                        Nego sta se desava sa Janoneom? Opet los prvi trening za njega.
                        to to...
                        a Iannone ne ide dobro na ovoj stazi...i prosle godine je ovde dosao posle dobrih rezultata i zavrsio 13. jednostavno mu ne ide ova staza,tako da ne ocekujem dobar rezultat ovde...
                        inace,jako me nervira sto su ovako velike razlike u vremenima...nadam se kisi...evo drugi drening je proglasen za kisni,tako da cemo sad videti sta ce biti...
                        &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                        &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Uz jutarnju kafu...

                          nedelja,125cc
                          Zarco vs Terol

                          ...toplo preporucujem!
                          http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Hayate.33 View Post
                            ...toplo preporucujem!
                            a mi jedva cekamopovratak osvetnika
                            zao mi je samo sto terol nije pustio i koju suzu prosli vikend,pa da cirkus bude kompletan
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Hayate.33 View Post
                              Uz jutarnju kafu...

                              nedelja,125cc
                              Zarco vs Terol

                              ...toplo preporucujem!
                              Svi se nadamo da ce Zarko pobediti, a da sve bude kompletno, terol da bude negde 6 ili 7.
                              Uostalom, takav je i bio na ova 2 treninga, otprilike.
                              Janone trenutno 24, prvi je Markez.

                              Comment

                              Working...
                              X