Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kviz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F1 kviz

    Sam naslov sve govori ...

    Prijave se vrse ovde u temi tako sto ce te napisati da se prijavljujete ... Ja cu biti voditelj ... Sa zavisnosti od prijavljenih odrzat ce mo kviz ... Kviz ce se odrzati u Utorak u 21:00 ...

    NE PRIJAVLJUJTE SE AKO TADA NECETE BITI KUCI ... Ako se prijavite danas a recimo u Ponedeljak saznate da ne mozete doci napisite u temi da ne mozete ...

    Kviz ce se sastojati od sledeceg :

    http://www.chatzy.com/300711426065

    Na ovom chatu ce biti kviz ... Kada ulazite na chat samo upisete ime i mail cini mi se , mail mozete lupiti ne treba registracija ...
    Mozda ni mail ne treba, nzm ...
    Udjite ovako na chat pa vidite kako je

    Na chatu ce biti kviz znaci a u kvizu ce biti vise grupa od zavisnosti od takmicara ... U svakoj grupi ce svako sa svakim imati mec ili ti dvoboj ... Dvoboj ce se sastoji od 5 pitanja koja cu ja smisliti , osoba koja od 2 koje igraju da prva odgovor osvaja poen , ako niko za 20 sekundi ne odgovori ili promasi niko ne osvaja poen ... Ja cu meriti 20s na telefonu ... Posle 5 pitanja se gleda ko je imao vise pogodjenih i nakon svih duela u grupi , 2 takmicara sa najvise pogodaka nakon duela prolaze u sledeci krug na eliminaciju ... I tako do finala ... Ja cu pitanja do Utorka smisliti ... Nece biti vremena za googlanje jer je limitirano 20s po pitanju

    PRIJAVLJENI :

    1) Tony_G
    2) Iceman
    3) MikoSurvivor
    4) Mladostle
    5) MarkedOne8
    Last edited by Nebojsa; 07-06-11, 16:52.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  • #2
    Iz kojih oblasti ce biti pitanja?
    Da li samo iz poznavanja F1 ili i iz neke druge oblasti.

    Comment


    • #3
      Trebalo bi da bude samo F1, mada nemam nista protiv da se nadju i pitanja iz Moto GPa, kako kazu ostali...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Racunajte mene...

        Moze i MotoGP, svejedno
        sigpic

        Comment


        • #5
          Ja sam za to da ovu stranu koristimo i tokom trka za neke komentare na brzinu...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            Ako budu i iz motogp, i ja bih ucestvovala,
            Ipak mi je F1 mnogo slabija strana.

            Comment


            • #7
              Pitanja ce biti samo iz F1. Nebojsa , ova strana nece biti potrebna jer ce se sve na chatu odrzavati ...

              Tony upisan si ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #8
                upisi i mene
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #9
                  Ma mislio sam na tu stranu za chat. Razumes, da cetujemo tokom trke.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Uracunaj i mene. Upravo mi se otvorio raspored
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam upisan kao Stefan.
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • #12
                        Ja cu igrati isto..Za mene bolje samo F1
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #13
                          Hej ljudi, pricao sam sa Vladanom, ubacicemo jednu novu dimenziju u ovaj kviz. Vodicemo evidenciju o kvizu tokom godine. Ko bude imao najbolji rezultat na kraju sezone dobice moderatosrska ovlascenja, naravno ako zeli. Bodovanje ce biti kao u F1 trkama
                          1. mesto - 25 poena
                          2. mesto - 18 poena
                          3. mesto - 15 poena

                          12-10-8-6-4-2-1

                          Ovde ce biti tabela.
                          Let the games begin...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #14
                            Ne znam kako to mislis izvesti , jedino ako budu borbe za pozicije zbog bodova ;) ... A meni mod kao voditelju gratis xD ... Nema problema ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #15
                              Onda najbolje Nebojsa da ti vodis a ja cu se boriti XD Jer tebi mod ne treba jer ga vec imas xD
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X