Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kviz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kako god zelis. Ja sam rekao da neko mora da se zrtvuje, nema problema da to budem ja. Da, u pravu si tek sad vidim. Ja sam hteo da bude bas prigodno. A ni te borbe za poziciju nisu toliko lose, malo ce produziti, ali ce dobiti na zanimljivosti, pogotovo kasnije.
    Last edited by Nebojsa; 04-06-11, 22:56.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      to je super bodovanje a koliko cemo puta imati "kvizove" tokom godine i do kad ce to trajat ?
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #18
        Ja sam za jednom u dve nedelje, ali moze i jednom nedeljno. Kako se drugi izjasne...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          I ja vec imam MOD mesto,mozemo zajedno da vodimo Nebojsa ako hoces. ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            @bice
            Ma kakvi, bre, ucestvuj ako zelis, neces dobiti nista, ali ce biti zanimljivo. Naravno, ako zelis da vodis, i da nadjes neka pitanja, moze.

            Naravno, ako pobedi moderator, nagrada prelazi kod najbolje plasiranog koji nije vec mod.
            Last edited by Nebojsa; 04-06-11, 23:37.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Pa upisite i mene.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #22
                Ok,igracu i ja
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Ja bih rado, ali u utorak nisam tu. Moze li kasnije da se prikljuci ko zeli?
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • #24
                    Naravno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Bice zanimljivo.
                      Last edited by Nikola Tomin; 05-06-11, 19:33.
                      "When there's a gap you either commit yourself as a professional racing driver that is designed to win races or you come second or you come third or come fifth, and I'm not designed to come third, fourth, or fifth. I race to win, and if you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver." Ayrton Senna

                      Comment


                      • #26
                        @Nikola
                        Dobrodosao na forum. Dobra ti je slika, hocu da je vidim na avataru Da li zelis da ucestvujes u kvizu?
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          vidimo se veceras u 21:00 )
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #28
                            U ne mogu ja veceras moram da igram tenis na forumu,bicu tu oko 10 h valjda.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Hajde samo potvrdite ucesce, i mozete se jos prijavljivati ako zelite...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Je li ima kviz veceras u 21:00 ... Potvrda )) Nadam se da imas pitanja xD
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X