Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predlog (takmicenje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predlog (takmicenje)

    Vec neko vreme razmisljam da ovde napravimo neko takmicenje u znanju o Formuli 1, ali sam malo bezidejan kako to da napravimo, kako da prevazidjemo razlike u dostupnom vremenu, da sprecimo koriscenje Gugla, a da opet to takmicenje ima smisla, ako ima neko neku ideju, neka posalje, mislim da bi bilo dobro za atmosferu foruma. Zanima me i koliko ljudi bi bilo zainteresovano za tako nesto. Nije neophodno i prezivecemo bez toga, ali bilo bi bas zanimljivo... Jedva cekam neke predloge
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Ti postavis pitanje, poene dobija onaj ko najbrze odgovori! Zakazes takmicenje za neki datum i vreme u dogovoru sa ostalim forumasima da ih bude sto vise tad!
    A ubaci i motogp!
    #58

    Comment


    • #3
      Tako nesto sam i ja mislio... Ali, mislio sam da cujem jos neke predloge. Mislio sam i da pitanje u sledecem krugu postavi ko pobedi. Ako je vecina za mozemo odmah poceti sa ovim formatom.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        A moze i tako!!!
        Prilika da naucimo nesto novo!
        A mozemo li i mi neznalice o F1 da zapitkujemo?
        #58

        Comment


        • #5
          Pobedice onaj ko ima najbrzi internet!Salim se, samo napred,nije losa idejavredi razmisliti!

          Comment


          • #6
            Ako pobedis Jedan dan, jedno pitanje, da ne bude bas totalne anarhije.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Originally posted by bokigti View Post
              Pobedice onaj ko ima najbrzi internet!Salim se, samo napred,nije losa idejavredi razmisliti!
              Upravo zbog toga nisam odmah predlozio, ne znam kako to izjednaciti. Zato sam mislio da neko ima neku bolju ideju kako. Ja sam za to da se ovo proba i to vec od ove nedelje. Zanima me samo da se dogovorimo za termin koji svima (ili bar vecini) odgovara.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Igrao sam jedan kviz slican ovome samo nije bio o F1 i organizatori su to maestralno napravili ...

                Kviz ( ako se prijavi najmanje 16 igraca ) mogao bi se odrzati na nekom chatu ,recimo chatzy.com ... Tamo pravljenje sobe traje 2 minuta ...

                Sad recimo od 16 takmicara imamo 4 grupe po 4 igraca

                A1
                A2
                A3
                A4

                B1
                B2
                B3
                B4

                C1
                C2
                C3
                C4

                D1
                D2
                D3
                D4

                Svi se skupe na chat u dogovoreno vreme , tj organizator kviza napise kada je kviz i da se ne prijavljuju oni koji tada ne mogu doci ... Recimo idealno bi vreme bilo za vikend. Ili nekad uvece ...

                Sad na chatu igra svako sa svakim iz grupe ... Recimo igraju prvo A1 vs A2

                Organizator na chatu postavlja pitanje i obojica imaju 10-20 sekundi da odgovore ... Organizator po svakom duelu moze da odredi koliko pitanje ce biti , 5 mozda najbolje ... Posle svakog duela iz svake grupe , 2 osobe sa najvise pogodaka idu dalje ... Odgovaralo bi se 10-20 sekundi pa se ne bi na google stiglo naci ... Ako niko ne odgovori tacno niko ne dobija poen ...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9
                  @ Miko
                  Vrlo zanimljiv predlog, mislim da se ovaj sistem moze napraviti i sa 8, koliko je realno da ce nas biti.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Uff..tesko je izjednaciti...da svi imaju staticku IP pa bi mozda moglo da se klasifikuje po brzinama neta...recimo,svako uradi testnet sa svoje adrese i posalje je kao prijavu i to mu ujedno bude i id broj u takmicenju.Mada tu bi bio problem sto bi i vi morali da imate neki uredjaj za prepoznavanje istih...jbg... bas zeznuto..Chat je druga prica,to je vec realnije da se odradi ali forum bas tesko!

                    Comment


                    • #11
                      @boki
                      Komplikovano. Ova Mikova ideja je najbolja. Mislim da to mogu napraviti, samo sto nikad nisam pravio chatroomove. Mada sam tech freak, kontam da cu se snaci.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Mogu ti ja napraviti , ja na chatzy za manje od minute napravim chat , nije nikakav problem ) Moze i sa 8 naravno ... Ali mislim da nas se moze vise skupiti Daj rok za prijave 2-3 dana xD
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Ljudi racunajte i na mene.Mozda je najbolje pre ili posle nekog F1 dogadjaja kao sto su kvalifikacije ili trka.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by MikoSurvivor View Post
                            Mogu ti ja napraviti , ja na chatzy za manje od minute napravim chat , nije nikakav problem ) Moze i sa 8 naravno ... Ali mislim da nas se moze vise skupiti Daj rok za prijave 2-3 dana xD
                            Onda ne bi mogao da ucestvujes... Morace neko da se zrtvuje, to je jedino sto mi se ne svidja u celoj prici. Jedino da za moda napravimo jedan zajednicki profil (svi bi imali user i password) na koji bi usao pobednik od prethodnog puta i vodio kviz. Bar ja pretpostavljam da tako funkcionise. Neko mora i da postavi pitanja i odgovore.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Moze bilo koja igrica.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X