Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gran Premi Aperol de Catalunya



    Gran Premi Aperol de Catalunya

    Circuit info
    Length: 4.727 m. / 2,937 miles
    Width: 12m
    Left corners: 5
    Right corners: 8
    Longest straight: 1.047 m. / 0,651 miles
    Constructed: 1991
    Modified: 1995

    Bridgestone 2010 slick compounds available:
    Front: Medium, Hard.
    Rear: Medium, Hard (asymmetric)

    Videćemo koje spremaju za 2011. Ipak je prošle godine voženo skoro četiri nedelje kasnije.

    Najava za Barselonu je da ćemo imati kišnu nedelju sledeće nedelje, ali još nema jasnije prognoze za sledeći vikend. Držimo palčeve.
    15
    a:4:{i:415;a:5:{s:12:"polloptionid";i:415;s:6:"nodeid";s:7:"2666985";s:5:"title";s:2:"Da";s:5:"votes";i:15;s:6:"voters";a:15:{i:0;s:4:"4934";i:1;s:3:"102";i:2;s:4:"3424";i:3;s:4:"2722";i:4;s:4:"1606";i:5;s:4:"6541";i:6;s:4:"5511";i:7;s:4:"3117";i:8;s:4:"2134";i:9;s:4:"2420";i:10;s:4:"2761";i:11;s:4:"6257";i:12;s:4:"3198";i:13;s:4:"3944";i:14;s:3:"119";}}i:416;a:5:{s:12:"polloptionid";i:416;s:6:"nodeid";s:7:"2666985";s:5:"title";s:2:"Ne";s:5:"votes";i:6;s:6:"voters";a:6:{i:0;s:4:"2161";i:1;s:4:"3827";i:2;s:4:"5123";i:3;s:4:"3023";i:4;s:3:"649";i:5;s:4:"5268";}}i:417;a:5:{s:12:"polloptionid";i:417;s:6:"nodeid";s:7:"2666985";s:5:"title";s:9:"Pobediće";s:5:"votes";i:4;s:6:"voters";a:4:{i:0;s:3:"114";i:1;s:4:"4930";i:2;s:4:"4909";i:3;s:4:"2379";}}i:418;a:5:{s:12:"polloptionid";i:418;s:6:"nodeid";s:7:"2666985";s:5:"title";s:20:"Neće završiti trku";s:5:"votes";i:3;s:6:"voters";a:3:{i:0;s:4:"2480";i:1;s:4:"5510";i:2;s:4:"6045";}}}
    100.00%
    15

    The poll is expired.


  • #2
    Mislim da ce ovo biti najbolja trka do sad (u sezoni), steta sto Pedrosa verovatno nece biti na istom nivou kao do sad, zbog povrede, a taman je poceo da pokazuje zube u borbama, sto je za svaku pohvalu!
    Jaoj, treba docekati da prodju ovih nedelju dana...

    Comment


    • #3
      Catalunya 2009,samo cu to rec
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #4
        Originally posted by mirzacale View Post
        Catalunya 2009,samo cu to rec
        Iz tvojih usta u Bozije usi!

        Comment


        • #5
          Сви се надамо да ће бити добра трка уз много дуела!
          Забибери ударац момче!!!
          http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

          Comment


          • #6
            Upravo pročitah na MotoMatters.com Statement from the MotoGP Race Direction

            The Race Direction will call Italian rider Marco Simoncelli during the Catalunya Grand Prix this week, to further discuss the incident during the MotoGP race at the French Grand Prix in Le Mans.

            Ovo prelazi u zastrašivanje Marka Simončelija. Ne slažem se nužno sa njegovim načinom vožnje, ali ovo liči na klasične pretnje. Ponašaj se tako i tako i biće sve OK. Ako ne... Ne, hvala. Marko, imaš moj glas za ovu trku. Nadam se da ćeš pobediti.

            Comment


            • #7
              Kao u osnovnoj skoli kada te razredna posalje na razgovor kod direktora ili pedagogice na razgovor xD Pitanje je vremena samo kad ce Marco poceti da pobjedjuje,u naredne 3 trke to je sigurno i neminovno.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #8
                Originally posted by mirzacale View Post
                Kao u osnovnoj skoli kada te razredna posalje na razgovor kod direktora ili pedagogice na razgovor xD Pitanje je vremena samo kad ce Marco poceti da pobjedjuje,u naredne 3 trke to je sigurno i neminovno.
                Lepo rečeno Samo što je još i lepo bilo ići na dopunske časove francuskog. Ah, dečije uspomene;)

                Comment


                • #9
                  Malo im bilo sto su ga kaznili no ga jos i pozivaju da dodatno popricaju, poslao bih cijelu race direction u tri lijepe da sam na njegovo mjesto.
                  Kaznili su ga jednom dosta o tome idemo dalje. Nek zovnu i Kejsija da se ne boksuje po Kataloniji.
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #10
                    pa zasto preteruju sa tim??sad to izgleda kao da su oni vec imali plan za ovu sezonu i onda se nasao neki tamo marko da im to sve pokvari.sta ce sad,da mu daju poslednje upozorenje pred izbacivanje ili sta??sta se desava,u sta se ovo pretvara....
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Kakvih gluposti u poslednje vreme od tih komisija.Do sada se to uglavnom desavalo u F1, a sada su poceli i ovde.
                      Samo da ne uniste duh ovog sporta, kao sto su to uradili sa formulom.
                      Katalunja: sta mozemo ocekivati.
                      Po meni, Dukati i Rosi jos nisu spremni za ozbiljniju borbu kada je prvo mesto u pitanju, i proci ce jos nekoliko trka dok se to ne dogodi, mada bih najvise volela da gresim.
                      Od Hondi, a posebno od Stonera, ocekujem pobedu.Marko, gotovo sigurno je na postolju. Dovi, sa njim se nikad ne zna. Moze da bude odlican, ako bude imao inspiracije.
                      Lorenco, sve je veci pritisak na njemu. Honde su toliko dobre, Stoner fantastican, sigurno ce uciniti sve da ga pobedi. Ako Yamaha bide u ravni sa Hondama, onda je to sasvim izvesno.
                      U suprotnom, tesko.

                      Comment


                      • #12
                        ...znate sta su stube,ili ti merdevine??..znate..svaka merdevina ima svoj prvi korak ili ti precanku..pa do zadnje..F1 je dosla do poslednje precanke,pa sada mora opet od prve,a MGp je koliko mi se cini prosle godine dosao do zadnje...sve je isto,samo njega nema..zalosno.....pare,pare,moc,moc,moc,pare,pare,moc...i sve sto uz to ide....
                        Last edited by Rossini; 31-05-11, 00:13.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Dani Pedrosa’s recovery from surgery on his broken right collarbone, sustained at the French GP, has made progress over the past fortnight as the Repsol Honda rider bids to be able to ride at this weekend’s Gran Premi Aperol de Catalunya.

                          Less than two weeks after undergoing surgery on his right clavicle the Catalan rider explained in his personal blog that his recuperation has advanced, but that just four days before his home GP gets underway he is still uncertain as to whether he will be able to take part.

                          Pedrosa said: “Once again thank you to everyone for your support. It’s been great these past few days to know that you are always there, and meanwhile I have continued with my recuperation process for my collarbone, moving slowly and taking a step forward. The work with the physiotherapists has gone well and I’ve already started to move the affected area a little, after the initial few days in which I had to keep it immobilised. The truth is that at the moment I can’t give any concrete news. I know everybody wants to know more about what I’ll do this weekend, whether I’ll be at the Catalunya GP or not, but right now I really can’t tell you anything more because nobody knows – neither myself nor the medical team – and you all know I’ve never liked to speculate.”
                          #58

                          Comment


                          • #14
                            Majko Bozija, pa ovi su smesni. Ovde je mirzacale napisao/la da je to kao u osnovnoj skoli, to je potpuno tacno. Da sam na Sicovom mestu, ne bih ni isao, a ako krenu da smaraju, rekao bih im: Sve ste zelite da mi kazete, mozete da mi kazete javno, ipak je ovo sport koji publika i fanovi prate, nemamo mi ocemu da pricamo u 4 oka... Budale...
                            Last edited by Vanja #66; 31-05-11, 11:43.

                            Comment


                            • #15
                              Au al' ste vi ljudi digli dzemu oko toga sto Marka zovu na razgovor. Pa sta ako ga zovu? Ode lepo decko, popricaju, ako mu kenjaju ovo ono, lepo otera u pm, ako sve bude cisto savetovanje o malo pazljivijoj i opreznijoj voznji mislim da bi bilo cak i dobro da poslusa. Licno nisam za to pozivanje na "konsultacije", nazovimo ih, ali mislim da nisu tako strasne kao sto ih vi napraviste...
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment

                              Working...
                              X