PDA

Pogledati punu verziju : Sport Klub i ostali operateri

milos
14.10.2006, 09:54
Zanima me da li je bilo kontakta sa ostalim kablovskim operaterima iz Srbije da se SPORT klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se to desi.
Sta trebamo uraditi da Vas oni kontaktiraju kako bi pratili Vas program...

Hvala unapred na odgovoru

pozdrav

autarh
20.10.2006, 12:12
SportKlub se nalazi na nekoliko kablovskih operatera,najbolji nacin je da kontaktirate svog operatera i pokazete interesovanje (trazite uvodjenje u osnovnu ponudu SPORTKLUB-a).

tenisfan
27.10.2006, 13:59
26.oktobra KDS PTT kae:

POTOVANI,
UREDJIVA?KI ODBOR NA SVOJOJ SEDNICI JE DONEO ODLUKU DA OD PO?ETKA 2007. POTPIE UGOVOR SA SPORT KLUBOM ,UKOLIKO TAJ UGOVOR BUDE POTPISAN OD STRANE SPORT KLUBA.

Dennis
18.04.2007, 00:14
A ja vas molim kako i na koji nacin vas je obavestio sugavi "IKOM" da za sada nema saradnje,....Pa neverovatno je da oni drze pola Novog Beograda i vise,ali zbog ne-saradnje sa komsijama tesko se menja operater.Verujte da bi im ja platio i duplu pretplatu svaki mesec,samo da imaju u ponudi vas kanal.Sramota,.....

maxvel
24.07.2007, 18:34
pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi

SPORTKLUB
25.07.2007, 08:56
pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi

Postovani,

provericemo o cemu se radi. Koliko znamo, Jotel ima ugovor s nama da prenosi Sport Klub

nislija
06.08.2007, 12:48
pozdrav,

jel znate nesto vise u vezi sa jotelom?
ja sam ih zvao pre desetak dana i rekose nesto u vezi sa pregovorima...
o cemu se radi,ako imaju sa vama ugovor?
najbolji kanal u ponudi i izbacuju ga!!!

hvala na odgovoru,unapred

buffon22
07.08.2007, 19:13
Sport klub je najbolji kanal na svetu,zato pomagajte jer ja vec mesec dana nemam ovaj kanal,i ja sam nazalost kod Jotela.Danas su mi rekli da je ugovor potpisan i da cekaju "odobrenje".Posto im ja bas i ne verujem mnogo recite mi kakva je realnost,da li da cekam ili kupujem TOTAL TV???

drdragan
09.08.2007, 19:39
Prijavio sam se na forum samo da bih saznao kakva je trenutna situacija sa Jotelom. Molim za odgovor. Unapred zahvalan.

nislija
10.08.2007, 13:55
molim moderatore da nam daju odgovor....
oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
ne znam u cemu je problem?
jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

molim bar za neko objasnjenje..

hvala

SPORTKLUB
10.08.2007, 14:15
molim moderatore da nam daju odgovor....
oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
ne znam u cemu je problem?
jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

molim bar za neko objasnjenje..

hvala

proveravamo. verujte da nije lako sve saznati odmah, ali koliko sam saznao jotel kasni s uplatama, dakle ne postuje ugovor, pa im je zbog toga, privremeno, prekinut signal. Ako bude nekih jos informacija odmah obavestavamo

nislija
11.08.2007, 00:42
ok,hvala na odgovoru...mogli su tako da kazu odmah (ovi iz jotela),a ne da nas zajebavaju..ko zna kad ce oni to da plate i da li ce uopste da plate....

pozdrav

drdragan
12.08.2007, 22:42
Zelim da se zahvalim SPORT KLUBU sto su nama Jotelovcima omogucili da preko RTS-a pratimo finale mastersa.

meca7812
15.08.2007, 19:12
koliko sam ja danas saznao Jotel nece potpisati ugovor sa SPORTKLUB-om (nisu uspeli da se dogovore) ali nam zato "izlaze u susret" sa kanalom slicne tematike Ukrajinski MEGASPORT tako da ce nas 60% ostati uskraceno za najbolji kanal u zemlji

admin
15.08.2007, 19:36
http://www.megasport.tv

nije ni to lose :)

nislija
16.08.2007, 11:14
ne mogu da verujem...u cemu je problem...kako su funkcionisali god. dana? a sa Ikomom mogu da se dogovore...jel postoji neka sansa da se ipak dogovore

meca7812
16.08.2007, 18:12
realno mislim da su nam male sanse da ponovo gledamo sport klub imajuci u vidu i to da se jotel vise okrenuo pruzanju internet usluga a investiranje u skupoceni sport klub verovatno smatraju bacanjem novca

admin
17.08.2007, 00:18
ja koliko znam jeftiniji smo od eurosporta... kao i vecine drugih stranih kanala koji nesto valjaju...

baja
17.08.2007, 14:46
ja koliko znam jeftiniji smo od eurosporta... kao i vecine drugih stranih kanala koji nesto valjaju...

Da, eurosport 1 je jedan od najskupljih kanala u ponudi. Dvojka je jako jeftina ali ona ide kao dodatak na kec.

Nego, odakle ovo?

a sa Ikomom mogu da se dogovore...

Za ovo prvi put cujem.

admin
17.08.2007, 14:57
vidi sve je jasno.. ti dodjes do trafike i kazes posto te i te cigare.. i kupis ako hoces ne kupis ako neces...

istro je sa kablovskim operaterima...

baja
17.08.2007, 15:27
vidi sve je jasno.. ti dodjes do trafike i kazes posto te i te cigare.. i kupis ako hoces ne kupis ako neces...

Da slazem se sa tim.
Ovo je cista trzisna utakmica i svako diktira svoje uslove a kome odgovara-odgovara a kome ne odgovara , ne odgovara.

Nego kad smo kod toga.
Da li postoje planovi (ideja verovatno da, ali da li ima i konkretnih pomaka) po pitanju SK2 kanala posto je vise nego ocigledno da imate mnogo vise materijala nego prostora (vec vidim problem kad krene NFL sezona i sudar sa fudbalskim terminima)

admin
17.08.2007, 15:33
kakav problem vidis sa NFL-om ? ici ce odlozeno sutradan oko 15, ionako krece kasno...

SPORTKLUB
17.08.2007, 15:38
kakav problem vidis sa NFL-om ? ici ce odlozeno sutradan oko 15, ionako krece kasno...

ovo smatrajte kao salu i ne nasedajte na dobronamerne provokacije

SPORTKLUB
17.08.2007, 15:39

Da slazem se sa tim.
Ovo je cista trzisna utakmica i svako diktira svoje uslove a kome odgovara-odgovara a kome ne odgovara , ne odgovara.

Nego kad smo kod toga.
Da li postoje planovi (ideja verovatno da, ali da li ima i konkretnih pomaka) po pitanju SK2 kanala posto je vise nego ocigledno da imate mnogo vise materijala nego prostora (vec vidim problem kad krene NFL sezona i sudar sa fudbalskim terminima)

videcemo uskoro 8)

baja
17.08.2007, 15:47

ovo smatrajte kao salu i ne nasedajte na dobronamerne provokacije

HAHAHAHHAHA

Uzdrzacu se od komentara

:) :) :)
e bas ste me slatko nasmejali.

admin
17.08.2007, 15:59
ja da se pitam NFL bi isao utorkom u 4 nocu ...

nislija
17.08.2007, 16:26
a jel su defintivno prekinuti pregovori sa jotelom? jel postoji neka mogucnost da se ovi jave i naprave neki sporazum?
ako je cena ista kao prosle god. ne znam sta zajebavaju ovi iz jotela....

SPORTKLUB
17.08.2007, 16:28
a jel su defintivno prekinuti pregovori sa jotelom? jel postoji neka mogucnost da se ovi jave i naprave neki sporazum?
ako je cena ista kao prosle god. ne znam sta zajebavaju ovi iz jotela....

a jel su defintivno prekinuti pregovori sa jotelom? NE

jel postoji neka mogucnost da se ovi jave i naprave neki sporazum? DA

ako je cena ista kao prosle god. ne znam sta zajebavaju ovi iz jotela.... ???

nislija
17.08.2007, 19:38
hvala na ogdovoru,

sad mi samo preostaje da vrsim pritisak na njih...ja i jos dosta nislija

nislija
21.08.2007, 12:09
ima li sta novo sa SK i Jotelom? danas mi rekose da problem nije u parama,nego u tehnickim detaljima. mada mi tu nesto smrdi

admin
21.08.2007, 16:57
???
kaze tehnicki dir SportKluba da nikada nije cuo za nekakve tehnicke probleme sa Jotelom....

znaci nema sanse da je do toga, uostalom imaju njegov broj telefona pa neka to sa njim vide... niko nikada nije imao "tehnickih problema" sa sportklubom pa ne vidim zasto bi imali oni...

jedino ako to sto smo ugasili signal ne vide kao tehnicki problem...

nislija
23.08.2007, 21:50
dajte taj signal,dogovorite se..ceo nis nema SK...bezveze

SPORTKLUB
24.08.2007, 10:46

pitajte jotel

admin
24.08.2007, 15:11

SBB nis ima SK to znam sigurno prijatelj mi radi tamo...

meca7812
25.08.2007, 12:27
Jotel-novo zamazivanje ociju TPS-foot francuski sportski kanal

Nesh
25.08.2007, 13:42

SBB nis ima SK to znam sigurno prijatelj mi radi tamo...

SBB u Nisu ima SK!
Taman posla da nema... >:( !!!

tanasko
27.08.2007, 14:18
Molim Vas, da ponovo, iako je ve? bilo re?i o tome na forumu odgovorite kako stoje stvari sa ponovnim pojavljivanjem Sport kluba na Jotel-u u Niu. Stalno im dosa?ujemo moji prijatelji i ja ali nas stalno zavla?e.

SPORTKLUB
27.08.2007, 14:20
Molim Vas, da ponovo, iako je ve? bilo re?i o tome na forumu odgovorite kako stoje stvari sa ponovnim pojavljivanjem Sport kluba na Jotel-u u Niu. Stalno im dosa?ujemo moji prijatelji i ja ali nas stalno zavla?e.

od njih zavisi.

tanasko
27.08.2007, 14:26

od njih zavisi.

Upravo sam razgovarao sa njihovim call centrom, kau da ugovor nije produen i da krivica nije do Jotela-a, kao nastavljaju sa pregovorima

nislija
03.09.2007, 15:41
hocete li da se dogovorite sa jotelom konacno?! pa gde da gledamo NFL i ostalo..
ubacili su tps foot,ali mi ocemo SK

admin
03.09.2007, 16:10
cekaj, stvatno vas ne razume...

kad dodjes u prodavnicu pitas posto je hleb i kupis.. isto je sa sportklubom

baja
04.09.2007, 13:14
hocete li da se dogovorite sa jotelom konacno?! pa gde da gledamo NFL i ostalo..
ubacili su tps foot,ali mi ocemo SK

To ne zavisi od SK-a nego od Jotela (ista stvar kao i sa IKOM-om)
SK ima svoje uslove a na kablovskom opertaru je da te uslove prihvati ili odbaci.
Sobzirom da su ubacili tps foot cisto sumnjam da imaju nameru da ubacuju SK.

nislija
04.09.2007, 14:58
pa ako ste povecali cenu,onda nije fer...
mada ni tps nije los..imaju bolji izbor fudbala od sk,ali nemaju nfl...
ostaje mi samo da uplatim malo brzi internet..

mada ,iskreno govoreci,vec smo se navikli bez sk,ovo vise pisem iz navike...
a ovaj drugi kanal,mega sport prenosi kvalifi. za euro,uefa kup,LS, prvenstvo evrope u baketu ,odbojci...

ne verujem da je cena ista kao prosle god...videli ste da ima prodju sk,pa rekoste daj da zaradimo jos...
koga nema bez njega se moze i mora..

p/s megasport prenosi i masterse u tenisu..prenosili su i vojvodina-atletiko...

pozdrav

baja
04.09.2007, 18:43
ali nemaju nfl...
ostaje mi samo da uplatim malo brzi internet..

Ima jedan program (ne mogu da se setim kako se zove) preko koga mozes da pratis NFL utakmice (mislim u direktnom prenosu) Jedino je bitno da ti je brzina 512 kbps i vise.

Ako neko zna neka napise coveku kako se program zove.

masic
04.09.2007, 22:53
ali megasport i tpsfoot nisu na nasem jeziku to je problem inace ja mogu da gledam i tpsfoot i megasport ali ih negledam nego samo sportklub i od skora i sportklub+ iskljucivo fudbalski kanal i prezadovoljan sam sutra ima i argentinci super.

baja
04.09.2007, 23:12
ali megasport i tpsfoot nisu na nasem jeziku to je problem

A sto je to problem?

Ovi nasi komentatori nisu ni za onu stvar (cast izuzetcima (narocito nekima sa SK-a)) ali ovi sa RTS-a i ES-a su blagi uzas tako da strane komentatore ne vidim kao nesto lose.

masic
04.09.2007, 23:20
dobro rts ima lose komentatore ali sportklub i sportklub+ ima dobre komentatore ja samo gledam sportklub kanale rts i negledam.

baja
05.09.2007, 00:28
dobro rts ima lose komentatore ali sportklub i sportklub+ ima dobre komentatore ja samo gledam sportklub kanale rts i negledam.

pa to sam i ja rekao.

Liverpool FC
06.09.2007, 17:53

pa to sam i ja rekao.

nebi da pravim pometnju ali i komentatori sa b92 su odlicni,mislim na milan boskovica i aleksandra stojanovica.
i da pitam dali bi oni mogli da dodju da rade na sku i sk+u?to bi bilo super,ako je moguce

nislija
06.09.2007, 23:26
iz jotela su ubacili sportmaniu umesto megasporta...sportmania prenosi bejzbol,nba,nfl!...veceras colti-saints..!
na kraju ce da ispadne bolje sto se nisu dogovorili sa sk

IGOOR
06.09.2007, 23:54

pa to sam i ja rekao.

nebi da pravim pometnju ali i komentatori sa b92 su odlicni,mislim na milan boskovica i aleksandra stojanovica.
i da pitam dali bi oni mogli da dodju da rade na sku i sk+u?to bi bilo super,ako je moguce

? ?????????? ????? ??????? ?? ?????. ?? ?? ??? ???????? ??????????? ???? ?????? ?????? ??? ?????????? ?????? ? ???? ????????. ????? ?? ?? ?? ???? ????? ?? ?????.
???? ???? ?? ????? ?? ?? ???? ??????? ?? ??????? ???????? ??? ?????...

baja
07.09.2007, 12:29
iz jotela su ubacili sportmaniu umesto megasporta...sportmania prenosi bejzbol,nba,nfl!...veceras colti-saints..!

Cisto sumnjam da ce se taj kanal zadrzati na Jotelu duze od par dana.
Sportmania sigurno nema prava za ovu teritoriju i mislim da ga Jotel piratski emituje.
Uostalom videcemo kad sportklub verovatno ulozi zalbu zbog ekslkluzive na NFL.

IGOOR
07.09.2007, 13:01
test

masic
07.09.2007, 13:42
sportmanija nema prava da se prkazuje u srbiji jer nema otkupljena prava za tv prenose.

SPORTKLUB
07.09.2007, 14:04

i jesi li gledao prenos nfl-a? :D ;) ???

masic
07.09.2007, 14:09
nisam ali gledacu u nedelju od 19:00 i ovu drugu oko 22:00 jel prenosi jurisevic a ko ce biti drugi komentator.

nislija
08.09.2007, 09:28
naravno da sam gledao kolte i saintse! 41:10..samo nisam do kraja,jer sam ustajao rano...
i da,nisu izbacili mega sport,tu je..samo su stavili na drugu frekfenciju

nislija
08.09.2007, 09:29
ako jotel ima taj kanal,onda zasto da ga ne ponudi...nisu ini sbb pa da skrembluju hrt npr,ili slicno...smejurija

buffon22
07.11.2007, 18:01
Pitanje za odgovorne u SK.Zasto ne smanjite pretplatu za vas kanal kako bi i svi drugi operateri uvrstili Sport Klub u ponudu.Vidite da ste postali ekskluzivac Sbb-a,a to nije nikom u interesu.

SPORTKLUB
07.11.2007, 18:23
Pitanje za odgovorne u SK.Zasto ne smanjite pretplatu za vas kanal kako bi i svi drugi operateri uvrstili Sport Klub u ponudu.Vidite da ste postali ekskluzivac Sbb-a,a to nije nikom u interesu.

koji drugi operateri?

admin
11.11.2007, 23:02

neka nas kupi i drugi operater i bicemo njihovi excluzivci... ko god da plati moze da nas ima :)

isto tako je bilo kad smo kupovali prava za prenose koga platimo imamo ga :)

nislija
13.11.2007, 13:18
u nisu od jula nema SK u jotelovoj ponudi i to je extra!..sad imamo vise sportskih kanala gde je SVE zastuplljeno..fudbal,MLB,NFL,NBA-svaki dan..
nadam se da necete postici dogovor sa jotelom..mislim da je raskid ugovora jotelom - SBB najbolji potez jotela od kad postoje..

DexDexter
15.11.2007, 14:09
jel ima neko informaciju za SK+ i njihovo pojavljivanje na PTT KDS mrei?

masic
15.11.2007, 23:21
jel imate informacija kad se vraca sportklub+ u vektor kablovskog operatera hvala.

tanasko
28.11.2007, 11:29
Molim VAs, ta je kona?no bilo sa Jotel-om u Niu. Zvao sam ih sto puta ali glume gljive, kao da smo mi budale da im pla?amo pretplatu ni za ta?

DonMiki
04.07.2008, 19:04
Recite mi sta je sa operaterom EcoMax u Krusevcu.
Hocete li napokon potpisati taj ugovor.
molim vas da mi odgovorite.jer oni vec dugo obecavaju.

SPORTKLUB
04.07.2008, 19:13
jel imate informacija kad se vraca sportklub+ u vektor kablovskog operatera hvala.

radius vector?

SPORTKLUB
04.07.2008, 19:14
Molim VAs, ta je kona?no bilo sa Jotel-om u Niu. Zvao sam ih sto puta ali glume gljive, kao da smo mi budale da im pla?amo pretplatu ni za ta?

nisu korektni

SPORTKLUB
04.07.2008, 19:15

sve je na njima

DonMiki
04.07.2008, 19:57

sve je na njima

nije na njima poslali su vam sve podatke, spremni su da plate sve sto je potrebno
vase kolege im stalno govore da je po neko od vasih odsutan i da ce im se javiti.
informacije su 100% proverene.
zato vas pitam u cemu je problem.

SPORTKLUB
04.07.2008, 20:02

sve je na njima

nije na njima poslali su vam sve podatke, spremni su da plate sve sto je potrebno
vase kolege im stalno govore da je po neko od vasih odsutan i da ce im se javiti.

pogledacemo pa javljam

DonMiki
04.07.2008, 20:03
hvala unapred.

DonMiki
09.07.2008, 16:32
sta se desava, kakva je situacija?
jeste li proverili?

DonMiki
14.07.2008, 15:55

sve je na njima

pogledacemo pa javljam
ako vam toliko treba da proverite nije ni cudo sto se njima ne javljate.
cemu ovaj forum ako nema tacnih i pravovremenih informacija.
PS. ipak jos uvek cekam odgovor,

stefan
12.03.2009, 20:04
Da li ce jotel poceti sa emitovanjem vaseg kanala u skorije vreme?!!!!!!!!!!!!!!

SPORTKLUB
13.03.2009, 18:36
Da li ce jotel poceti sa emitovanjem vaseg kanala u skorije vreme?!!!!!!!!!!!!!!

ne

stefan
15.03.2009, 00:22
Dajte ljudi ako je NEKAKO moguce dogovorite se ,NE MOGU vise da gledam neke nebitne snimke i veoma ``interesantne ``prenose skotske lige,kao i propale NBA lige koju vise niko ne gleda???!!!A tu su i ostali ``preinteresantni``americki sportovi?Ocu evropski basket,zatim tenis i ostale fud. lige na SK?Zelim odgovor na jos jedno pitanje, da li ce biti ikako moguce da se dogovorite?Naravno u skorije vreme!!Kako ste se dogovorili sa SBB-om???

SPORTKLUB
15.03.2009, 10:39
Dajte ljudi ako je NEKAKO moguce dogovorite se ,NE MOGU vise da gledam neke nebitne snimke i veoma ``interesantne ``prenose skotske lige,kao i propale NBA lige koju vise niko ne gleda???!!!A tu su i ostali ``preinteresantni``americki sportovi?Ocu evropski basket,zatim tenis i ostale fud. lige na SK?Zelim odgovor na jos jedno pitanje, da li ce biti ikako moguce da se dogovorite?Naravno u skorije vreme!!Kako ste se dogovorili sa SBB-om???

nije moguce nikako. kao sto ynas imali ste kanal, ali zasto ga vise nemate verovatno ti je jasno - jotel nije placao. ako mogu to da cine svi drugi operateri, ne vidimo zasto ne bi i jotel

petrovic1972
01.12.2009, 23:09
Vidim da ovde raspravljate o SK o nemogucnosti sklapanja ugovora o ceni itd...
Ja bih uvrstio SK u ponudi ali me interesuje kolika je pretplata po korisniku.
Ako ne zelite javno da mi odgovorite mozete na PM ili na mail.

pozdrav

dzodzo
13.04.2010, 00:32
Zdravo svima.

Interesuje me (cinim uslugu jednom mom prijatelju koji radi pri kablovskoj) kako sledi procedura potpisivanja ugovora za reemitovanje vasih programa u okviru paketa operatera. Kakve su cene? Koje su minimalne garancije po pitanju broja klijenata? Ostalo?

Javite mi. Mozete i na moj PM.
HVALA

Igor Josifoski
24.05.2010, 15:06
da li ce Sport klub potpisati ugovor sa udruzenjem kablovskih operatera srbije(kao sto je to uradila i Arena) i time ostvariti i veci broj gledalaca i dodatne prihode za sportske prenose visokog kvaliteta?

djape808
18.08.2010, 19:12
Pozdrav svima u sport klubu. Od kada sam se vratio iz Crne Gore (jos pre nedelju dana) ne mogu da pratim sport klub plus preko mog kablovskog operatera (Charli - Raska). Sport klub ima, ali sport klub plus nikako da se pojavi, vec non stop pise SCRAMBLED. Cesto gledam engleski Championship a vecinu utakmica prenosi ovaj kanal, pa nisam u mogucnosti da ih pratim. Znate li u cemu je problem i kada ce biti resen?

Vamos96
19.08.2010, 10:17
Postovani djape808

Taj operater nema dozvolu ni za SK, i zbog toga je tuzen za pirateriju.

Vas SportKlub

brana
01.09.2010, 18:42
Danas 1.septembra u Beloj Crkvi na kablovskoj tv(Sat sistem) pojavio se Sportklub+.Čini mi se da ga u "kablu" puštaju preko totaltv-a,samo da pitam da li je to u dogovoru sa Vama?

brana
27.10.2010, 09:28
Pošto za vikend počinje NBA liga, u B.Crkvi na kablovskoj postoji samo Sportklub,pitanje je da li će ga i dalje biti i da li je legalan?Pozdrav i hvala za nba!

Igor Josifoski
10.01.2011, 19:04
Da li ima sanse da Jotel pocnesa emitovanjem vaseg kanala u skorije vreme?

SPORTKLUB
11.01.2011, 14:50

to zavisi od njih

Valentino Rossi #46
02.02.2011, 18:04

to zavisi od njih

to se tiče sportskih kanala, naalost, problem oko Sport Kluba je upravo insceniran od ove firme koja je također suvlasnički vezana sa Sport Klubom gdje je na nas vren pritisak da plaćamo nekoliko puta veći iznos nego to smo plaćali dok oni nisu doli, na to nismo mogli pristali ni iz moralnih ni iz finansijskih razloga.

Ovo je rek'o gazda HS-HKBA ! jeli ovo istina ! ?

SPORTKLUB
02.02.2011, 18:06
pogotovo moralni i finansijski razlozi

milosh-96
17.02.2011, 14:41
da li će Sport KLub na Telekom-ov IPTV, bilo bi sjajno pratiti Arenu 1,2,3,4 , Euro Sport 1 i 2, ESPN America i Classic i Sport Klub i Sport Klub+?

Igor Josifoski
18.02.2011, 21:35
Posto je dosta nedoumica oko Sport kluba jer moze da se zna kolika je cena Sport kluba po korisniku za sve operatere(ukljucujuci i SBB)?to ne bi trebalo da budu tajni podaci.

ana981
06.05.2011, 17:44
I mene interesuje da li Sk ima uslov da kablovske u manjim mestima (lokalne, ne SBB) moraju da imaju neki minimalan broj korisnika? Koliko iznosi cena po korisniku i da li je povećana ove godine?
Ovo pitam jer sam ljubitelj SK i do pre 3nedelje sam mogla da pratim SK ali sada više ne jer operater kaže da ih Sk ucenjuje sa minimalnim brojem korisnika i sa cenom. Ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori na pitanja (pm ili mail).
Hvala unapred!

brana
23.12.2011, 23:16
Već nekoliko meseci je u B.Crkvi Sportklub i SK+ u ponudi lokalnog kablovskog operatera.Da li je to u dogovoru sa Sportklubom?

sasa 076
31.03.2012, 10:41
ZASTO OD 01.04.2012 NECE BITI VISE SK I SK+ U PONUDI sAT TRAKT KABLOVSKOG OPEREATERA U vOJVODINI, DALI JE NOVAC PROBLEM, VELIKI BROJ GLEDALACA VISE NECE MOCI DA GLEDA NAJBOLJE SPORTSKE KANALE, A I VI CETE IZGUBITI, OVAKO SAMO MI GLEDAOCI ISPASTAMO

Skeptik
17.04.2012, 19:04
Ako je ikako moguce, voleo bih da nam neko odgovori u cemu je problem sa Sat-Traktom......
Ja sa njima stalno vodim neke 'ratove'......ne voLem licemerje, bahatost i oholost, pa sve da moram ici protiv sveta.......
Vasi kanali su mi najbitniji, te da bih mogao nastaviti svoj mali 'krstaski' rat, voleo bih da mi kazete da li je zaista u pitanju poskupljenje ili nesto drugo....?
Da znam kako da se postavim....blagodarim unapred.....

Skeptik
05.05.2012, 10:29
Blagodarim na ulozenom trudu i sto ste me uopste udostojili odgovora.....bili ste veoma ekspeditivni i koncizni.....nadasve....

pfcdejan
24.07.2012, 14:11
Ima li neko inforamciju da li ce se Sport Klub emitovati kod novog provajdera u Srbiji TARGO Telekom-a?

sasa 076
25.08.2012, 14:35
Ima li neko inforamciju da li ce se Sport Klub emitovati kod novog provajdera u Srbiji TARGO Telekom-a?

Hoce neko da kaze jel moguće da Sat-trakt ne preuzima više Sportklub kanale samo zbog gomile para koji isti traže jel postoji šansa da se neki kompromis napravi , pa mi obična raja bi dali i više para dabi gledali najbolji sport, ne verujem da je i vama u interesu da vas veliki broj gledalaca ne može da prati, znam da ne može za dzabe sve to košta ali neki kompromis mora da se nadje ovako mi ispaštamo već 4 meseca

germo
25.08.2012, 17:38
Hoce li vas mozda biti na extra tv u Crnoj Gori? Molim za odgovor

drakula
12.09.2012, 12:47
Pozdrav,

imam pitanje za korisnika "SPORTKLUB".

Iz blic.net-a Banja Luka tvrde da su Vas ponovo kontaktirali u vezi uvodjenjem SK Prime (oni vec imaju SK, SK+ i GK). Ima li istine u tome?

Citiram njihov odgovor na pitanje o uvodjenju ovog kanala u blic.net programsku shemu: "Poštovani, kontaktiran je ponovo Sport Klub. Dobili smo odgovor da još trebamo sačekati za Sport Klub Prime, jer ponuda još nije formirana za BiH." (odgovor moze da se pronadje na njihovoj Facebook stranici: http://www.facebook.com/blic.net)

Unaprijed hvala...

germo
13.09.2012, 21:57
Hoce li biti kakva ponuda sa vase strane u vezi uvodjenja sporkluba za crnogorski telekom i njihovu platformu extra tv.Oni valjda cekaju vasu ponudu,koja jos nije bila,kako oni kazu.Postoji li kakav razlog zasto nema te ponude sa vase strane?Samo gledaoci ispastaju

germo
17.09.2012, 20:06
Hoce li biti kakva ponuda sa vase strane u vezi uvodjenja sporkluba za crnogorski telekom i njihovu platformu extra tv.Oni valjda cekaju vasu ponudu,koja jos nije bila,kako oni kazu.Postoji li kakav razlog zasto nema te ponude sa vase strane?Samo gledaoci ispastaju
Niko nista a? :hm:

sasa 076
11.10.2012, 19:42
Blagodarim na ulozenom trudu i sto ste me uopste udostojili odgovora.....bili ste veoma ekspeditivni i koncizni.....nadasve....

Ovo je ludilo Sat trakt tvrdi da bi morao da digne cenu za 150-200 dinara( 800 din mesecna naknada) jer Sport klub traži mnogo para, a Sport klub kaže obratite se operateru, ami lepo 6 meseci bez sport kluba i sp.kluba plus najboljih kanala ludilo i vrtimo se ukrug nema ga ni u ponudi digitalne tv, jer ne postoji ni promil šanse da se napravi neki kompromis zbog nas gledalaca, znam da ne može za dzabe jer to košta, ali ovo nema smisla da popiz....

sasa 076
20.10.2012, 16:22
Ovo je ludilo Sat trakt tvrdi da bi morao da digne cenu za 150-200 dinara( 800 din mesecna naknada) jer Sport klub traži mnogo para, a Sport klub kaže obratite se operateru, ami lepo 6 meseci bez sport kluba i sp.kluba plus najboljih kanala ludilo i vrtimo se ukrug nema ga ni u ponudi digitalne tv, jer ne postoji ni promil šanse da se napravi neki kompromis zbog nas gledalaca, znam da ne može za dzabe jer to košta, ali ovo nema smisla da popiz....

Nadasve hvala za odgovore koja je funkcija moderatora ako na ovoj strani mesecima nema odgovora na pitanje ljudi koji bi da gledaju sport klub kanale, bar da se demantuju operateri koji svi uglas viču da tražite nenormalno mnogo para, bar demantujte to da možemo da izvršimo ptitisak na iste

acot
18.11.2012, 10:06
Da li mozete da mi odgovorite zasto vas nema u ponudi Telemark kablovske iz Cacka. Ne verujem da je broj korisnika u pitanju jer je to jedan od vecih operatera u Cacku, Kraljevu, G. Milanovcu i u jos nekoliko manjih mesta. Evo sta kaze neki njihov direktor http://www.ozonpress.net/ekonomija/2755-telemark-osvaja-region. Hvala.

sasa 076
23.11.2012, 11:20
Nadasve hvala za odgovore koja je funkcija moderatora ako na ovoj strani mesecima nema odgovora na pitanje ljudi koji bi da gledaju sport klub kanale, bar da se demantuju operateri koji svi uglas viču da tražite nenormalno mnogo para, bar demantujte to da možemo da izvršimo ptitisak na iste

Jos jednom koja je svrha da se ljudi ovde javljalju sa pitanjima ako niko mesecima nije se udostojio da da odgovor sramota

sasa 076
25.12.2012, 09:35
Jos jednom koja je svrha da se ljudi ovde javljalju sa pitanjima ako niko mesecima nije se udostojio da da odgovor sramota

Evo mene opet posto ovi iz sat trakta ne zele da odgovore samo vicu lova lova, a vi i pored visemesecnog inistiranja ne zelite da odgovorite da li je problem pare ili sta vise desetina hiljada ljudi nije u prilici da prati vase programe a vi niste hteli da se udostojite odgovora ljudi lepo kazite cana je tolika po korisniku a sat trakt ne želi da plati pa da znamo na cemu smo

Boksi
18.08.2013, 19:49
U Vojvodini neki kablovski operateri su uveli mađarski Sport1 kako bi mogla da se gleda španska fudbalska i NBA liga, kažu da im je Sport Klub preskup, naravno Arenu Sport imaju u ponudi. Znam da mi niko neće odgovriti, sumnjam da neko i čita, ali gospodo umetnici treba da se zapitate koliko ćete dugo opstati sa svojom diverzijom : "Sport Klub nikad neće ići u zasebni paket". Izeš državu kad su nam kanali iz susednih država jeftiniji nego vaši. Ako nastavite ovako, za 2-3 godine Arena ima da vas proguta.

Vladan
18.08.2013, 20:00
Nema nista od toga, ne smiju pustati signal Spanaca i NBA jer SK ima ekskluzivitet. Smiju ali ce popiti tuzbu normalno.
SK je najgledaniji sportski kanal u Srbiji ubjedljivo, Arena ima mizernu gledanost i dostupnost.

Boksi
18.08.2013, 20:12
Argumenti su ti na nivou. Da nisi ti portparol SK-a? :D

Vladan
18.08.2013, 20:18
Potparol ili ne postoji zakon i red, zna se ko drzi prava za Srbiju, ne moze nikako neki Sport 1 da se pusta koji nema ama bas nikakva prava sredjena za Srbiju, vec za Madjarsku.

Boksi
18.08.2013, 20:21
SBB + Srbija = Zakon i red. Ma bravo, majstore!

Vladan
18.08.2013, 20:23
Zakon i red su pretpostavljam Telekom i Arena. Drzava baca milione dinara poreznih obveznika forsirajuci projekat koji svake godine posluje u debelom minusu. Sjajnoca.

Boksi
18.08.2013, 20:53
Ako si stekao utisak da sam došao ovde da branim telekom, onda ne znam čemu sve ovo. Zaboga, SBB i Telekom su sinonimi za bezakonje i malverzacije u Srbiji. Ali mi smeta to što za SBB postoje korisnici viššeg i nizeg reda, dok telekom kakav je takav smrdljivi monopolista, ali bar misli na sve korisnike i dostupan je širom Srbije što preko telefona, što preko satelita Arena Sport (zaseban paket kod Polarisa). Zasto SK ne uvede neki poseban internet stream koji bi se zasebno plaćao kao sto ima Arena? Plaše se da bi se na taj način razotkrila cena koliko zaista košta SK paket? Sve u svemu, tuga i žalost.

Vladan
18.08.2013, 21:10
I SK je dostupan preko satelita, koji su kablovski operateri uveli Sport 1 :)

Boksi
18.08.2013, 21:48
Misliš na buđavi Total TV. Zvao pre tri meseca da se prijavim. Ljubazna operaterka samo što me nije oterala u tri lepe materine. Kaže daj adresu i zalupi mi slušalicu. Progutam ja to. Posle nekoliko dana jave mi se "monteri" sa dva razreda osnovne škole i verovatno stigli s njive. Stignu tri sata nakon najavljenog dolaska i sjebu mi zemaljsku tv, Nogom je zakačio kabl i otišao je spliter. Kad ga pitam da mi zameni spliter, kaže on šta će ti to, mi to rukama zavrćemo žice. Lepo sam im se zahvalio i oterao ih da se vrate na njivu. Jbt, šalju distribiture koji ne znaju šta je antenski spliter da nameštaju antenu. S obzirom kako me je lepo saslušala operaterka kad sam se prijavljivao za njihovu uslugu, ne sumnjam šta bi mi uradila da zovem i prijavim neke smetnje. Zato postoji izreka, "Ko zna zašto je to dobro".

IgorPancevo
19.08.2013, 01:14
Zakon i red su pretpostavljam Telekom i Arena. Drzava baca milione dinara poreznih obveznika forsirajuci projekat koji svake godine posluje u debelom minusu. Sjajnoca.

Ајде што послују у минусу и што имају смешну гледаност, али им је и понуда све гора и гора.
Чим им СК преузме на пр. АБА лигу или Италију, Шпанију или ЈСЛ они могу комотно да се гасе. То је једино што их држи за сада.

Boksi
19.08.2013, 01:20
Ајде што послују у минусу и што имају смешну гледаност, али им је и понуда све гора и гора.
Чим им СК преузме на пр. АБА лигу или Италију, Шпанију или ЈСЛ они могу комотно да се гасе. То је једино што их држи за сада.

Tipična žalopojka onoga ko se boji konkurencije. Al' će neko pevati tužbalice kad krene Liga šampiona.

Vladan
19.08.2013, 01:32
Koji su to operateri uveli Sport 1 Hun? :)

apacrow
19.08.2013, 01:39
Koliko ja znam Sat-Trakt ima taj kanal u svojoj digitalnoj ponudi, ali samo
u gradovima/selima sa većinskim mađarskim stanovništvom, u pitanju je
koliko znam dogovor sa Pokrajinskim sek. za informisanje.

I nije samo taj program. Imaš i neke filmske programe takođe iz mađ. kabl
pounde. Verovatno da ne bi puno talasali. Tako da ne nema nista od tužbi.

IgorPancevo
19.08.2013, 01:42
Tipična žalopojka onoga ko se boji konkurencije. Al' će neko pevati tužbalice kad krene Liga šampiona.

Паметан човек се снађе да гледа ако му се гледа.

Vladan
19.08.2013, 01:44
Koliko znam njima je dozvoljeno da imaju Madjarske kanale jer ljudi imaju pravo da gledaju kanale iz maticne zemlje, taj paket je legitiman.
Ali bi isto trebali da skrembluju kad su utakmice na koje za teritoriju Srbije pravo ima bilo koja televizija koja je otkupila ekskluzivna prava.

apacrow
19.08.2013, 01:48
Ne znam stvarno za skremblovanje, ali sam radio povezivanje kompa na HDTV kod ortakinje,
pa sam video taj Sport1.hu, sad nemam pojma da li se skrembluje ili ne. Kad sam ja bio, išla
slika regularno, mada je moguće ovo što ti kažeš da za vreme tekmi ide mrak.

Video sam i mađarski HBO da ide regularno. I Universal, ili šta već... Ima još nekih programa...

Vladan
19.08.2013, 01:52
Kod nas se npr. skrembluje sve za sta su prava uzele nacionalne ili kablovske televizije. Zato i postoje satelitske verzije nacionalnih kanala za manjine. B92 je pustao Sundjera Boba, Vijesti imale pravo za CG, uvijek je B92 bio skremblovan. Isto je sa svim serijama, filmovima, sportom za sta pravo uzmu televizije koje su sredile prava za CG. Ali zato ne mogu da se skrembluju Foxovi, Cinestarovi, ESovi, SKovi, Arene jer imaju sredjena prava za CG.

Ti kanali nikako nemaju sredjena prava za teritoriju Srbije i morali bi da se skrembluju kad neki drugi imaju ekskluzivitete.

Boksi
19.08.2013, 02:00
Паметан човек се снађе да гледа ако му се гледа.

Snađe se i za Premier ligu i Primeru zahvaljujući Rusima i Sopcastu i to u HD. E, sad malo je teže pratitil nekvalitetne linkove domaćih liga, zar ne? Opet kažem, ne branim nikoga, ali SK mora da promeni odnos prema kablovskim operaterima. Arena Sport je nešto dobro za one male kablovske operatere koje je SK kategorički odbio i tražio im bezobraznu sumu novca za malo područje gledanosti. Bili smo osuđeni samo na Eurosport 1 i 2.

Vladan
19.08.2013, 02:02
Ti moras da budes svjestan da je ovo Balkan i da projekat pay paketa nece proci, pogotovo sa takvom ponudom kakvu ima Arena.
Drzava ne smije da bude u medijima i to ce prije ili kasnije prestati.

apacrow
19.08.2013, 02:04
Kod nas se npr. skrembluje sve za sta su prava uzele nacionalne ili kablovske televizije. Zato i postoje satelitske verzije nacionalnih kanala za manjine. B92 je pustao Sundjera Boba, Vijesti imale pravo za CG, uvijek je B92 bio skremblovan. Isto je sa svim serijama, filmovima, sportom za sta pravo uzmu televizije koje su sredile prava za CG. Ali zato ne mogu da se skrembluju Foxovi, Cinestarovi, ESovi, SKovi, Arene jer imaju sredjena prava za CG.

Ti kanali nikako nemaju sredjena prava za teritoriju Srbije i morali bi da se skrembluju kad neki drugi imaju ekskluzivitete.

Ne znam da li se ovima daje da se cimaju oko skremblovanja, posto su dosta opustena varijatna,
a i bilo bi malo neprijatnosti, tako da kapiram da su i jedna i druga strana okej s tim.

Snađe se i za Premier ligu i Primeru zahvaljujući Rusima i Sopcastu i to u HD. E, sad malo je teže pratitil nekvalitetne linkove domaćih liga, zar ne? Opet kažem, ne branim nikoga, ali SK mora da promeni odnos prema kablovskim operaterima. Arena Sport je nešto dobro za one male kablovske operatere koje je SK kategorički odbio i tražio im bezobraznu sumu novca za malo područje gledanosti. Bili smo osuđeni samo na Eurosport 1 i 2.

Kad T-Com ili neko drugi kupi naš Telekom onda će i to da bude sređeno. Brže nego što neki misle.
Makedonija ti je savršen primer za to.

Boksi
19.08.2013, 02:13
Govori se i o SBB D3i preko ADSL-a. Ako su glasine tačne i ako to zaživi, svako će moći da odabere ono što mu se gleda. S tim da će korisnici Telekomovog ADSL biti u prednosti ako uzmu SBB-ov D3i, jer će za dodatnih 300 din mesečno imati sve SK i Arena kanale.

Hurricane1
15.09.2013, 13:22
Pozz svim clanovima foruma.
Od juce i korisnici Jotel kablovske imaju kanal Sportklub ( konacno ). Da li je u pitanju greska, ili je to konacno?
Hvala na odgovoru.

budva1
07.10.2013, 01:37
Pozdrav.....

Jel mozete kako da se dogovorite sa Kablingom iz Budve kako bi vratili sport klub kanale?????? pozdrav

dusan4
25.10.2013, 18:08
Ja ne mogu da verujem , da kad se uzme sport klub HD paket u sbb-u da nemam mogucnost da gledam i sport klub 4,5,6 :shock: , jel ne mozete normalno da odvojiti te kanale po paketima ? Sta treba da dam jos 200 din. da bih gledao SK 4,5,6 koji povremeno prenosi neke meceve . Neka bude i 50 din. skuplji SK HD paket ali da ima i SK 4,5,6 . To je isto kao kad bih uzeo HBO HD paket i ne mogu da gledam HBO Comedy u okviru tog paketa nego moram da uzmem jos neki paket :roll:
Valjda sport klub moze da utice na to ili bar sugerise sbb-u.

reakcija
02.11.2013, 07:25
Govori se i o SBB D3i preko ADSL-a. Ako su glasine tačne i ako to zaživi, svako će moći da odabere ono što mu se gleda. S tim da će korisnici Telekomovog ADSL biti u prednosti ako uzmu SBB-ov D3i, jer će za dodatnih 300 din mesečno imati sve SK i Arena kanale.

Kako za 300 din. više? Moraš da plaćaš Telekomu IPTV i SBB-u 1 000 din. za D3i. Ja imam Telekomov box paket i uzeo sam D3i, ali ako postoji način da me to košta samo 300 din. objasni mi kako, dok još imam priliku da ispravim grešku. :D

Boxy
04.11.2013, 18:41
Odjaviš IPTV i pretplatiš se na ArenaSport na Telekomovom Web TV. Inače, otkako se pojavio D3i, smanjili su cenu ArenaSport paketa na 200 din. Znači, za 1190 din imaš sve 4 arene, 3 SK i 2 ES. Malo li je? Inače, slika nije baš nešto (800 kbps MPEG 4), ali je gledljiva i ne moraš da brineš da će da pukne kad je najzanimljivije kao na narodnim strimovima.

reakcija
06.11.2013, 21:32
Imao sam ranije Web TV. Zbog kvaliteta istog sam se i odlučio za IPTV. :) Da bi čovek gledao na TV-u ono što želi, izgleda da je jedino rešenje da ima dve kablovske. :)

Boxy
08.11.2013, 14:15
A šta ćeš kad od Nove godine Arena pređe u zasebni paket? Neće više da produžuju kampanju besplatnog gledanja Arene, sigurno će je naplatiti 400-500 din mesečno, jer treba pokriti propalu Pinkovu investiciju.

DexDexter
08.11.2013, 14:28
Naravno da ce Arena ostati besplatna, zar mislis da bi ljudi ostali pretplatnici npr. Posta Net-a (bivseg PTT KDS-a) da nije Arene :) ?

Boxy
08.11.2013, 16:13
Pošta NET nije Telekom i nije IPTV provajder i dostupna je malom broju korisnika, a nije ni krenula u Pink avanturu sa svih 30-40 Pinkovih kanala. Otkako se pojavio Pink na Telekomu, polako ali sigurno svakog meseca izbacuju kanal-dva iz ponude, kako ne bi morali da povećavaju osnovnu pretplatu. A Telekom ionako drži mnogo korisnika na lancu, odnosno na ugovornoj obavezi od dve godine, naročito preko Boks paketa, pa može da radi šta hoće, pa i da konačno izbaci Arenu iz osnovne ponude, jer na sajtu stoji da je dostupna do 31. decembra 2013. Naravno, to nije merodavno, mogu opet da produže, ali mislim da nakon Pinka nemaju više razloga.

reakcija
11.11.2013, 15:04
Početkom svake godine oni na sajtu izbace da je Arena besplatna do kraja te godine i čim se uđe u novu produži se opet za godinu dana. Ako ne daj Bože i počnu da naplaćuju, uzeću onaj Polaris ili kako već, jer mi ugovor za BOX ističe u maju. Kod SBB-a je ovaj D3i dobra stvar, ali trebalo bi nekako da reše pitanje više priključaka. Kad sam se prijavljivao za njega, na pitanje koja je cena ako hoću da priključim još jedan TV, odgovor je bio: ''Pa još 990 din.'' :confused: Za IPTV je nekih 250-300 din. dodatni TV.

СрпскаСпарта
11.11.2013, 19:53
Da li znate da u IPD1 paketu već 7 dana ne ide SK3? Mislim na paket za mobilne telefone.

cgmne
14.10.2014, 11:54
zanima me hoce li se ikada naci sport klub u ponudi na extra tv (crna gora)?

Bokirivaldo
16.10.2014, 20:41
SK2 i SK3 mi je seckala slika za vreme utakmice eurolige , od nedavno imam D3I i SK kanale nisam do sada imao problema ..pa me interesuje sta bi mogao biti razlog
da li ste i vi imali smetnje (efes-uniks,cedevita-unikaha) ,da li se desava nekad na SK kanalima ,ne bi trebalo lose vreme uticati na D3I zar ne imam telekom 10mb internet .

z0La
17.10.2014, 00:09
SK2 i SK3 mi je seckala slika za vreme utakmice eurolige , od nedavno imam D3I i SK kanale nisam do sada imao problema ..pa me interesuje sta bi mogao biti razlog
da li ste i vi imali smetnje (efes-uniks,cedevita-unikaha) ,da li se desava nekad na SK kanalima ,ne bi trebalo lose vreme uticati na D3I zar ne imam telekom 10mb internet .

Imam SK kod SBB-a,i u zadnje 2 sedmice mi je povremeno seckao samo SK3(nekad prodje dan bez seckanja,a nekad secka ceo dan).
Inace,obicna kablovska je u pitanju...;)

cgmne
21.10.2014, 19:57
zanima me hoce li se ikada naci sport klub u ponudi na extra tv (crna gora)?

ima li neko odgovor na moje pitanje :)

Lion
31.10.2014, 17:54
Promenio ćale kablovsku i vise nemam sk, samo budjava arena :cry::cry::cry:... Glupu iptv :angry:

ilijasrbija
31.10.2014, 18:09
Pozdrav svima. Moj kablovski operater je Kopernikus koji ima u ponudi SK1, 2 i 3 medjutim ja imam samo 1 i 2. Kada sam pozvao operatera rekli su mi da je to mozda zbog tv-a ako je star. Tv jeste star (stari dobri EI NIŠ)ali da li je moguće da je zbog toga, da li se SK3 po nečemu razlikuje od ostalih kanala a imam ih oko 60? Da li neko ima sličan problem? Hvala unapred na odgovoru.

Lion
31.10.2014, 18:48
Kupi novi tv i imaces besplatnu digitalnu sa sva 3 Sk i 4 arene na kopernikusu.

Урош94
31.10.2014, 19:26
Ма сигурно фура стари јер има сентименталну вредност, шта ти је...

ilijasrbija
01.11.2014, 08:08
Uroše provalio si me, svaka čast:) a i uvek sam kad je moguće za ono "kupujmo domaće...". Hvala Prince na preporuci, to će biti neminovno uskoro zbog ove digitalizacije nego sam mislio da li nekako mogu da rešim bez menjanja tv-a:) Nego kazi ti meni jel se vraća Pavlović?:)Mozda imaš neki info? E ako on dodje kupujem nov tv odmah!:D

napolifan
31.12.2014, 17:06
me interesira neznaev kade da prasam pa ako ne e za tuka izbrisete go deneska ima izvestuvanje na mojot operoator blizoo deka od 1.1 2015 ke bidat iskluceni programite sk1 sk2 sk3 SK Golf, Ultra, Cinemania, Lov i Ribolov moze li nekoj odgovor zasto e toa taka koja e pricinata za toa? fala i pozzdrav od skopje-makedonija

napolifan
02.01.2015, 21:44
ima li bre nekoj da odgovori ili jok???

NIKOLA
01.02.2015, 22:22
Pozdrav svima,hteo bih da vas pitam da li ima neke sanske da Sportklub kanali budu u ponudu na Jotelu.

wade
20.09.2016, 11:45
Idem u inostranstvo na studiranje na nekih 5-6 meseci pa me zanima imam li mogucnosti da gledam Sport klub dok sam tamo(Poljska) i preko cega? Unapred zahvalan!

gringo22
20.09.2016, 15:39
Idem u inostranstvo na studiranje na nekih 5-6 meseci pa me zanima imam li mogucnosti da gledam Sport klub dok sam tamo(Poljska) i preko cega? Unapred zahvalan!
Nettv Plus

Provjeri kod njih..

via Tapatalk

Dzeki
20.10.2016, 17:19
Šta se desilo sa SK 2HD, 3HD i HD na Totalu?
Piše da kanali nisu dostupni, imam samo SK1 HD

EDIT:

Našao sam, sad su na 61, 62 i 63

Vladan
20.10.2016, 17:20
Izbacene su SD verzije, dje su one bile sad su HD verzije.

Vatrogasac
25.10.2016, 12:29
Od juce nisam vise u mogucnosti da preko svog operatera "Sat Trakt" pratim kanale Sport Kluba.Da li je stvarno toliki problem da se medjusobno dogovore dve strane?
Sa njihove strane kazu da im je od vas enormno podignuta cena i da bi se to moralo suvise odraziti na cene usluga korisnika.Zar je moguce da par godina normalno funkcionise i sad od jednom se napravi toliki problem i razlika da ne mogu dve strane da se dogovore.
Postavio sam im pitanje zasto nisu sa vama dogovorili da za nas koji hocemo da pratimo Sport Klub i dalje sa vama naprave SK paket koji cemo mi koji zelimo doplatiti.Odgovor je da su sa vase strane za takvu ponudu glatko odbijeni
Kroz njihove odgovore stekao sam utisak da ste vi namerno podigli toliku cenu jer ste znali da na toliku oni sigurno nece pristati samo da bi se sa njima iz nekog razloga razisli.Ne tvrdim da je tako ali tako mi izgleda.
Ne mogu da verujem da u 21 veku ljudi ne mogu da se dogovore oko ovakvih stvari a naravno od svega ovoga ispastaju svi.I vi i operater a najvise mi korisnici koji smo u sred sezona Evro lige,Premijer lige,F1 i ostalog ostali uskraceni daljeg pracenja programa

VT86
24.11.2016, 20:19
Ima li sanse da se srpski Sport klub ponovo vrati u MKD?

mikinp
15.08.2017, 23:14
Pozdrav,
Dali mi neko moze ze reci zasto u ponudi Orion telekoma nema Sport klub kanala, njihov sam korisnik vec duze vreme. Oni kazu da nemogu da se dogovore sa vama, dajte molim vas nadjite zajednicki dogovor.

Gb92
17.08.2017, 17:03
Ovo je samo forum za sva pitanja obrati se njima direktno :)

SKfan
12.09.2019, 20:01
Kako je jos moguce gledati SK kanale, osim preko kabl operatera?

Konkretno, kako bi korisnici MTS kablovske i TV, koji nema u ponudi SK kanale, mogli da prate SK?
Ako znate jos neke opcije, podelite.

Lord Aleksoni
12.09.2019, 20:03
Imaš razne ljude koji prodaju IPTV liste, platiš za neko vreme tipa mesec ili više i on ti da listu i gledaš u nekom playeru, tipa VLC.

Lallana20
14.09.2019, 13:34
jebem vam majku i kriket i košarku

wade
22.09.2019, 16:04
Pozdrav, da li neko zna da li se SK moze gledati preko EON-a u inostranstvu (konkretno u Sloveniji)? Pozdrav

Ricma
06.12.2019, 22:05
Mozda bih i placao Telekom, da je pao u ruke stranaca pre 10 godina ili koliko vec. Ovako dok ih vodi domaca bagra su za izbegavanje u sirokom luku. Tu dok strani kapiral ne postane vecinski, nece doci do znacajnog pomaka.

Mom burazu cim istekao ugovor za D3, dobio je EON paket(potpisao je ugovor).

z0La
14.12.2019, 13:04
Pozdrav, da li neko zna da li se SK moze gledati preko EON-a u inostranstvu (konkretno u Sloveniji)? Pozdrav

Dosta kasnim, ali ako šta vredi...ja sam ga gledao u Crnoj Gori. Na plaži, uz koktele. :D