Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razgovor sa komentatorima

    Ciao svima

    Kao i uvek, tu smo da odgovaramo na pitanja, prihvatamo ideje, kritike, pohvale;)

    Samo pišite, da napredujemo i da prenosi i forum formule 1 budu najbolji.

    Hvala svima.

    Pozdrav,

    Pavle i Srđan

  • #2
    Hvala ti za otvaranje teme, i evo ja da pocnem.
    Sta mislis o promeni u Ferariju (Kosta->Fraj)?Da li ce doneti nesto novo i pozitivno i da li je mozda trebala da dodje ranije (recimo pre one tronedeljne pauze)?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Ja nisam komentator ali da ti odgovorim jer znas da sam ogroman van Alonsa )) Mislim da to nema veze nikakve ali bas nikakve , videt ces , to je cisto radi reda ... Do kraja sezone nista ... Srdjane da te pitam posto nemam SK Prime pa ne pratim kod vas , da li mislis da ce Vettel s lakocom doci do titule i ako ne ko mu moze biti protivnik i najblizi tituli ? Tvoje misljenje
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #4
        Evo ja da pitam komentatore za koga navijaju i sta ocekuju u Monaku..? Opet laka pobeda RB-a ili ce npr. McLaren da ih skine sa trona..?
        ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

        Comment


        • #5
          ok ljudi malo sam vas kritikovao na prvoj trci ali sad skidam kapu iz jednog prostog razloga ja nisam verova da u srbiji moze biti prenos formule 1 koji obuhvata sve tereninge, kvalifikacije, trku , konferenciju, ukljucenje 1sat pre trke i posle trke jos malo se ostaje u prenosu mislim da u regionu niko nema ovako nesto...kapa dole...
          jedno pitanje zasto je prvi slobodni trening bez prenosa komentatora? nije bilo ni u turskoj....
          "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

          Comment


          • #6
            Ciao svima

            Hvala na pitanjima. Idem redom sa odgovorima:

            @NebojsaNS: Svaka promena donosi nešto novo, ako ništa drugo makar će izazvati psihološki efekat. Ironija je da izgledaju ozbiljon u Monaku samo par dana pošto je otišao Kosta sa te pozicije, ali tako to ide. Međutim, dok Ferari ne stane na loptu i formira tim koji neće menjati svaki čas, čak i kada napravi kardinalnu grešku kao u Abu Dabiju, tek onda će moći da se nadaju trajnim uspesima. Alonsov potpis je prvi korak ka tome. Petogodišnji ugovor u modernoj Formuli 1? Odavno nismo imali nešto slično tome. Pa i ranije je to bilo vrlo retko. Dakle, moraju da stanu iza Fraja i da se nadaju da je on taj čovek. Donekle i sreća tu igra ulogu, jer moraš da se nadaš da si našao sledećeg Brona. Kada ga već spominjem, setite se koliko su uložili vremena u taj čuveni tim u kome su bili i Bron, Žan Tod i Rori Birn i Šumaher, naravno. Dakle, ako hoće ponovo tim putem - moraju da naprave tim i stoje iza njega.
            @MikoSurvivor: Teško pitanje. Moramo da sačekamo da vidim kako će smanjenje EBD-a da utiče na RBR. Posle Kanade samo 10% dovoda goriva će moći da se koristi za produvavanje difuzora, što bi moglo značajno da utiče na RBR i da umanji njihovu prednost. Verujem da ćemo sredinom sezone, pored toga, imati i napad Meklarena i Ferarija, kao što je već postao običaj u poslednje vreme. Ipak, na kraju dana mislim da će Fetel osvojiti titulu, jer je u fantastičnoj formi - smiren, proračunat i za upravljačem sjajnog bolida. Iznenađen sam rezultatima u Monaku, jer RBR ima i dobar mehanički "grip" i trebalo bi da ide dobro i na ovakvoj stazi. Cenim da će u subotu ipak biti stari po starom, mada bih voleo da vidim i Ferari kako se bori, pa i Mercedes. Rozberg vozi kod kuće, red je da mu se i malo posreći. Da Se vratim na titulu, najvažnije je za Fetela što Veber nije u vrhunskoj formi i što ne koristi RBR do kraja. Hamilton i Alonso jedini imaju šanse da urade nešto. Nadam se da će Baton dokazati da grešim.

            @zamlatuljko: Sve OK. Učimo, slušamo, napredujemo. Hvala ti za lepe reči sada Prvi trening nije bio planiran da se radi, kada je pravljen raspored prenosa, ali kada se ukaže prilika, iskoristimo je da pustimo sliku i zvuk bez komentara, kako biste imali priliku da uživate u još jednoj dimenziji prenosa. Sve zavisi i od ostalih programa, ali je cilj da bukvalno prenesemo sve što možemo. Biće sve još bolje.

            Samo šaljite kritike, predloge, pohvale;) Tu smo.

            Hvala.

            Comment


            • #7
              Jedna mala ispravka. Kada se prekid sesije desi na kvalifikacijama, vreme se zaustavlja, tako da onako neki udes nije bas toliko problematican, osim ako remeti ritam, ili prekida brzi krug.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Jedna mala ispravka. Kada se prekid sesije desi na kvalifikacijama, vreme se zaustavlja, tako da onako neki udes nije bas toliko problematican, osim ako remeti ritam, ili prekida brzi krug.
                Ciao NebojsaNS,

                Hvala Nismo lepo objasnili. Trebalo je da napomenemo.

                Samo pišete.

                Pozdrav,

                Pavle i Srdjan

                Comment


                • #9
                  Ma ok, hvala za pominjanje u prenosu I u pravu ste za onaj drugi deo, ne kazem ja da ne bi bilo problematicno, samo ima manje uticaja.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                    Ciao svima

                    Kao i uvek, tu smo da odgovaramo na pitanja, prihvatamo ideje, kritike, pohvale;)

                    Samo pišite, da napredujemo i da prenosi i forum formule 1 budu najbolji.

                    Hvala svima.

                    Pozdrav,

                    Pavle i Srđan
                    Stvarno ste profesionalni komentatori i mislim da je super to što aktivno sarađujete i diskutujete sa forumašima!Konačno u Srbiji postoji televizija koja prenosi kompletan vikend Formule 1 i sad mogu da uživam u svim treninzima i profesionalnim komentatorima na maternjem jeziku.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Stvarno ste profesionalni komentatori i mislim da je super to što aktivno sarađujete i diskutujete sa forumašima!Konačno u Srbiji postoji televizija koja prenosi kompletan vikend Formule 1 i sad mogu da uživam u svim treninzima i profesionalnim komentatorima na maternjem jeziku.
                      Hvala Radićemo da bude još bolje. Evo kreću kvalifikacije, nismo bili pri računaru, sređivali smo snimke od jutros. Samo pišite. Biće još bolje!

                      Comment


                      • #12
                        Da pohvalim rad komentatora, jos nije na nivou odlicnog, ali bice bolje...
                        imam zamerku, zasto govoriti zuti i crveni pneumatici ne izgleda profesionalno...
                        zuti su meki pneumatici, a crveni super meki...
                        Last edited by ; 28-05-11, 14:24.

                        Comment


                        • #13
                          Otac Lewis Hamiltona je menadzer Paul di Resti.... Tako da nije iznenadjenje sto je on bio sa njim nakon Q2...

                          Comment


                          • #14
                            Luisov otac Entoni Hamilton je DI Restin menadzer.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              otkud Vama informacija da gume sa Slobodnog treninga imaju veze sa onima za kvalifikacije i trku? Pitam posto ste u vise navrata izrazili zabrinutost za Rozbergove uništene gume sa treninga..
                              Batracer - tema na forumu

                              mom.rs

                              Comment

                              Working...
                              X