PDA

Pogledati punu verziju : Russell Westbrook

Myxx
24.05.2011, 23:01
Igrac koji nikog ne ostavlja ravnodusnim! Ovih dana je na tapetu jer njegov tim pokusava da udje u veliko finale... No to i sami znate! :D
U sedmoj utakmici sa memfisom ostvario je tripl-dabl, medjutim sinoc u 4oj utakmici sa dalasom pokusavao je da resi, medjutim sve sto je uradio bila je serija od 17-2 dalasa... Njegov ucinak je bio gomila prodanih lopti(Cak je uspeo 2 puta i liniju da nagazi), pregrst ishitrenih suteva(promasenih naravno) i par retardiranih faulova... Neko rece da oklahoma ima igraca ipo... Mozda je ipak bolje da ima samo tog jednog...
Sada ce se javiti statisticki moljci i reci kako vestbruk ima 20+ poena i nemam pojma koliko asistencija... Bitna stavka je i to koliki je njegov procenat suta, kao i to kada on pogadja a kad ne... Iskreno, ne secam se kad je on presudio tim poslednjim sutem u korist tandera... A gotovo svaki takav sut je uzeo... Pa sad, da li vredi dati ovom pleju toliko lopti ili ne... Izneo sam svoje misljenje, sad ocekujem vase... Molim vas, ne stedite reci i komentare... :)

M_G_S
24.05.2011, 23:09
Ovo sve govori. Na ovom forumu samo imaju jos trojica igraca svoje teme. Wade, LBJ i Brajant. A sad i RW. Milo mi je sto vidim da forumasi prepoznaju ekstra kvalitet kod tog momka.

ps. Necemo ici daleko, ali prosle godine je bio maestralan, bio je dobar na svjetskom prvenstvu, pogodio je jedinu trojku za oklahomu, u 3. mecu...

Ljuba90
24.05.2011, 23:16
Zasto otvoriti temu o igracu ako ga necemo hvaliti? :D

Mogao si to da postavis u nekoj drugoj temi pa bi mi "diskutovali"...ali nema veze ;)

Arnel.S
25.05.2011, 04:07
Nije jos toliki igrac da se otvara tema, ali ajde :D

amare@stoudemire
25.05.2011, 13:54
pa nemisle bas svi da on nije dobar igrac...:)

D-Wade
25.05.2011, 14:36
Ma gde nije dobar, decko je eksplodirao ove sezone, niti ga volim a niti ga mrzim. Jednostavno je mald, mlados ludost, sta da se radi. Tokom ove sezone je u nekim mecevima sam vukao Thunder i totalno je KD pao u drugi plan. Cine jedan od najboljih tandema lige, a sada, svako ima svoje ukuse i definicije Westbrook-a.

amare@stoudemire
25.05.2011, 16:27
Kad ce da shvatite da je KD mnogo ispred Vestbruk...:)

Black Mamba 24
25.05.2011, 16:34
Kad ce da shvatite da je KD mnogo ispred Vestbruk...:)

Niko nije rekao da nije ispred njega.Ali nije covek otvorio temu da bi se raspravljali o tome koji je od njih dvojice ispred onog drugog...vec iskljucivo o igri Russell Westbrooka.

Ljuba90
25.05.2011, 16:58
Daleko je vestbruk od loseg igraca,veliki je potencijal...samo mislim da jos nije zasluzio ovakvu temu...pa nemaju je Novicki,Dankan,Melo,Rose.. :D

Debeli Majk
25.05.2011, 17:19
mazga bez mozga koja se najvise oslanja na fizicke predispozicije. nema inteligenciju za pleja, nema sut za beka. jedan od najvecih potrosaca lopte u ligi. ume da odigra dobro i iznenadi sve ali sledecu tekmu opet usere sa svojih 10 izgubljenih i 20 promasenih suteva. u odbrani 1 na 1 je dobar ali za to ti bas i ne treba pamet nego nesto drugo.
losa verzija derika rouza koji je ipak za nijansu inteligentniji.

ЕлБиЏеј
25.05.2011, 17:54
Rose je 16x inteligentniji od Russ-a, ako vec pocesmo o tome .

Unapredio je Wbrook sut sa polu-odstojanja za makar 20% u odnosu na proslu sezonu . Sad, sto u PO-u nece da udje, jbg, ali ako ste gledali OKC u regularnoj, zaista solidno je sutirao .
Ima sjajne fizicke predispozicije, najbolje kada su u pitanju plejevi, no offense, Rose fanovi . Snazniji je i to mu nadoknadjuje nedostatak kreativnosti u napadu .

Mlad je, ima jos dosta, dosta da uci, pre svega na mentalitetu .

trigger
25.05.2011, 17:57
ako ostanu na okupu kd i westbrook za koju godinu ima da rasturaju kao pippen i jordan :D

Ljuba90
25.05.2011, 18:22
ako ostanu na okupu kd i westbrook za koju godinu ima da rasturaju kao pippen i jordan :D

Predaleko si otisao :D

trigger
25.05.2011, 18:41
Predaleko si otisao :D
znam :biggrin: hteo sam da kazem da ce sigurno uzeti prsten ako ostanu u istom timu,poredjenje nije ni bitno

Ljuba90
25.05.2011, 18:46
Nista u NBA nije sigurno...ali slazem se da imaju velike sanse za to,uz naravno napredak obojice i dobre poteze uprave ;)

Arnel.S
26.05.2011, 07:49
pa nemisle bas svi da on nije dobar igrac...:)

Pa nisam ja rekao da on nije dobar igra, naprotiv on je odlican, ali ipak ne dostize razinu Kobija ... :)

Debeli Majk
27.05.2011, 16:15
cuo sam jednu odlicnu opasku juce. :D

rasel vestbruk je jedini igrac u ligi koji moze da spreci kevina duranta da postigne 30 poena.

pravi opis situacije.

ЕлБиЏеј
27.05.2011, 17:49
cuo sam jednu odlicnu opasku juce. :D

rasel vestbruk je jedini igrac u ligi koji moze da spreci kevina duranta da postigne 30 poena.

pravi opis situacije.

Najsmesnija stvar koju sam cuo u poslednje vreme . :D

Mada, koliko god on posustao u ovom PO-u, moramo priznati da je regularni deo odigrao veoma, veoma dobro . Bilo je par meceva gde je bukvalno sam odrzavao OKC u zivotu .

Ljuba90
27.05.2011, 17:58
Bio je Durant povredjen na jednoj tekmi,koja je meni licno omiljena ove sezone :) a to je Nets-OKC...3 produzetka i Russel i Green su sami pobedili...RW tad nije masio sa polu-distance ;)

Nije mi drag,ali dobar je igrac :)

Debeli Majk
27.05.2011, 23:33
Bio je Durant povredjen na jednoj tekmi,koja je meni licno omiljena ove sezone :) a to je Nets-OKC...3 produzetka i Russel i Green su sami pobedili...RW tad nije masio sa polu-distance ;)

Nije mi drag,ali dobar je igrac :)
e gledao samo to :D
postigao je sve poene u poslednjem produzetku i nije nikom ni dodao tada xD

Ljuba90
28.05.2011, 03:20
Sto bi dodavao kad nije mogao da promasi :)

Partizan_ale
28.05.2011, 13:52
Bas sam juce sa mojim trenerom diskutovao o ovom igracu.. Thunder mi je jedan od gotivnijih timova, ali da bi nesto vise uradili Rusell ce morati mnogo da sazri.. On ima jedan veliki problem, nije plejmejker, a nije ni suter.. Fizicki je neverovatan, u rangu sa D-Roseom, brz je, snazan u duelu, skocan... Slazem se i da je dosta popravio mid-range sut, ali ostaje veliki problem sa njegovom glavom.. Meni se licno ne svidjaju takvi igraci, cak ni D-Rose (koga izuzetno postujem), plejmejkeri koji uzimaju po 20-30 suteva... I nije sto uzima RW toliko suteva, on ima sekvence kada potpuno zaboravi sve svoje saigrace, on ima jednog Duranta pored sebe, a ume da ga po 7-8 minuta ostavi bez lopte... Kada (ako) bude sazreo, Thunder ce biti Championship tim, do tada tesko...

recenica koja, nazalost, najbolje opisuje ovog igraca