Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

    Posto nemam mnogo vremena, zapocecu ovaj thread nesto "ruznije" nego sto sam planirao, ali dobro...

    Offseason je vec poceo za 26 ekipa, tako da menadzmenti nekih timova vec uveliko rade. Indiana, Golden State, Houston i LA Lakers-i traze nove trenere. Najblizi klupi Pacers-a je dosadasnji v.d. Frank Vogel, u Oakland ce najverovatnije Mike Brown, a sto se tice Houston-a i LA-a situacija je otvorena.

    Ipak, ono sto nas najvise zanima je cinjenica da li ce uopste biti kosarke naredne sezone. Zadnje sto smo culi je predlog Stern-a o hard cap-u od 45 miliona sto ne da je apsurdno, nego se granici sa nemogucim. Za nas fanove, to je isto jako lose, jer hard cap ne bi smeo da se probije ni pod kakvim uslovima sto znaci da ce se sampionske ekipe "razbijati" nakon prve titule, pogledajte recimo primer Blackhawks-a iz NHL-a od prosle godine. Posle osvajanja Stanley Cup-a, morali su da se otarase bukvalno pola rostera kako bi upali pod salary cap. Ako nekoga vise zanima sta bi lockout doneo i sta bi moglo da se desi naredne sezone, verujem da ce vam Branislav to objasniti najbolje.

    Kad je u pitanju draft, veceras je cuveni lottery (hvala Bogu na onih 1.7% od pre 3 godine ) koji ce odrediti redosled ekipa. Najbolje sanse ima naravno najgora ekipa lige, to je Minnesota, a zatim Cleveland, Toronto i ostali...

    To je to za pocetak, udrite!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    Potpuno tacno za Chicago Hawkse. Raspali su se posle osvojene titule, i to me je jako nerviralo u hokeju. Elem, da vidimo ko ce da dobije draft lutriju
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • #3
      2011 Draft lutrija - sanse (ucinak u sezoni, sansa za prvi pik)

      Minnesota 17-65 25%
      Cleveland 19-63 19.9%
      Toronto 22-60 15.6%
      Washington 23-59 11.9%
      Sacramento 24-58 7.6%
      Utah (from NJN) 24-58 7.5%
      Detroit 30-52 4.3%
      Cleveland (from LAC) 32-50 2.8%
      Charlotte 34-58 1.7%
      Milwaukee 35-47 1.1%
      Golden State 36-46 0.8%
      Utah 39-43 0.7%
      Phoenix 40-42 0.6%
      Houston 43-39 0.5%
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5
          Odose procenti u vodu, Washington i Toronto ga izduvali.

          EDIT: Kakav posao za Cleveland 1. i 4. pik. Kakva sreca!
          Last edited by Ernesto; 18-05-11, 02:54.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #6
            Од кога су добили тог једног пика , од Клипреса беше? И који је уопште био тај први пик, њихов њихов или тај "туђи" ? Тек сам се на крају укључио.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ernesto View Post
              EDIT: Kakav posao za Cleveland 1. i 4. pik. Kakva sreca!
              Tacno sam znao za Cleveland. Karma je cudo!

              Edit od Klipersa
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • #8
                Ovo znaci sledece, Irwing verovatno prvi pik, D.Williams drugi a Kanter treci...

                Vesely verovatno nece biti medju pet...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #9


                  Kako Gasol trpa trice!

                  Comment


                  • #10
                    U pravu si bio 3 sekunde, prvi pik im je dobio taj sto su uzeli od Klipersa!!! opet statistika u kuratz
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • #11
                      Draft lottery rezultati

                      1. Cleveland Cavaliers
                      2. Minnesota Timberwolves
                      3. Utah Jazz
                      4. Cleveland Cavaliers
                      5. Toronto Raptors
                      6. Washington Wizards
                      7. Sacramento Kings
                      8. Detroit Pistons
                      9. Charlotte Bobcats
                      10. Milwaukee Bucks
                      11. Golden State Warriors
                      12. Utah Jazz
                      13. Phoenix Suns
                      14. Houston Rockets
                      15. Indiana Pacers
                      16. Philadelphia 76ers
                      17. New York Knicks
                      18. Washington Wizards
                      19. Charlotte Bobcats
                      20. Minnesota Timberwolves
                      21. Portland Trail Blazers
                      22. Denver Nuggets
                      23. Houston Rockets
                      24. Oklahoma City Thunder
                      25. Boston Celtics
                      26. Dallas Mavericks
                      27. New Jersey Nets
                      28. Chicago Bulls
                      29. San Antonio Spurs
                      30. Chicago Bulls
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • #12
                        Ernesto bio si brzi samo cu dodati:

                        1
                        Cleveland (From L.A. Clippers)

                        3
                        Utah (From New Jersey)
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • #13
                          ono sto je rekao predsednik clevelanda da ce oni prije osvojiti titulu nego samozvani kralj ne bi me cudilo nakon ovoga da se ostvari
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #14
                            Jos ako Veseli ode u Klivlend,ima da ih gledam stalno..

                            Comment


                            • #15
                              Oh, hvala Bogu, nakon depresivne sezone nam se osmehnula sreca . Imali smo mnogo povreda, mnogo losih nizova, mnogo ocajnih utakmica, ali sezonu smo odigrali hrabro i srcem . Napravili mnostvo iznenadjenja i pobedili neke od najboljih timova lige . Nadam se da je ovo pocetak obnove Cavaliersa .
                              Sto se tice prvog pika, ja bih pre izabrao Irvinga nego Williamsa . Svaki tim koji je uzeo perspektivnog mladog pleja kao prvog pika je uspeo u zadatku preporode tima ( Chitown sa Rose-om, WASH sa Wallom itd. ) .


                              Last edited by ЕлБиЏеј; 18-05-11, 16:09.

                              Comment

                              Working...
                              X