Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta mislite o tome sto nema prenosa ili barem snimka iz Portugala?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite o tome sto nema prenosa ili barem snimka iz Portugala?

    Sta mislite o tome sto nema prenosa ili barem snimka iz Portugala?

  • #2
    osim na sbb kablovskoj

    Comment


    • #3
      Zastooooo!

      PA MISLIM DA JE APSOLUTNO NELOGICNO (ja nemem sport klub 3) da prenose tenis atp turnir 250, koji se odrzavaju svake nedelje i svaki dan i na kojima su mecevi uglavnom tenisera nizeg ranga, A NE PRENOSE MOTOGP CIJA TRKA JE JEDNOM ILI 2 PUTA MESECNO I KOJE TRAJU SAT VREMENA...
      ZASTO DA GLEDAM SVE MOGUCE TENISKE MECEVE SVIH I SVAKAKVIH TENISERA PO CEO DAN I SVAKI DAN A NE MOGU MOTOGP 1 U 2 NEDELJE I TO SAT VREMENA I TO SVE NAJBOLJE VOZACE NA JEDNOM MESTU, MOLIM VAS OBJASNITE?

      Comment


      • #4
        ja sam gledao preko neta postavio sam link juce ja mislim il prekljuce. Ja se ozbiljno razmisljam da bojkotujem SK i da lepo gledam preko interneta jer ja gledam SK samo kad je GP u pitanju, ionako imam ogroman TV pa mi slika skoro dodje na isto kao na mom 17" monitoru . Razlog je njihov cist bezobrazluk tj bitno je da se zarade pare, sve se vrti oko para, pare pare pare. Jedino ce biti malo smor bez Aleksandra i Srdjana i njihovih komentara, ali kao sto smo se odvikli od komentatora sa Eurosporta i navikli na nase, samo obrnuto. na kraju krajeva prebacim komp prikljucim na TV i eto, slusam spanski jezik, pa onda gde bude sledeca trka pa mozda postanem poliglota hehe. mada ni zbog mog postupka se nece niko nasekirati, kao kod Tome sto je gladovao, ljude nije zanimalo puno, tako i ovde, koga nema bez njega se moze. Odgovorni za ne prenosenje se nece puno potresti, pa ce pustiti smaraca djokovica ubrzo i milina, pa zatim reprizu fudbala i super, eto para. Verujte mi, JEBE se njima sto ja ili jos neko nece gledati SK, to je surova realnost, ali i sramota ove zemlje i ponasanja ljudi u njoj. Ali nista nije toliko strasno ali eto morao sam da izrazim moje misljenje. U zivotu ima vaznijih stvari od gledanja trka na SK, pa tako da na kraju sve to dodje na svoje. ;)
        Last edited by Culi; 30-04-11, 16:30.

        Comment


        • #5
          molim te daj mi taj link preko kojeg gledas trke

          Comment


          • #7
            Zbog ovakvih stvari mi je uvek bilo krivo sto je Dorna oduzela prava Eurosportu.. Moto GP je tamo bio svetinja
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #8
              hvala na linkovima,urednik sport kluba je kvaran,moze da ceo dan pusta fudbal i tenis a moto GP ne moze cak ni snimak pa makar bio i u ponoc

              Comment


              • #9
                ODavno se nisam vise razocarao u sport klub.....PRENOSITE TENIS !!!!!!! PA odlucite se sta cete da prenosite....ako ste uzeli da prenosite moto gp onda ga prenosite kako treba a ne na nekom sport klubu 3 koga niko nema ili retko ko......I bar da ste stavili reprizu kao ranije na sport klubu nego nema ni reprize.......DAnas mi je doslo da izbrisem sa televizora sport klub......MOgu da prenose i bagminton.....na kraju ce to i prenosti.......

                Comment


                • #10
                  ja ne verujem jos ocima sta se danas desilo......neka prenose bocanje......moramo se pobuniti svi zajedno....ovo nema smisla.....ovo mora neko da odgovara......bar neka stave reprizu u ponoc....

                  Comment


                  • #11
                    Zelim da gledam Moto GP na sport klubu, a ne hokej, reprize utakmica,a da mi Moto GP bace na sport klub 3, za koji moram da doplatim. Ako su se vec obavezali da prenose Moto GP ove sezone mogli bi to da ispostuju do kraja umesto da mrse muda.

                    Comment


                    • #12
                      Ne mogu da verujem da nisu mogli barem snimak da puste kad su nas ispalili vec za trku. Vazno da Golf klub (za fensi likove) pici 24h!

                      Comment


                      • #13
                        Koliko vidim u programskoj shemi nema ni slijedece trke na Sport Klubu ZALOSNO
                        Ajde svi da odjavimo Total Tv
                        COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                        Comment


                        • #14
                          moto gp

                          Koliko vidim u programskoj shemi nema ni slijedece trke na Sport Klubu ZALOSNO
                          Ajde svi da odjavimo Total Tv
                          COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                          Comment


                          • #15
                            ma kakva repriza!TO NIJE TO!!ko moze da izdrzi,a da ne pogleda rezultate,a ako vec znas kako ce se zavrsiti sta onda i da gledas?ako mene neko pita (dobro,znam da me ne pita) samo reprize ne dolaze u obzir!!
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X