Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

    Circuit info



    Length: 4.182 m. / 2,599 miles

    Width: 14m

    Left corners: 4

    Right corners: 9

    Longest straight: 986 m. / 0,613 miles

    Constructed: 1972

    Modified: 2006

    Introduction:
    Situated on the Atlantic coast of Portugal, 28km from capital city Lisbon, the Estoril circuit was used as a MotoGP venue for the first time in 2000. Built in 1972 by Fernanda Pires da Silva the circuit was used mainly for European F2 races in the seventies and after major redevelopment in the early eighties it staged its first Formula 1 Grand Prix in 1984.

    One of the trickiest tracks on the GP calendar, Estoril combines long, constant radius corners with heavy braking zones, bumpy straights and a difficult chicane which was added to the back section in 1994. Its geographical position means that weather can be unpredictable, although its generally warm, dry nature makes it a regular choice for pre-season testing sessions.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

  • #2
    Ne znam kakvo je stanje kod vas,ja sam iz Valjeva i imam SBB kablovsku,tu imam: Sport Klub,Sport Klub+ i Golf Klub...koliko sam video prenos trke u Portugalu 1.Maja ce biti na Sport Klubu 3 ( http://www.sportklub.info/pregled-programa.php ),Sport Klub 3/4/5 ima samo na digitalnoj televiziji(koje otp. nema u svim gradovima)...

    Prosle godine to nije bilo toliko strasno zato sto postoji Nemacki kanal Sport1 na kom takodje ima prenos,ali sam primetio da ove godine u vreme prenosa ugase taj kanal(ili ti bude skremblovan)...

    Bas kada je bila trka u Qataru hteo sam da gledam Moto2(koji je bio na Sport Klubu 3)na tom Nemackom kanalu Sport1 i bio je ugasen,na svu srecu na Sport Klubu je bio prenos MotoGP klase.Inace odmah posle trke ponovo su ukljucili Sport1...

    Tako da ne znam sta me ceka sad za vikend,a i vas koji ste u slicnom problemu,ipak cu sutra otici do ovih iz kablovske da pitam za digitalnu...


    Ovo mi je prvi post tako da pozdrav svima

    Comment


    • #3
      POzzzzz i za tebe Magic.

      Licno kod mene je stanje BESNO...jer posle mesec dana iscekivanja ne mogu da verujem da su nam ovo uradili!!!!!!!!

      Comment


      • #4
        Pozdrav Magic.
        Ja sam takodje veoma besan, iznerviran... Ne mogu da shvatim da prenose Liverpul koji je na 6. mestu svoje lige koji se bori protiv kluba koji je na 9. mestu i, kao takav, mec nema apsolutno nikakav znacaj. Niti Liverpul ima sanse da bude prvi, niti ima sanse da dobije plasman za Ligu sampiona, dok je ova trka jedna od bitnijih ove sezone kako za Stonera, tako i za Rosija. A i taj fudbal traje 2 sata dok trka traje 45-50 minuta, i taj fudbal ce verovatno prenositi jos koji program, dok MotoGp nece nijedan koji mi sa SBB kablovskom imamo. Ne znam, jednostavno, sramota...
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • #5
          zivio internet i engleski komentatori,u sarajevu vec duze vrijeme umjesto Sport kluba imamo arene zbog sukoba dva kablovska operatera
          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

          Comment


          • #6
            Pa jeste najsigurnije resenje uplatiti 85eura i budes lepo registrovan na motogp sajtu,paket traje cini mi se od marta pa do polovine novembra,gledas trke uzivo(gde god da se zateknes,bitno samo da imas internet) + gomilu zanimljivosti,neki stari snimci,intervjui posle svakog treninga i trke uh...

            Stvarno uzivam da gledam gledam prenos na Sport Klubu,ali sam stalno u strahu da nece biti prenosa,i eto dosao je taj vikend...



            Evo jedan predlog(ili kako bi rekao Baldrick : "I have a cunning plan")

            Ako imate nekoga ko ima satelit,raspitajte se za kanal Sport1,pa ko ima SBB(kablovsku)a ne prati bas sve tri kategorije,Moto2 pocinje u 12:15h pogledajte dali ce iskljuciti Sport1,ako iskljuce onda pravac kod tog "nekog sa satelitskom antenom"...

            Mozda nije najbolje resenje problema,ali opet treba razmotriti sve opcije...
            Last edited by kind of magic; 25-04-11, 18:56.

            Comment


            • #7
              Originally posted by kind of magic View Post
              )...

              Prosle godine to nije bilo toliko strasno zato sto postoji Nemacki kanal Sport1 na kom takodje ima prenos,ali sam primetio da ove godine u vreme prenosa ugase taj kanal(ili ti bude skremblovan)...

              Bas kada je bila trka u Qataru hteo sam da gledam Moto2(koji je bio na Sport Klubu 3)na tom Nemackom kanalu Sport1 i bio je ugasen,na svu srecu na Sport Klubu je bio prenos MotoGP klase.Inace odmah posle trke ponovo su ukljucili Sport1...
              Skremblovan je jer nemaju prava na nase prostore da prenose, u drugim drzavama gdje imaju prava ti kanali nisu skremblovani.
              Sto se tice ne prenosa trke S-Nash je to jednostavno objasnio utakmica je vazija od MotoGP trke, fanovi motogp-a na nase prostore nisu brojni i to ti je to, ne vrijedi se dalje opterecivati, jednostavno nadjes link na net zavalis se i gledas i ocekujes bolje dane za GP.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #8
                ne vrijedi se dalje opterecivati, jednostavno nadjes link na net zavalis se i gledas i ocekujes bolje dane za GP
                Nista drugo nam ne preostaje...



                Ipak dobro je sto moze da se prati lap timing Live na sajtu MotoGP...
                Last edited by kind of magic; 26-04-11, 13:59.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by kind of magic View Post
                  Pa jeste najsigurnije resenje uplatiti 85eura i budes lepo registrovan na motogp sajtu,paket traje cini mi se od marta pa do polovine novembra,gledas trke uzivo(gde god da se zateknes,bitno samo da imas internet) + gomilu zanimljivosti,neki stari snimci,intervjui posle svakog treninga i trke uh...
                  i ja sam htela da uplatim na njihovom sajtu,neki ovde su vec probali i kazu da je super,ali mi je brat obecao da ce mi pronaci sve trke na netu tako da (kao) ne brinemna sport klub se sigurno necu oslanjati,jer mi je prosla sezona bila vrlo stresna,samo su nesto kombinovali,te bice,te nece i od tih njihovih silnih kombinacija nisam ni odgledala poslednju trku.e kad sam to prezivela,malo sta jos moze da me iznervira.mada bi bilo mozda postenije da kad je vec ovakva situacija lepo prebace sve trke na sk3,tako bi vecina bar znala da ih ne moze gledati,a ne da nas stalno drze u neizvesnosti,kad god eto budu mogli oni ce prebaciti na sk,ma super....
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ..Dobro vece,dobar dan ti zelim Srbijo...kakvo crno vece i dan...ovde je totalno pomracenje svega...kakva luda zemlja??jel da?kakva zemlja tako je i sve ostalo..pa i programi po Srbiji.....ostavicu jedan sajt sa linkovima,ali pitanje da li ce ce biti ovde prenosa..mozda ga bude,neznam,prosllu trku nisu prenosili,ali jesu onu u kataru..i oni sve blesavi..ko bi ga znao vise..ali molba za sve clanove,ako kojim slucajem znaju zasigurno da ce biti prenosa na nekom sajtu,nek ostave link...ako nije problem..evo za onaj koji ja znam..http://www.sport89.com/live/moresports.php
                    mada je i ovde sve neizvesno..jbg..
                    Last edited by Rossini; 26-04-11, 22:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Ovde ima definitivno svega i svacega. Do sada je bila svaka trka i to po nekoliko linka, ne vidim razlog zasto ne bi bila i sada. Posluzite se
                      http://www.fromsportcom.com/
                      Ali ako kojim slucajem nema tu(99,9% ce imati), onda bi trebalo da ima ovde
                      http://www.vipbox.tv/
                      Last edited by Hurricane; 28-04-11, 00:18.
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • #12
                        i jos jedna trka koja se ne prenosi na sport klubu tacnije prenosi se ali vecina nas nema sport klub 3,tako da moramo da se snalazimo ....evo ako mogu i ja nekako da pomognem pokusajte i na ovom sajtu http://www.firstrowsports.eu/
                        Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 27-04-11, 02:01.
                        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                        Comment


                        • #13
                          Kiša? http://www.weather.com/outlook/trave...082?dp=windsdp

                          Comment


                          • #14
                            Nesto bih zamolila sve clanove, a to je da ne postavljaju linkove za prenos trka. Naime, SK, koji je otkupio prava za prenos, hmmm, ovim gubi gledaoce.
                            Za sada ja necu brisati ove linkove, ali nisam sigurna sta ce drugi moderator da uradi.
                            Inace, ubuduce, linkove saljite na PP. Pronacicu i ja neki link, i postavicu ga ovde.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by vesna8.11 View Post
                              Nesto bih zamolila sve clanove, a to je da ne postavljaju linkove za prenos trka. Naime, SK, koji je otkupio prava za prenos, hmmm, ovim gubi gledaoce.
                              Za sada ja necu brisati ove linkove, ali nisam sigurna sta ce drugi moderator da uradi.
                              Inace, ubuduce, linkove saljite na PP. Pronacicu i ja neki link, i postavicu ga ovde.

                              Šta ima ?

                              Šta se radi kako si ? Lijepo vrijeme ?
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment

                              Working...
                              X