Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F1 igre za kompjuter i konzole

    Ne treba mnogo objasnjavanja, na predlog stefana12 otvaram ovu temu. Da li igrate ili ste igrali neku Formula 1 igricu? Koja je najbolja?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Igrao sam F1 1998-2002 challenge,i Grand Prix 2001. i nista vise,u potrazi sam za nekom boljom igricom bar iz 2006. ako nista drugo
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #3
      Ja imam za Play Station 2 F1 2006 i cesto igram. Za kompijuter imam F1 2010 ali nece da mi instalira igricu , na lap-top instaliram igricu i radi usporeno tj ne moze se igrati a komp mi ocito ne podrzava
      Sad cu kupovati XBox pa prva igra ce mi biti F1 2010. Nego kad smo kod XBoxa u Banja Luci nigde nema da se kupi , pa me zanima jedna caka sto mi nije jasno ako neko zna , znam da ima vise XBox-eva , Elite,Arcade,S ... Da li na svakom moze svaka igrica za XBox i kakva je razlika ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #4
        Ili bi mogo da sacekas septembar da izadje F1 2011?;)

        Comment


        • #5
          Jel ima neko link da skinem 2006 ili 2010?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #6
            Evo ti za 2010:http://safelinking.net/p/e19ad041a3
            Nadam se da ces skontati kako ide.

            Comment


            • #7
              Ajde mi malo pomozi,sta treba da radim sa ovim linkom?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #8
                Izgleda da sam ti dao neku ripovanu verziju od 1,8 gb.
                Evo ti torrent posto sve gde trazim ide preko tog sranja.Nervira me puno.
                http://thepiratebay.org/torrent/5844...2010-Razor1911

                Comment


                • #9
                  Znaci samo stisnem downlaod kao i sve normalno?Jel ovo besplatno?

                  I da ja nemam torent,znaci moram da ga skinem ili ne?
                  Last edited by bice; 27-04-11, 11:22.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #10
                    Samo skines utorrent instaliras ga i onda skines ovaj link i ubacis u torrent.
                    Evo pronasao sam linkove.Sada ne znam koja ti je brzina veze, al ja bih ti preporucio da imas strpljenja.Al mislim da bi bolje bilo da se ne petljas sa torrentima, pa sklidaj sa obih linkova koje sam nasao:http://dl.phazeddl.com/3337219/F1_2010/

                    Comment


                    • #11
                      Pa lakse je ovako nego i torent da skidam
                      Sve ove linkove skinem i sta onda?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #12
                        sveh otpakujes(desni klik pa na extract to the specified folder) preko winrara,i posle ces imati jedan fajl kojeg treba da mountujes preko daemon tools-a.A nadam se da imas daemon tools na svom kompu.
                        Nisam znao da nikad nisi instalirao igre.
                        Da li ti mene razumes?

                        Comment


                        • #13
                          Ma jesma ali nisam nikad skidao sa neta...
                          Imam Winrar ali nemam demon tuls...
                          Mozda je ipak bolje da skinem torent pa posle da instaliram nekako.Jel tako lakse?Jel za to treba ovaj demon tuls?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Aha...za oba ti treba daemon tools,skini ga i instaliraj, a onda posle mountujes sto si otpakovao.Mene cudi sto ne znas za daemon tools.
                            Jel tebi ortak samo tako rezao diskove i samo si pokrenuo instalaciju?

                            Comment


                            • #15
                              Ma pre sam zvao komsiju on je to ubacivao sve,ja znam ono sa disk da instaliram na setup i to,jednom sam NBA 08 live instalirao preko Winrara i to stiskao sasvim bezveze nesto i ostalo da se krekuje i ja zaboravio i vidim nece i jaizbrisem sve posle mi drug rekao morao si da krekujes smao jos.
                              Posle normalno radilo,inace ovaj Demon tools nisam nikad koristio.
                              Ajde mi daj link kad budes nasao pa cu ja posle kad dodjem iz grada da ga instaliram,ako mozes
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X