PDA

Pogledati punu verziju : Opste ragbi diskusije

Han_Solo
08.10.2006, 21:00
Postoji li mogucnost prenosa nekih ragbi utakmica? Nekih liga ili barem turnira 6 nacija ili mozda 3 nacije?

vladx
08.10.2007, 22:27
Mogu samo reci da sam uzivao gledajuci ragbi ovog vikenda na Sportklub-u, pogotovo sto retko kad imamo priliku da gledamo ragbi na TV-u u Srbiji. Nazalost propustio sam New Zealand v France tako da jedva cekam najavljenu reprizu. Takodje, pridruzujem se zeljama za prenose Six Nations Cup ili Tri-Nations(koji se digrava tokom letnjih meseci kad ionako nema toliko sporta), dok za Heineken Cup ne verujem da ima realne sanse da otkupite posto mislim da nece biti mnogo interesovanja za tako nesto. Ipak, molim Vas da razmislite o tome. Jos da istaknem da niti treniram ragbi niti sam imao dovoljno prilika da se upoznam sa ovim sportom sem polucasovnih emisija koje sa prekidima idu na SOS-u, vec sam obican gledalac koji se polako zaljubljuje u ovaj sport i voleo bih da se ragbiju da makar 10% medijske paznje kakvu ima NFL. Na kraju, jos jedno veliko hvala za prenose Svetskog Kupa!!!

SportKlub-MOD
09.10.2007, 10:18
Hvala na pohvalama,

Trudicemo se da i ubuduce prenosimo ragbi turnire na nasem kanalu

masic
09.10.2007, 14:34
treba prenositi i ragbi jer je uvek su puni stadioni kad se igra ragbi a posebno kad igraju australija,novi zeland,francuska itd.

NE Patriots
14.10.2007, 15:40
Mogu samo reci da sam uzivao gledajuci ragbi ovog vikenda na Sportklub-u, pogotovo sto retko kad imamo priliku da gledamo ragbi na TV-u u Srbiji. Nazalost propustio sam New Zealand v France tako da jedva cekam najavljenu reprizu. Takodje, pridruzujem se zeljama za prenose Six Nations Cup ili Tri-Nations(koji se digrava tokom letnjih meseci kad ionako nema toliko sporta), dok za Heineken Cup ne verujem da ima realne sanse da otkupite posto mislim da nece biti mnogo interesovanja za tako nesto. Ipak, molim Vas da razmislite o tome. Jos da istaknem da niti treniram ragbi niti sam imao dovoljno prilika da se upoznam sa ovim sportom sem polucasovnih emisija koje sa prekidima idu na SOS-u, vec sam obican gledalac koji se polako zaljubljuje u ovaj sport i voleo bih da se ragbiju da makar 10% medijske paznje kakvu ima NFL. Na kraju, jos jedno veliko hvala za prenose Svetskog Kupa!!!
e pa druze kad ragbi bude bio toliko popularan NFL mozda i hoce! ;)

vladx
14.10.2007, 16:11
e pa druze kad ragbi bude bio toliko popularan NFL mozda i hoce! ;)
Svestan sam ja koji je od ova dva sporta kod nas popularniji, zato sam i rekao da bih voleo makar 10% medijske paznje koju ima NFL, a ne da to treba da ide na stetu NFL-a.

andre
29.01.2008, 22:52
Poto uskoro po?inje six nations, da li biste mogli da prenosite barem one najja?e utakmice, kao to su Engleska- Francuska ili neto sli?no.ne morate ?ak ni u direktnom prenosu.Da li postoji neka mogu?nost za to?

-e
26.10.2008, 14:19
Zanima me hoce li biti jos ragbija na sport klubu? ???

Vidim da se prenosi svetski kup u XIII. Da li ce neke utakmice biti reprizirane? :-\
Hoce li sada biti vise ragbi lige na ovom kanalu?

Sve pohvale za ljude koji su zasluzni za prenos bilo kog segmenta ragbija! Odusevljen sam sto sam gledao svetski kup ragbi lige i to u direktnom prenosu, ali iskreno ocekujem da vidim i poneku utakmicu klubskog takmicenja.

Mark P
01.11.2008, 10:10
WHERE IS THE WORLD CUP? >:(

Kako je moguce da je nestao prenos svetsko prevenstvo u ragbi XIII???

Da li ste to uradili pod pritiskom federacije ragbi petnaestica??? ???

-e
08.11.2008, 22:41
Ma jok.......! ;D

Pritisak je ocigledno od strane Americkih fudbalera.
Ni ekonomska kriza ne moze da im napravi problem :D.

ACTUALLY, NOW I HATE AMERICAN FOOTBALL
:P ;D :P

mika_hakinen
18.02.2009, 15:32
znaci gledao sam to svetsko prventstvo kad je bilo na mom omiljenom kanalu......i zaista vrhunski sport, steta sto nema vise prenosa ragbija. I to bas tog sa svetskog prvenstva jer sam primetio da se razlikuje malo od onog ragbija sto imamo prilike da gledamo na eurosportu.

Ono sto sam video jer pratim sportklub web strane i iz drugih zemalja, je da su tamo najavljeni ragbi prenos super lige........steta sto toga nema kod nas, jer verujem da bi bas bilo gledano!

manolo
22.05.2009, 13:21
Konacno direktni prenosi ragbi lige na Sportklubu.Pravi potez urednistva

manolo
22.05.2009, 13:22
Medjunarodna RAGBI XIII utakmica ovog vikenda na Adi Ciganliji
Nedelja 24.05.2009. Teren sa vestackom travom,pocetak u 18.00h

Selekcija ragbil lige Srbije-Studentska reprezentacija Velike Britanije

Veliki ispit za nase momke koji ce se okusati protiv igraca iz jedne od najjacih ragbi sredina u svetu.Podrzite nas tim u bespostednoj borbi protiv ekipe izabrane medju hiljadama akademaca sa ostrva,od kojih su neki gradili profesionalne karijere.Ujedno ovo je jedinstvena prilika da se vidi jedna selekcija iz zemalja gde je ragbi sport sa dugom tradicijom i na visokom nivou.Nisu u pitanju amaterske ekipe iz regiona kao sto je slucaj u nekim samo na prvi pogled slicnim sportovima koji egzistiraju na ovim prostorima.

wolfpacker
23.05.2009, 20:57
Medjunarodna RAGBI XIII utakmica ovog vikenda na Adi Ciganliji
Nedelja 24.05.2009. Teren sa vestackom travom,pocetak u 18.00h

Selekcija ragbil lige Srbije-Studentska reprezentacija Velike Britanije

Veliki ispit za nase momke koji ce se okusati protiv igraca iz jedne od najjacih ragbi sredina u svetu.Podrzite nas tim u bespostednoj borbi protiv ekipe izabrane medju hiljadama akademaca sa ostrva,od kojih su neki gradili profesionalne karijere.Ujedno ovo je jedinstvena prilika da se vidi jedna selekcija iz zemalja gde je ragbi sport sa dugom tradicijom i na visokom nivou.Nisu u pitanju amaterske ekipe iz regiona kao sto je slucaj u nekim samo na prvi pogled slicnim sportovima koji egzistiraju na ovim prostorima.

Do sada sam na tom terenu gledao samo Vukove i radujem se ovoj ragbi XIII utakmici, dolazim sigurno.

Nije mi jasno samo to, zbog ?ega postoji izvesna zlovolja prema ameri?kom fudbalu me?u nekim ljudima koji vole ragbi, odnosno verovatnije, koji se njime bave?! Volim oba sporta, ta?nije sva tri, ako idemo za stanovitem koje ragbi ligu i ragbi uniju posmatra kao razli?ite sportove i gledam sve to mogu da nahvatam na kablu&satelitu od bilo koga od njih, a trudim se koliko mogu da ispratim i uivo, poto sam isuvie star da bih se bavio bilo kojim od njih :). ?injenica je da su se oni, koji se bave ameri?kim fudbalom dobrano potrudili da se medijski eksponiraju, to je dalo rezultate, ba kao to pretpostavljam da ?e biti i sa ragbijem XIII, ako bude takve istrajnosti u potrazi za medijskom podrkom, a ao mi je to ne vidim takvu inicijativu od strane onih koji se bave ragbijem XV. Gde su sajtovi, gde je komunikacija koja bi obavestila javnost ta se deava i kad se deava? Amaterizam nije zlo, nuno, ako se odnosi na takmi?are, ali jeste zlo, ako se odnosi na organizaciju.

wolfpacker
26.05.2009, 19:44
Ispalo je da sam poslednjom re?enicom prethodnog posta "urekao" nedeljni doga?aj na Adi.
Momci su se borili k'o lavovi, rezultat moda i previsok, publike - onako, moglo i vie, da se popuni skroz, ali rekao bih da nije loe, ali himna i semafor su neoprostivi (naro?ito himna, naravno), teta zbog momaka.

Poruka za ljude iz Saveza: eksponirajte se vie, dajte informacije o tome ko, protiv koga, gde i kada igra, postujte barem ovde, animirajte ljude, naro?ito klince - vodio sam sina, prvi put je gledao ragbi uivo, oni me?u vama koji ne podnose ameri?ki fudbal bi?e zadovoljni da ?uju da mu se uivo vie dopalo od toga ;) zbog dinamike i u?estalosti kontakta najvie.

Daba nam vrlo dobro mesto na svetskoj rang-listi, ako stvar ostane samo na igra?ima, bez fanovske baze i medijske podrke, pa se desi ono, to se ve? desilo pre pedesetak godina.

Nadam se da ?e i SK dati neki doprinos tome, Engage Super League se igra tokom leta, ako budu redovnije prenosili sada, kada nema toliko konkurencije za ve?ernje termine direktnih prenosa, a ovdanji ljudi budu agresivniji u reklamiranju doga?aja na naim terenima, eto prilike i za ragbi (barem trinaesticu), da ovde uradi neto sli?no onome, to je uradio ameri?ki fudbal.

manolo
27.05.2009, 12:58
Ne postoji nista spektakularnije,niti bilo kakva organizacija moze da zaseni ono sto se vidi na terenu.Lepo si primetio da su se momci borili kao lavovi,uprkos povredama dvojice kljucnih igraca jos tokom prvog poluvremena.Ovo nije nas najjaci sastav,a studentska reprezentacija Velike Britanije je stvarno protivnik za respekt.Neiskustvo smo platili u prvoj polovini kada su se vadili protiv nas na 3 "quick tap" eseja(to ti je ono ko iz skolskog dvorista ,dok se nasi jos ne nameste,ali igra je djavolski brza).Himna je stvarno zatajila,nadam se po poslednji put(desavalo se i kod nas i preko).Semafor nije bio ni planiran,ali bi strucni komentar preko razglasa mnogo znacio.

Ove subote na istom mestu(Teren sa vestackom travom)od 14.00-17.30. organizujemo bogat ragbi liga program.Prvo ce se odigrati utakmica Crvena Zvezda-Podbara Novi Sad,a potom turnir mladjih kategorija.Bice tu i jos nekih nagrada,takmicenja u sutiranju na go i slicnih igara.Slobodno svrati ,javi se da pratis ragbi na sportklubu,povedi i klinca,moze da se oproba u Beogradskoj ragbi Akademiji.

Ljudi iz ragbija su uvek otvoreni za svaku vrstu saradnje.Tesko je bez ikakve pomoci drzave propagirati jedan sport,koji jeste izuzetno interesantan,ali u isto vreme fizicki veoma zahtevan.

Dr.Infinity
12.07.2009, 22:35
Ja sam uz Sport Klub zavoleo mnoge sportove...Tenis,Ragbi,fudbal sam gledao lige koje nisam imao prilike da gledam,upoznao sam boks i zavoleo ga..posebno volim 101 najbolji knockout i stare mecve Alija i kompanije...Kosarka-abc liga po meni najbolja liga u Evropi,GOLF koji sam uz Nikolu i Pitera zavoleo i idallje ga gledam na Golf Klubu(Zelim da se zahvalim na tom programu)onda skoro je poceo svetski sampionatu u speedway(to je extra)..komentatori su svi extra..od Nikole za golf do onog lika sto je prenosio Bundes ligu pa se bas uzivi"Ide Ibisevic zmaj iz Bosne"...NCAA liga koja je isto extra..HVALA VAM PUNO STO STE NAM PRUZILI PRILIKU DA UZIVAMO U RAZNIM SPORTOVIMA I NADAM SE DA CE BITI JOS VISE FUDBALA,RAGBIJA,MOGAO Bi PONEKAD I MOTOCROSS I TAKO TO...HVALA!!!!!!! :)

manolo
18.08.2009, 11:44
Evropski kup nacije za mladje kategorije odrzava se ove nedelje na terenu sa vestackom travom SC Ada ciganlija(200m od glavnog ulaza pored restorana "Jezero").Reprezentacije Engleske i Francuske po prvi put ucestvuju sa svojim najjacim selekcijama u ovim kategorijama.One ce se u borbi za "Evro Kup"pored reprezentacije Velsa naci u kvalitetnijoj takmicarskoj grupi,dok ce se nasi momci nadmetati za "Evro Stit" sa selekcijama Skotske i Euro Kelta(mahom igraci Irske nacionalnosti)Pozivamo sve zainteresovane da pruze podrsku reprezentaciji Srbije,ali i da prisustvuju ostalim utakmicama.Verujem da ce posebno biti odusevljeni igrom Engleza,koji su svi listom stipendisti klubova "Super lige"(jednog od najjacih takmicenja na svetu koje imamo prilike da pratimo na Sportklubu),u njihovom duelu protiv vecitih rivala Francuza.Takmicarski dani su utorak 18.,cetvrtak 20. i subota 22., svi mecevi Kupa(ENG,FRA,WAL)pocinju u 16.00h,a Stita(SRB,SCO,EC) u 18.00h
Zvanicna najava sa RLEF(evropska ragbi 13 federacija) sajta

RUGBY LEAGUE EUROPEAN FEDERATION UNDER 16S TOURNAMENT BELGRADE, SERBIA

Match One Tuesday 18th August

Cup Wales v England

Shield Scotland v Euro Celts

Match Two Thursday 20th August

Cup France v Wales

Shield Serbia v Euro Celts

Match Three Saturday 22nd August

Cup England v France

Shield Serbia v Scotland

manolo
03.10.2009, 11:23
Ove nedelje svi koji vole da pogledaju ragbi ligu(trinaesticu)ima?e priliku da uzivaju u dobrim utakmicama.U Beogradu se trenutno na turneji nalazi studentska reprezentacija Novog Junog Velsa(NSW)iz Australije,koja predstavlja jednu od najsportskijih nacija na svetu i velesilu u oba koda ragbija.Evo rasporeda utakmica za narednu nedelju u kojoj ce se odigrati i finale kupa Srbije u ragbiju 13.

SUBOTA 03.10.2009.

SC Inge(ex Mladi Obili?)Ljubice Lukovi? 2,Zvezdara
Finale kupa Srbije
KO.-15.30. Dorcol-Podbara

Ada Ciganlija(Teren sa vestackom travom)
Utakmica
KO.-19.00.NSW Students-Studentska reprezentacija Srbije

SREDA 07.10.2009.

Utakmica
KO.-16.00.NSW Students-Reprezentacija I lige Srbije

SUBOTA 10.10.2009.

Utakmica
KO.-19.00.NSW Students-Reprezentacija Srbije(bez igra?a iz inostranstva)

Ove utakmice ?e predstavljati odli?nu pripremu naim igra?ima pred okraje protiv Irske u Tulamoru(18.10.2009.) i Velsa u Smederevu(25.10.2009),gde ?e se nai momci suprostaviti nacijama sa daleko bogatijom ragbi tradicijom.

manolo
13.11.2009, 09:06
Postovani,

Ragbi klub Dorcol vas poziva da napravite ekipu i ucestvujete na tac turniru koji ce se igrati u subotu 14. novembra 2009. godine sa pocetkom na SC INGE, ulica Ljubice Lukovic 11 na Zvezdari, u 13 casova, skup ekipa i zrebanje pocinju u 12 casova. Turnirom obelezavamo kraj sezone i zelja nam je da sukupimo sto vise klubova, prijatelja, navijaca, na druzenju i rostilju koji bi bio organizovan nakon zavrsetka turnira u 16 casova.

Igra se ragbi tac po 7 na 7 po pravilima Interancionalne ragbi tac federacije
http://touchrugby.com/rules , pravila u prilogu.

U ekipama mogu igrati igraci raznih godista (kadeti, juniori, seniori, veterani), muskarci i zene, jer se igra tac ragbi.

Ekipa moze minimalno imati 7 clanova maksimalno 10, participacija po igracu iznosi 200 din. Novac ce biti upotrebljen za nabavku rostilja i osvezenja za ekipe.

Molimo Vas da vase prisustvo potvrdite na ovaj e-mail ili da nas obavestite na sledeci telefon 063/8668458.

Napominjemo da ce u subotu biti izuzetno lepo vreme, temperatura ce se kretati od 6 do 17 stepeni, zato iskoristimo subotu za ragbi tac i dobru zabavu.

Srdacan pozdrav

Ragbi klub Dorcol

Grof of Milutovac
19.02.2010, 09:21
Interesuje me da li ce biti veceras prenosa utakmice ragbi lige? Na sajtu ne moze da se pogleda program SK a na telefon niko se ne javlja.

Grof of Milutovac
19.02.2010, 09:51
Dobio sam odgovor sto se tice vecerasnjeg prenosa ragbija a to je da ga nece biti jer danas ima dosta teniskih turnira i sve je rezervisano za tenis. $%&65%

DeathOrGlory
19.02.2010, 10:41
velika steta... licno, ja svaku tekmu skinem i odgledam posle, ili na live stream-u, ali to zadovoljstvo ne moze da se poredi sa zadovoljstvom gledanja lige na srpskom programu, sa nasim komentatorima (svaka cast za komentatore, rade posao samo tako)

Вук
26.10.2010, 16:10
Dorćol opet šampion

Ragbi 13 liga Srbije dobila je novog-starog šampiona. Ekipa Dorćola odbranila je duplu krunu, pobedom nad ekipom Crvene Zvezde.

Dorćol-Crvena zvezda 50-0 (28-0)

U utakmici za titulu šampiona Srbije samo je jedan tim postizao poene i slavio ubedljivo. Najbolji akteri meča bili su Danilo Delić i Stevan Stevanović sa 12 poena, a igrač utakmice bio je kapiten Dorćola Dalibor Vukanović sa 9 poena.

Ekipa Dorćola je pre dve nedelje odbranila i kup pobedom nad ekipom Cara Lazara, tako da, eto nove duple krune u njihovim vitrinama.

Dorćolci su zasluženo osvajači duple krune, protivnike su mleli, retko kada su primali eseje i definitivno su najbolji klub na ovim prostorima.

Dusan
26.10.2010, 19:25
50-0, bravo bravo I#^@8

mr.gold
26.10.2010, 19:59
Partizan nije ni igrao u finalu I#^@8

Вук
26.10.2010, 20:07
Partizan nije ni igrao u finalu I#^@8

Партизан не игра рагби 13. Он игра Рагби 15.
Дорћол ти дође као Партизан у овој лиги $#^%RT

mr.gold
26.10.2010, 20:09
#%d*
I jos sa 50 ...

Djokica
29.10.2010, 12:18
Kakav Partizan, za njega u XV igraju sve sami matzorci, a za Dorćol Choda i klinci.

Вук
30.10.2010, 00:24
Kakav Partizan, za njega u XV igraju sve sami matzorci, a za Dorćol Choda i klinci.

Видим да си упућенији мало. Па добро не играју само клинци за Дорћол. Дорћол је супериоран у 13. Ко зна како би се завршило Партизан-Дорћол. Али то ти дође на исто Партизан или Дорћол хаха. Мислим да би било нерешено $#^%RT

Вук
28.11.2010, 23:22
Надам се да ће и у будућности Спорт клуб преносити рагби 13.

Kimi
03.12.2010, 20:57
Bilo bi ekstra da i nadalje bude ragbi 13 prenosa, mozda da se porazmisli o NRL i stejt of oridzinu

DeathOrGlory
07.12.2010, 10:18
NRL i State Of Origin bi bila premija!!!! Sve se nadam da ce uglaviti bar snimke nekih utakmica negde, ali ako ne moe, dobra je i SuperLiga $#^%RT

Вук
07.12.2010, 16:00
Дај Боже да се преноси рагби. Један од најбољих спортова на свету.

Вук
11.12.2010, 15:59
Јел зна неко где има да се скину неке рагби утакмице?

DeathOrGlory
12.12.2010, 19:15
http://thepiratebay.org/search/rugby%20league/0/99/0

DeathOrGlory
20.12.2010, 09:32
Da li se zna nesto o buducim prenosima ragbija 13 na SK?

Hvala unapred na odgovoru!

Grof of Milutovac
07.02.2011, 20:44
Hoce li biti ove godine prenosa ragbi 13 utakmica? Super League? NRL?

Kimi
18.02.2011, 22:05
Tebra ovi nesto mnogo cute o ragbi ligi. Izgleda mrka kapa ove godine.

Вук
24.02.2011, 02:02
Aloooooooooooo... Recite nesto, jel ce biti ili ne?

Igor Josifoski
01.03.2011, 22:02
Ajde sad, please, hocu da gledam super ligi i NRL redovno na sport klubu. Ragbi XIII je najbolji sport - jednostavan, brz, jak - propustamo prilika. I pogotovo ove godine kada Srbija ima priliku za plasman na svetsko prevenstvo.

Englez u Srbiji

DeathOrGlory
02.03.2011, 07:26
@Mark:cheers for the RL blog, keep the posts coming +*@WT*48* .

Ocigledno nista ove godine, ni poljaci/madjari vise ne prenose.
Nemojte se ljudi nervirati na ovom sajtu http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipl ine=rugby#
bude redovno svaka utakmica, tu mozete naci linkove, a torrente svih tekmi na sajtu www.acrossthetasman.com (http://www.acrossthetasman.com)

@moderatori:ako sam prekrsio neko pravilo, jbg, nije mi bila namera, jedina namera koju sam imao je da pomognem ljubiteljima ovog sporta da ga redovno prate.

p.s. nesto sam razmisljao, mozda su dobili licencu od NRL-a, pa cute o tome.NRL krece tek sledece nedelje.

p.p.s.^^^^^upravo se smejem sam sebi...

wolfpacker
02.03.2011, 12:35
@Mark:cheers for the RL blog, keep the posts coming +*@WT*48* .

Ocigledno nista ove godine, ni poljaci/madjari vise ne prenose.
Nemojte se ljudi nervirati na ovom sajtu http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipl ine=rugby#
bude redovno svaka utakmica, tu mozete naci linkove, a torrente svih tekmi na sajtu www.acrossthetasman.com (http://www.acrossthetasman.com)

@moderatori:ako sam prekrsio neko pravilo, jbg, nije mi bila namera, jedina namera koju sam imao je da pomognem ljubiteljima ovog sporta da ga redovno prate.

p.s. nesto sam razmisljao, mozda su dobili licencu od NRL-a, pa cute o tome.NRL krece tek sledece nedelje.

p.p.s.^^^^^upravo se smejem sam sebi...

Izgleda da moderatori ne ulaze tamo gde pie "ragbi" h5g6k8

DeathOrGlory, hvala ti svakako na linkovima, proverićemo kako rade, ali SK-bude bi mogle da kau makar "nema prenosa, ne budite dosadni". Dodue, ni njihovi vajni konkurenti nisu se proslavili s prenosima ragbjja, daju Six Nations, a obećali su svata - to će da počnu verovatno onda kada bude prenosa i na fta satelitskim kanalima tih takmičenja @(*6sd$%

DeathOrGlory
02.03.2011, 14:34
Linkovi rade 101%, to je jedini izvor direktnih ragbi prenosa, nekada bude uzasno kvalitetan stream, nekad malo manje, ali sve je bolje nego da nema uopste. Takodje postoji i sajt www.everythingon.tv (http://www.everythingon.tv) gde se takodje mozete snaci.

Ali naravno,bilo bi najbolje da prenose gledamo na SportKlubu.

Poz!

Вук
02.03.2011, 17:02
www.mypremium.tv (http://www.mypremium.tv)

И овде се може гледати супер лига.

wolfpacker
03.03.2011, 13:14
Вук, DeathOrGlory, hvala,

rade linkovi, testirao sam ih na kriketu %QWT&W valjda nas neće izneveriti sutra.

Svakako, bilo bi najbolje da gledamo ragbi na SK i da gledamo redovno, barem jedan prenos sedmično, ako ne moe drugačije, onda na nekom od onih kanala koji 90% vremena emituje najave za prenose, a ne prenose.
A bilo bi lepo i da nam se obrati neko od SK-buda.

DeathOrGlory
04.03.2011, 09:25
Nema na cemu brate, moramo se pomagati kako znamo i umemo, nece zakazati linkovi, do sad nikad nisu,samo nekad je stream odlican,skoro divx kvalitet, nekad malo losiji, ali ko sto sam rekao, sve je bolje nego totalno odsustvo ragbija.

veceras londonski Harlequins protiv Huddersfield Giants-a, Harlequinsi su prepuni iznenadjenja od pocetka ove sezone, videcemo u kakvoj ce formi biti veceras, a sutra nas ceka derbi Leeds - Warrington, bice dobra tekma.

Poz!

manda
04.03.2011, 09:58
Trebalo bi da bude prenosa ragbija,a kada budem imao sigurne informacije javim vam.

DeathOrGlory
04.03.2011, 18:42
Hvala na odgovoru!

Sto se tice NRL i prenosa:

http://www.nrl.com/nrlhq/referencecentre/nrlmascots/tabid/10443/default.aspx

pogledati "continental europe"

DeathOrGlory
17.03.2011, 16:15
00:00 FA Cup: Manchester United Arsenal
02:00 Belgijska liga: Charleroi Standard
04:00 FA Cup: Manchester City Reading
06:00 Argentinska liga: San Lorenzo Boca Juniors
08:00 NHL: Washington Chicago
10:00 Telemarketing
11:00 Championship - Pregled
11:30 Pregled holandske lige
12:30 Pregled belgijske lige
13:00 Pregled argentinske lige
14:00 Portugol Pregled portugalske lige
14:30 Fudbal Mondijal Magazin
15:00 Premier League - Magazin
15:30 ATP Masters Indian Wells Finala
19:00 Champions League: Chelsea Kobenhavn
21:00 Rugby Super League: Huddersfield Wigan DIREKTNO
22:30 BayernTV: Bayern Hamburg

Rolando
17.03.2011, 20:31
21:00 Rugby Super League: Huddersfield Wigan DIREKTNO #$&+|r #$&+|r +*@WT*48*
Konačno Super League Rugby na SK! Dobro je da će konačno biti i ragbija posle toliko vremena.

Вук
18.03.2011, 18:12
Свака част.

Вук
23.03.2011, 12:58
У петак од 21.00, спектакуларна утакмица између Вигана и Ворингтона. Ово је дерби досадашњег дела првенства, састају се првопласирана и другопласирана екипа. Ворингтон има само један пораз из 6 утакмица док Виган из 5 утакмица има једну нерешену и све победе. Нема шта празник рагбија 13.

Kimi
24.03.2011, 20:36
Hvala Bogu da ste ponovo pustili Superligu. Tebra mislio sam da ste odustali.
Vigan-Vorington ce biti vrh tekma.

Hoce biti NRL?

Вук
25.03.2011, 15:03
Тешко да ће бити НРЛ. Али мислим да је сада Супер лига ближа него икада НРЛ-у.

Вук
25.05.2011, 12:34
Petak 27.05.2011
21:00 Rugby Super League: Hull FC – Huddersfield DIREKTNO SK

Вук
25.05.2011, 22:45
Ипак мислим да ће бити преношено Лидс-Ворингтон у петак.

Вук
28.05.2011, 01:48
Ево за почетак

http://www.youtube.com/watch?v=2VBa5_uA3ZE&feature=relmfu

Вук
29.05.2011, 01:00
http://www.youtube.com/watch?v=MV3SQ9Gmlb0&feature=related

Вук
29.05.2011, 01:01
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_462232&feature=iv&v=uZx7dxz2CUU

Вук
06.06.2011, 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=7FJZHJaRdzI&feature=mfu_in_order&list=UL

Вук
07.06.2011, 14:45
http://www.youtube.com/watch?v=EN2F3VsiLFA&feature=mfu_in_order&list=UL

Вук
09.06.2011, 00:09
http://www.youtube.com/watch?v=Y6Wt-jjZrxk&feature=mfu_in_order&list=UL

Вук
12.06.2011, 19:14
http://www.youtube.com/watch?v=kxEGLr4S7GE&feature=channel_video_title