Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste ragbi diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opste ragbi diskusije

    Postoji li mogucnost prenosa nekih ragbi utakmica? Nekih liga ili barem turnira 6 nacija ili mozda 3 nacije?

  • #2
    Odg: Ragbi

    Mogu samo reci da sam uzivao gledajuci ragbi ovog vikenda na Sportklub-u, pogotovo sto retko kad imamo priliku da gledamo ragbi na TV-u u Srbiji. Nazalost propustio sam New Zealand v France tako da jedva cekam najavljenu reprizu. Takodje, pridruzujem se zeljama za prenose Six Nations Cup ili Tri-Nations(koji se digrava tokom letnjih meseci kad ionako nema toliko sporta), dok za Heineken Cup ne verujem da ima realne sanse da otkupite posto mislim da nece biti mnogo interesovanja za tako nesto. Ipak, molim Vas da razmislite o tome. Jos da istaknem da niti treniram ragbi niti sam imao dovoljno prilika da se upoznam sa ovim sportom sem polucasovnih emisija koje sa prekidima idu na SOS-u, vec sam obican gledalac koji se polako zaljubljuje u ovaj sport i voleo bih da se ragbiju da makar 10% medijske paznje kakvu ima NFL. Na kraju, jos jedno veliko hvala za prenose Svetskog Kupa!!!

    Comment


    • #3
      Odg: Ragbi

      Hvala na pohvalama,

      Trudicemo se da i ubuduce prenosimo ragbi turnire na nasem kanalu

      Comment


      • #4
        Odg: Ragbi

        treba prenositi i ragbi jer je uvek su puni stadioni kad se igra ragbi a posebno kad igraju australija,novi zeland,francuska itd.

        Comment


        • #5
          Odg: Ragbi

          [quote author=vladx link=topic=72.msg10929#msg10929 date=1191875220]
          Mogu samo reci da sam uzivao gledajuci ragbi ovog vikenda na Sportklub-u, pogotovo sto retko kad imamo priliku da gledamo ragbi na TV-u u Srbiji. Nazalost propustio sam New Zealand v France tako da jedva cekam najavljenu reprizu. Takodje, pridruzujem se zeljama za prenose Six Nations Cup ili Tri-Nations(koji se digrava tokom letnjih meseci kad ionako nema toliko sporta), dok za Heineken Cup ne verujem da ima realne sanse da otkupite posto mislim da nece biti mnogo interesovanja za tako nesto. Ipak, molim Vas da razmislite o tome. Jos da istaknem da niti treniram ragbi niti sam imao dovoljno prilika da se upoznam sa ovim sportom sem polucasovnih emisija koje sa prekidima idu na SOS-u, vec sam obican gledalac koji se polako zaljubljuje u ovaj sport i voleo bih da se ragbiju da makar 10% medijske paznje kakvu ima NFL. Na kraju, jos jedno veliko hvala za prenose Svetskog Kupa!!!
          [/quote]e pa druze kad ragbi bude bio toliko popularan NFL mozda i hoce! ;)

          Comment


          • #6
            Odg: Ragbi

            [quote author=NE Patriots link=topic=72.msg11079#msg11079 date=1192369217]
            [quote author=vladx link=topic=72.msg10929#msg10929 date=1191875220]
            Mogu samo reci da sam uzivao gledajuci ragbi ovog vikenda na Sportklub-u, pogotovo sto retko kad imamo priliku da gledamo ragbi na TV-u u Srbiji. Nazalost propustio sam New Zealand v France tako da jedva cekam najavljenu reprizu. Takodje, pridruzujem se zeljama za prenose Six Nations Cup ili Tri-Nations(koji se digrava tokom letnjih meseci kad ionako nema toliko sporta), dok za Heineken Cup ne verujem da ima realne sanse da otkupite posto mislim da nece biti mnogo interesovanja za tako nesto. Ipak, molim Vas da razmislite o tome. Jos da istaknem da niti treniram ragbi niti sam imao dovoljno prilika da se upoznam sa ovim sportom sem polucasovnih emisija koje sa prekidima idu na SOS-u, vec sam obican gledalac koji se polako zaljubljuje u ovaj sport i voleo bih da se ragbiju da makar 10% medijske paznje kakvu ima NFL. Na kraju, jos jedno veliko hvala za prenose Svetskog Kupa!!!
            [/quote]e pa druze kad ragbi bude bio toliko popularan NFL mozda i hoce! ;)
            [/quote]Svestan sam ja koji je od ova dva sporta kod nas popularniji, zato sam i rekao da bih voleo makar 10% medijske paznje koju ima NFL, a ne da to treba da ide na stetu NFL-a.

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                Odg: Ragbi

                Zanima me hoce li biti jos ragbija na sport klubu? ???

                Vidim da se prenosi svetski kup u XIII. Da li ce neke utakmice biti reprizirane? :-\
                Hoce li sada biti vise ragbi lige na ovom kanalu?

                Sve pohvale za ljude koji su zasluzni za prenos bilo kog segmenta ragbija! Odusevljen sam sto sam gledao svetski kup ragbi lige i to u direktnom prenosu, ali iskreno ocekujem da vidim i poneku utakmicu klubskog takmicenja.

                Comment


                • #9
                  Odg: Ragbi

                  WHERE IS THE WORLD CUP? >

                  Kako je moguce da je nestao prenos svetsko prevenstvo u ragbi XIII???

                  Da li ste to uradili pod pritiskom federacije ragbi petnaestica??? ???

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Ragbi

                    Ma jok.......! ;D

                    Pritisak je ocigledno od strane Americkih fudbalera.
                    Ni ekonomska kriza ne moze da im napravi problem .

                    ACTUALLY, NOW I HATE AMERICAN FOOTBALL
                    :P ;D :P

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Ragbi

                      znaci gledao sam to svetsko prventstvo kad je bilo na mom omiljenom kanalu......i zaista vrhunski sport, steta sto nema vise prenosa ragbija. I to bas tog sa svetskog prvenstva jer sam primetio da se razlikuje malo od onog ragbija sto imamo prilike da gledamo na eurosportu.

                      Ono sto sam video jer pratim sportklub web strane i iz drugih zemalja, je da su tamo najavljeni ragbi prenos super lige........steta sto toga nema kod nas, jer verujem da bi bas bilo gledano!

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Ragbi

                        Konacno direktni prenosi ragbi lige na Sportklubu.Pravi potez urednistva

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Ragbi

                          Medjunarodna RAGBI XIII utakmica ovog vikenda na Adi Ciganliji
                          Nedelja 24.05.2009. Teren sa vestackom travom,pocetak u 18.00h

                          Selekcija ragbil lige Srbije-Studentska reprezentacija Velike Britanije

                          Veliki ispit za nase momke koji ce se okusati protiv igraca iz jedne od najjacih ragbi sredina u svetu.Podrzite nas tim u bespostednoj borbi protiv ekipe izabrane medju hiljadama akademaca sa ostrva,od kojih su neki gradili profesionalne karijere.Ujedno ovo je jedinstvena prilika da se vidi jedna selekcija iz zemalja gde je ragbi sport sa dugom tradicijom i na visokom nivou.Nisu u pitanju amaterske ekipe iz regiona kao sto je slucaj u nekim samo na prvi pogled slicnim sportovima koji egzistiraju na ovim prostorima.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Ragbi

                            [quote author=manolo link=topic=72.msg65592#msg65592 date=1242991342]
                            Medjunarodna RAGBI XIII utakmica ovog vikenda na Adi Ciganliji
                            Nedelja 24.05.2009. Teren sa vestackom travom,pocetak u 18.00h

                            Selekcija ragbil lige Srbije-Studentska reprezentacija Velike Britanije

                            Veliki ispit za nase momke koji ce se okusati protiv igraca iz jedne od najjacih ragbi sredina u svetu.Podrzite nas tim u bespostednoj borbi protiv ekipe izabrane medju hiljadama akademaca sa ostrva,od kojih su neki gradili profesionalne karijere.Ujedno ovo je jedinstvena prilika da se vidi jedna selekcija iz zemalja gde je ragbi sport sa dugom tradicijom i na visokom nivou.Nisu u pitanju amaterske ekipe iz regiona kao sto je slucaj u nekim samo na prvi pogled slicnim sportovima koji egzistiraju na ovim prostorima.
                            [/quote]

                            Comment


                            • #15

                              Comment

                              Working...
                              X