Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Vaterpolo

    nazalost,izgubismo od Hrvata,ipak mi smo krivi mogli smo do pobede ali jbg,sta das e radi ide se dalje
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #77
      Odg: Vaterpolo

      Mislim da su sudije kumovale ovakvom ishodu,duplo vise iskljucenja Hrvatima,a moraju i oni jednom da pobjede.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #78
        Odg: Vaterpolo

        sudija nas je malo vise ostetio ... ubise nam igrace po 3 uzastopna prekrsaja a on nista...izgubismo od hrvata koji su nam se drali :''cigani''
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #79
          Odg: Vaterpolo

          ma da svakako,ali to se i moglo ocekivati,ipak su domacini a uvek je prema domacinima blazi kriterijum.Ali sta je tu je,ipak smo mi svetski prvaci a videlo se da smo premoreni tokom celog turnira,sada treba ohladiti glavu i pokusati da se uzme bronza.Nece biti lako ali svakako je dostizno


          Hrvati su pokazali kakva su stoka,nema sta ali mi nismo smeli da primimo 3 gola u poslednjim sekundama to je na kraju i presudilo
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #80
            Odg: Vaterpolo

            A sta da se radi ne mozemo ni mi stalno.Bilo bi stvarno lepo da smo dobili Hrvate na njihovom terenu i jako mi je zao sto nismo al to je mlada ekipa koja ce dominirati bas kao sto su Sapic,Vujasinovic,Ikodinovic...Uzece olimpijsko zlato.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Odg: Vaterpolo

              I dalje mi ne ide u glavu da smo uspeli da napravimo peterac na 5 sekundi pre kraja, al&#039; dobro... #%d*

              Nema sta, svaka cast momcima za jos jedno sjajno leto, titule na FINA Cup-u i u SL, svima kapa dole. &amp;8@^J
              Jbg, tesko je pobediti istu reprezentaciju 3 puta zaredom, a posebno kada su to Hrvati + sudije + domaci teren.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #82
                Odg: Vaterpolo

                A nista sad uzecemo svetsko dogodine i olimpijadu tako da se ne treba previse nervirati.I sad cemo uzeti bronzu.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Odg: Vaterpolo

                  Prosto je nenormalno da su napravili peterac 5 sekundi prije kraja,jos se prije toga odbranili sa igracem manje $JS}| $JS}| $JS}|
                  Madjari su tempirali formu za ovo evropsko prvenstvo,propustili svjetsku ligu i evo ih sad gube 4 minuta prije kraja 2 razlike od Italije #%d*
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Vaterpolo

                    prva 1/4 sam kraj nas igrac ide sam na gol, Hrvat ga povlaci s ledja i nema nista.... Otad sam prestao da gledam. Mogu da zamislim kako su pobedili *%@(D!RY- *%@(D!RY-

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Vaterpolo

                      [quote author=NIK link=topic=562.msg166295#msg166295 date=1284069496]
                      prva 1/4 sam kraj nas igrac ide sam na gol, Hrvat ga povlaci s ledja i nema nista.... Otad sam prestao da gledam. Mogu da zamislim kako su pobedili *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                      [/quote]

                      Sudjenj i nije bilo tako strasno.Ipak su nazalost oni bili bolji.Seti se samo sudjenja na sp 2007 kad su nas dobili 10:7
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Vaterpolo

                        Kao sto rekoh prestao sam da gledam kod te kradje na kraju prve 1/4. Ako su posteno pobedili onda im cestitam

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Vaterpolo

                          Nazalost jesu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Vaterpolo

                            Bravo Vanja majstoreeeee +*@WT*48* &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J 7-4 za sada
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Vaterpolo

                              Ako nista drugo bar bronza. +*@WT*48*
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Vaterpolo

                                Bravo majstori svaka cast #$&amp;+|r &amp;8@^J
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X