Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferrari



    http://www.formula1.com/en/champions...s/Ferrari.html
    Last edited by Vanja #66; 04-09-16, 12:44.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Veceg fana od mene nema xD
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      Nadam se da su se dobro spremili za ovaj vikend... Forza Ferrari
      ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

      Comment


      • #4
        Barem da budu drugi iza Red Bulla odnosno ispred McLarena.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #5
          Da se razume onaj ispod komentar je moj ne Igorov xD ... Prokleti haker , kad ga se dokopam , ima da ga nema xD ... Ovaj vikend Alonso na podiu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #6
            U Ferrariju promenili stanje u tehnickom odeljenju:

            http://www.formula1.com/news/headlin...1/5/12079.html

            I ipak svi i dalje odgovaraju onom Domenicaliju, kome li taj ljubi dupe, da mi je znati...

            Comment


            • #7
              Ja sam veliki fan ferrarija pratim F1 evo vec 15 godina.Fan sam i Alonsa i Masse
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #8
                Ferrariu u zadnjih nekolko godina fali ona inovativnost koj su imali tokom zlatnog perioda krajem 20. i pocetkom 21. veka, kako u konstrukciji bolida tako i u taktici. U prvom im fali Ross Brawn, tu sad imaju Frya, nadam se da ce pokazati sta ume, mnogi kazu da ima kefalo. U drugom im fali Jean Todd, a tu imaju Domenicalija koji ih upropastava! Nadam se da ce Briatore doci sledece godine, istina da je covek sumnjivog morala, ali ce ih nesumnjivo dovesti u red!
                Last edited by Vanja #66; 25-06-11, 18:15.

                Comment


                • #9
                  Mislim da se ovaj tim vise na zove SF Marlboro, vec samo Scuderia Ferrari, cini mi se da su u F1 sad vec potpuno zabrenjene kompanije koje proizvode cigarete kao sponzori, cak i u imenima... Ili ih samo F1 sajt ne pise?

                  Comment


                  • #10
                    Mislim da je oko toga spor, ali na wikiju pise ovako, a i cini mi se da je ugovor sa Filip Morisom vazeci i za ovu godinu.

                    http://www.formula1.com/teams_and_drivers/teams/3/

                    Ovo ti je as sajta F1, jos uvek stoji Marlboro, pretpostavljam jos samo ove godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      Aha, ok, ja nisam ni kliktao na tim, mislio sam da stavljaju isto ime svugde... Opet brzam, koji mi je andrak danas?

                      Comment


                      • #12
                        OH, Yeah, thats what Im talking about!!!

                        Comment


                        • #13
                          THAT'S WHAT I AM TALKING ABOUT kao sto mi je u potpisu
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #14
                            THAT'S WHAT I AM TALKING ABOUT

                            VAMOS FERNANDO ... FORZA FERRARI ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #15
                              E, da znate, ubuduce naplacujem citiranje... Ne, Ice, nisam citirao tvoj potpis!

                              Comment

                              Working...
                              X