Announcement

Collapse
No announcement yet.

Golf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golf

    Stvarno svaka cast za golf.Bas ste me obradovali.Kojim danom je repriza od utorka?
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

  • #2
    Odg: GOLF

    i kad bude utorkom?
    svakog utorka??

    Comment


    • #3
      Odg: GOLF

      Premijerno Utorkom od 23 a reprize cetvrtkom od 12:30 ...s tim sto jos uvek postoji mogucnost izmene programa.....

      Comment


      • #4
        Odg: GOLF

        odlicno,hvala

        Comment


        • #5
          Odg: GOLF

          Golf na SK me je bas obradovao
          Svaka cast!
          I hvala na obavestenjima SportKlub-MOD :-*

          Comment


          • #6
            Imena komentatora

            Danas sam gledala golf na SK, odli?no...Da li neko zna imena komentatora?

            Comment


            • #7
              Odg: GOLF

              Nikola Djuricko onaj glumac
              i jos neki lik
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #8
                Odg: GOLF

                i.......Peter Chaffey ;)

                Comment


                • #9
                  Odg: GOLF

                  [quote author=SportKlub-MOD link=topic=525.msg26455#msg26455 date=1214916711]
                  i.......Peter Chaffey ;)
                  [/quote]

                  odakle je taj lik?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • #10
                    Odg: GOLF

                    polu SRBIN polu stranac englez

                    Comment


                    • #11
                      Odg: GOLF

                      Ae pitajte djuricka da kaze koliko kosta da se bavi amaterski golfom.Svi kazu da je skup sport pa me zanima otprilike koliko je to.
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • #12
                        Odg: GOLF

                        Sve pohvale za USO prenose. Fantastican turnir
                        Komentatori su sjajni zaista
                        Nadam se da ce biti i vise golfa na SK, ovo je odradjeno perfektno i zabavno
                        Pun pogodak


                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14
                            Odg: GOLF

                            Djurichko je svoje golfersko znanje stekao vecinom u Golf Klubu Beograda gde sam ga ja dosta chesto vidjala dok sam radila tamo...lik je kralj i SK je napravio neverovatno pametan potez uzevshi ga za komentatora! Svaka chast i Chefiju za rvanje za srpskim, nauchio ga je sasvim dobro! BRAVO ZA NJIH DVOJICU, PORED NJIH SAM JOSH VISHE ZAVOLELA GOLF!!!

                            Da odgovorim na ono pitanja za cene:
                            golf je EXTRA skup sport...prvo vam trebaju solidne pare da dobijete green card bez koga ne mozete da se takmichite niti da uopshte uzmete stap u ruke i odete na green...to koshta oko 10.000 din pa navishe...zatim vam treba godishnja chlanarina chija cena zavisi od paketa za koji se odluchite a cene su od po nekoliko desetina hiljada dinara...zatim, trebaju vam shtapovi, loptice, rukavica, proper clothes itd. Ako igrach nema svoje shtapove moze ih iznajmiti za 1000 din, loptice su po 100 din jedno desetak komada koliko staje u kotaricu itd. Sve se placa ako nemash svoje. Suma sumarum JAAAAKO SKUPO...ako te bash zanimaju tachne cene poslacu ti cenovnik GOLF CLUB-a Beograda ;) ali se nadam da sam ti priblizila situaciju

                            Comment


                            • #15
                              Odg: GOLF

                              Slazem se da je golf skup spor, tacnije to je najskuplji sport na svetu, ali isto tako u svetu postoje tkz. javni tereni, na kojima mogu svi da igraju za relativno male pare.
                              Evo primer Australije kao zemlje sa najvise golfera na planeti, preko milion i trista hiljada igraca i preko 1.600 golf terena. A cena igranja 18 rupa na jednom takvom terenu u Australiji je oko 15 aus. $ sto nije ni 1000din. (~8.7e). Poredjenja radi, cena igranja 9 rupa za neclanove kluba kod nas kosta nesto vise od 2000din. Slazem se, nas golf je u razvoju i ne mozemo da se poredimo sa Australijom, ali opet mislim da treba malo korigovati cene kako bi sto vise ljudi probalo ovaj sport, jer poznato je da ljudi postaju zavisnici golfa vec nakon prvog dobrog udarca. * 14% igraca je u ljutnji posle lose partije izjavilo da "nikada vise nece pipnuti golf stap", a 0% je odrzalo rec. *

                              Sto se tice SK, stvarno svaka cast! Nikola i Piter vrlo dobro prenose gofl. Istina, Nikola ume ponekad da pretera sa komentarima i salama. Moje misljenje.

                              Inace, ko voli da gleda golf, svakog vikenda od 14h ima na CNBS Europe snimak PGA turnira od predhodne nedelje, tu se tek igra ludacki golf.

                              Eto, golferski pozdrav...


                              Comment

                              Working...
                              X