Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legende Formule 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legende Formule 1

    Ja cu ti se pridruziti u pisanju,ako mozes da mi ostavis Sumija i Rosa Brawna ja cu o njima pisati
    4
    a:5:{i:320;a:5:{s:12:"polloptionid";i:320;s:6:"nodeid";s:7:"2666967";s:5:"title";s:21:"Najbolji od najboljih";s:5:"votes";i:4;s:6:"voters";a:4:{i:0;s:4:"6257";i:1;s:4:"2480";i:2;s:4:"8826";i:3;s:4:"6405";}}i:321;a:5:{s:12:"polloptionid";i:321;s:6:"nodeid";s:7:"2666967";s:5:"title";s:22:"Oni su pisali istoriju";s:5:"votes";i:16;s:6:"voters";a:16:{i:0;s:4:"6622";i:1;s:4:"3198";i:2;s:4:"6042";i:3;s:4:"5134";i:4;s:2:"70";i:5;s:4:"1044";i:6;s:4:"4909";i:7;s:4:"1568";i:8;s:4:"3424";i:9;s:4:"2408";i:10;s:4:"2268";i:11;s:3:"649";i:12;s:4:"4906";i:13;s:5:"13098";i:14;s:5:"12141";i:15;s:5:"11881";}}i:322;a:5:{s:12:"polloptionid";i:322;s:6:"nodeid";s:7:"2666967";s:5:"title";s:7:"Legende";s:5:"votes";i:7;s:6:"voters";a:7:{i:0;s:4:"6761";i:1;s:4:"5498";i:2;s:5:"11843";i:3;s:4:"7077";i:4;s:4:"6583";i:5;s:5:"13127";i:6;s:4:"1645";}}i:323;a:5:{s:12:"polloptionid";i:323;s:6:"nodeid";s:7:"2666967";s:5:"title";s:27:"Previse brzi, previse mocni";s:5:"votes";i:6;s:6:"voters";a:6:{i:0;s:4:"2761";i:1;s:4:"9100";i:2;s:4:"5510";i:3;s:4:"5962";i:4;s:4:"4294";i:5;s:4:"4925";}}i:324;a:5:{s:12:"polloptionid";i:324;s:6:"nodeid";s:7:"2666967";s:5:"title";s:20:"Drugacije (napisati)";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:4:"6320";}}}
    100.00%
    4
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

  • #2
    Moze, naravno, ali sto detaljnije i blize, koristi net, i dodaj neke licne utiske, klipove, slike... Ne moras okaciti odjednom, ispisi u Wordu, pa kopiraj. Bas sam razmisljao da bi bilo dobro da to napise neki fan Crvenog Barona, meni nije nesto drag, pa necu biti ni realan .
    Ovo se odnosi i na ostale.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Ma ja ga volim oduvek, i njega i Sumija...Videcu ako stignem da napisem veceras ako ne u toku ove nedelje
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #4
        Dobra ideja Ja cu pokusati da nadjem sto vise stvari o Senni, jer mi je on nekako... da kazem najzanimljiviji
        I jedan predlog. Da kada zavrsimo o svakoj Legendi F1, napravimo novu temu, koja ce biti zakljucana, i u kojoj ce se nalaziti samo to vezano za njih, a da i ova ostane i da ovdje komentarisemo. Sta mislite?
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • #5
          Prikljucicu se i ja ovde.Sad imam vise obaveza oko PL pa se moram fokusirati tamo a imam i problema sa netom ali mislim da cu uskoro napisati nesto o nekom vozacu.Kultard,Vilnev i Hakinen su oni koje sam gledao pa cu o nekom od njih nesto napisati posto ce bice o Sumiju.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Miss Poison View Post
            Dobra ideja Ja cu pokusati da nadjem sto vise stvari o Senni, jer mi je on nekako... da kazem najzanimljiviji
            I jedan predlog. Da kada zavrsimo o svakoj Legendi F1, napravimo novu temu, koja ce biti zakljucana, i u kojoj ce se nalaziti samo to vezano za njih, a da i ova ostane i da ovdje komentarisemo. Sta mislite?
            To sam vec planirao, tako da je prihvaceno Samo jedna molba, ja bih hteo da napisem za Sennu, imam vec dosta materijala svakako, jednostavno obozavam tog vozaca, a i vec sam napola u postu o njemu Napisi i ti ako zelis, ali mozda bi bilo bolje da uzmes nekog drugog da se ne ponavljamo, recimo jako zanimljiv vozac bi mogao da ti bude Alain Prost, Sennin arhineprijatelj, zvani Profesor. Imas mnogo o njemu na netu, mogu ti ja pomoci isto.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Vec poceh da pisem o Senni, ali okej onda, uzimam Prost-a
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Miss Poison View Post
                Vec poceh da pisem o Senni, ali okej onda, uzimam Prost-a
                Hvala ti, divna si, dodjem ti
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #9
                  Ja sam uvijek bila divna A sad sam posebno divna, jer sam o Senni vec toliko toga procitala, pa bi mi bilo lakse
                  Ali ako mi nesto bude trebalo oko Alaina, trazim pomoc ;)
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • #10
                    Trenutno sam na pola pisanja o Sumaheru jbg,izvukao sam nesto sa neta nesto saklipova sa YT-a,ono sto znam,ali posto nisam bio rodjen u jednim poznima godinama i poceo sam da pratim F1 od 2003 pa ce u pocetnih nekoliko godina biti malo manje ispisano nego ove kasnije
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Svaka cast ;)
                      Moj je Fitipaldi,cim budem imao vremena napisacu o najvecem po meni vozacu svih vremena posle Sumija
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Sjajno Nebojsa,sve kako treba,stize i moj o Sumiju za 10-ak minuta
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #13
                          Svaka cast, Nebojsa
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • #14


                            Ovo je bolji klip za kraj, ali ne da mi da ga zamenim. Bolja je muzika.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Nebojsa kapa dole.

                              Comment

                              Working...
                              X