PDA

Pogledati punu verziju : Poker

Strane : [1] 2

kabooky
09.09.2006, 00:23
Kakve su sanse da bude cesce poker na sport klubu? Muski/zenski

SPORTKLUB
09.09.2006, 17:25
Kakve su sanse da bude cesce poker na sport klubu? Muski/zenski

Postovani,
ukoliko postoji interesovanje - sanse su velike.

Vas
Sport Klub

NE Patriots
11.12.2006, 21:23
Zenski poker prikazujete,pa to je stvarno smesno,predlazem vam da pustate muski,gledao sam nekoliko sampionata,bas je extra i neizvesno ;)

SportKlub-MOD
12.12.2006, 10:14
Evo krenuli smo sa novom emisijom vezanom za poker Football and Pokers Legends vakog cetvrtka u 00:30

Sport Bili
12.12.2006, 17:23
Evo krenuli smo sa novom emisijom vezanom za poker Football and Pokers Legends vakog cetvrtka u 00:30

JEEEEE!!!
Steta sto nije u boljem terminu, npr petkom i subotom od 20:00 ili nedeljom od 22:00. Ups, zaboravio sam, nedeljom u tom terminu su Francuzi.

mishy
10.05.2007, 15:01
Od skora sam poceo pratiti poker. Puno sam propustio. Posto je to u nocnom terminu, moram smanjiti ton. Cesto i nema komentatora, nasih. Interesujeme da li imate pravila, sta se kada kaze, ili mozda neku internet adresu gde se to moze videti?
Samostalno nisam mogao naci. Stalno mi izbacuje on line igru.
Hvala unapred.
Pozdrav.

SportKlub-MOD
10.05.2007, 15:25
pogledaj na ovom sajtu http://en.wikipedia.org/wiki/PartyPoker.com_Football_&_Poker_Legends_Cup

mishy
10.05.2007, 15:48
Hvala SPORTKLUBU.
Stvarno ste brzi i najbolji.
Pozdrav.

SportKlub-MOD
10.05.2007, 15:53
Nema na cemu i drugi put ;)

mcbane
11.05.2007, 10:24
Zbog ?ega sino? nije bilo pokera? Da li je promenjen termin?

SportKlub-MOD
11.05.2007, 11:01
Zbog ?ega sino? nije bilo pokera? Da li je promenjen termin?

Zbog reprize meca Djokovic-Bagdatis nismo emitovali ovaj program ove nedelje,ali ne brinite nista necete propustiti,jel ce sledeci cetvrtak biti emitovana epizoda koja sinoc trebala da bude.

mcbane
08.06.2007, 00:02
Poker je u poslednje vreme u ekspanziji, pogotovo Texas Hold'em i mislim da ima dosta ljudi koji bi gledali prenose (snimke) turnira i emisije o Pokeru. Ne samo u svetu nego i kod nas sve vise ljudi igra Poker (pogotovo online), otvaraju se Poker klubovi, organizuju kucne partije... Sigurno ne bi skodilo kada bi ljudi mogli da gledaju cesce one najbolje na delu i da od njih nesto nauce (trenutno je u toku 38. World Series of Poker). Sve pohvale za Fudbal i Poker Legende, gledao sam skoro sve partije (jedino mi je malo smetao onaj zbunjeni komentator kojeg je ovaj drugi stalno ispravljao). Nadam se da cemo i ubuduce gledati Poker na Sport Klubu. Pozdrav.

SportKlub-MOD
08.06.2007, 09:44
Naravno,pokera ce biti,kako u zenskoj tako i u muskoj konkurenciji.

mcbane
20.06.2007, 12:07
Vidim sad da ima na TV turnir MU Poker Legende. I komentator koji prenosi, ne znam koliko vec poker na Sport Klubu... recimo 6 meseci, pita zasto devojka koja deli ostavlja kartu sa strane pre deljenja flopa i kaze da to nikad do sad nije video!?!?!?!? Drugi mu je odgovorio da je to pravilo u Hold'em-u ali nije objasnjavao zasto. Evo ja cu da ih prosvetlim, karta se ostavlja sa strane (u zargonu se kaze spaljuje) uvek pre flopa, turna i rivera zbog toga sto je moguce da je u toku partije neka karta (slucajno ili namerno) ostala na neki nacin obelezena te se prva karta ostavlja sa strane da igraci ne bi znali koja ce karta da izadje pre nego sto je diler okrene.

IGOOR
05.09.2007, 01:25
Ja mislim da je ovo totalno ne potrebno ali ako vecina zeli i ima zelju da gleda ok.
Ali stvarno mislim da bi mogli nesto pametnije da stavite od pokera.
I sam volim da igram poker ali da ga gledam kako neko igra to je malo smesno.

Stumpy
07.09.2007, 01:40
Sjajno je to to prenosite poker. Ho?e li i nakon ove serije UK OPEN za ene biti jo pokera na Sportklubu?

SportKlub-MOD
07.09.2007, 10:22
Sjajno je to to prenosite poker. Ho?e li i nakon ove serije UK OPEN za ene biti jo pokera na Sportklubu?

Iskreno za sad ne bi znao da vam odgovorim dal ce biti novog serijala Woman pokera,ali potrudicemo se da ubuducnosti ljubiteljima ove kartaske igre priustimo da uzivaju u novim emisijama.

Stumpy
05.10.2007, 01:34
Molio bih objanjenje zato ste prekinuli heads up enskog pokera izme?u Claire Goode i Eunice Waterfield i moete li otkriti ta ?emo mo?i pratiti narednog ?etvrtka to se ti?e pokera. Minja je najavio neto. Hvala.

SportKlub-MOD
05.10.2007, 09:41
Molio bih objanjenje zato ste prekinuli heads up enskog pokera izme?u Claire Goode i Eunice Waterfield i moete li otkriti ta ?emo mo?i pratiti narednog ?etvrtka to se ti?e pokera. Minja je najavio neto. Hvala.

Takava je bio originalni materijalkoji smo dobili od strane distrubutera,sto se tice pokera u narednom periodu cemo napraviti pauzu sto se pokera tice.

mm1971
24.02.2008, 00:24
Evo nesto za ljubitelje Texas Holdem pokera.
www.flertpoker.com
daje svim novim clanovima 200 dinara pri registraciji i 30% bonusa ako uplatite.
Svi su igraci iz nase zemlje.

Stumpy
10.04.2008, 16:29
Vidim u ve?eranjoj najavi programa u 00:00 poker, pa bih volio znati o ?emu se radi.

Mean machine
11.05.2008, 12:43
e stvarno bi bilo super ako bi pustili poker ponovo

SportKlub-MOD
12.05.2008, 09:21
Ide poker ....

CETVRTAK 15.05.

00:00 Poker

Gus Hansen
07.07.2008, 02:00
Zahvaljujuci Sport Klub-u usao sam u svet Texas Holden-a. U onom prvom ciklusu, sasvim slucajno sam nabasao na jednu od emisija i od onda sam pratio svakog cetvrtka. Taj prvi ciklus je bio extra zanimljiv kad su se takmicile drzave. Muski poker mi je donekle zanimljiviji, ali sto ima dobrih cica pokerasica, pa to je cudo :). Sad u ovom novom ciklusu, isla je partija poznatih zenskih licnosti i ako ste gledali, verovatno ste se sablaznili od one matore, koja je, po svemu sudeci bila mrtva pijana i smejala se uzasno napadno. Naravno, prva je ispala. Sad zbog tenisa nije bilo pokera dve nedelje, a mene zivo zanima, posto nisam bas razumeo Minju i Aleksandra, da li u ovom ciklusu gledamo iskljucivo poznate licnosti, ili je ovo bila samo prva, revijalna partija.

Gleda se pokerica, mojne da se ukida!!!

SportKlub-MOD
07.07.2008, 09:30
USKORO KRECE NOVI SERIJAL POKER HOLDEN-a BICE DOSTA POKER SATI U NASEM PROGRAMU.

Liverpool FC
07.07.2008, 10:45
USKORO KRECE NOVI SERIJAL POKER HOLDEN-a BICE DOSTA POKER SATI U NASEM PROGRAMU.

pa arem mala pauza za tenis,

Mean machine
27.09.2008, 16:10

Super , jos samo kad bi bilo malo organizivano to , da ima neki stalni termin i da se isprate turniri do kraja,

SPORTKLUB
30.09.2008, 10:33

Super , jos samo kad bi bilo malo organizivano to , da ima neki stalni termin i da se isprate turniri do kraja,

uvek cetvrtkom u ponoc. svaki turnir do kraja. c e t v r t a k

Mean machine
02.10.2008, 12:15
hvala

T-Snell
05.10.2008, 02:45
Super svaka cast i za poker, stvarno jedna od najpopularnijih igara na svetu trebala bi i da se prosiri malo i kod nas, ja pratim bas dosta na DSF-u ima cetvrtkom uvece i ponekad vikendom. Stvarno je vrh igra nema sta. Hoce li biti jos neki termin osim cetvrtka u ponoc?

ZMAAJ
16.10.2008, 19:59
Hoce li biti jos neki termin osim cetvrtka u ponoc?

I mene ovo interesuje. Bas bi mi odgovarao jos neki termin. :)
Zasto veceras nema pokera? Opet zbog tenisa?

ZMAAJ
07.11.2008, 22:58
Samo da pohvalim Minju i Aleksandra, sinoc su bili jako zabavni. :D

zerocool
06.12.2008, 14:55
Svaka cast za poker, komentatori su odlicni isto. Jedino kad bi bio jos neki dan, ali bolje ista nego nista :)

Вук
13.02.2009, 12:56
Danas sam gledao poker i bas je extra.Posto i ja igram na netu, dobro dodje da se pokupe neke forice. Cini mi se da ide premijer liga u pokeru i nadam se da cete redom pustati sve partije.

Boki78
20.02.2009, 15:00
Moze li neko da napise lozinku za SK freeroll na GW veceras u 18.30h? Nisam znao da je promenjena, pa nisam mogao da se registrujem danas. Hvala unapred.

Jasovic
20.02.2009, 17:19
Ima li ko da zna tu sifru famoznu za ovaj turnir!!?? neka javi ako ima !!!

Boki78
23.02.2009, 18:12
Jel' ima neko sifru za vecerasnji turnir Bg fair na Gold Win-u. HITNO!!!

T-Snell
01.03.2010, 23:32
Svaka cast i hvala SK-u za Poker After Dark! &8@^J &8@^J &8@^J

Brent
02.03.2010, 01:34
Zna li neko da mi kaze koja je ovo sezona Poker after dark pocela da se emituje?

SPORTKLUB
02.03.2010, 12:56
Zna li neko da mi kaze koja je ovo sezona Poker after dark pocela da se emituje?

2008

T-Snell
03.03.2010, 01:06
Jel ispao neko veceras?
Nisam stigao da gledam. &*(@W6

Brent
03.03.2010, 01:26
2008. su poceli i sa 'Cash game', bice ja mislim u 11. nedelji i to je pravi spektakl za gledanje i mnogo je uzbudljivije. Moja prpeoruka je da uzmete i 2009. godinu jer je tu cash game cak u 6 nedelja i skoro svaka epizoda je bila jako interesantna. Primjeticete da se, u svakoj nedelji u kojoj se igra cash game, pojavljuje i Tom durrr Dwan koji je superstar pokera i koji je sa svoje 23 godine vec postao legenda, a zasto bice vam jasno kad odgledate par epizoda u kojima se pojavljuje...Mislim da je dovoljno da kazem da je prosle godine isao u minus od 4 miliona $ da bi se za samo par mjeseci vratio u plus od 2.4 miliona $, naravno sve ona online pokeru zahvaljujuci kojem je i postao poznat i na kojem godisnje odigra par miliona ruku...
Takodje bih vam preporucio da uzmete High stakes poker koji je po meni jos interesantniji od Poker after dark i gdje se samo igra cash game. Sezona ima 15-ak epizoda...Prije par nedelja je pocela sa emitovanjem i sesta sezona u Americi...Svaka epizoda je pravi spektakl...

T-Snell
03.03.2010, 01:31
Jeste, High Stakes sam gledao na DSF-u par puta i ono je stvarno sjajno.
Inace su cash igre daleko zanimljivije od ovih "obicnih" partija.

Igor Josifoski
04.03.2010, 20:07
Molim vas promenite komentatore pokera, znaci momci u zivotu nisu seli za poker sto, nemaju pojma o pokeru, ako nemate nekog kompetentnijeg bar pustite prenos bez komentara, ovo jako iritira ljude koji igraju poker... ovo je dobronamerna kritika ukoliko vam je potrebna pomoc, slobodno me kontaktirajte.

Vladan
04.03.2010, 23:50
Dzankic je prije svega teniski komentator,a Stolica je majstor za golf,posebno u tandemu sa Piterom,tako da ne treba ocekivati da oni znaju i prate desavanja u pokeru,ali sigurno ce biti sve bolji i bolji @(*6sd$%

Vladan
05.03.2010, 00:56
Evo Marko Stolica je clan foruma l5'%9
Dobrodosao,Markic(sto bi rekao Piter) h5g6k8

T-Snell
05.03.2010, 00:58
Dobrodoslica i sa moje strane, nadam se da ces s vremena na vreme nesto komentarisati sa nama i ukljuciti se u rad foruma.
Naravno, ne samo na ovom delu za poker, nego i na drugim delovima foruma. &($%WP+

stolicamarko
05.03.2010, 01:56
Dobro vece . Nadam se i ja ali se veceras pegla hokej . Sto se tice komentara ucimo i mi ali mislim da su prvila toliko prosta da trba obratiti paznju na druge stvari.Cudan je ritam za prenos pa se jos bazdarimo,a da se gresi gresise bit ce bolje. POZZ {-8http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/nhl3.gif*

T-Snell
05.03.2010, 02:03
Evo jedna dobronamerna kritika, probajte vise da se koncentrisete na samu igru, nego na biografije igraca i takve stvarcice.
Naravno, zanimljivo je i to cuti, ali ne dok traje neka onako malo bitnija ruka.

U svakom slucaju, polako cete se uhodati, verujemo u vas. &($%WP+

stolicamarko
05.03.2010, 02:48
hvala svaka kritika i savet znace,bitno je da dolaze sve ludje i ludje partije.

T-Snell
05.03.2010, 03:11
Svaka partija u kojoj se nalaze Hellmuth i Negreanu je luda. $#^%RT

N_Trooper
05.03.2010, 08:53
Svaka partija u kojoj se nalaze Hellmuth i Negreanu je luda. $#^%RT

Nisam gledao ranije poker , ali sam sino? bacio malo pogled i ?ini mi se da je ovaj Negreanu "tata" za ove ostale... moda mi se samo ?ini, ili sam prebrzo doneo zaklju?ak, ali...to je ono to sam video sino?...

T-Snell
05.03.2010, 12:43
Gledaj malo cesce, Negreanu je jedan od najboljih igraca, ali za mene je Hellmuth tata (to je naravno subjektivno $#^%RT), ali je stvarno mozda i najbolji igrac svih vremena uz Chan-a i jos neke legende.
A, ima samo 45-46 godina, ne znam tacno.

Steta sto ne mozemo malo cesce da cujemo sta pricaju za stolom, to su podjebavanja A klase. $#^%RT

N_Trooper
05.03.2010, 13:00
Gledaj malo cesce, Negreanu je jedan od najboljih igraca, ali za mene je Hellmuth tata (to je naravno subjektivno $#^%RT), ali je stvarno mozda i najbolji igrac svih vremena uz Chan-a i jos neke legende.
A, ima samo 45-46 godina, ne znam tacno.

Steta sto ne mozemo malo cesce da cujemo sta pricaju za stolom, to su podjebavanja A klase. $#^%RT

A kakav je onaj uti (zaboravih kako se zove) ? Video sam da ona riba slabo blefira... a lik sa ka?ketom je konstantno kuburio na minimumu... *%@(D!RY-

T-Snell
05.03.2010, 13:03
Scotty Nguyen je isto legenda, on je osvojio Main Event pre par godina, a pre 2 je bio 11. To ti je nesto kao nezvanicno prvenstvo sveta.
Njega inace svi zovu Scotty Win, ne znam sto se ovi nasi toliko muce.
I on isto ima ludacke komentare.
Inace, najmocnije su svadje i prepirke izmedju Matusow-a (onog sto je ispao) i Hellmuth-a. Ko je gledao High Stakes Poker zna o cemu pricam. &($%WP+

ferrari1
05.03.2010, 13:04
1.Sky Poker (http://www.p2p4u.net/watch/6326/1/watch-sky-poker.html)
2.Poker Channel (http://www.p2p4u.net/watch/12164/1/watch-poker-channel.html)
/6%^JH

N_Trooper
05.03.2010, 13:07
1.Sky Poker (http://www.p2p4u.net/watch/6326/1/watch-sky-poker.html)
2.Poker Channel (http://www.p2p4u.net/watch/12164/1/watch-poker-channel.html)
/6%^JH

I evo ga Ferarri legenda...odmah iskopa poneki link ... +*@WT*48*

DinoFC
05.03.2010, 16:23
Dzankic je prije svega teniski komentator,a Stolica je majstor za golf,posebno u tandemu sa Piterom,tako da ne treba ocekivati da oni znaju i prate desavanja u pokeru,ali sigurno ce biti sve bolji i bolji @(*6sd$%

$JS}| *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

Vladan
05.03.2010, 20:19

Sta tebi nije jasno?

DinoFC
05.03.2010, 22:15

Sta tebi nije jasno?

Sve mi je jasno covece (%fsd%&j Nego mi je smesno to za komentatore @(*6sd$%

Vladan
06.03.2010, 10:51
Nije smijesno,vise je tuzno,sada svi komentatori sve prate,sve komentarisu,u sve se razumiju(dosta toga im je nametnuto),sto nekada nije moglo @(*6sd$%
Evo npr. Stolica je sto se tice GOLF-a neprevazidjen,bas volim da ga slusam i covjek jednostavno zna,a opet opusteno komentarise i vrlo zanimljivo mogu ti reci(bar za MENE),a nisam gledao POKER tako da ne znam kako to odradjuje,ali opet ti kazem to je zato sto svi komentatori danas sve prenose i u sve se razumiju @(*6sd$%

Dzombache
08.03.2010, 23:29
vidim da se svi zale na komentatore.. jbg, losi su, ali treba razumeti i te ljude.. kao sto covek pre mene rece, to im je prosto nametnuto..
sto se tice konkretno ovih na SK, jedan je za prolaznu ocenu, a onaj drugi (nznm kako se covek zove, al znam da je pre radio kao voditelj nekih muzickih emisija i sl.) je stvarno ocajan.. ali ga opet gotivim, uvek se slatko nasmejem njegovim fejlovima.. nikad nezanimljivo sa njim..
na kraju krajeva, sta ce nam komentatori.. zasto ih uopste slusati, ako nisu odgovarajuci..
gledas covece partiju, razmisljas sam malo.. zanimljiv je poker i na mute..

phenom
15.03.2010, 15:50
Igrate li poker,i gde?:D

Dzombache
17.03.2010, 20:30
ako mislis na internetu, igram dosta (u "play money") ne pokerstarsu.. oni i fulltilt (koji se inace reklamira na SK) su verovatno/sigurno najbolji i najveci pokeraski sajtovi na netu..

ako mislis ovako, live h5g6k8, igrao samo par puta sa ortacima.. ali definitivno je igranje uzivo mnogo drugacije od onog preko mreze..

phenom
17.03.2010, 20:41
ako mislis na internetu, igram dosta (u "play money") ne pokerstarsu.. oni i fulltilt (koji se inace reklamira na SK) su verovatno/sigurno najbolji i najveci pokeraski sajtovi na netu..

ako mislis ovako, live h5g6k8, igrao samo par puta sa ortacima.. ali definitivno je igranje uzivo mnogo drugacije od onog preko mreze..

Da,jesu.
Igram i ja na pokerstarsu,malo facebook $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Da,uzivo ne moze da se meri sa ovim preko mreze... h5g6k8

T-Snell
19.03.2010, 21:50
Phil uzeo obe partije u kojima je igrao. +*@WT*48*

P.S. Marko, odlicno odradjen posao veceras. &($%WP+

Brent
25.03.2010, 13:30
Moj savjet komentatorima...
Kao prvo, nisam toliko pratio poker na SK jer sam sve to ranije odgledao pa ne znam kako to trenutno zvuci, ali od ranije znam da su previse pricali...Jednostavno, ove emisije su tako koncipirane da je u prvom planu ono sto igraci pricaju i to je mnooogo interesantnije od bilo kakvog komentara... Uloga komentatora u ovakvim emisijama svedena tek na po koju rijec ili neki duhovit komentar posle odigrane ruke...Znam da ne znaju svi engleski ali imam utisak da ove emisije prati neka ciljna grupa kojoj engleski nije stran, naprotiv...Tako da je moj savjet da pojacate ton kako bi se culo sta igraci medjusobom pricaju (cesto se u toku emisije klade na razno razne stvari, tako da je i to zanimljivo), a komenatori tek po koju rijec da se zna da ste tu...

C.Stoner
12.04.2010, 23:29
Chris "Jesus" Ferguson je najjaci!

T-Snell
12.04.2010, 23:34
Eli Elezra je doktor za cash game, vidim da ucestvuje u epizodi ove nedelje. Inace, mnogo gotivan lik.

nucle0
09.06.2010, 00:35
Sammy Farha je najjaci lik, kao i Eli, treba im Greenstain i Negreanu, Ivey malo vise da dolaze, ne stalno isti, ovi smaraci sto prave pauze po 5 minuta na flopu, turnu, riveru, glupi Ferguson

nucle0
09.06.2010, 23:41
Ovi komentatori i dalje misle da je Hellmuth rekao da je foldovao dva keca pre flopa. Koji debili

T-Snell
14.06.2010, 23:39
Ovo je mislim najgori sto koji sam ikad gledao. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Jbt, ne mozes flop da vidis. &*#GI(]

nucle0
19.06.2010, 00:51
Realno najgori sto, jbg stara skola. Zato sledece nedelje cash game. Mada realno su mogli malo bolje igrace za tu partiju. Lederer i nije neki cash game igrac. Makar ce Eli i Antonius biti tu. Najzanimljivija partija poker after darka je Railbird heaven, cash game - Dwan, Ivey, Hansen, Antonius, Negreanu, Hellmuth. T-MAC da li mozda znas kad izlazi sledeca sezona HSP?

T-Snell
19.06.2010, 00:57
Ne znam stvarno, mada nisam skoro ni skidao epizode. @(*6sd$%

Antonius mi je mnogo gotivan igrac, moze se reci omiljeni posle Hellmuth-a. Onaj European Open na Areni je toliki smor da to nije normalno. #%d*

nucle0
19.06.2010, 20:35
Realno ono na Areni je najgori turnir u istoriji, kao pro likovi a nemaju veze. A kad su bili celebrity, jbt lik umesto da chekira folduje.................. Taj party poker je ocajan, glupi Englezi, prave neki fency show, umesto prave partije. Jel ima ovde neko ko igra turnire u BG-u i gde i kolki je buy-in?

stolicamarko
22.06.2010, 15:04
Evo,kao komentator PAD-a,ja cu da ti odgovorim,nije Phil rekao da je bacio AA pre flopa,vec da postoje situacije kad se AA mogu baciti,npr situacije buble pre ulasta ITM, multi way potovi i sl. Ne vidim razlog da ti vredjas i shiris negativnu energiju na taj nacin zbog jedne izjave koja je mozda i bila lapsus ili ne,nije ni bitno u ovoj situaciji. A turnira ima u Beogradu svakodnevo, buy inovi su u rasponu od 4000-25 000 a vise invormacija mozes dobiti na specijalizovanom forumu Pokerasi.rs sa svim informacijama o lokacijama,vremenu i buy inovima. Nije potrebno da siris mrznju na forumu,dobronamerni savet ili primedba ce sigurno biti uvek uzeti u obzir.
Pozdrav
Johnny

nucle0
24.06.2010, 00:32
Haha, ne sirim mrznju svakako, izvini za ono "debili", ali sto se tice foldovanja na flopu u multi way potu naravno da to nije nemoguce, ali foldovanje keceva pre flopa jeste nemoguce, videli ste kako instan calluje i baca sve zetone po stolu sa kraljevima ili kecevima. Hvala za informaciju o turnirima i ako imate uticaja predlozite kupovinu High Stakes poker epizoda, mnogo su zanimljivije za gledanje, U After Darku moze samo prica da bude zanimljiva, a igra je ista svake nedelje, osim sad u cash gameu.
Koliko ce jos ici After dark uopste?
Peace!

C.Stoner
25.06.2010, 00:06
svugde sam trazio teniski mec izmedju hansena i antoniusa ali nisam naso.Ali ovde http://www.youtube.com/watch?v=UA4U50gY_mc ima nesto zanimljivo,bacite pogled.

nikola_bg
27.06.2010, 00:48
Zna li neko mozda gde moze da se igra online poker u lazni novac i da nema nikakvih vrsta depozita i ostalih stvari.HVALA! h5g6k8

phenom
27.06.2010, 02:29
Zna li neko mozda gde moze da se igra online poker u lazni novac i da nema nikakvih vrsta depozita i ostalih stvari.HVALA! h5g6k8

http://www.pokerstars.com/

nucle0
27.06.2010, 11:30
Postoji High Pulse Poker gde se odigravaju freeroll turniri, ne mora nista da se uplati, a "nagradni fondovi" na turnirima se krecu od 10$ do 250$ dnevno i ima mesecni turnir sa fondom od 1000$ kao i neki od 2500$, pa sad na ovima od 10 prvih 11 dobija pare, na 250 prvih 236 dobija pare itd. To je kao neki probni MOD tog sajta, pa kad konacno proradi onda ces moci da uplatis pare a oni ce ti dodati sve sto si do tada zaradio na ovim freeroll turnirima.........................

Вук
27.06.2010, 13:53
И по мени један о најбољих места за онлине покер је full tilt poker.
Овде можеш да бираш хоће да игрш овако чисто да вежбаш или да играш у кинту. Ту сам ја научио да играм. Значи имаш 8 столова, и на крају сви седну за један и креће лудница. Ја сам увек играо фрее, освојио сам пар пута, много јака ствар. Али много је лакше играти фрее, него када би паре биле у игри.

manda
27.06.2010, 14:44
Ja igram isto na Full Tilt Pokeru-u(lako se instalira program),mocno je imas raznih tipova pokera,ja sam prvo igrao obicni poker,i on je dosadan,ali sam poceo Texas Holdem,namjestite no limit i onda se gubi glava.

T-Snell
27.06.2010, 14:51
Ma kakav obican poker, mislim da se tacno zove "five card draw", to je dosadno do bola.
Zato je Hold 'em ludilo, a ako niste probali da igrate uzivo sa nekim ne znate sta propustate. @(*6sd$%
Mnogo je drugacije nego preko neta, ja igram cesto sa drugarima, doduse ne u neke prevelike pare, ali je osecaj neprocenjiv.

Zna li neko ko ucestvuje u sledecoj partiji PAD-a?

nucle0
28.06.2010, 00:03
Sledeca partija je WPT-ALL STARS, igraju Lederer, Lindgren, Hansen, Negreanu, Mizrachi(The Grinder) i Tuan Le, to mozes da vidis na sajtu PAD-a, odes na past matches i tu je sve poredjano. A da ne zna neko gde mogu da se kupe chipovi?

Вук
28.06.2010, 11:38
Ако играш онлине, а хоћеш да купиш чипове, то можеш само ако имаш картице за плаћање преко компа. Ако мислиш на прави новац.

nucle0
28.06.2010, 23:42
Pa ipak nije WPT-ALL STARS, prethodnih 10-ak epizoda je bilo po istom redu kao na sajtu PAD-a, ali su sad preskocili nekoliko......

T-Snell
01.07.2010, 23:33
Svidja mi se mnogo kako Mike igra ove nedelje, krajnje disciplinovano, ne upusta se u neke glupe blefove, a kad je dobijao prave karte maksimalno je to koristio.

EDIT: Auuuuuuuu, kakva fulcina protiv flesa! $%&RQa

T-Snell
03.07.2010, 00:21
Kakav comeback Mikey-a legende, stvarno neverovatno. &8@^J

Samo mi nije jasno zasto je Black pratio onaj all in sa A6...

stolicamarko
05.07.2010, 12:50
Evo opet ja da se javim malo,uticaj na to sta ce da se emituje za sada nemamo,a po programskoj shemi za sada samo ide PAD,ali tokom celog leta ako stvari budu isle planirano emitovace se specijali PAD cash game sa najvecim zvezdama on line i live poker scene. Mogu slobodno reci mozda cak i zanimljivije od veceg dela High stakes-a koga sam i sam fan!
Sto se tice chipova info o tome gde i sta mozes kupiti takodje na pokerasi.rs tema transakcije,ima otvoren topic na forumu.
A uskoro i jedno dodatno iznenadjenje za sve ljubitelje pokera.
za sva pitanja i info tu sam.
Johnny

T-Snell
05.07.2010, 15:26
Hvala Johnny jos jednom, cenimo sto posecujes forum. &($%WP+

Je l' mozes da nam kazes ko je tvoj favorit, tj omiljeni igrac, ako nije tajna naravno... $#^%RT

nucle0
06.07.2010, 00:45
Cuo sam objasnjenje za foldovanje keceva pre flopa, realno logicno je, ali je veoma retka situacija, jer ni ta druga dvojica chip leadera ne bi isla all-in pre flopa, ako postoje likovi sa 20 puta manje chipova od njih, a samo trojica uzimaju nagrade, sanse da dva od tri podjednaka chip leadera odu all-in i da vi u tom trenutku imate rucne keceve su ravne dobijanju na lotou, tako da ja i dalje mislim da je Hellmuth jednostavno rekao da internet generacija ne baca keca pre flopa bez obzira na kikera.
I da li ste svi videli koliki je idiot onaj Cory Zeidman??????? On je inace madju najboljim igracima 7 card studa ili 2-7, tako nesto? Klasican kompleksas koji je dosao na TV da proziva Hellmutha i bude kul.....
I pitanje za Johnnya: Zasto svi stalno govore da je Phil Ivey najbolji hold'em igrac na svetu, kad on nema nijednu narukvicu u hold'emu, ima ukupno 8 narukvica ali nijedna nije u holdemu, a Hellmuthu su svih 11 u holdemu - 10 no limit i 1 pot limit holdem?
Bilo bi gotivno da u Srbiji neko napravi emisiju o pokeru, i jos jedno pitanje za Johnnya: jel igras negde live, tipa Grand Casino ili nesto slicno?

T-Snell
06.07.2010, 01:06
Ja volim kada se za stolom pojavi ovako neka budala koja ce da cacka Phil-a jer uzivam u njegovim svadjama, to je jedan od razloga sto sam ga zgotivio. h5g6k8
I cini mi se da on u takvim svadjama uziva, samo sto ponekad zna da ga izbaci iz takta kao sto je Johnny veceras pricao da nikada ne treba da idemo na igraca zbog "licnih" razloga.

Sto se Ivey-a tice, izuzetno ga postujem, ali ga ne gotivim. On je cini mi se jedan od najboljih HORSE igraca na svetu, a bilo bi lepo kad bismo gledali neke partije 7 card stud-a, Omahe ili mozda cak i HORSE-a.

nucle0
07.07.2010, 01:15
Ispade Phil rano u ovoj partiji, realno lose je odigrao poslednju ruku, nije mi jasno na sta je stavio Gabea, on ipak nije igrac koji bi ulozio vise od pola stacka u blef, verovatno ga je Zeidman izbacio iz takta....... E bas me zanima koje je to iznenadjenje sto Johnny pominje.......................

richard
07.07.2010, 15:33
e,konacno sam se registrovao pa ne mora vise da koristim Markov acc,sto se tice price sa Ivey-em niko nije ni rekao da je najbolji texas holdem igrac vec da vazi za jednog od najboljih all around igraca,sto se mene licno tice ja sam malo pripadnik old school skole tcako da je Hellmuth moj izbor u svakom slucaju,i kao sto ste do sad mogli da cujete ugvanom i moj favorit kad tipujemo na pocetku svake partije. Cemu i ide u prilog teorija o narukvicama,ali da je Ivey mozda i najbolji all aroun igrac je verovatno tacno,mada je u pokeru sve relativno. Andy Block je takodje jedan od najvecih super umova poker scene pa nema niti jednu narukvicu,kao ni Patric,Gus i mnogi drugi,jednostavno ga takve stvari ne interesuju dok drugi tip igraca tipa Nygena,Negraneu-a posvecuje veci deo igre jurenju narukvica,titula i sl,dok su npr na cash game-u zrtveni jagnjici uglavnom, Danny pogotovu, na pokerasi.rs mozete bas naci interesantne intervjue sa Iveyem o njegovom shvatanju i pristupu igri i celokupnoj teoriji turnira. evo samo jedne recenice koju je rekao bas na tu temu.

Phil Ivey: Pa da bi bili najbolji, morate pobeđivate najjače partije i turnire na svetu. Nemoguće je da neko ko osvaja turnire, a ne može da pobedi cash igru, bude najbolji na svetu. Jednostavno bitno je ko pravi najveće pare. Morate da igrate no limit, PLO, no limit 7-2, limit holdem, stud, Omaha hi low. Ne samo da morate igrati sve to nego morate biti dobitni igrač u svim ovim igrama. Najjača igra na svetu je Mixed igra. Često neko dođe u Vegas i kaže šta želi da igra, naravno u ogromne sume. Tada ne možete da birate igru, jednostavno sednete pod njegovim uslovima i uzmete mu novac. Andy Beal recimo, hteo je da igra limit, pa smo i mi igrali limit. Prosto i jednostavno.

to bi bilo to na temu Ivey-a,licno ja ga ne volim,ne volim ni durr-a :D laak,Hellmuth,Juanda,Doyl su igraci ciji pristup igre postujem i pokusavam da koristim.

Sto se tice live-a,ima gomila ideja,mi licno kao organizacija smo imali nekoliko projekata do sada,ali jos uvek se nisu stekli uslovi za neki tv show,ali s obzirom kako se popularizacija Holdema odvija verujem da ce neki nasi projekti i ideje uskoro biti na tv-u :)

sto se tice igre,pa igram manje vishe svuda,granl slabo posecujem zbog dress code-a jer ako sam vec prinudjen da sedim 12h volim da budem u onome u cemu mi je udobno,a to je trenerka i patike,ili shorc i papuce sto tamo nije moguce tako da uglavnom igram po clubovima shirom bg-a i srbije,kako se gde koji event odrzava ili neka interesantnija cash partija. na Pokerasi.rs postoji moj blog gde prilicno cesto izvestavam sta sam i gde igrao,dozivljavao gubio i dobijao. za koji dan putujem u Sharm pa ce na blogu biti i izvestaj sa 5-10 eur cash partije koju planiram tamo da igra.
sto se tice programa,bice iznenadjenja,a celo leto ce obeleziti cash game specijali i jedam super specijal od 10 epizoda sa Phill Helmutom u glavnoj roli i cash game chalengu koji je dao.
Nesto nek ostane i tajna.
Tu sam za sva pitanja,od sad sa mog nick-a :)
pozdrav

nucle0
08.07.2010, 20:42
E a sto kazes da je Negreanu najveca zrtva na cash game-u? Jel to samo iz High Stakes-a zakljucujes ili? Posto realno tamo lik bas nema srece: trips vs full house; straight/flush vs full house; full house vs cuads................

richard
08.07.2010, 21:33
http://pokerasi.rs/vesti/strane-vesti/daniel-negreanu-online-fish-ili-ne/

cista statistika $#^%RT

nucle0
08.07.2010, 22:27
Pa dobro ovo je kratak period kao sto i pise

nucle0
08.07.2010, 23:38
http://www.youtube.com/watch?v=MbUse5jc330&feature=related

Ovo morate da pogledate

T-Snell
08.07.2010, 23:43
Ahahahahahahahahaha, ali Ivey-eva faca sve govori. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
Jbt, da cekiras sa set-om i posle sa full-om... #%d*

Ali, zato je bomba, ja uvek volim kad se ona pojavi u PAD-u. $#^%RT

richard
09.07.2010, 00:34
inace,evo jedna info iz prve ruke, Ognjen Sekularac iz Bg-a je zavrsio dan 1-A main event-a kao dvadesetoplasirani,tako da je za sada u fenomenalnoj prednosti.

nucle0
09.07.2010, 01:10
E bas sam to video, a ima i Bojan Gledovic sa 100.000 cipova, jel ih znas?

nucle0
09.07.2010, 01:25
http://www.youtube.com/watch?v=asuPwwWSnPw&feature=related

richard
09.07.2010, 02:37
ogija da, za Gledovica prvi put cujem,a i Drasko Boskovic je valjda medju ucesnicima nisam siguran za Ranka Lukica,bio je ranijih godina redovan.
A jos dva fantasticna igraca nisu dobila visu jedan je mozda i najbolji nas turnirski igrac Marko Mikovic,drugi je pripadnik naseg POKERASI PRO TEAM-a Ivan Radosavljevic. Ivan je cak i platio buy in,ali nije bilo milosti u ambasadi. tuzno bash,a Mikovic je vec belezio neke uspehe na EPT-u u Berlinu 29. mesto od preko hiljadu igraca. Jos par nasih igraca je tamo,ali su otisli zbog cash game-a,ne zbog Maina.
Videcemo sta ce biti...

T-Snell
09.07.2010, 23:52
Kako je samo Phil Gordon oduvao ovu dvojicu, bukvalno im je objasnio neke stvari. &8@^J
Mislim da je 4-5 puta zaredom raise-ovao i reraise-ovao Grey-a sa big blind-a i svaki put je imao jaku ruku.

Zato se heads up ekspresno zavrsio, stvarno ni ja ne bih mogao da bacim top par da sam bio na Zeidman-ovom mestu...

bojanaBG
13.07.2010, 20:19
i ja kad sam gledala nisam mogla da verujem, Gordone &8@^J &8@^J

Vladan
13.07.2010, 20:21
Igrate li vi poker,sa drustvom,online...? %QWT&W

bojanaBG
13.07.2010, 20:25
Ja retko kad, vise gledam nego sto igram %QWT&W

phenom
14.07.2010, 00:46
Ako smem da se nadovezem,igram i online i sa drustvom... l5'%9

nucle0
14.07.2010, 23:33
Pitanje za Johnnya: Na kom sajtu igras poker, i zanima me da li ja mogu da imam kreditnu karticu za to igranje iako ne primam platu? I da li postoji mozda porez na dobitke? Jednostavno ako mozes da objasnis kako sve to funkcionise.........

T-Snell
21.07.2010, 23:58
Je l' moguce da je mali Benefield bacio triling sestica!? $%&RQa
Pa jbt, imas pred sobom 400k i bacas triling. #%d*
Kad je Doyle podigao, ja sam ocekivao reraise od Benefield-a ili ako nista barem call kao sto je Johnny rekao, a on baca karte. #%d*

richard
25.07.2010, 01:08
sorry sto malo kasno odgovaram,bio sam malo van zemlje.
igram na Planetwin365.com iskljucivo,tacnije to je site sa koga se dalje pruzaju casino,live casino,kladionica,i 2 on line texas holdem sobe. jedna vise namenjena cash game-u,druga mtt-ovima odnosno multi table turnirima. a to su starlivecasino i vegas 365.
zsto igram tu a ne na starsu,tiltu i sl.
zato sto sam cash game igrac i nije mi bitna jacina site-a i broj igraca vec kvalitet i graca.
stars,tilt,AP,UB i ostali veliki siteovi su prepuni girndera ( profesionalnih botova koji sede na 64 table i igraju samo premijum hands,to meni nije cilj, trazim sobe sa amaterima,male evrposke siteove gde u radno vreme doktori,advokati salterski sluzbenici i kancelariski radnici krijuci od shefa igraju ubijajuci vreme, to su sajtovi na kojima se uzima ubedljivo najvise para. pri tom Pwin365 je site baziran na trziste ex yu i balkana tako da ima korisnicki servis na srpskom,vesti, kancelariju u bg-u pa u slucaju rpoblema,sve se da resiti na licu mesta i vrlo brzo. a pri tom i jos jednu fantasticnu uslugu, a to je uplata-isplata u cashu na nekoliko lokacija u gradu,sto je najveca prednost bar pocetnicima.
sto se tice kartice,moguce je u raifaisen banci uzeti visa virtou karticu namenjenu specijalno uplatama na netu i sa njom raditi transakcije bez rizika zloupotrebe i sl
pri tom na sve to postoje jos mnogo nekih tehnikalija, sta ako pitaju ovo,sta ako ono
sto dosta varira
takodje,dal zelite da ostavljate pisani trag oko uplata na site-ove ili ne,neki ljudi ne zele
postoji mogucnost tampon zone preko M.b.-a tj moneybookers.com site-a koji to radi uz malu proviziju .35-0.5$
to je neka susstina,sve u svemu prilicno jednostavno ali i konfuzno
najbolji pocetak ti je neki no deposit bonus tj uplatis 25$ i dobijes jos toliko od nas posel par h igre
za neke preciznije detalje,paci pogled na temu deposit na pokerasi.rs za sve ostalo tu sam ovde za sve.
porez ne postoji iz prostog razloga sto su svi site-ovi registovani na malti,i malti se i porez placa,tacnije licenca,tj pausalni porez za transakcije obavljene van zemlje ne placas porez ni u jednom poslu,tako ni ovde,a posao se odvija fakticni na malti.
no problem,samo ti napravi pare lako je posle podignuti,i naplatiti. :D

richard
25.07.2010, 15:32
sto se tice raptora,bas je u petak u poslednjoj epizodi objasnio zasto je bacio trips,rekao je da je jedina ruka koju moze da pobedi KJ ili AK,AJ sto u odnosu na sve ostale ruke koje ga pobedjuju prilicno malo,tako da je fold bio bolja opcija,razumem ga delimicno,uz to ima i faktor autoriteta koji Doyl ima za ostale mlade igrace,jednostavno nije bas sve jedno protiv koga igrate, Ely-a bi verovatno platio po meni,ali ipak mislim da bi call bio logican potez u svakom slucaju,ko zna sta je tu njemu prolazilo kroz glavu,sve u svemu cudna ruka,ostace da se prepricava.

Nemanja Ocho
28.07.2010, 23:43
Kad ce neka emisija sa Filom Ajvijem?

richard
29.07.2010, 07:28
nisam 100% siguran ali mislim da u ovom mesecu ide cak 10 epizoda cash game-a,znaci ista postava 2 nedelje gde je izmedju ostalog i Ivey za stolom,kao i durr,antonius i zigy sto garantuje milione u vazduhu :)

nikola_bg
01.08.2010, 16:33
Nemogu da docekam partiju sa Gavinom Smithom,lik je fenomenalan.
Uostalom kada ce je biti?
Gledo sam partiju u kojoj su bili Chan,Tily,Thimons,Laak,Matusow i Negreanu, iznenadio sam se igrom thimonsa, covek baca A,9 na flopu,a i nije bio bet,samo je trebo call,i tako vise puta,kao zavrsio treci,a najgori je bio,totalno defanzivno,no comment.

T-Snell
01.08.2010, 16:37
Steta sto Jen Tilly nije pobedila. +*@WT*48*
Ja da sedim prekoputa nje za stolom ne znam kako bih se koncentrisao na igru. &*#GI(]

Ako sam dobro zapamtio sledece nedelje su internacionalci, trebala bi da bude dobra partija.
Iskreno, malo sam se pozeleo Hellmuth-a, vec nekih mesec dana nije ucestvovao.

nikola_bg
01.08.2010, 16:37
kako da se ulogujem ponovo na full tili,bio sam jednom i sve sam izgubio,ovi sa pokerasi.com kazu da ima opcija play money i play real money i onda odes play money itd.Ali trazi reg number ili tako,pls help

THX &*(@W6 &+I}\

nikola_bg
01.08.2010, 16:39
Pa trebali bi ti naocare da ne vidi gde gledas da li u karte ili negde drugde, l5'%9
Ima lep stajling

richard
03.08.2010, 16:51
@Nikola
Hm...to sa full tilt mi nisi bas najjasniji,pa ako si zaboravio pass trazi da ti posalju na mail
nema neke druge komplikacije
play money imas na manje vise svim sajtovima tako da ako ne resis za tilt idi na Pokerstars ili nesto slicno, moj predlog su uvek manji sajtovi jer je veca sansa da za free zakacis neki $$$ na freeroll-u i sl.

/Danas smo bas radili helmuth blash cash game cash game serijal od 10 epizoda,fina ekipa,svasta nesto za stolom bice poslastica za gledanje,a prva nedelja septembra ide mozda i najludji serijal
top guners cash game takodje dupli serijal 2 nedelje sa ivey-em,patricom,durr-om,zigmundom..bice para na sve strane ocekujem bar 3 milionceta na stolu...jedva cekam da dodje na red.

T-Snell
03.08.2010, 16:53
Johhny, sinoc je isla stara epizoda, je l' to bilo samo "popunjavanje programa" ili ce cele nedelje ici?

richard
03.08.2010, 16:59
internacionalci?
moguce,imali smo mali problem,poslate su nam samo 4 od 5 epizoda,tako da je ostao jedan dan u nedelji prazan moguce da su pustili 2x istu zbog toga necim je moralo da se popuni a da se uhvati ritam.
nismo mi krivi,ameri nas skratili za prvu epizodu :)

T-Snell
03.08.2010, 17:07
Nema veze, bar je isla Jenn Tilly. +*@WT*48*

Internacionalci pocinju veceras cini mi se.

nucle0
05.08.2010, 22:31
Auh smorili ovi internacionalci, sjajni igraci ali................... A kad je Juanda najpricljiviji za stolom onda mi je sve jasno. Iskreno ne vidim poentu ovih SnG turnira, jedino je zanimljiva prica a ovi posto ne pricaju onda gubi sav smisao. Cash game uvek popravi utisak.....

richard
05.08.2010, 22:33
srecom posle toga ide 2 nedelje vezano cash game pa 2 epizode pa opet 2 nedelje vezanu mozda i najjaci cash game do sad pa 2 epizode pa opet 2 vezane cash game...bas ce biti veselo naredna 2 meseca...buy the way i gawin smith je odma posle toga u akciji tako da bas za svakog po nesto

mr.gold
05.08.2010, 23:04
#$&+|r @R&}*

tizlabor
08.08.2010, 18:35
pozdrav svima i dzoniju.....
Dzoni,ajde ubacite pomalo skolovanja za gledaoce u emisijama(video sam doduse da ponekad imaju oni kratki snimci poker skole i slicno),tj koje ruke se sa koje pozicije igraju,koje ruke ne treba nikad igrati na turnirima a koje mogu u cash game-ovima itd.....
mnogo ortaka gleda samnom poker,i ubih se ja objasnjavajuci zasto se under the gun bacaj JQ,pa reko da vam ne uzimam poso.... h5g6k8

richard
09.08.2010, 09:55
Pa pazi,trudimo se da radimo na edukaciji ne bil i onima koji nisu experti bilo jasnije neki potezi,ali prostora za to nema bas mnogo pogotovu onako na suvo,zato i upucujemo i usmeravamo ljude sto na ovaj forum sto na Pokerasi.rs gde je to sve prilicno detaljno objasnjeno bas za pocetne levele.
Otvorene su i nove teme ovde,bas sa tim razlogom a ako se ukaze prostor za neki mix emisije i prenosa iz sveta kombinovano bice sigurno mnogo reci o pocetnim,ABC i advance tehnikama...
dobra stvar je da holdem definitivno uzima maha u Srbiji i da ce se sigurno jos mnogo raditi na tu temu.
Pozdrav
Johnny

T-Snell
09.08.2010, 15:55
Polako Johnny, ne mogu da stignem da procitam sve. h5g6k8
Salim se malo, stvarno fenomenalni tekstovi. @(*6sd$%

Sad bas gledam prvu epizodu Cash Bash-a i ne mogu da verujem kako je Kenny Tran tacno pogodio sta su imali Dur i Safai. &8@^J
I svaka cast Dwan-u kako je uspeo da baci, ne znam kako bih se ja odlepio od trilinga desetki. h5g6k8

Johnny, ko je ovaj lik Safai, do sada nikad nisam cuo za njega.

richard
09.08.2010, 16:09
jedan od pijanih milionera kao i Laliberte ako si gledao pre par meseci bio je u PAD-u,ima jos par slicnih.
Drago mi je da ti se dopadaju clanci ima ih jos dosta,trudimo se da postujemro redovno jer igraci koji se zainteresuju zele nove cinjenice i podatke sto cesce i bolje,izbacivacu blagovremeno jos tekstova.

T-Snell
09.08.2010, 16:32
Gledao sam i tu nedelju, svi su se "uvlacili" Laliberte-u. h5g6k8

Zanimljiva mi je ona lista najboljih poker igraca, Ivey-a iako ne volim ne mogu da se ne slozim da je najbolji, Patrick mi je jedan od omiljenih igraca i stvarno odlicno igra, ali da Hellmuth-a, Doyle-a i jos nekoliko vrhunskih igraca nema u prvih 10, a recimo Dur je treci. #%d*

I ako moze neki clanak o odds-ima ili ti da nam objasnis, posto ne znam bas mnogo o tome, a zanima me kako se racuna itd.

richard
09.08.2010, 16:36
http://www.youtube.com/watch?v=1EAO9CFnHBw
ovo je najbolji igrac svih vremena,na zalost nije vise medju nama,ako imas vremena odgledaj ceo film,ima 5 delova,40ak minuta.
sve ce ti biti jasno
a od ostalih...meni licno PH pa 3 mesta prazno pa papa /Doyl pa 4 mesta prazno pa ostali...

T-Snell
09.08.2010, 16:38
Apsolutno se slazem s tobom, tako je i kod mene, samo sto ovi sa ESPN-a misle drugacije. h5g6k8

nucle0
09.08.2010, 21:33
Gde mogu da vidim tu listu najboljih igraca, stavite link molim vas. I u pravu je covek koji kaze da pokusate malo da edukujete tokom komentara, da ukazete na neke 'tells', range, prosto neka razmisljanja igraca, kao sto Gabe Kaplan radi na HSP, od tog coveka moze stvarno dosta da se nauci, mada nista naravno ne zamenjuje praksu, ali opet. Realno to mozete na Cash Game-u.
A Dwan protiv nekog drugog igraca verovatno da ne bi bacio onu ruku, ali kako je Safai odigrao bilo bi tesko da nema bolju ruku od Q-10, jednostavno Safai nije igrac koji bi u toj situaciji isao ALL-IN da ne moze da pobedi ruku Q-10.
Nego gledao sam ono Face the pro - u principu likovi nisu ni blizu ovog PAD ili HSP nivoa, zanima me sta vi mislite?????????

nucle0
09.08.2010, 23:54
Auh, ma nisam provalio da je lista samo na drugom podforumu, i dalje ne razumem zasto pljujes po Negreanuu, HSP je primer od mozda 1000 ruku, jedan serijal, a covek je imao vise bad beatova nego sto je stvarno lose igrao, al ajde. Mislim molim te mi daj primer nekih lose odigranih ruku........ A i mislim da je bio oko nule na kraju serijala, mozda gresim...........

richard
10.08.2010, 07:33
jel se na mene odnosilo ovo za Danijela?
Ja ne znam da sam ga ikad spomenuo u losem kontekstu,cak mi je izuzetno simpatican i njegov reading skils je stvarno na nivou detektora.
Sto se tice cash uspeha,jednostavno statistike govore svoje,al ni on sam sebe ne svrstava u cash igrace cak ni u all around igrace vec turnirske holdem igrace i to je to.

sto se teksta tice ne izrazava moje licno misljenje,samo je preuzet i naveden odakle je preuzet,nisam autor istog.

sto se odds-a tice,ima programa,mada uglavnom su te situacije sablonski AB vs CD gde je A>C a B>od D i sl, na flopu je najlaksa sledeca matematika,odredis broj outa,ali moras biti svestak koji su ti stvarno outi,npr ne da ako cekas 7 za kentu a dole su 2 pika npr jedna od te 4 sedmice moze napraviti boju,tako da nije out,vec draw death, onda racunas 3 outa x 4 odnosno x 2 ako je akcija od turna do rivera minus 5% i to mu dodje verovatnoca. iskopacu sutra jedan dobar teks nisam siguran gde je sd,tek sam stigao kuci,a u toku partija koliko nam dopusta tok emisije. jer imamo neke direktive sta radimo sta ne, kad pocne neki program domace produkcije sve ce teme biti podobno istrazene i objasnjene.
Pozdrav
Johnny

T-Snell
10.08.2010, 16:26
Kako Dur pogodi damu na river-u, ali mislim da Esfandiari nikako nije smeo da check-ira na turn-u...

nucle0
10.08.2010, 16:49
Pa i da je betovao ruka bi se isto zavrsila, jer Dwan sigurno ne bi foldovao dame na turnu. A verovatno je chekirao da bi navukao Dwana da blefira, iskreno mene je vise cudio Dwanov check na turnu nego Esfandiariev.............

tizlabor
11.08.2010, 00:03
jel ovo nema pokera ove sedmice?

T-Snell
11.08.2010, 00:04
Dobrodosao tiborzla (*#^R^

Ide poker svaki dan od 16:00, zbog tenisa je pomereno. @(*6sd$%
Steta, propustio si 2 odlicne epizode cash game-a.

richard
11.08.2010, 08:06
nasao sam tekst o oddsima i outsima,ali program foruma ne podrzava grafike a s obzirom da je dobar deo objasnjenja i prezentovanja ruku propracen grafikom nije moguce kopirati tekst na forum,tako da evo linkova ka tekstovima pa ko je raspolzen nek baci pogled
prvi tekst je onova a drugi je advance tehnika koja sledi odma posle

http://pokerasi.rs/strategije/strategije-za-kes-igru/odds-i-outs/

http://pokerasi.rs/strategije/strategije-za-kes-igru/implied-i-reverse-implied-odds/

tizlabor
11.08.2010, 11:03
Dobrodosao tiborzla (*#^R^

Ide poker svaki dan od 16:00, zbog tenisa je pomereno. @(*6sd$%
Steta, propustio si 2 odlicne epizode cash game-a.

uf poranih jutros u 10 na reprizu,pa spasih sto se spasti moze......

do kada traje ovaj pe.....ovaj tenis? $#^%RT

T-Snell
11.08.2010, 14:46
Ma, traje naredne 2 nedelje. -E)%&4

Johnny, hvala, sad mi je mnogo jasnije. @(*6sd$%

nucle0
11.08.2010, 17:35
Kako Hellmuth moze da vam bude omiljeni igrac, potpuno nezanimljiv za gledanje, osim kada se svadja. Igra svaku 50. ruku.

TheGrinder
12.08.2010, 11:55
Sta je juce Laak pricao sa Hellmuth-om kada su ustali iza stola? Radio sam nesto usput pa nisam ispratio potpuno :)

richard
12.08.2010, 13:32
Ako on nekog za stolom mozes da naucis nesto korisno onda je to Phill,ok iritantan,arogantan,dosadan,tight ali veruj mi,ja i dan danas ucim i skidam korisne poteze od njega. Sto dublje udjes u sustinu njegove filozofije to ces vise shvatiti da je i koliko je u pravu. A i rezultati sve govore :)

T-Snell
12.08.2010, 16:10
Kakvi sidebet-ovi u ovoj partiji, jesu kraljevi nema sta. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Johnny, pricali ste juce kako je ovo previse prijateljska partija i da je bilo bolje kada su igrali internet igraci protiv veterana, ali meni je ovo mozda i zanimljivije zbog atmosfere i price za stolom.

TheGrinder
12.08.2010, 16:28
Opet sam zakasnio 15-ak minuta na danasnju emisiju ... Vrlo dobra dva folda od strane Phila danas :) btw, kad je Dwan otisao na pauzu?

richard
13.08.2010, 12:20
ma mirno bash,nije mnogo akcije bilo,al da su interesantni jesu,al sredinom septembra ide top guners to ce biti pakao od bucanjaa

nucle0
13.08.2010, 23:22
Malo gresis Johnyy za Negreanua, mislim na ovo sto si rekao za najveci comeback, tacni su iznosi, ali je to bilo u prvoj sezoni HSP, a ona ruka sa Gusom je bila u drugoj sezoni. Negreanu je imao 66655, a Gus 5555............................

richard
15.08.2010, 09:20
nisam bas siguran da sam te razume,sta gresim,kakav come back?
cifre koje sma ja spomenuo u vezi njega su iz 2010. godine,ne iz HP-a i sa live-a vec sa starsa.

Negranu je počeo da igra 25-og februara i do 22-og marta je bio u plusu oko 200 hiljada dolara.

Već 28-og marta izgubio je skoro sav profit i bio u plusu samo 9,000$. Ipak dolazi do novog upswinga i plusa od 221.227$ ukupno.

Ali nažalosto to nije dugo trajalo, jer je Daniel izgubio sav profit i otišao u minus od 8 hiljada dolara ukupno.

to su jedine cifre koje sam ikad pominjao,a HSP je bio 2006 sto je prilicno davno,a i poker se promenio od tada po prilicno on line. pri tom,dani nikad nije ni vazio za cash igraca vec turnir majstora cash bio i ostao rak rana.

richard
15.08.2010, 12:38
auuuuuuuuu,ne znam kako al sam slucajno obrisao tvoju poruku sa foruma...
al jesi u pravu za epizode...mil buy in je bio u prvoj a full vs poker u drugoj...davno sam to gledao sve mi se izmesalo
al i dalje ne znam gde sam ga pljuvao?

nucle0
15.08.2010, 13:48
Uf sad se vracas na nesto sto sam te odavno pitao, a vec si odgovorio da nisu to tvoje reci nego da si samo iskopirao clanak sa pokerasi.rs

TheGrinder
16.08.2010, 14:58
Jaoj, prespavah jutros Face the Pro emisiju, kakva je bila? Hoce biti repriza mozda?

nucle0
16.08.2010, 17:35
Ja nisam gledao, realno i nije nesto zanimljivo, igraci su osrednji

HENDRIX
17.08.2010, 00:58
prije svega bi vas sve pozdravio, s obzirom da je ovo moja prva poruka na forumu

imam par pitanja za dzonija

gdje se nalaze ti tekstovi o kojima ovdje raspravljate (top lista igraca, gdje je durrrr treci...)

procitao sam nedavno negdje da je Isildur1 ustvari neka od velikih zvijezda poker scene (u tekstu se naglasavao lederer) meni licno je to nerealno jer sumnjam da bi jedan igrac takvog nivoa dozvolio sebi onakvu propast za tako kratko vrijeme
sta mislis da li je to moguce, i sta uopste mislis o Isilduru ?

da li durov stil igre, onakav agresivan i mozda cak i nepromisljen na trenutke, moze na duge staze da ga odrzi medju najboljim???
kad kazem duge staze mislim na 5-10-15 godina

mr.gold
17.08.2010, 10:04
Dobrodosao Hendrix @(*6sd$%

richard
17.08.2010, 10:18
Pozdrav i od mene,i dobrodosao na forum,
Da krenem redom da odgovaram.
tekstove kojim raspravljamo sam uglavnom ja copy-pasteovao u temu poker na nekim starijim stranicama sa poker portala pokerasi.rs

isildurr1 je internet misterija jer se i dalje ne zna ko stoji iza istoimenog nick-a,dal nick ima direktne veze kao neka antiteza durru jer se pojavio nedugo posto je durr prodrumao on line high stakes scenu svojom loose igrom.
spekulisalo se dal je u pitanju neko od poznatih,dal je u pitanji Laliberte jer Isildurov bankroll je bio nadprosecno visok i bio je u stanju da na 4 table igra paralelno PLO HU protiv Iveya,Antoniusa,/Gussa i Durra paralelno i izadje kao pobednik protiv svih,na kraju su mu na put stali momci iz card ranersa i uzeli mu u par sesija oko 3 miliona.
Sto se durra tice,mislim da Hellmuthova izjava sve govori : money will make you,ego will brake you.

nucle0
17.08.2010, 12:01
E sinoc smo kod ortaka igrali SnG nas sedmoro, sest likova i jedna devojka, koja je naravno pobedila.
A ako mislite da Durrrr igra loose slusajte ovo. Prvu ruku je dobila ta devojka u showdownu sa Ace high, a pritom su je isplatila dva lika sa po 25% svojih stackova. Drugu ruku je dobio lik sa top pair (isto u showdownu), a isplatili ga npr. sa middle pair i Ace high.
I ajde sad kako pobediti u takvom turniru, ako na pocetku ne dobijete neke ruke, sigurno nikoga necete izblefirati posto sve placaju, a par puta kad sam imao najbolju ruku na flopu ili turnu, na riveru vise nisam imao.
Otprilike situacija kao na onom clanku sa pokerasi.rs, gde lika koji ima NUTS FLUSH isplate lik sa manjim flushom i lik sa dva para, znaci samo treba sacekati najjacu ruku i uzeti pare. Ali sta ako ne dobijem tu najjacu ruku za 4/5 sati igranja...................

richard
17.08.2010, 14:40
pazi,mora se prilagoditi stolu, Doyl leop to objasnio,sto je igra vise loose,ti moras biti vise tight,sto je igra vise tight ti moras biti loose. :D

nucle0
17.08.2010, 14:47
Ma znam ja to, al me izdalo strpljenje, a i ne volim taj stil, volim da igram konektore, suited karte, a i dzabe mi da sacekam 10 10+, AJ+, kad ce moj raise pratiti ceo sto........ Zato sam u stvari pokusavao da uhvatim neku ruku na flopu i da je naplatim ali nisam nista uhvatio...............

richard
17.08.2010, 16:13
pa pazi,sng se uglavnom igraju po nekom paternu tj tablici,zna se sta se i kad igra,konektori u toj igri ne piju vodu jer se sng uglavnom krece sa 75-100bb,sto vrlo brzo prelazi u 50/30bb posle 2 levela nema mnogo chipova tako da nema ni oddsa za drawovanje kenti,boja,sve se svodi na top par i igur sa pozicije,odnosno kradju blindsa
evo nesto malo edukativnog materijala,mozd apomogne,nije na odmet,mada sng licno smatram skrnavljenjem pokera :D

Da bi vam jednostavnije prikazali taktiku, podelićemo SnG u tri faze i prikazati vam modifikacije u odnosu na standardnu strategiju koju primenjujemo na srednjim nivoima.
1. RANA FAZA
Standard: Igramo tight, fokusiramo se na poziciju, ne zovemo raise sa osrednjim rukama.
Modifikacija: Skače vrednost parova većih od TT ali budite spremni da ih bacite ako A bude na flopu jer na ovom nivou igrači često igraju Ax ( x manje od J ), takođe slobodno povećajte visinu vašeg preflop raise-a sa premium kartama ( QQ,KK,AA ), postoji velika šansa da vas fish isplati.
Očekujte dosta potova sa više igrača ( 4-6 ) što znači da ćete često dobijati odlične implied odds, tako da mali parovi i Ax u boji (suited ace) mogu biti vrlo profitabilni, ako pogodite flop i imate monster ruku po pravilu ćete je dobro naplatiti.
2. SREDNJA FAZA
Standard: Proširujemo broj ruku sa kojima prvi ulazimo u pot sa raise-om, krademo blinde, mali parovi gube vrednost zbog povećanja blinde, reraisujemo jake ruke kažnjavajući limpere i loose raise-re ( igrače koji limpuju i raise-uju sa velikim brojem početnih ruku ).
Modifikacija: Krađa blinde je rizična jer ima dosta protivnika koji call-uju sa svim i svačim, ovu fazu igramo malo više tight nego uobičajeno, sa premium rukama igramo jak raise ili reraise jer postoji velika mogučnost da budemo isplaćeni.
3. BUBBLE FAZA
Standard: Koristimo saznanja o našim protivnicima, ako su tight možemo ići all in sa namerom krađe blinda ( naravno kada nam to situacija omogućava ). Ne zovemo all in bez premium ruku, prilagođavamo se veličini stack-ova i stilu igrača koji su ostali. Koristimo ICM znanje.
Modifikacija: Strpljenje je ovde ključno jer postoji velika šansa da će se igrači poizbacivati međusobno. Naš all in range ( ruke sa kojima idemo all in ) smanjujemo jer možemo pretpostaviti da je call-ing range protivnika veoma širok ( 22+,Ax,TJs+,Q9+… ).
Takođe mi proširujemo naš calling range ukoliko je neko pre nas išao all in. Ali ne smemo ga proširiti previše, otprilike JJ+,AQo+ bi bilo prihvatljivo u većini slučajeva.
Za kraj smo ostavili par saveta koji će vam biti jako korisni u SnG igri na najmanjim nivoima:
* Držite se osnovnih strategija. Na ovim nivoima nema potrebe da koristite kompleksne koncepte ( kojima ni sami možda niste ovladali ). Jednostavno vaši protivnici nisu na dovoljnom nivou da bi takve strategije funkcionisale protiv njih.
* Ne gubite kontrolu. Ostanite hladne glave, mikro nivoi sa sobom nesumljivo donose mnogo nervoze i more bad beat-ova, jer loši igrači idu do kraja sa svojim rukama. Tilt vam najstrožije zabranjujemo, ako je potrebno napravite pauzu pa se vratite turnirima.
* Protivnik ne blefira uvek. Ne smete konstantno call-ovati protivnike jer mislite da vas blefiraju. Čak i ako bacite dobitnu ruku ono što je dobro kod niskih limita je to što će protivnici misliti da mogu da vas blefiraju baš svaki put, te će neminovno naleteti na vašu nuts ruku.
* Re-raise najčešće predstavlja istinski jaku ruku. Iako će protivnici na ovim nivoima često bet-ovati bez ičega, ukoliko rade re-raise po pravilu imaju jaku ruku. Tako da rizik svodimo na najmanju meru, nećemo da igramo za ceo stack sa parom i slabim kikerom, jer će nas ionako ovakvi protivnici isplatiti kad budemo imali jaku ruku.
*Koristite continuation bet (C-bet). Sjajan način održavanja vašeg stack-a je continuation bet.Morate voditi računa da c-bet ne bude premali, ali vodite računa da ne bude ni preveliki, ostavite sebi prostora za fold ako vas neko raise-uje.
*Od velikog značaja je da ovladate poker terminologijom. Poznavanje termina kao što su C-bet, raise, call, odds, implied odds, fold equity, calling range, range, JJ+, je KLJUČNO za uspešno igranje pokera. Svi ovi termini su obljašnjeni na našem sajtu,a naš predlog je da se detaljno upoznate sa njima. Pogledajte naš Rečnik poker pojmova.

Preuzeto sa
www.pokerasi.rs

richard
17.08.2010, 16:54
Evo i jednog clanka koji je izazvao pravu buru komentara sto live sto po drugim forumima poker zajednice,napisan je saljivo i kao model za vrste igraca su uzeti pravi igraci sa live beogradske scene,mnogi su se prepoznali pa je bilo jos smesnije.
Fantasticna pricica u svakom slucaju i pozdrav drugu Bokiju koji ju je ovak saljivo napisao.

zbog grafike u tekstu nije moguce copy-paste ovati pa cu staviti link na stranici

http://pokerasi.rs/strategije/kolumne/vesela-poker-druzina/

nucle0
17.08.2010, 17:15
Procitao sam skoro sve sa pokerasi.rs, a odlican je clanak o poker druzini.
A sto se tice taktike znam ja sve to, pratim poker dovoljno dugo i dovoljno pomno i naucio sam dosta toga, ali to sve pada u vodu na ovakvoj partiji. Pozicija, kradja blindova, itd. ne isplati se pokusavati, upravo zbog kolicine blindova, al dobro, u principu najbolji igraci sveta ne bi dobro prosli na takvoj partiji..................

TheGrinder
17.08.2010, 21:16
Konacno da M. Matusow ima svoju grupu :D "Al mene nece..." ... Danas sam poludio gledajuci ga na WSOP-u, ali sreca, ispao je u Day 1.

nucle0
24.08.2010, 18:44
Evo jedno pitanje prvenstveno za Jonnya, ali neka odgovori ko hoce:

Igramo SnG, ima nas 6, blindovi 2/4, stackovi oko 500 u tom trenutku.
Ja sam na btn-u, imam osmice i jedan limp do mene, ja raisujem do 10, big blind re-raise do 30, limper fold, ja call.
Flop: 3 2 9 (rainbow), on betuje 35, ja call. Turn 10, on bet 50, ja fold.

E sad me zanima Jonny kako treba odigrati ovu ruku. Da li sam mozda pogresio negde?

Ja sam ga stavio na AK, ili overpair.
Racunao sam da bi se zaustavio na turnu da ima AK, a da bi betovao JJ+, pa sam zato foldovao........

P.S. Mozda velicine betova nisu potpuno tacne, ne secam se najbolje, ali u principu to je to

TheGrinder
24.08.2010, 20:20
Pitanje je: da li poznajes kako igra taj igrac? Da li brani blajnd, kako, koliko cesto ide ruku? Mislim da je odgovor nemoguc bez poznavanja igraca, al to je moje razmisljanje o*2#

Ali, ovako na prvu, ja mislim da je on promasio flop sa AK ili AQ i samo nastavio da betuje.

nucle0
24.08.2010, 21:01
U pravu si za poznovanje igraca, to je veoma vazno.
Tad sam prvi put igrao sa njim, i nije proslo ni sat vremena do te ruke, tako da je poznavanje ograniceno.

A nije mi delovao kao da bi uradio reraise pre flopa sa AK/AQ, ali ko zna........
Mozda u stvari i nije toliko zanimljiva ruka, sad sto vise razmisljam prilicno je standardna..........

richard
25.08.2010, 05:43
pre svega nije mi jasno kako imate 500 na blindove 2/4 sng se igra sa 75-100bb uglavnom,drugo
raise je uvek,ali uvek 3.5xbb + 1bb za svaki limp,sto znaci da je tvoj raise ovde 16bb,samim tim i njegov re raise bi morao da bude ozbiljniji odnosno jaci,sto bi ti vec dalo neku prestavu o jacini njegove ruke,a mozda cak nateralo i na call.
drugo,na flopu 3 2 9 (rainbow) koji je izuzetno dobar za tvoje P.88 cemu call?
ako ga stavis na JJ onda si fold,ako ga stavljas na AT+ (AJ-AQ-AK) onda raise na njegov C-bet.
ako ti ode tu all in,jbg fold.

nucle0
25.08.2010, 11:09
On i ja smo imali oko 500, s obzirom da smo uzeli dosta od ostalih......
Hvala za odgovor

Kinslayer
30.08.2010, 22:58
Pozdravljam svu poker masu na forumu.
Pohvale za Dzonija i Marka kao komentatore na PAD.

A sad odo po sladoled pa uz tv da vidim ko ce danas da se igra :) :) :)

btw, ae nachnite neku temu pa da diskutujemo :P

nucle0
31.08.2010, 12:04
Ae slobodno i ti otvori neku temu, mislim da je nama ponestalo ideja ovde, s obzirom da nas ima 3/4 koji nesto pisemo.
Sta god da pokrenes ja ucestvujem...

Kinslayer
31.08.2010, 20:40
hehe oke :)

eo temice neke..

Nedavno sam poceo igrati poker live.. skupilo se tu neko drustvo, vamo - tamo i pichimo..
Moj plasman se vrti oko 3eg mesta..

E sad, kontam da je moj problem u tome sto mi je nekako lakse igrati protiv onih koji znaju igrati nego protiv onih sto veze nemaju sa pokerom... Izbacim iz igre ljude koji igraju poker ( doduse preko neta ) sto godina a one koji igraju ponekad jok.. Ili ih toliko kenja ili ja nemam veze o pokeru :D:D:D:D

Jel iko imao slicnih ''problema''? :D

nucle0
31.08.2010, 21:28
E to se i meni desava. Takvi igraci u stvari misle da igrati poker znaci igrati svaku ruku bez obzira na sve. Oni ne razmisljaju sta ti mozda imas, da li kad si uradio call na flopu sa dva ista znaka cekas flush ili mozda imas neki srednji par.
Protiv njih je najbolje igrati ABC poker, odnosno da kad imas ruku stalno betujes, kad nemas najbolje da ne pokusavas da ih izblefiras jer u principu sve call-uju.
Oni su takodje uglavnom pasivni tako da kad kojim slucajem oni betuju to znaci da imaju nesto.
Problem je naravno sta da radis kad za 3/4/5 sati igre ne ubodes nijednu ruku. E na to nemam odgovor, osim da prosiris range i igras svaki put kad imas keca, ili mozda cak bilo koju sliku bez obzira na kickera. Ovo naravno samo sa pozicije, i to kad do tebe svi folduju.
A pogledaj moj post od pre nekoliko dana, pise sta su sve ljudi igrali na jednoj kucnoj partiji. Slicna prica kao tvoja...

Kinslayer
31.08.2010, 21:39
pa da, taj trip...
procitao sam sta si pisao cim sam se regovao...
ma..pravo da ti kazem uopste ne volim igrati protiv takvih ljudi..
eo recimo moja devojka koja, u sustini, nema pojma o pokeru ( mislila je jednom da je izgubila jer je imala dva para a ja triling a kad je otvorila karte imala je flush (koji sam ja skontao) ), sa njom kad sam igrao ona sve prati i nikad ne blefira. u 99% slucajeva provalim sta ima i lagano je dobijem. al ona je pocetnik pa je i ucim i sl..
al napomenuta grupica sa kojom sam igrao.. od nas 6-7 bar troje igra ko moja devojka... taktika: sve prati, ko ga jebe.. i tako neko me pobedi jer ga karte kenjaju i onda se lepo smaknem...

nucle0
31.08.2010, 21:52
A ubedljivo najbolja/najgora stvar mi je sto i kad izgube ruku oni okrenu karte, tako je ortak imao rucne sestice, na stolu bilo
2 3 4 5 i npr K(u svakom slucaju nebitna karta), ja sam imao keca kod sebe i na kraju ja betovo on call i ja okrenem i kazem straight, i samo cujes njega koji kaze; E jbg, ja imo par, i okrene ga i ja mu naravno kazem da je njegov pot.
E ali najludja ruka koju sam odigrao je bila kad sam igrao 1v1 sa ortakom koji inace zna da igra, i posle nekog vremena kaze on: Jbt celo vece dobijam samo J 4, a ja u tom trenutku imao bas to.
I ja mu kazem: jbt pa to sam sad dobio, on mi naravno nije verovao, izlazi na flopu 4, na turnu J, i dao mi je skoro ceo stack. Posle je bio u shocku. Imao sam neverovatnu srecu da to izadje, ali opet

Kinslayer
31.08.2010, 21:58
hahahah pa to je 3p ko moja devojka.. sto uopste ne vidi sta ima...

hahah i za drugu scenu :D:D ukak svetski :)))

al ono, vise volim igrati protiv nekog ko zna, ko i blefira, pa ako izgubim - izgubim.
a ne od nekih slepaca koji veze nemaju al ih kenja pa sebe prozivaju kao ''ala znam'' i sl...

nucle0
31.08.2010, 22:25
Pa bas tako, poslednjih par meseci sam bas dosta gledao poker i imam utisak dosta i naucio i imam zelju da to negde primenim ali kako protiv nekoga ko ne zna ni osnove.

Imas account na nekom sajtu?

Kinslayer
31.08.2010, 22:50
igram vec duze vreme na FTP al za play money.. nikako da navatam nekog extra kesha pa da shibnem na karticu i uplatim na acc.
i naravno preko my space-a..tako sam i poceo :D:D

ti? igras za kesh?

nucle0
31.08.2010, 23:10
Ma i ja play money, imam account i na FTP i na Starsu, sad bas gledam pa ne vidim jel postoji neka opcija za friend?
Ako ti znas dodaj me, account mi je nucle07. Bas bih igrao s nekim ko zna.
A sto se tice kesha hteo sam i ja da uplatim na neki sajt, ali sam shvatio da je bolje uzivo, jer preko neta to ne bih shvatio ozbiljno i dzabe bih puko pare.
Na zalost ne mogu da nadjem nikoga ko hoce na turnire u BG-u, a ima i nekih koji nisu tolko skupi: tipa 500/700 kinti buy-in, al mi nesto glupo da sam krenem u tu akciju...

TheGrinder
01.09.2010, 00:36
Jel se moze na FTP praviti privatni tur sa play money? Mozemo ja i brat igrati, to nas je vec 4 :)

nucle0
01.09.2010, 00:53
Ja bih rado ucestvovao, ali nznm kako se to pravi, u principu FTP mi je nesto konfuzan, ne snalazim se bas najbolje na njemu, zato vise igram na Starsu, al ajde organizujte nesto.
Ako znas kako dodaj me za frienda

TheGrinder
01.09.2010, 00:57
Hmm, nisam ni ja na FTP puno, igram samo Face The Pro ... Hajd` sredicemo nesto, predlozite neki client, ja mogu igrati u nedelju navece.

nucle0
01.09.2010, 01:16
E pogledajte sta je Negreanu sebi zadao, lud covek, nema sta, zato ga gotivim.

http://www.pokerstarsblog.com/players/daniel_negreanu/2009/daniel-negreaus-10-challenge-035708.html

Kinslayer
01.09.2010, 08:38
Ne znam jel se moze praviti tur na ftp.
Ima gore opcija request pa u padajucem meniju Find player. Tu ukucas korisnicko ime i nadjes tog koga trazis. Posle samo klik na join i picis zajedno. Ne moras pamtiti tudja korisnicka jer ostane zapamceno kad pocnes kucati.

Jbg, sinoc sam zalegao posle svoje zadnje poruke jer se rano dizem. Ae skontacemo nesto u toku dana pa cemo pichiti.

Jel imate MSN pa da se skontamo tako?

Kinslayer
01.09.2010, 08:42
Btw, to sto kazes za kes.. Verovatno si u pravu.. ko ne shvati ozbiljno da igra za kesh na netu moze laganini da pukne sve pare bezze. Zato se i ja kontam dal da probam il ne.. Al verovatno cu ubaciti 10$ i probati sa tim pa kud puknlo da puklo... Svejedno bi te pare popio u gradu tako da... :D:D

Kinslayer
01.09.2010, 16:18
i tako ja za sat vremena pukoh 180k na FTP :D
i sad ispocetka... ili mozda probam na starsu :P

richard
01.09.2010, 18:47
ako hoces na live turnir,mozda najbolje za pocetak ti je mali= veliki turnir cetvrtkom 1500 din,bude 50-60 igraca,1 re buy u prvih sat vremena nema add on-a,a skupis e bas fina cifrica,bude 3-4 glave prvo mesto. a struktura je bas deep,krece se sa 250 bb=a.

nucle0
01.09.2010, 19:18
A gde je to?
I kolko ljudi ulazi u nagrade?

Kinslayer
01.09.2010, 20:22
interesantno...
sto nucle0 pita...gde to, sta, kako..? :)

Kinslayer
05.09.2010, 21:31
Btw, dobih ja neke tournamet poene koje sam konvertovao u real money na FTP. Dobih ja 1.06$.
Bas sam se trudio da od toga napravim milione al jbg...pukoh sve..nije htelo i jbg... :D

tizlabor
06.09.2010, 15:01
Ako je od veceras ono sto su Dzoni i Marko najavljivali prosle sedmice,ceka nas jedna od najjacih partija ikada na PAD....
Gledao sam na jutjubu par snimaka..........uglavnom videcemo kako Zigmund izbacuje Durrra,na durrov nacin........
Ali sto sa Antonijusom,Durrrom i Ajvijem garantuje fantastican poker!!!

Jos je kash game......bice grdilo akcije....

tizlabor
06.09.2010, 17:17
hahahahaha Dzoni baci komentar na klip aahahahahahahah vristim od smeha vec sat vremena
http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA&feature=player_embedded

tizlabor
06.09.2010, 22:12
???? sta bi sa vecerasnjom epizodom? u najavi programa pise da je u 22h?

Kinslayer
07.09.2010, 12:13
bio je poker sinoc. oko 23.10h je poceo. durrrrrrrr dominira, zigmund i lederer su se dokupljivali...
durrr je car tu a zigmund ko da je sa marsa pao...nije 5 reci progovorio... mulac :D:D

Kinslayer
07.09.2010, 12:21
btw, video je provala teska!! hahahahahah :D:D:D

nucle0
08.09.2010, 00:09
Gledao sam sad PAD, ovaj cash game je vrhunski, i pitanje za Jonnya: jel ima ljudi koji igraju 'props' kod nas u klubovima?

A sledeci cash game ce tek biti odlican, bez Lederera, koji je verovatno dobar igrac ali nije zanimljiv za TV, i bez Zigmunda i Elezre, umesto njih Negreanu, Hellmuth i Hansen.
Tesko da moze bolji line-up.

Btw ruka AA vs AA je potpuno neverovatna, i pitam se da li su obojica dobro procitala ovog drugog da nema full kraljeva ili su jednostavno bili u fazonu: ma ne mogu da bacim keceve, idem all-in pa sta bude.

tizlabor
08.09.2010, 00:48
i jedan i drugi su odigrali tako,da je bilo totalno nerealno da protivnik prepostavi da ima full kraljeva...

izaso je flop 9 9 K
antonijus je chekirao,lederer betovao oko pola pota valjda...
u toj situaciji,mislim da je ovo bilo presudno za antonijusa,lederer nikako nebi betovao tako jako svoj nac sa flopa,da ima full kraljeva ili nebi betovao uopste(pokusavajuci da ih sakrije)ili bi betovao nesto sitnije da prestavi dame ili eventualno zandare....
zatim je antonijus udario raise na ovaj ledererov bet,i tako otkrio da nema full kraljeva,jer u toj situaciji igrac radi samo call,pokusavajuci da protivnika uvuce u ruku......

naravno,dugo im je trebalo da iscitaju protivnika,ali moje misljenje je da su pre odigravanja all ina i jedan i drugi bili 90% sigurni da protivnik nema kralja.....

bilo bi mnogo intresantnije da je izasao flop J Q K...........zivo me zanima sta bi tada uradili...

nucle0
08.09.2010, 01:07
Pa nisam bas siguran u to objasnjenje.
Lederer je zapravo na flopu uradio continuation bet, koji radi svaki pre-flop raiser, bez obzira da li je uhvatio nuts ili totalno promasio. Zatim bet od pola pota i nije tako veliki, uzimajuci u obzir da su njihovi standardni betovi oko 2/3 pota pa cak i 3/4.
Takodje da je imao JJ/QQ sumnjam da bi uopste betovao, jer prakticno ne moze nista da pobedi, i svakako nece naterati Antoniusa da baci ruku.
Onda ne vidim kako je to Antonius otkrio da nema full kraljeva kad je uradio raise. Jer da je call-ovao upravo bi izgledalo da ima full kraljeva, i on naravno zna kako izgleda call na tom flopu, pa je zato logicno da ga i ne bi uradio. To je ipak provaljena fora, a raise je mnogo tezi za citanje.
Sve u svemu tesko je ovako objasniti sta su oni razmisljali, a dovoljno govori Ledererova recenica kad je Antonius okrenuo keceve: "Thank God!"

richard
08.09.2010, 15:52
i ja licno mislim da ni jedan ni drugi nisu imali pojam gde se nalaze u ruci sve do show downa, a i sutuacija bas komicna,al bolje i ovako nego da je bio 4bet shaw pre flpa,bar smi imali sta da gledamo,divna ruka us vakom slucaju,a ovoh ludaka sa youtube-a sam video,ima nekoliko klipova,prvo mi je bilo totalno konfuzno dok nisam shvatio sta se desaa u stvari,jer sam prvo gleao neki clip kako igrati short stack,ap mi je u pocuetku imalo malo logike,tek pred kraj sam provalio da me ludak lozi 15 minuta, dobra fora u svakom slucaju. al boja glasa i njego smireno i ozbiljno ponasanje me najvise fascinira,stvrno se udubio u pricu... sto se tice zigija,on je inace prilicno nedruzeljubiv i cudan,a mislim da se jos nije ni pronasao u ovom live okruzenju,ima prob betova,jedno vrem smo igrali crno crveno po 500 din,al do rivera tako da si mogao da utices na igru,jer se racunaju samo ruke koje su skroz otvorene, npr tvoja boja je crvena izadju tri crne karte,i onda gledas da sabotiras ruku da ne dodje do rivera da ne bi izgubio prop.
ovako na flopu je postenije,al ovo je interesantnije,najcesce igramo ko duze,npr 11000 buy in,i nadjes nekog sa kim igas ko duze,tako da ako on ispadne pre tebe,ti si povrtio buy in,sta god uradio. do duse u tome nemam srece,kako se opkalidm ispadnem :D

T-Snell
10.09.2010, 13:59
Ljudi, moram da vam pricam kako sam sinoc doziveo najludju ruku otkad igram poker. h5g6k8
Drugari i ja se ponekad skupimo oko 11-12 uvece i odvojicemo celu noc za pikanje Hold 'em-a i to ulazimo u partiju sa otprilike 700-1200 dinara.

Elem, da se vratimo na ruku. Dobijam K9 van boje (kralj u karou, devetka herc) i limpujem, a to iza mene rade jos trojica. Izlazi flop 9, 10, Q, sve u karou. Ja ulazem 100, dvojica prate. Na turnu 3 karo i pogadjam fles. Ulazem jos 200, drugar pored mene se baca, da bi ovaj drugi pratio mojih 200 i podigao za jos 300. Nisam dugo razmisljao i bio sam 100% siguran da je pogodio nuts i da u ruci ima keca u karou. Medjutim, nisam mogao da se odvojim od ruke i bio sam vec dosta komitovan, pa sam rekao sebi "Ko ga jebe" h5g6k8 i otisao all-in. On je naravno dodao jos 300 kinti i okrenuo sta drugo nego nuts. Ja vec ustao, krenuo da odem do frizidera po pivo, kad na riveru nista drugo do J kocka!!! Prvo sam 10 sekundi gledao u soku sta se desilo, cak u prvom momentu nisam ni skopcao da sam pogodio straight flush. &*#GI(]
Eto, uzeo sam lepu kintu na samo toj jednoj ruci i morao sam da vam je prepricam. Mogu samo da zamislim kako je bilo ovom drugaru kad je izasao river...

nucle0
10.09.2010, 14:49
Strasno, nisam nikad dobio straight flush...

Kinslayer
10.09.2010, 15:24
hahahahaa :D :D:D
svaka cast! :D

ja sam imao i str8 flush ( nekoliko puta ) i royal jednom. A jednom sam foldovao 10 pik i izasle AKQJ pik :D
Imam i print screenove :D

Kinslayer
15.09.2010, 11:56
btw, juce i prekjuce nisam gledao cash game... eo malopre pogledao reprizu i skontao sam da su promenili mesta... jel ima neki poseban razlog sto su to uradili ili cisto sprdnje radi? :D

richard
17.09.2010, 04:52
u takvim partijama ugovorenim uglavnom se izvlaci karta za mesto,tj random...a menja se,jer nije isto dal ti imas poziciju nad durrom ili durr nad tobom :D

Kinslayer
19.09.2010, 12:17
axa. thx na objasnjenju.

btw, juce sam igrao sa drustvom poker, sve je bilo ok na pocetku dok stvari nisu krenule nizbrdo. na kraju smo ostali nas trojica i drug je mene i drugog druga unistio sa vecitim dizanjem u velicini BBa, sve prati, ne mogu da blefiram niti da prospem ikakvu taktiku...

sta bi bilo najbolje raditi protiv takvog igraca?

nucle0
19.09.2010, 13:13
Pa po meni za SnG nije potrebna neka specijalna taktika, cekas ruku i eventualno sa btn-a ukrades par potova.
A protiv agresivnih likova mozda je najbolje sacekati ruku, jer bi trebalo da se dobro naplati protiv takvih igraca, ali naravno ako te ruke nema duze vreme onda ce te on pregaziti. Ma u three-handed igras sa btn-a sve ruke, a sa SB/BB igras vecinu ako nema raisa, pogotovo jer ne igras protiv nekih znalaca.

Kinslayer
19.09.2010, 16:15
uglavnom sam usao u 99% ruku sa SB i BB. al to sto kazes... nisam imao dobrih ruku skoro nista a i kad dobijem ne mogu nista uraditi jer, recimo, imao sam QQ i jako digao, lik ispratio, u flopu izadju 234, ja o5 jak raise, on isprati da bi mu na kraju izaso str8 i dzaba moje dame... celo vece mi je bilo takvo sugavo da nista nisam mogao uraditi.. al pretpostavljam da je u pitanju losa sreca celo vece.. danas cemo razbaciti malo pa cu videti sta ce biti... pisem kasnije.. :D

nucle0
21.09.2010, 12:55
@ Kinslayer:

Evo Negreanuovi saveti za igru protiv losih igraca....

http://www.youtube.com/watch?v=oP7tdGSXlgs&feature=related

Kinslayer
22.09.2010, 10:36
sinoc sam uradio uglavnom to sto je on a i nucle0 rekao.. isla me je karta, poizbacivao sam vecinu igraca, pa sam upao u neko mrtvilo, nit gore nit dole, da bi na kraju ostao u heads up-u sa drugaricom koja je relativni pocetnik al su je isle karte.. to je bio najduzi heads od kad sam ja poceo igrati poker, trajao je nesto jace od 2 sata gde sam ja na kraju pobedio sa nekom skalicom :D :D

nucle0
22.09.2010, 11:30
Svaka cast!
Samo da kazem njegovi saveti na ovom linku koji sam stavio se odnose na Cash Game, i naravno primenljivi su u ranoj fazi SnG.
Ali ako si vec ti izbacio vise ljudi, znaci napravio si dobar stack, onda treba biti agresivan kad vas ostane recimo troje, mozda i blefirati malo cesce...
E vidim da si rekao da si igrao za Real Money na FTP, pa me zanima jel si igrao turnire i ako jesi kakvi su igraci?

Kinslayer
22.09.2010, 20:55
ma da.. iskoristio sam to ok i na kraju pobedio.. sad cu jos malo ici o5... vezba se jbg :D:D
sto se tice real moneya, nisam igrao turnire, igrao sam samo rush, nisam se bas proveo lepo.. od 50$ ostalo mi je 15$ tako da cu malo da stagniram pa cu da probam neki turnir il nesto.. igraci su jbg, sta znam.. klasika.. isto kao i na play money samo sto vise stekaju.. ne prate bas sve tako da sam na blefu mogao da uzmem kesha al vecinu sam izgubio kad sam imao dosta dobru ruku a neko jos bolju..

Kinslayer
27.09.2010, 14:51
fin poker bio prosle nedelje.. dobra ekipica.. nadao sam se pobedi hellmutha al ok je i sto je jesus dobio.. prvi put da je neko izbacio sve igrace i pobedio :D lepo lepo :P

Kinslayer
01.10.2010, 09:11
imam jedno pitanjce...

ovo je situacija: igrao sam za real money na FTP i nakupio sam 50 ftp poena. za te poene bi trebao dobiti rush bedz a nisam ga dobio.

da li iko zna jel trebam na nesto kliknuti or samting da bi ga pokupio?

Maha23
01.10.2010, 15:14
Na kojim poker clientima igrate?

tizlabor
06.10.2010, 03:34
ova ekipa nije normalna sunce ti jebem...........................igraju se sa zetonima ko da su za luna park jebote &8@^J

HENDRIX
06.10.2010, 10:20
sinocnja emisija mi je definivitno potvrdila sumnje da je cijeli ovaj svijet TV pokera ustvari velika prevara
davno sam negdje procitao teoriju o tome da oni ustvari ne igraju sa pravim parama nego sa zamisljenim svotama, to je piso neki lik koji je "kao" upucen u taj svijet i stvarno je objasnio neke stvari koje navode na razmisljanje ako nista drugo

tad mi je to bilo nerealno i nisam vjerovo ali vremenom, gledajuci emisije i malo analizirajuci vidim da to nije daleko od istine
ovo se odnosi samo na ove TV partije, ne i na online poker

a evo recimo pored onih gluposti sinoc, koje nema sanse da su moguce sa pravim parama, pogledajte igrace poput, negreanua, lederera, matusova... koji nisu ni jednom pobijedili na ovom Full Tiltu a izgubili su ogromne svote jer ih jako cesto gledamo

steta jer bilo je dobro dok je trajalo

nucle0
06.10.2010, 12:57
Sva troijica koju si naveo su pobedjivala, mozda nisi gledao te partije, a inace nema sanse da je sve ovo prevara.
Oni iza sebe imaju milione, tako da nije nista cudno da mogu da stave 100 hiljada na cistu srecu.
Jednostavno njihovi limiti su mnogo veci od normalnih, pritom su svi poremeceni kockari i to je to.
A pritom postoje partije u Vegasu koje su vece od ove, npr. u Bobby's roomu(sigurno si cuo za to).

Uostalom zasto bi se neko trudio da napravi ovakvu vrstu prevare? Ciljna grupa ovakvih emisija je veoma uska tako da verovatno ni profit nije dovoljno veliki da bi se ulazilo u te prevare.

Kinslayer
06.10.2010, 14:02
slazem se skroz sa nucle0m.
svi oni imaju multimilionske racune tako da im je sica da shibnu 100k-200k na sto da bi se zabavili...

u krajnjoj liniji, evo ti turnira koji se igraju, gde je glavna premija oko 1m-2m.., a igraci poput Ivey-ja i sl ubacuju kojekakve prob betove da bi povecali interesantnost igre, te u njima uzmu nekoliko puta vise para nego sto je prva nagrada.. tako da i ako izgube odnesu kuci vise para od prvoplasiranog...

meha... igram na FTP.

Kinslayer
13.10.2010, 13:10
nesto smo se ucutali zadnjih nedelju danaa..

ima li neko neku temu pa da besJedimo :D o tome?

nucle0
13.10.2010, 20:33
Pa na zalost poker je veoma ogranicena tema, plus mi ne mozemo da pratimo aktuelna desavanja u pokeru tako da nema o mnogo cemu da se prica.

@Kinslayer
Jedino sto bih ja mogao da predlozim je komentarisanje zanimljivih ruku sa youtube-a, ili nekih poker clanaka...

T-Snell
04.11.2010, 15:26
Ljudi, kad pocinje Final Table Main Event-a?

richard
07.11.2010, 13:54
juce $#^%RT

tizlabor
24.11.2010, 14:24
Sta bi sa Dzonijem?Sto ne komentarise PAD?

Sam Hornish Jr.
19.12.2010, 15:53
Jel igra neko poker na facebooku? Jel pobedio ona 3 shootouta i osvojio nintendo wii?

Ljuba90
29.12.2010, 03:52
Ako neko ima link za skidanje main eventa 2010 neka mi posalje na pm ili ostavi ovde :)

hvala!

BatmanUtd
01.01.2011, 16:57
jel pika neko texas u nekom od bg kazina?ako ima neko nek napise koju recenicu,sta,kako,.....razmisljam da pocnem,ima tu dosta iskustva sa neta,no mislim da mi je vreme da krenem malo ozbiljnije.....hvala unapred.

Kinslayer
01.01.2011, 17:18
ako nikad nisi igrao uzivo savetujem ti da kupis cipove pa da igras sa drustvom pre nego sto krenes da igras za kesh...skroz je drugacije igrati preko neta na FBu ili nekoj od soba od igranja uzivo...

sto se tice igranja u BG kazainima tu ti ne mogu pomoci jer nisam iz BGa...

pozz

PukY
08.03.2011, 00:05
Da li neko zna gde mogu da narucim set cipova za poker.. (%fsd%&j

nucle0
08.03.2011, 00:25
Imas na limundo.com ljude koji prodaju, a ako si iz Beograda onda proveri u Bul. Zorana Djindjica da li jos postoji prodavnica Poker Mania, oni imaju sve, nisam siguran koji je broj..........

Crespo2222
08.03.2011, 14:23
U napred sam zahvalan svima...ali jel moze neko da mi kaze gde mogu da skinem epizode pokera...hvala... &($%WP+

nucle0
08.03.2011, 18:39
Probaj na PirateBay, ali imas inace sve na youtube-u, a preporucio bih ti High Stakes Poker i to kreni od prve sezone na youtube-u, to je najzanimljivije za gledanje......

Crespo2222
08.03.2011, 19:39
Hvala tebra puno...gledam...i hvala na preporuci... %QWT&W

Denzel80
24.03.2011, 01:58
Pozdrav svima... Interesovanje za poker raste iz dana u dan... Odlican potez sa aussie millions cash game-om...vrhunske su to partije i obavezno nabavite turnir 2011 sa 250 000 $ buy inom,jednom recju ludilo! Sidel inace osvojio! E pa moj savet je dakle da otkupite high stakes poker trenutno je 7 sezona on air... Vrhunske su sve sezone,ima odlicnog cash game-a i na poker after dark to bi bilo odlicno da pustite ima 6-7 sezona,veliki buy in-ovi... Ja sam inace odgledao sve sto se moze odgledati na pokertube.com,ali opet mi je zadovoljstvo da gledam na tv... Isforsirajte malo ovaj poker isplatice vam se sigurno...

Tony_G
23.05.2011, 23:25
Jao ne mogu da verujem da je SK krenuo sa reprizama PAD-a. Mogli su da predju na High Stakes Poker...

Denzel80
26.05.2011, 00:49
U cemu je fora sa ovim komentatorima? Jel ovo snimak od pre dok jos nije naucio pravila?
Scoty uflopovao kentu,on prica ceka kentu,ne zna kad je split pot...Cudi se nesto non-stop...U cemu je fora...

Tony_G
26.05.2011, 01:02
Ma nije snimak od pre. Tj snimak je partija, ali ponovo komentarisu. Jedan komentator je stari, onaj koji je tisi, zove se Marko (nznm prezime), a ovaj drugi je novi na pokeru, zove se Aleksandar Dzankic, i inace je komentator auto-moto sporta, gde je prilicno dobar.
Ali ovo na pokeru je prilicno lose. Umesto 'ruka' goori 'partija', lose analizira ruke, sve skupa je ispod proseka. Pretpostavljam da ce ovo procitati komentatori, naravno sve je receno sa najboljim namerama, i sa zeljom da poboljsate komentare, moj predlog je posto vidim da odlicno znate engleski da pregledate prvih 6 sezona High Stakes Pokera, ima sve na youtubeu i slusajte analize komentatora, od njega stvarno moze mnogo da se nauci.

T-Snell
26.05.2011, 01:11
Jesu reprize, Dzankic i Marko su komentarisali prve epizode PAD-a... ;)

Tony_G
26.05.2011, 01:15
Jesu reprize ali su komentari novi, ranije je sa Markom komentarisao Dzoni, bio je na forumu kao Richard. Inace je covek profesionalni igrac i zato su ga i uzeli tada kad su poceli da prenose. Nznm zasto sad opet komentarisu...

T-Snell
26.05.2011, 01:26
Nisu brate novi komentatori, to ti pricam, prve epizode PAD-a na SK-u su radili Marko i Dzankic...

Tony_G
26.05.2011, 01:31
A kad je dosao Dzoni? Ja sam mislio da je on od pocetka, secam se da je ova epizoda bila prva kad su tek krenuli da pustaju poker...

T-Snell
26.05.2011, 01:38
Dzoni je dosao malo kasnije, cini mi se da su prve 3-4 nedelje radili Marko i Aca.

Denzel80
26.05.2011, 11:44
Ne znam o kome se radi,ali vidim da je ovaj jedan promenjen i da za sada ide dosta lose... A ovaj sto kazete da je promenjen jel on radi formulu sad ne mogu da vratim film od sinoc da se setim glasa tacno?

Tony_G
26.05.2011, 15:23
Ne radi on formulu, tu su komentatori Srdjan i Pavle, a na motorima su Srdjan i Aleksandar (ovaj s pokera)...

kosticn04
03.06.2011, 00:08
Molim vas promenite komentatora,ili bar vratite onog starog.Ovaj ne samo da ne zna pravila nego ne zna ni osnovne termine u pokeru.Stolica je ok,ne zna nesto mnogo,ali bar ne smara.Vratite starog komentatora,on je bio zakon.
Mislim da se razumemo ne zelim nikog da vredjam,ali covek je stvarno zalutao,ovo bi bilo kao da moja baba komentarise Premijer ligu.
pozdrav

Dragooon
03.06.2011, 00:42
Kosticn04, u Poker se zaista ne razumem, ne krijem... Zato, u komentatore se poprilično dobro "razumem", i verujem ti... Mogu samo da dodam da postoji nekoliko komentatora na SK, koji ne da se "šlepuju", već samo izigravaju komentatore... Taj koji tebe iritira, ako je prenosio motoGP (sa Srđanom Ercegom, kome svaka čast!), prošlog meseca je "smarao" i na tenisu... A kada sam pre nekoliko dana 'prepoznao' njegov glas i nebuloze i na Pokeru, samo sam očekivao kada će se neko javiti i ispoljiti nezadovoljstvo. Kažem, ne poznajem dovoljno Poker, ali ono što on priča nije ni "k" od komentarisanja... Ako je to komentator koji se na kraju i predstavio imenom i prezimenom, onda ću ponoviti: komentator Aleksandar Džankić... Dakle, veze...!? U pravu si... Inače, u njega sam se grdno - prevario, mislio sam da je OK. Ali, daleko je od dobrog, uostalom, pokazao se...!
:hm::ne_znam::bye:

P.S. Želim ti - dobrodošlicu na Forum. Sve najbolje! :bye:

Tony_G
03.06.2011, 15:48
Molim vas promenite komentatora,ili bar vratite onog starog.Ovaj ne samo da ne zna pravila nego ne zna ni osnovne termine u pokeru.Stolica je ok,ne zna nesto mnogo,ali bar ne smara.Vratite starog komentatora,on je bio zakon.
Mislim da se razumemo ne zelim nikog da vredjam,ali covek je stvarno zalutao,ovo bi bilo kao da moja baba komentarise Premijer ligu.
pozdrav

Znam mucno je slusati ga, a ne mozes da mutiras jer onda ne cujes igrace. Pricali smo vec o tome, ovo su reprize od prosle godine, i taj komentator se promenio posle 3/4 nedelje, tako da se jos malo strpi dok ne dodje Dzoni (pro igrac) da komentarise umesto ovog lika.
P.S. Nadam se da ces cesto postovati na pokeru, malo je zamrla tema, s obzirom da samo Denzel i ja ovde nesto postujemo...

kosticn04
04.06.2011, 21:44
Pozdrav od mene jos jedanput,Tony hvala na informaciji,zaista lepa vest,mislio sam da ce ovaj lik biti za stalno...:facepalm: Dragone,nisam zapamtio ime coveka,verovatno je to taj koga si naveo.
Obozavam da gledam Poker after dark,sjajno je videti takve velicine na delu,ali u poslednje vreme sam poceo da izbegavam jer nisam vise mogao da slusam nebuloze,da sada ne navodim primere.Dzoni je super komentator,vidi se da se covek razume,i zna dosta stvari o igracima,zadovoljstvo je pratiti emisije,tako da bice dobro kada pocne ponovo njegovo komentarisanje :tu:

Tony_G
04.06.2011, 22:02
Da da, bice opet dobro, jedino mi se ne svidja sto repriziraju sve od prosle godine. Bolje da su otkupili neki drugi serijal...
Jao nznm dal si sinoc gledao kad je komentator rekao da je Gavin Smith nadigrao Iveya, u onoj ruci kad je Smith platio na turnu 8k cekajuci flush i dodje mu na riveru. Komentator mislio da je to neki znalacki potez...

kosticn04
05.06.2011, 12:12
Ma da,covek je imao 20% sansi,a pri tome je bio short stack,nema nikakve logike.Ma ima milion bisera,da sada ne navodim,bio bi previse dugacak post.
Fantastican je Gavinov potez u poslednjoj ruci,kada je hrabro cekirao full house na turnu,tu je zaista nadigrao Iveya.
Ja iskreno vise volim da gledam cash game partije,jer u sustini to je njihov pravi teren (bar vecine igraca).Tu mogu vise da se nadigravaju,ne opterecujuci se previse time koliko zetona im je preostalo.Ali ok,i Sit&go nije los,moze i tu svasta da se vidi i nauci...