Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sport Klub i ostali operateri

    Zanima me da li je bilo kontakta sa ostalim kablovskim operaterima iz Srbije da se SPORT klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se to desi.
    Sta trebamo uraditi da Vas oni kontaktiraju kako bi pratili Vas program...

    Hvala unapred na odgovoru

    pozdrav


  • #2
    Odg: Sport Klub i ostali operateri

    SportKlub se nalazi na nekoliko kablovskih operatera,najbolji nacin je da kontaktirate svog operatera i pokazete interesovanje (trazite uvodjenje u osnovnu ponudu SPORTKLUB-a).

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        Odg: Sport Klub i ostali operateri

        A ja vas molim kako i na koji nacin vas je obavestio sugavi "IKOM" da za sada nema saradnje,....Pa neverovatno je da oni drze pola Novog Beograda i vise,ali zbog ne-saradnje sa komsijama tesko se menja operater.Verujte da bi im ja platio i duplu pretplatu svaki mesec,samo da imaju u ponudi vas kanal.Sramota,.....

        Comment


        • #5
          Odg: Sport Klub i ostali operateri

          pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi

          Comment


          • #6
            Odg: Sport Klub i ostali operateri

            [quote author=maxvel link=topic=78.msg6676#msg6676 date=1185294893]
            pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi
            [/quote]

            Postovani,

            provericemo o cemu se radi. Koliko znamo, Jotel ima ugovor s nama da prenosi Sport Klub

            Comment


            • #7
              Odg: Sport Klub i ostali operateri

              pozdrav,

              jel znate nesto vise u vezi sa jotelom?
              ja sam ih zvao pre desetak dana i rekose nesto u vezi sa pregovorima...
              o cemu se radi,ako imaju sa vama ugovor?
              najbolji kanal u ponudi i izbacuju ga!!!

              hvala na odgovoru,unapred

              Comment


              • #8
                Odg: Sport Klub i ostali operateri

                Sport klub je najbolji kanal na svetu,zato pomagajte jer ja vec mesec dana nemam ovaj kanal,i ja sam nazalost kod Jotela.Danas su mi rekli da je ugovor potpisan i da cekaju "odobrenje".Posto im ja bas i ne verujem mnogo recite mi kakva je realnost,da li da cekam ili kupujem TOTAL TV???

                Comment


                • #9
                  Odg: Sport Klub i ostali operateri

                  Prijavio sam se na forum samo da bih saznao kakva je trenutna situacija sa Jotelom. Molim za odgovor. Unapred zahvalan.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Sport Klub i ostali operateri

                    molim moderatore da nam daju odgovor....
                    oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
                    ne znam u cemu je problem?
                    jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

                    molim bar za neko objasnjenje..

                    hvala

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Sport Klub i ostali operateri

                      [quote author=nislija link=topic=78.msg6971#msg6971 date=1186746907]
                      molim moderatore da nam daju odgovor....
                      oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
                      ne znam u cemu je problem?
                      jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

                      molim bar za neko objasnjenje..

                      hvala
                      [/quote]

                      proveravamo. verujte da nije lako sve saznati odmah, ali koliko sam saznao jotel kasni s uplatama, dakle ne postuje ugovor, pa im je zbog toga, privremeno, prekinut signal. Ako bude nekih jos informacija odmah obavestavamo

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Sport Klub i ostali operateri

                        ok,hvala na odgovoru...mogli su tako da kazu odmah (ovi iz jotela),a ne da nas zajebavaju..ko zna kad ce oni to da plate i da li ce uopste da plate....

                        pozdrav

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Sport Klub i ostali operateri

                          Zelim da se zahvalim SPORT KLUBU sto su nama Jotelovcima omogucili da preko RTS-a pratimo finale mastersa.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Sport Klub i ostali operateri

                            koliko sam ja danas saznao Jotel nece potpisati ugovor sa SPORTKLUB-om (nisu uspeli da se dogovore) ali nam zato "izlaze u susret" sa kanalom slicne tematike Ukrajinski MEGASPORT tako da ce nas 60% ostati uskraceno za najbolji kanal u zemlji

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Sport Klub i ostali operateri

                              http://www.megasport.tv

                              nije ni to lose

                              Comment

                              Working...
                              X